Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
30. okt 2009

lulu to sme mali minuly tyzden, ale uz 3 dni co pijem tu medovku sa napapa a zaspi uz na prse... vcera tak spala uz o 3/4 na 7... ale potom sa este 2x zobudila po hodinke, tlacil nas grg lebo neodgrgla a potom som ju zas dala iba na bok, tak sa opat prebrala... ale o pol 9 zalomila do 3 😵

martinex
30. okt 2009

aden to bola dobra rada..daj potom vediet,ked budu hotove

lulu znie to dobre a rychlo...ja robim mrkvovu s krupicou a tiez fajnotka...len u nas drahy polievky neje a mna nebavi jest cely tyzden tu istu alebo si kazdy druhy den varit inu..takze nevarim polievky moc casto...
jedine ak spravim fazulovu ci kapustnicu,po tej sa len tak zaprasi

eviqa
30. okt 2009

aden, no ja naskladám zemiaky, špekáčku, občas vajce na tvrdo, ale to ja nemusím, a pred pečením zalejem sladkou smotanou s vajcom. To možno preto sa ti tak dlho pečú. a dám piecť a fakt, asi len polhodinka.

missy97231
30. okt 2009

aden,,, asi trapna otazka - co to za medovku pijes?

adenka
30. okt 2009

mati uz su makkucke... idem ich zapiect, zaliat, takze taka hodina a pol... hodinku prikryte a potom bez... super, o kolko roboty menej 😵

missy sypany caj z medovky...kupis v lekarni.. je to na ukludnenie a nespavost...

missy97231
30. okt 2009

a... maly mi zaspal, a prelozila som ho na brusko. tak uvidime ci to aj na neho zaberie a pospi dlhsie nez zvycajnu 30minutovku 😀

eviqa
30. okt 2009

lulu, vyskúšam. Inak, ja sa krupice trochu bojím. Minule chcel mm normálnu krupicovú kašu, tak som skúšala ju variť, prvýkrát v živote, ja ju totiž nemusím, tak že bola riedka, ale na druhýkrát sa to vraj už na to podobalo. 😀 ale inak variť viem, len tá krupica ...

missy97231
30. okt 2009

vyskusam 😉 dufam, ze aj v cechach to je medovka... a budu vediet o com vravim 😀

eviqa
30. okt 2009

aden, ja ich pečiem nezakryté .

adenka
30. okt 2009

missy v cechach sa to vola meduňka lekarska 😉

evi ale asi tym ze davas tu smotanu hned tak sa tie zemiacky povaria... ja davam az teraz...dala som tam aj syrcek...mnam 😝

missy97231
30. okt 2009

aden, dik.
takze na mojho refluxaka neplati, ze sa mu lepsie spi na brusku 😝 uz je hore,,, a to spal celych 10min. na nom 😀 tak som zvedava ci mi znova zaspi ked som ho dala spat na chrbatik...

sisulka7
30. okt 2009

baby, tak mamka bola v banke a mila teta jej povedala, ze peniaze vysli, ale neskorsie. Ale mne normalne vyhodilo kartu, ako ked sa zada zly pin a vobec to nic nenapisalo. Ked si vyberam peniaze vzdy mi napise zoberte si kartu a peniaze a cakajte na potvrtenku, vtedy absolutne nic, len vyletela karta. Isiel tam po nas nejaky pan, ale to som ako mala blokovat bankomat? a DOKEDY CAKAT? Mam normalne chut zavolat na nich telku. Kto mi dokaze, ze tie peniaze vysli a ze si ich proste nezbalil niekto len tak do kapsy z banky. A mimochodom ved aj keby tie peniaze zobral ten pan, tak to je trestny cin, no nie?

missy97231
30. okt 2009

sisul, jasne ze je to tresny cin - krades! mal ich vratit banke. a vsak na zazname z kamery je lahko dokazatelne, ze tebe peniaze nevysli a vybral si ich niekto iny... to je teda krute 😕 😠 to by ma fakt nastvalo- slabe slovo 😢

bagaja
30. okt 2009

ahojte tak po hodine som vás aj dočítala 😉

no aden žeby som skúsila tu medovku? my cez den totiž vôbc nespíme ☹ teda klamem dnes sme spali od 8.45 - 9.05 a od 11.00 - 11.30 a to je všetko a poobede pojdeme von

sisul dokelu s tými peniazmi, a nemajú kamery? kedy vyšli tie peniaze?

no a už druhú noc nám pipal monitor, ale radšej nech pipa zbytočne ako vôbec, ja sa SIDS veľmi bojím, lebo mne na to zomrel bratranec ☹

babulka123
30. okt 2009

baga ja viem ze teraz moj prispevok bude trapny ale my zas spime.. zaspala v kociku vonku ako som bola naposte, a tak som ju len prelozila do toho na balkone a chrni dalej..

a monitor.. moja rec..

sisulka7
30. okt 2009

na tu temu sa pani v banke nemienila s mminou bavit

babulka123
30. okt 2009

sisul streaaasne..

bagaja
30. okt 2009

sisul 😠 😠 😠

babul to je v pohode, jednoducho sú deti ktoré spia- Ninka a deti ktoré nespia- Peťka 😀

sisulka7
30. okt 2009

kristinka tiez nespi, pozera na mna ako odsavam a slinta 🙂

babulka123
30. okt 2009

baga.. heheh ale to si nevidla MAtkynho Davidka.. ten prespi snad cely den.. to je dieta.. heheh to ani Ninka sa na neho nechyta.. my sme medzi spaniami aspon hore.. Davidko je iny borec, napapa sa a spi dalej .. ze aka parada..

ale dnes mame nejaky extrem.. teda podla poslednych dni.. uvidime.. hehehe asi vie ze vecer ideme asi zurovat tak chce byt prichystana..

perla200
30. okt 2009

sisul...nenechaj to len tak...aj nam sa to stalo...ked chces JOJ dam ti číslo...a musís to riesit tak,že musís ist napolíciu na na základe trestného oznámenia na neznámeho páchatela ti vydá banka videozáznam....ale uschovávajú ho len neviem kolko dozadu tak si treba švihnút a ten človek čo ich zobral ta vlastne okradol....lebo aj my sme mali podobnú situáciu ale u nás to bolo iné, svokre zmizla karta a niekto vyberal peniaze z nej....ale to bolo v rodine, aj viemekto ale nevieme to dokázat a môj muž chce ist na políciu ale zatial sme sa tam nevybrali

babulka123
30. okt 2009

baby ja som ostala tak zavisla na cokolade ze to nieje ani pravda.. ak nemam denne aspon nieco sladke ze dovi dopo.. a matkyna torta.. mnaaam

bagaja
30. okt 2009

babul,že žurovať? My sme včera boli s mm na večeri,prvykrát odkedy sa mala narodila a ona bola u kamošky, no ale na kupanie sme už boli doma, ale chystám sa aj na žurku,len neviem ako to ona zvládne, asi ju okúpem na návšteve, dám spať a potom len prenesiem, len neviem či sa nezobudí pri obliekaní,ako to robíš ty?

babulka123
30. okt 2009

baga.. ja to presne tak robim.. donesiem vsetko , okupeme, dam ju do toho v com spava, a dam ju spat, ked ideme prec zabalim do deky a dam do autosedacky.. pripnem len tak aby keby nieco tak nic a ideme domov velmi opatrne a pomalinky... a doma len prelozim do postielky.. ani nevie ze niekde bola..

dnes zoberem overal, je jej velky takze bude v teple ale skovana a ked ju budem vyberat odtial tak to bude jednoduche..

bagaja
30. okt 2009

a čiapku nedáš? lebo to sa Peťka isto zobudí. no vyskušáme uvidíme, šak už musíme začať, lebo mi bude doma hrabať o chvíľku.

No ideme von, zahajíť povinný trjhodinový spánok, aspon že ide aj spolužiačka kočíkovať, že nebudem sama 😉

babulka123
30. okt 2009

ciapku .. no ako kedy.. vacsinou ma kapucu ... a auto je vykurene.. ale ak bude tvrdo spat tak si to mozno ani nevsimne..

lenka_66
30. okt 2009

sisul , no skoda ale zial.to je presne to iste ako ked v obchode pri pokladni stoja 2 a jeden druhemu vezme.co ma pokladnicka zaplatit zo svojho?tak isto si povedia v banke.no a s dokazovanim to bude tazke.ty im nevies a oni tebe tiez nie.kamera je strasne zdlhavy proces.aspon u nas.normalne musis poziadat centralu SBS aby ti umoznili pozriet a aj to za poplatok.bezne trva aj mesiac kym sa ludia doastanu k videu a to ide o vreckoce kradeze kde od ukradnutia do vybielenia uctu prejde max.15 min..

martinex
30. okt 2009

babul jake chvaly na mna davas..... 🙂 dobre som ta to naucila 😀
a tortu ti upeciem ked pojdem za tebou,budes mat aspon na dva dni 😎

babulka123
30. okt 2009

matka.. kedy prides?? hehehe

inak dobre si naucila.. uz zas tahame 2 hodinu... taka bude super ked sa zobudi.. uz to vidim..

martinex
30. okt 2009

zlatik,buduci tyzden prihlasime auto a ked mi mm vymeni este to lozisko,tak potom..

moj maly tiez chrni,no o cca hodku chcem ist von,tak ho len obleciem,prelozim do kocara..hadam bude spat dalej...

inak dnes musim maleho pochvalit,pekne spinka,aj ked ho dam do postielky a sa mu nechce spat tak neplace ale bud sa snazi otocit (bohovska zabava!) alebo vykecava s mackom na vankusiku... zlaticko moje... a ja som stihla dnes aj kolac upiect aky je fajnovy drobec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre