• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
cafte,

tak sme po poradni, domca ma 5140g, a ked som doky povedala ako prezivame dni tak mi potvrdila moju teoriu ze mala je hladna, takze mame dokrmovat, aspon tych 60 po kazdom krmeni, alebo jedno kojenie a a dalsie jedenie bebu.... no hadam pomoze...
a preventivne skocime aj na to krcne...musim si pozriet ordinace hodiny a ist tam hned rano lebo zas stravit pol dna na kramaroch sa mi nechce :angry:

stani mala je skvelaaaaa :dizzy_face:
30. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka...netrap sa kvoli refluxu, to nie je nic strasne...deticky proste musia vyrast...
30. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden, no super, že prospievate. Inak ja som dnes myslela na to, či máš dosť mlieka. Tak možno sa to nejako napraví, malá bude spokojnejšia a aj ty. Držím palčeky.
30. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi dik...dnes som jej rozmrazila moje mliecko na veceru, ale nechce mi pit z flase... vypila 20 a potom uz len didka...takze podla mna sla zasa spat hladna... to bude zas boj kym sa nauci pit z flase...
30. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem Lulu ale ked on je z toho taky nekludny. Furt nieco bud mame koliky alebo mu to klokoce v krku. V jednu chvilu ma smiech v tvari v dalsiu utrpenie :frowning2:. Dnes rano o stvrtej som sa zobudila, ze ho natahuje a potom sme az do 7 kolikovali.

K tomu sporeniu, rozmyslala som nad stavebnym to sa mi zda najoptimalnejsie. V bankach uroky o nicom rok dozadu urokova sadzba 4,5 teraz ledva 1,5.

Babul videla som na FB, ze mame spolocnu znamu. Misu co ma priezvisko ako Stromcek :wink: .
30. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka nam na to dost pomohol gastrotuss..uz ju tak nenapina a nevracia sa jej to...
30. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden, neviem aké používaš, ale už sme sa asi o tom bavili. ja mám tommee tippee a ten cumlík naozaj vyzerá ako prsník.
30. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ja mam lovi, ona z toho pije, ale po chvilke prestane, kruti hlavou a dozaduje sa didky... je podla mna len o zvyku... ale idem vygooglit tie co mas ty...
30. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden, u nás kým som dokrmovala, tak nebol problém. Vždy chcel aj prsník aj fľašku. No len potom som strácala mliečko a už to išlo dolu vodou.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3670389

aden, kuk
30. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi dik, nuz ak to nepojde tak skusim kupit...este uvazujem aj na zn. mam... tiez su vraj dobre..
30. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik... :slight_smile:

no idem do hajan kym mala chrni... dobru noc
30. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru
30. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adenka,

presne to mi napadlo. Ja som bola u kadernicky chlap strazil a drobcek nechcel papat z flasky. Musel mu stlacat cumel, jedli velmi dlho a stiahol iba 80 ml. A to mame Avent oni tiez vraj asociuju prsko. Buducu stredu idem do skoly a Borko bude cely den u svokry ta bude mat radost :sweat_smile: .

Ale sa tesim s tebou, svita na spokojnejsie casy :slight_smile:.
30. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

adi super, ze dominika krasne pribera :dizzy_face: a z flase sa casom urcite nauci :slight_smile: nas adamcek ma uz viac ako 6kil takze je to riadny valibuk :slight_smile:
stani, emka je uzasna :dizzy_face: :dizzy_face: nas je v tomto lenivcek..hlavicku si udrzi hore ale len par sekund :wink:
lu, kolka my sme malemu dali stavebne sporenie...poistovacka nam vravela, ze je to navyhodnejsie..tak mu sporime takto :slight_smile:
nam sa tiez obcas vracia mliecko a vyteka z pusy ale nejak to neriesim...kym je adamko spokojny :slight_smile:

dnes sme boli kupovat fusak pretoze sa nam dobre ochladilo :unamused:
30. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepšie flasky sú podla mna MAM sú super, bezkolikové a lacné....skúste...
30. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavkicek a kde ste zriadili stavebko?

Pozrela som to videood Stan mala je velka sikovnica, klobuk dole :dizzy_face: .
30. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka, nam to urobila kamoska poistovacka a boli sme to potom vybavit na mierku tam je v tej novej budove pobocka..mali sme kupon z DM-ky takze sme za zalozenie sporenia nic neplatili :wink:
30. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi prosim Ta ktora banka? Ci je to jedno co sa tyka urokov?
30. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka banka? :sweat_smile:
30. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha takze v prvej stavebnej? Ja viem ze napr CSOB mala stavebne a myslim ze aj dalsie banky. Ale uz chapem :wink: .
30. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka ano my mame v prvej stavebnej...vraj je to momentalne najvyhodnejsie... :sweat_smile:
30. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka-... aj ty si na FB? :slight_smile:
30. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som si tam zriadila pristup a zatial tam nic nemam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:. Asi by som to mala napravit. Ale napr s Babul som uz kamoska :wink:.
30. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka, tak sup na FB nejake boriskove fotky nech vidime aky je fesak :dizzy_face:
30. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, idem ja do vane...zacinam byt akasi unavena.....je to aj tou jesenou, aj malou (Lenka aj vekom :grinning: )...chrbat ma boli kazde rano, hlava sa mi tocieva, oci ma stipu :slight_smile: proste dovi dopo...a vycerpava ma ako stale sliedim a sledujem pomaly kazdy nadych mojej malej, sledujem kazde hovno v plienke, zacinam ho uz aj vonat :sunglasses: , neustale sledujem cas a tak...takze idem do vane zrelaxovat, lebo takto to dalej nejde...musim nabrat energy

a pisala som si teraz s Annag a napisala mi ze pozor na medovkovy a matovy caj...znizuje tvorbu mliecka...ADEN ! pozor
30. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka ... tak sa tam skamaratime aj my...dnes uz nie, ak sa neurazis...ale mozeme byt kamosky od zajtra
30. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje....lulu vidíš....dobrý nápad vana...asi to zajtra zorganizujem pre seba....bože ani nepamätámkedy som mala hodinku pre seba...

baby ale iné som chcela....niekto mi vymenil dieťa....same!!!! zaspalo v postielke...teda spí tam asi pol hodinu ale spí....akože nechápem a modlím sa aby to tak ostalo, držte mi palce
30. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak ja sa teda hecnem a skusim ten FB rozchodit :slight_smile:. Vraj tam je dobra farmarska hra. Trochu sa bojim ze na tom zacnem v ramci relaxu zavislacit. Prida sa niekto? :sweat_smile:
30. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perla, vcera si pisala, ze si na tom 7 tyzdnov pracovala. Zasluzis si to :slight_smile: . Gratulujem.
30. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok