Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
2. nov 2009

rene , tak ty si nedas pokoj s muchami ?

rene82
2. nov 2009

lenka tak dáko. my sme už boli 2x.
inak kolka, 24.11. idem na antoskú, prišla mi pozvánka z toho rizikového novorodeneckého. vy ste tam tuším boli tiež, nie? vám pozvánka neprišla?

rene82
2. nov 2009

a čo ja za to môžem, že to je farba, na ktorú tie potvory počas babieho leta leteli? 😀 ich smola

kolka1
2. nov 2009

Ja mam rajon na Antolskej 😎 : Mati kontrola o 3 mesiace, preco?

Lenka, zajtra mate poradnu? Som zvedava kolko vazite 😉. Inak to by ma zaujimalo aj pri mackovi Alexovi od Leri.

Inac som sa vcera zlakla, ze sa z mojho dietata stava motorova mys 😅, som si hovorila kurnik mala som lepsie spavat pocas tehu 😲.

rene82
2. nov 2009

KOLKA, NA KĹBIKY SA CHODí 3X, AK NEMáTE PROBLéM

adenka
2. nov 2009

baby my mame kontrolu klbikov az o 7 mesiacov...vas poslali uz po 3??? 😕

lenka_66
2. nov 2009

kolka , no ssak aj vy ste dobry papkaci.my priberame z UM ale borko z MM a to je rozdiel.
kolka tak borko je po tebe myska 😉

kolka1
2. nov 2009

Aha tak to som nevedela, tak pojdem na klbiky vo stvrtok.

Pozvanka nam zatial neprisla. Co tam robia zurku? 😅 Inac je mozne ze po ockovani TBC nemame nic na ruke? Rene vas tam neockovali? Nas ockovala vrchna sestra.

martinex
2. nov 2009

kolka ze pre istotu 😀 ale vravel ze vsetko ok

lenka_66
2. nov 2009

mati Ip

kolka1
2. nov 2009

Lenka, on je nenazranec 😀 😀 😀 U nas aj ked je navsteva a ja ho kojim v spalni tak pocuju ako prehlta a si pri tom slastne pradie 😀 😎. Sa na tom zabavaju. Ked mi zazvoni telefon pri kojeni nemam sancu zatajit ze papame 😅 . Ale na tie porodne miery tak to sme tusim v rastovom spurte od prepustenia z nemocky 14.8 - 2790 g 😅 . Ale Leni bonznem na Alexa od Leri sa nechytame 😉 ale dobiehame. Inac nas tato 194cm, 110 kg tak sa ma po kom tahat.

Baby co kojite, padaju vam vlasy? Mne zacali minuly tyzden. Vraj pantenol a zinok treba brat. A este mam nekontrolovatelne chute na sladke a obrovsky apetit. Paradoxne vaha ide dolu, mam kvalitneho mliecneho upira 😵.

rene82
2. nov 2009

kolka aj nás očkovala vrchná sestra. najprv tam nič nemala a po dákom čase (neviem už koľko) kukám, že čo tam má. potom mi trklo, že očkovanie. ak ti náhodou príde na ten deň pozvánka, tak sa uvidíme. ale ste sa narodili neskôr než my, takže asi budeš mať iný termín

kolka1
2. nov 2009

Aden ano, chodi sa po 3. Nesekli sa?

martinex
2. nov 2009

kolka tiez som si vsimla asi 2tt dozadu ze mi zacali padat vlasy.... uz som nasadila vitaminy 😀

babulka123
2. nov 2009

kolka ja ani nekojim a vlasy mi neskutocne padaju... nastastie ja mam z coho rozdavat.. este ze tak..
ale to bude aj jesenou asi .. zhadzujeme srst.. len keby sa chcela zhodit aj inde ze?? a sladke ani nehovor.. niekedy si pripadam ako tehu.. heheheh a co sa tyka tehu a spania.. vidis.. ninka je leniva po maminke.. hehehe

rene82
2. nov 2009

kolka ani mi vlasi nespomínaj. mne tiež začali riadne padať, že má vždy celé tričká od nich a aj z tamarky ich musím zbierať, keď ju´kojím. aké som ich mala krásne a pevné počas tehu, tak je to teraz katastrofa. a ešte k tomu ich mám aj dlhé, tak je to riadne vidno. už som ajk rozmýšľala nad krátkym zostrihom, ale je mi to ľúto ich ostrihať

kolka1
2. nov 2009

A co tam je? Akoze chcu vidiet deticky, ktore vypiplali? Tak to odpadnu ked uvidia Borisa 😀.

Rene a vy ste boli aj na jednotke intenzivnej staroslivosti?

rene82
2. nov 2009

mati aké vitamíny bereš? ja si dám občas ešte kyselinu listovú, inak nič.

babulka123
2. nov 2009

rene mala je uzasna..

rene82
2. nov 2009

kolka to je dáka kontrola, myslím interné a kardio (na tom papiery je to napísané) + taký dotazník (čo všetko ovláda, sú tam otázky).
či bola na jiske neviem. keď som porodila, boli sme obe na štvorke, ale keď sa išla na ňu pozrieť spolubývajúca, či je v poriadku (ja som ešte nechodila) tak ju v tej "normálnej" popôrodnej izbe nevidela. tak asi bola aj na jiske. ale hneď druhý deň doobeda išla na šieste.

rene82
2. nov 2009

vďaka, aj niniška. ty už jej robíš aj copčeky?

adenka
2. nov 2009

kolka no tak nam povedal...opytam sa pediatricky na poradni....

babulka123
2. nov 2009

obcas.. heheh ale to je len taka malinka sponka.. len tym ze si dava teraz vsetko do pusi tak som od toho upustila bojim sa ze by si to mohla nejako stiahnut alebo jej to odpadne a da to do pusy.. takze chodi vlasata.. heheheh

ale vcera sme umyvali aj hlavu a mala ciapocku v noci a tak ma teraz vlasy zlezate.. taka je smiesna. heheh

bagaja
2. nov 2009

ahojte, tak sme späť od ortopeda, a potešil, perinku už iba na noc, klbíky celkom oki, síce ich nevidno, tak nechápem, ale hlavne že všetko ide ako má

no u nás 1 st. a fúka jak na sibíri, skoro nás odfúklo, som myslela že ešte pôjdem von ale ani náhodou sa mi už nechce

lenka_66
2. nov 2009

mati , bo som nevedela ale tipla.

kolka, 😀 😀 😀 .takz 😲 takze nie sme najvacsi hladosi .z maleho budes mat gurmana 😀

babulka123
2. nov 2009

baby takze v stredu alebo stvrtok mame nausnicky.. paraaada, pride teta domov nam to nastrelit.. jak sa tesim , aj s nausnickami cena 17 euri.. to neni ani tak vela..

lenka_66
2. nov 2009

babul, hlavne ze pride teta v tej kose a nie vy za tetou

bagaja
2. nov 2009

babul tak super že ideš nastreliť, ja som davala prepichnuť, síce už máme oki, ale vraj nastrelenie je menej bolestivé.

babulka123
2. nov 2009

lenka.. tak tak ..
baga.. no aj ja som pocula. len sa bojim ze jej to bude hnisat. no uvidime.

rene82
2. nov 2009

my sme tiež prepichovali (10eur) a náušničky 3 eur. zlaté nemôže nosiť, lebo je asi alergická

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre