Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

henrieta76
3. nov 2009

ahojte,
nas mali tiez dnes ockovat,ale kedze ockovaciu latku na rotavirus nemali tak ideme asi zajtra.ockuje sa spolu s povinnym a treba ho objednat stoji cca 63eur.

martinex
3. nov 2009

caute...

tak my sme prisli z vonku... naprv snezilo,potom prsalo a jak som dosla domov tak nic 😠 jak naschval

inak tepelne upravenu cibulu a cesnak jem aj ja

rene82
3. nov 2009

že by som ten cesnak skúsila znovu pridať, čo to spravý? 😅

lulu73
3. nov 2009

ahojte

my sme uz doma po poradni....vsetko ok, az na ockovanie po TBC...musime ho ist ukazat do kalmetizacnej ambulancie do Podunajskych....buduci stvrtok...tesim sa

martinex
3. nov 2009

lulu preco neni ok?

rene vyskusaj a uvidis... ja som dokonca jedla aj fazulovu polievku a pohoda

lulu73
3. nov 2009

mati...ja neviem...ma tam taku modrastu stvrdnutu hrcku a dr. povedala ze si chce byt ista ze je to ok, ze nech sa radsej na to pozru odbornici, aby mohla potom zaockovat malu v 3.mesiaci na dalsej poradni

stansun
3. nov 2009

no musim sa pochvalit, malu som dala na brusko nech sa trosku poobracia a tak strasne sa zacala rehotat ze som sa skoro rozplakala 😵 😵 😵 😵 bolo to take zlatucke, normalne sa z toho tesim ako mala decko 😵

missy97231
3. nov 2009

stani 😀 tak u nas to na brusku nehrozi, zeby sa rozrehotal 😀

z.vrablova
3. nov 2009

Akosi nestiham vas citat a prispievat. My stale nemame monitor dychu, zhanam pouzity v zaruke za dobru cenu, nebudem investovat do noveho. Vcera v Max-e som nasla urnu, kde je zbierka pre deti postihnute SIDS, bez zavahania som prispela, tak verim tomu, ze som si tymto aj pre svoju Bambulku predplatila u toho uja hore...
Inac Kristinka si uz obzera rucky, nielen cmula, dokaze to robit nekonecne minuty... sama v postielke. Ja ju davam stale odgrcnut do vyvysenej polohy a v poslednom case sa nam zacina predklanat do sedu... aj ked ju mam na rukach, aj v tej polohe na kojacom vankusi. Uz ju musim mat stale na ociach. Prevaluje sa nabok, z bruska na chrbatik... sidielko male...
A gagoce dookola, kazdy den nove zvuky z nej vychadzaju... Ako to rychlo leti, uz to ani nie je pravda, ze to bol batostek, co len spinkal a papal...???!!!
My sme boli na kontrolu klbikov, ked mala asi mesiac a vraj dalsia kontrola nie je potrebna, vraj je to ok. Tak neviem. V stredu ideme na kardio, kvoli selestu, co mala pri narodeni...
Idem vas docitat...

stansun
3. nov 2009

no ani ja som to necakala sice pred tym sa na mna usmievala ale ze az takto 😀

martinex
3. nov 2009

lulu no dufam,ze to budete mat ok...ale to je pravda,radsej nech sa na to kuknu odbornym okom,ako by sa malo nieco podcenit...

adenka
3. nov 2009

pridala som nove fotoze..dnes som trochu santila s fotakom 😅

lulu73
3. nov 2009

babule, mam na vas otazku...kedy chodia vase polovicky domov z prace? aj vy ste cele dni same,same kupete a muz pride ked uz dieta spi? u nas to tak je a trapi ma to a trochen deprimuje

lulu73
3. nov 2009

aden...krasna okana...a tie vlasky a licka...ako nasa Emma
a tiez ma v ociach take iskricky betarske ako nasa mala...budu to poriadne sidla 🙂

lenka_66
3. nov 2009

zdravicko
tak sme zaockovany au au, zvazeny 7045g a sestricka hned no uz sme tu mali dnes taku vahu ale to bolo 8 abo 9mesacne dievcatko 😒

lenka_66
3. nov 2009

aden , to sa ti santi ak mas taky uzasny objekt cooo 😉

adenka
3. nov 2009

lulu my sme tak fungovali doteraz...nastastie tento tyzden chodi domov tesne pred kupanim ale aj tak je to na maslu...hlavne to ze som cele dni sama a uz mam niekedy problem povedat normalnu suvislu vetu.... 😠

no ze vahas ze to budu betarice 😀 ..vsak uz teraz su 😅

lenka kraaasna vaha....papkaaac 😉

adenka
3. nov 2009

lenka no skoda ze sa mi nepodari stihnut vsetky grimasy 😀

martinex
3. nov 2009

lulu ano,my tak fungujeme.... drahy maleho kupal dokopy asi 2x....
a to ze som sama,no co narobim.... aspon to auto ked bude,tak budeme s krtkom chodit na vylety... a niekedy mi uz z toho riadne drbka 😀

lenka tak toje teda chlap..parada 😀

missy97231
3. nov 2009

lenka, krasna vaha 😉 my ideme do poradne zajtra,,, tiez som zvedava na vahu.
lulu,,, my sme na tom podobne, akurat ze tym, ze maly zaspava az okolo 9tej, tak stihne tatino ho aspon pozdravit 😎

mishulka666
3. nov 2009

ahoj lenka..a neteplotkujete??my už druhy den 😔 ☹ ☹ ☹ včera nas tiež očkovali

perla200
3. nov 2009

čaute kočky....tak sme boli evakuovaní....mala strajkuje od rána a zaspala o pol 4 poobede....morka mala 😅

lulu73
3. nov 2009

tak dakujem, zda sa ze doba je zla 🙂

Lenka, aj nas dne svazili...ze 4380g a 57 cm

lulu73
3. nov 2009

svazil=vazili

lenka_66
3. nov 2009

mischul, no zatial nie a verim ze ani nebudeme.

lulu , u nas akokedy.ja nekupem presne v hodinu lebo marek stale potiahne 7 hodin ci ide o 7 abo 9.takze podla toho ako nam vyjde jedenie.najneskor sme jedli 21,15.no a este ako marian stiha.non ked je doma tak vodne cvachtanie je vyhradne zalezitost muzska 😀 .cvicenie a zvysok uz mama

livia1
3. nov 2009

Baby stále ste na tom lepšie ako ja. Moj drahý ani nebude vedieť ako malý vyrastie ☹ . teraz bude skoro tri mesiace preč a potom že bude chodit na 6 týždňov. 😒

Malý je už poriadny valibuk. Máme 6 kg určite a včera som ho merala tak má 62 cm. Prespí nám už celú noc. Večer zaspí najneskor okolo 22:00 a vstávame ráno o pol siedmej. Takto fungujeme už vyše týždňa.

No ked sa tak na tie váhy pozerám tak niesme ničím výnimočný. Všetky dietky tu pekne priberajú a rastú do krásy. Fotky hovoria za všetko.

Dnes som pridala nejaké nové foto do albumu, tak kuk. 😀

lenka_66
3. nov 2009

livi , zlatusik maly 😵

babulka123
3. nov 2009

ahojte, ja som dnes nestihala lebo tu bola sestra ale inak pohoda..

lulu ani nehovor, ja idem zajtra pre istotu k dr. lebo to ma cele zapalene, a vyzera to ze jej to coskoro praskne..
lenka, ked budeme kupat nevadi ak sa jej tam dostane voda? kupeme len v cistej tak snad to bude ok.
somm zvedava co nam na to poviee.. snad zas nebudem vyzerat ako vystresovana mamicka.. hehehe ked som jej volala ci mam malu v noci budit kedze uz spi celu noc.. hehehehe

lulu73
3. nov 2009

baby co kojite, aku konzistenciu ma stolica deti? my mame taku zltu, skor redsiu a s takymi bielymi hrudkami, ako zrazene mlieko....zaujimalo by ma ako vyzeraju hlieny...a mam pocit, ze za posledny tyzden jej stolica trochu viac pachne...uuuplne som sa dnes zabudla na to spytat dr.

bagaja
3. nov 2009

ahojte

no tak sme pred chvílkou prišli domov, malá už spinká

poradňa: máme 5890 g a zajtra 3 mesiace, takže celkom slušné aj ked na lenku nemáme 😀 očkovali nás do oboch nožiek 😠 to je len svinstvo, zatial nemáme teplotu, a ni nijaké zlé príznaky, ale dala som preventívne obklady, tak dúfam že nič nebude.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre