• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
mata dohodnuteeeee
4. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bavila si sa o tom s annag? lebo ja mam ten isty pocit co ty, ale ona mi tvrdi ze mlieka mam dost...
4. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak druhá 30 minutovka za nami, ale vidím po nej že dnes je nejaká nesvoja, asi ju bolia tie nožičky a ešte dvakrát nás to čaká :frowning2:

lulu aj mne toto isté robí malá, chvíľu poťahá a dosť, mám pocit že nič neje, ale pribrala za mesiac kilo, takže asi jej to stačí, no a inokedy my je tak 10 minút každe tri hodiny a včera jedla iba 4 krát po 5 minút, nechápem či mala diétu :sweat_smile: no nechcela viac. Podľa mna keby mala malo tak by plakala.
4. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby.. co vam budem hovorit.. ja viem teda presne kolko nina vypije a dens... zas som matka roku.. ja ze co tak o pol 11 huci jak pavian, z nicoho nic.. a normalne som si nevedela spomenut ze kedy jedla a ci som jej rano vobec nieco dala.. uplne som ostala v strese.. ja zacinam tak zabudat ze to nieje pravda..

potom som si spomenula ze som jej davala o pol 8 lebo islo telerano .. a tak ze co huci a ona chuda hladna.. heheh tak vypila teraz 150 a uz aj chrni na balkone.. len som ju dala do overalu a zaspala, kym som odokryla kocik tak som ju tam davala uz spiacu.. hehehehe ...
4. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak 30 minutovka sa nam zacala.ockovanie bez nasledkov.

babul, ono sa to bude horsit kym nepraskne.marek to mal take hnusne tyzden a tak prasklo.normal bolo vidno ze uz to bude.ako normalna vyrazka vidis ze uz vytlacis.len toto netlacis ale pukne samo.do ockovania musi byt zahojene.inac ninka uzasna ako stale :wink:
4. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac u nas neplati ak spime cez den tak aj v noci. to sme uz vyspaty a kukuckujeme :grinning:

baga, nas pichli iba 1x
4. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme.. len sa bojim ked to praskne lebo ako mi pisala teraz jedna holka to ja aktivne TBC a to moze byt nebezpecne.. este sa skusim dovolat dr. a uvidime..
4. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a my to nemáme až také zahojené, vyzerá že to ešte raz pukne a včera nás očkovali, ale šak to videl Dr. ta dúfam že to dačo nepo... :unamused:
4. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul ak prasnke ok.mne vravela ze ak nie tak ma posle neviem kde nech to vyrezu
4. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze? vyrezu ? mo moje nervaky..
4. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul vravim ti,aj nam to 3x hnisalo a dr povedala,ze vsetko je ok
4. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak povedala vyrezu a vycistia.no mozno to ide aj od typy ockovacej latky v 3mesiaci.asi su rozdielne ked my sme mali 1pich a baga 2
4. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a vám nepichali do dvoch nožiek?
do jednej proti 6 chorobám a do druhej proti pneumokokom
4. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga , aha tak my len tie 6.koka nie.do slaka a to kedy sa ockuje.som sa ani nepytala ze kedy zas prist no predpokladam ze zas o mesiac
4. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka...vyrezu???? nestras....my ideme do kalmetizacnej ambulancie buduci stvrtok ....posrane ockovanie proti TBC kokos SR zivy socializmus...serie ma to...a ked odmietnem ockovanie, mam na krku sud a pravnikov...v ziadnej okolitej krajine sa TBC neockuje a uz vobec nie ked ma dieta 4 dni....a nevie sa ako zareaguje, aku ma imunitu...strasne ma to serie
4. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aden...ano, pisala som annag a vravi ze mlieka mam dost...neviem ale kde, lebo ked si zmacknem po kojeni prsniky, nevytecie ani kvapocka
4. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás už 2x očkovali do oboch nožiek, ešte budú raz +dáme rotavírus

a tbc aj nám hnisalo, zo 2x to vytieklo samé a stále sa to ešte hojí. ale v podstate je to iba suchá chrastička
4. nov 2009 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu a kolko mate pocikanych plienok? lebo my aj 3-4 take dobre tazke a kakala mi aj 2-3x denne obcas... tak mne sa tiez zda ze mlieka je dost, ale aj tak mam pocit ze je hladna...
4. nov 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my to máme také suche ale myslím že ešte to raz pukne, ja tiež neznášam očkovania, a serie ma že u nás je to povinné :angry: šak kto chce nech dá, kto nechce nech nedá, sme demokratická krajina, kua
4. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga nemusíš to dať očkovať. ja keď som sa prvýkrát pýtala dr na rotavírus a čo ešte iné vhodné je, tak mi povedal, že tam mal minule maminu, ktorá odmietla to základné očkovanie. takže asi stačí povedať nie a neočkujú.
4. nov 2009 o 11:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja však radšej očkujem, lebo pneumokok a tie ďalšie choroby, to neni len také obyčajné prechladnutie a môžu narobiť poriadne zle. vakcíny sú na to, aby sa očkovali. veď aj dospelí sa dávajú proti "obyčajnej" chrípke a čo ešte také malé dieťatko, čo nemá riadnu imunitu. môj názor :wink:
4. nov 2009 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked potom tu chorobu dostane to je normálne trstné stíhanie, tuším :confounded:

ja sa nedám ani proti chrípke, lebo každy jeden v mojom okolí čo sa proti nej dal, tak ju dostal a ešte omnoho horšií priebeh mala, čiže nič moc skúsenosť a ja som nebola nikdy proti nej a nikdy som ju ani nemala, raz v živote som mala angínu.

no a tie choroby beriem tie sú hnusné jasné že dám, ešte aj žltačku uznávam a ežte dám malej aj proti rakovine krčka maternice, iné nie
4. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala konecne spi tak som si isla rychlo urobit vyprazany syr co mam v marazaku a cely den sa nan tesim...tak sa mi prilepil o spodok hrnca a ked som ho chcela pretocit tak sa ten spodny diel oddelil, cely syr vytiekol a mne ostal len ten vrchnu struhankovy obal :angry: :angry: ...dnes mam proste svoj den :sweat_smile:
4. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden poznám, ja preto syr obaľujem 2x, aj tak sa mi to stane :wink:
4. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga ja som leniva obalovat, ja si rovno kupujem obaleny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proti rakovine krčka minule dačo v telke hovorili tuším v správach, kukala som len na pol oko, pol ucho. niečo v tom zmysle, že to neúčinkeje, či spôsobuje rakovinu, fakt neviem, ale pozitívne to nebolo :unamused:
4. nov 2009 o 12:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo budete kupovať drobcom na vianoce?
4. nov 2009 o 12:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak daj abo nedaj očkovať :angry: ked raz nevieš čo je dobre :angry:

rene ja netuším, nejakú hračku, blikajúcu, hrajúcu, a ešte nejaké oblečko a už nič, radšej si to nechám na potom ked už bude aj vnímať viac. :wink: a babky sa chystajú na CHu-chu bábiku, a kočiariky, chúďa keby tak chápalo čo to je :slight_smile:
4. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden...cika aj kaka casto...tak ako vy, ale pije skutocne par minutiek...mozno ani 5 minut nie...tak to zatial nejdem riesit, Bebu mam doma keby nieco...to ked sa otvori, musi sa rychlo zjest vsak? a ja ked si dam cokolvek vyprazane, tak Emma ma take koliky ze dovi dopo
4. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu hej, po otvorení do 10 dní tuším (ak nie iba 8). ale keď ti priberá a každú plienku má mokrú, tak určite neni hladná-smädná. v knihe som čítala, že bábo pije najsilnejšie v prvej minúte satia a to ho dostatočne zasíti a potom už len cucká piánko a tiež na pobavenie a pomaznanie
4. nov 2009 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok