• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
lulu ja teraz uvazujem ze jej budem davat po kazdom kojeni ten AR nutrilon...aj ju dosyti, a aj zahusti obsah bruska.. uvidime...
a bebu mam otvorenu uz vyse mesiaca...neviem co by sa jej mohlo stat...
4. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bábiky nekupujem, lebo sme už 3 dostali (vydávajú aj také detské zvuky). ja sa chystám na stoličku na kŕmenie a chodítko (niečo z toho prenechám našim :grinning: ), veď už v januári bude mať 6 mesiacov a začnú príkrmiý. oblečka má haba dej. a ešte by som chcela do detskej (aj keď tam ešte bývať nebude a nebude to ani dáko extra vnímať) taký detský koberček (máme parkety), detský stolík s 2 stoličkami (také tie pekné farebné ako sú v detských kútikoch) a farebné poličky, aby sme mali kam povystavovať hračky a knižky a tak.
4. nov 2009 o 12:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ani ja, ale na pixli je to napísané (možno to obsahuje dáke probiotické kultúry, ktoré sa môžu pokaziť-zničiť, neviem) :sweat_smile:
4. nov 2009 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden...v blizkej buducnosti asi aj ja zacnem davat aj UM, pretoze v decmbri napr. musim ist do prace a neviem si predstavit co bude jest...zamrazene mam asi 200 ml....
4. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tak skoro musíš do práce? :frowning2:
4. nov 2009 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bez práce. pred 2 tt mi prišla výpoveď, resp. uplynula zmluva na dobu určitú :confounded:
4. nov 2009 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeee,iba audit urobit
4. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, veď za to :grinning:
4. nov 2009 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby volala som s dr. ze mam prist ze jej to vycistia.. to len aby ste vedeli..

a spi od 11 na balkone. a ja sa nudim
4. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka...tak vysivaj vianocne decky :wink: ... ja som dnes akasi nijaka, mne sa normalne nechce ist s malou von...ale pojdem, len pockam kym sa zobudi
4. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak my máme dnes 3 mesiace...super ani sa mi nechce veriť ako rýchlo to ubehlo.
4. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve som sa zobudila, malá ešte chrní, už ťahá druhú hodinu doma čo je u nás neobvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlatíčko moje, tiež chcem ísť von, ale len na chvíľu bo kosa fest vyzerá byť.

karin aj my máme dnes tri mesiace, tak blahoželáme Adamkovi :wink:
4. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rene stolička na jedenie dobrý tip/typ(neviem čo je správne) šak aj nám ju treba, no vymyslela si to za nás :sweat_smile:
4. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karin.. posielame boztecky..

ja von som moc nechcela boli ma cele telo.. zmena pocasia.. aeste aj prsat zacalo.. ci prsi uz dlhsie?
kukala som tv a vobec neregistrujem..
ale budem musiet ist k dr. len rozmyslam ci ist s autom alebo kocikom...
4. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vianoce.? no budemem mat kolko 4,5 mesiaca.. takze nieco co hrka, pisti, svieti.. neviem .. ale asi to vidim len na nejake 2-3 hracky ved aj tak ked dostane od celej rodiny nieco.. no moje nervy aby som pristavala nejaku izbu na to ...heheheh
4. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páčia od chica :wink:
4. nov 2009 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme za priania :slight_smile:
u nás začalo snežiť a je poriadna kosa
4. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marek sa urcite potesi flaske s mliekom pod stromcekom :grinning: .aj ked nevie co su vianoce
4. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karin , blahozelame :dizzy_face:
4. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka.. heheheh mas pravdu..
preto hovrim par hraciek a dovi.. aj tak bude o 8 spat. heheheh teda duuuufam heheheh
4. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: no jasné šak on vtedy už bude mať aj 12 kíl hádam :grinning:

aj fisher price, majú pekné hračky, a minule v tescu som videla takého bombového pavúka čo hral svietil a chodil, asi to kúpim, a ešte nejaké hračky do vane
4. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nop inac vecera asi bude este bez mareka abo? no zas mi tam bude chybat
4. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som poslala tatka kupit leporelo no postielky od fischer price.dam mu ho tam miesto toho hniezda
4. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aké, daj link
4. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka kedze mi sme straaasne hladni na vianoce tak mi papame aj o 5. pol 6, takze Ninka by to mohal stihnut.. hehehe
4. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul , no ja prezuvam cely vecer :grinning: .uuups tak asi marek je po mamke :confused:

prve co mi prislo cez google http://www.pricemania.sk/katalog/didakticke/lamaze-vesele-leporelo-393513.html
4. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej to je pekné :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga , hlavne to umlci :grinning:
4. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning:

baby a to očkovanie včerajšie bolo aj na spánok a s okamžitým účinkom, už spíme dve hodiny, huráááááááá
4. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga, no spanok neviem
4. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok