• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
ta teta co bola u nas bola velmi prijemna a mila.. byvala zdr.sestra.. strasne zlata.. ale bola som velmi rada ze tu bola kamoska, lebo ja by som malu nemohla drzat..
5. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj a enviem ci som pisala alebo nie, bola som s tym ramenom u dr. {TBC ockovanie} a ze to ma este pekne. no keby ste to videli.. neviem kedy je to zle.. hehehhe
tak jej s tym nic neurobila len mam davat pozor na to aby sme jej to nestlacali lebo je to bolestive a nemame to moc namacat pri kupani.. akurat za tu ruku ju drzime, takze sa to moc nemoci takze super..

a mala strasne chrapci, ale ma to niekde medzi nosom a ustami,takze ani odsavacka nepomaha..
5. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak babul....nasa ma to očkovanie také divné...červené a v strede taký biely pupák....tak neviem...... :sweat_smile:
5. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko maminky...

aj mne poslete ten program na upravu fotiek?

inak maly sa zobudil rano o pol6tej a uplne vyspaty...tak som si ho dala do postele vytiahla prso a driemala pri nom..on sa s nim hral,chvilu cucal,chvilu do neho boxoval pestickami,potom nastastie zaspal a potiahol do 8mej..
5. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... treti krat po sebe padol v Loto jackpot a my stale nic...
5. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.. hehehe ani my..

matka poslem ti to do mailu..
5. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ani nehovor... tiez s mm cakame kedy vyhrame :grinning:

babul dik
5. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

mala spinka, idem si vas precitat...Marco ma horucky a dost vysoke, uvidime aka prasacina sa na neho nalepila :slight_smile:

babul...preco su na Samorin take zacpy????
5. nov 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul...citam o nausnickach...najvyssi cas dat to aj Emke...myslis zeby teta prisla aj do BA? ...hm, asi jej skusim zavolat...pls posli mi na nu cislo...dakujem moc
5. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobre ranko, tak nasa Kristinka vcera zaspala ukazkovo o deviatej, kupali sme dost neskoro. Bola som v meste v tom hnusnom pocasi, taka som bola uzimena a unavena, tak sme sa rozhodli urobit si s drahym romanticky vecer, napustila som vanu, sviecky, lahli sme si do vane okolo pol jedenastej, no a asi po 10 minutach sa nas anjelik zobudil s usmevom na tvari, ze ona je uz vyspinkana. :slight_smile: takze este od peny som vyliezla z vane za nou, skusala cajik, vodicku a ona sa len vyskierala, ze ja spat veru nebudem. Zeby prirodzena antikoncepcia? :slight_smile:
5. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka nemas za co ..

ja som prave uspala malu..presvihla svoj cas o pol9 a nevedela sa ulozit no moje nervaky, hehehe

lulu dam ti cislo skus jej zavolat a dohodnut sa.. poslem do IP
a zacpy su lebo uzvavreli jednu uulicu v podunajskych .. a tou cestou chodilo vela ludi.. takze paraaada.. ja teraz ani nechodim do BA kvoli tomu..
5. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul...uzasna je ta vasa Kristinka :slight_smile: mna mala tiez vcera vytiahla z vane...ale poviem pravdu, bola som aj nastvana na mm, lebo on si dal vanu v pohode a ked som si sla dat ja, tak sa mi nestihla ani voda napustit a uz mi klopkal na dvere ze mala place, ze nech sa poponahlam...proste super relax po celom dni...a hlava ma strasne bolela, tak som nakoniec sla spat s malou bez kupela
5. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera ani vanu neskusala lebo som nevedela ako bude.. dost sa strhavala.. a nakoniec to dopadlo super.. a ja som pysna sama na seba ze som isla tak skoro spat..

ale teraz idem do vane lebo okolo 1 idem na gyndu... a kedze casu je malo tak musim zhodit to co narastlo.. heheheh takze tam aj tak budem dost dlho.. heheheheh
5. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul...aha, no to je pekne na nic...dnes v Novom Case testovali cestu o 7:00 v spicke z Malaciek, Pezinka, Senca Samorina do BA Sadu Janka Krala....Malacky su najdalej, ale auto prislo ako prve...Samorin je najblizsie a trvalo im to 1,23 min...preto sa pytam, co sa tam preboha deje...ale starostka Dunajskej Luznej vravi ze denne aj 40 ludi chce nahlasit trvaly pobyt...stavaju sa tam nove a nove satelitne mestecka...cize bud si kupte balon, vrtulnik, skuter alebo kolobezky :slight_smile:
5. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: 1,23 hodin, nie minut
5. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi ja pisem ako redaktor noveho casu a zavadzam najviac...nie denne, ale mesacne sa hlasi 40 ludi...uz radsej nejdem nic pisat :sunglasses:
5. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ide ti.. heehehhe

no ja to vidim na lodicku a po dunaji som tam raz dva.. heheheh
5. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neskutocne mi padaju vlasy ... co na to ?
5. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul posli to cislo...ty ho mas odkial?
5. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinok,panthenol a ja mam velmi dobre skusenosti s ampulkami vichy + sampon
5. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul aj mne,ale brutal... maleho ked dam do postele,ho mozem potom celeho oberat :grinning:
5. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka.. nooo
ja mam sice huste vlasy ale aj tak.. rada by som si ich zachovala..

lulu mam ho od nasej dr.
5. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som rozmyslala ze sa dam aj ostrihat ale ked takto mi to najviac vyhovuje.. dam do copu a mam pokoj
5. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

aj ja si prosim program na upravu fotiek :sunglasses:
5. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme mali dnes ísť na kontrolu na FRO a aj cvičiť. My sme tam teda došli, ale obidve potrebné osoby majú dnes dovču. Som myslela, že ma šľahne. Ešte že sme sa povozili, v tom daždi vytrepali von :angry:

perla, to má také po očkovaní byť, to je o.k. My sme to také mali ale skôr, dr. nám to vypučila vyčistila a povedala mi, že ked sa to spraví, treba to doma vypučiť, vyčistiť a zasypať framykoinovým zásypom.

aj ja si prosím ten program. :wink:
5. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul ja som tiez premyslala nad kratkym zostrihom,ale tiez je bezudrzbovejsie dat to rano do copu :grinning:
5. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som písala annag, odpísala mi a ideme to riešiť. Tak sa hlásim do klubu mamín, ktoré majú nadprodukciu mlieka :slight_smile:
5. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme zaspali ešte o osmej do pol desiatej, obe, aspon prešli tie bolesti kramovské, a zobudila nás pani poštárka že prišli Fotky z happy foto, tak sa vyťešujem :slight_smile:
5. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak babul si mi poslala nejaky link na FB, to co?
5. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko,
tak konecne od pol8 sptme.sice mne na rukach ale predsa.chuda pri kazdom prdiku neskutcny rev a smrad.rano sa nam nepodarilo kakat a to je vysledok :angry:
5. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok