Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
5. nov 2009

ta teta co bola u nas bola velmi prijemna a mila.. byvala zdr.sestra.. strasne zlata.. ale bola som velmi rada ze tu bola kamoska, lebo ja by som malu nemohla drzat..

babulka123
5. nov 2009

jaaj a enviem ci som pisala alebo nie, bola som s tym ramenom u dr. {TBC ockovanie} a ze to ma este pekne. no keby ste to videli.. neviem kedy je to zle.. hehehhe
tak jej s tym nic neurobila len mam davat pozor na to aby sme jej to nestlacali lebo je to bolestive a nemame to moc namacat pri kupani.. akurat za tu ruku ju drzime, takze sa to moc nemoci takze super..

a mala strasne chrapci, ale ma to niekde medzi nosom a ustami,takze ani odsavacka nepomaha..

perla200
5. nov 2009

no inak babul....nasa ma to očkovanie také divné...červené a v strede taký biely pupák....tak neviem...... 😅

martinex
5. nov 2009

dobre ranko maminky...

aj mne poslete ten program na upravu fotiek?

inak maly sa zobudil rano o pol6tej a uplne vyspaty...tak som si ho dala do postele vytiahla prso a driemala pri nom..on sa s nim hral,chvilu cucal,chvilu do neho boxoval pestickami,potom nastastie zaspal a potiahol do 8mej..

z.vrablova
5. nov 2009

dobre ranko... treti krat po sebe padol v Loto jackpot a my stale nic...

babulka123
5. nov 2009

z.. hehehe ani my..

matka poslem ti to do mailu..

martinex
5. nov 2009

zuzi ani nehovor... tiez s mm cakame kedy vyhrame 😀

babul dik

lulu73
5. nov 2009

dobre ranko

mala spinka, idem si vas precitat...Marco ma horucky a dost vysoke, uvidime aka prasacina sa na neho nalepila 🙂

babul...preco su na Samorin take zacpy????

lulu73
5. nov 2009

babul...citam o nausnickach...najvyssi cas dat to aj Emke...myslis zeby teta prisla aj do BA? ...hm, asi jej skusim zavolat...pls posli mi na nu cislo...dakujem moc

sisulka7
5. nov 2009

baby dobre ranko, tak nasa Kristinka vcera zaspala ukazkovo o deviatej, kupali sme dost neskoro. Bola som v meste v tom hnusnom pocasi, taka som bola uzimena a unavena, tak sme sa rozhodli urobit si s drahym romanticky vecer, napustila som vanu, sviecky, lahli sme si do vane okolo pol jedenastej, no a asi po 10 minutach sa nas anjelik zobudil s usmevom na tvari, ze ona je uz vyspinkana. 🙂 takze este od peny som vyliezla z vane za nou, skusala cajik, vodicku a ona sa len vyskierala, ze ja spat veru nebudem. Zeby prirodzena antikoncepcia? 🙂

babulka123
5. nov 2009

matka nemas za co ..

ja som prave uspala malu..presvihla svoj cas o pol9 a nevedela sa ulozit no moje nervaky, hehehe

lulu dam ti cislo skus jej zavolat a dohodnut sa.. poslem do IP
a zacpy su lebo uzvavreli jednu uulicu v podunajskych .. a tou cestou chodilo vela ludi.. takze paraaada.. ja teraz ani nechodim do BA kvoli tomu..

lulu73
5. nov 2009

sisul...uzasna je ta vasa Kristinka 🙂 mna mala tiez vcera vytiahla z vane...ale poviem pravdu, bola som aj nastvana na mm, lebo on si dal vanu v pohode a ked som si sla dat ja, tak sa mi nestihla ani voda napustit a uz mi klopkal na dvere ze mala place, ze nech sa poponahlam...proste super relax po celom dni...a hlava ma strasne bolela, tak som nakoniec sla spat s malou bez kupela

babulka123
5. nov 2009

ja som vcera ani vanu neskusala lebo som nevedela ako bude.. dost sa strhavala.. a nakoniec to dopadlo super.. a ja som pysna sama na seba ze som isla tak skoro spat..

ale teraz idem do vane lebo okolo 1 idem na gyndu... a kedze casu je malo tak musim zhodit to co narastlo.. heheheh takze tam aj tak budem dost dlho.. heheheheh

lulu73
5. nov 2009

babul...aha, no to je pekne na nic...dnes v Novom Case testovali cestu o 7:00 v spicke z Malaciek, Pezinka, Senca Samorina do BA Sadu Janka Krala....Malacky su najdalej, ale auto prislo ako prve...Samorin je najblizsie a trvalo im to 1,23 min...preto sa pytam, co sa tam preboha deje...ale starostka Dunajskej Luznej vravi ze denne aj 40 ludi chce nahlasit trvaly pobyt...stavaju sa tam nove a nove satelitne mestecka...cize bud si kupte balon, vrtulnik, skuter alebo kolobezky 🙂

lulu73
5. nov 2009

😀 1,23 hodin, nie minut

lulu73
5. nov 2009

jezisi ja pisem ako redaktor noveho casu a zavadzam najviac...nie denne, ale mesacne sa hlasi 40 ludi...uz radsej nejdem nic pisat 😎

babulka123
5. nov 2009

lulu ide ti.. heehehhe

no ja to vidim na lodicku a po dunaji som tam raz dva.. heheheh

babulka123
5. nov 2009

baby neskutocne mi padaju vlasy ... co na to ?

lulu73
5. nov 2009

babul posli to cislo...ty ho mas odkial?

lulu73
5. nov 2009

zinok,panthenol a ja mam velmi dobre skusenosti s ampulkami vichy + sampon

martinex
5. nov 2009

babul aj mne,ale brutal... maleho ked dam do postele,ho mozem potom celeho oberat 😀

babulka123
5. nov 2009

matka.. nooo
ja mam sice huste vlasy ale aj tak.. rada by som si ich zachovala..

lulu mam ho od nasej dr.

babulka123
5. nov 2009

uz som rozmyslala ze sa dam aj ostrihat ale ked takto mi to najviac vyhovuje.. dam do copu a mam pokoj

adenka
5. nov 2009

ahojte,

aj ja si prosim program na upravu fotiek 😎

eviqa
5. nov 2009

ahojte, tak my sme mali dnes ísť na kontrolu na FRO a aj cvičiť. My sme tam teda došli, ale obidve potrebné osoby majú dnes dovču. Som myslela, že ma šľahne. Ešte že sme sa povozili, v tom daždi vytrepali von 😠

perla, to má také po očkovaní byť, to je o.k. My sme to také mali ale skôr, dr. nám to vypučila vyčistila a povedala mi, že ked sa to spraví, treba to doma vypučiť, vyčistiť a zasypať framykoinovým zásypom.

aj ja si prosím ten program. 😉

martinex
5. nov 2009

babul ja som tiez premyslala nad kratkym zostrihom,ale tiez je bezudrzbovejsie dat to rano do copu 😀

chrustik1
5. nov 2009

Ahojte, tak som písala annag, odpísala mi a ideme to riešiť. Tak sa hlásim do klubu mamín, ktoré majú nadprodukciu mlieka 🙂

bagaja
5. nov 2009

no tak sme zaspali ešte o osmej do pol desiatej, obe, aspon prešli tie bolesti kramovské, a zobudila nás pani poštárka že prišli Fotky z happy foto, tak sa vyťešujem 🙂

martinex
5. nov 2009

inak babul si mi poslala nejaky link na FB, to co?

lenka_66
5. nov 2009

cauko,
tak konecne od pol8 sptme.sice mne na rukach ale predsa.chuda pri kazdom prdiku neskutcny rev a smrad.rano sa nam nepodarilo kakat a to je vysledok 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre