Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
7. nov 2009

no marti...to ta obdivujem....ja ledva zvládam malé nákupy s malou....ale tiež ma to čaká...nabudúci týžden ideme nakupovat vsetky veci do domácnosti na dom....tak už teraz mam stres:((((

deina2005
7. nov 2009

tak ja som vcera o takomto case prave rodila svojho synatora 😀

martinex
7. nov 2009

caute...

tak sme to zvladli... nakoniec som maleho supla do vaku,cely nakup krasne spinkal... ale zobrala som so sebou sestru,aby mi mal kto davat veci do kosika a potom to pri pulte balilt do tasiek... 😀
nabuduce to uz budem musiet zvladnut sama... este ze to moje dieta je taky pohodak...

perla na male nakupy chodime s kocarom k nam do Lidla,ale tam nemaju vsetko a teraz som potrebovala spravit velky nakup kedze mm je v robote....

zuzi mne by aj vosiel,ale neviem si predstavit tlacit aj kocik aj kosik s nakupom,preto som to riesila vakom... ale nabuduce ked pojdem sama,supnem autosedacku do kosika a pojdem tak

lulu73
7. nov 2009

ahojte

Mati,aj ja tak chodim, s autosedackou a je to ok

my sme sa dnes boli prejst po Stupave a v DM som kupila plienky,idem ich otestovat...este otestujem z Lidla ... chcela som ist do IKEA a do obchodov kedze Vianoce sa blizia a mm ma nepustil 😉 ze bud vsetci, alebo co on chudacik cely den sam s malou...a kedze sa bojim v chripkovom chodit na celodenne behanie po obchodoch s malou,ostala som doma.....ale vyrazam buducu sobotu, mm sa musi psychicky pripravit...nemozem len tak spontanne odist z domu ...to nezvlada
vsetko musim pekne pripravit...cely tyzden poctivo odsavat,aby mal na sobotu....kde su tie casy ked som si lietala volna ako vtak?
😀

perla200
7. nov 2009

lulu tie časy skončili🙂))))))

no ja som na tom rovnako....a to ešte musí ist mm kúpiť žehliacu dosku, odkvapkávač na riad a podobné veci....som zvedavá čo dovlečie....lebo chlap je chlap....ale tiež nechcem s malou behat po obchodoch a to je dnes mrchavá ako čert....ani z koča ani na koč...asi počasko....ale aspon som si pospala s nou dve hodiny....

bagaja
7. nov 2009

ahojky, no my sme dnes boli u našich, segra má dnes stužkovu tak som s nou behala po kaderníctve....atd, jooj krásne to časy, normálne by som šla už niekam tancovať 😝

malinkatá zaspala cestou domou v aute a potom ešte potiahla doma, spala do piatej tak dúfam že zvládneme večerné kúpanie lepšie ako včera

a my tiež chodíme na väčšie nákupy s autosedačkou, šupneme do košíka a basta, a mm minule strelil že načo sme vlastne kupovali kočiar, že sedačku máme od segry a košík by sme zobrali za 50 centov, ušetrili by sme 😉

perla200
7. nov 2009

bagaja chlapi 😀 😀 😀 😀 😀

no môj ma tiež nápady niekedy....hovadiny samé🙂 len ich je tolko že ma nijaké nenapadajú 😀

z.vrablova
7. nov 2009

nam autosedacka do kosika nevojde... mm kupil nejaku blbu, skusali sme uz na kosiky Tesco aj Lidl a nepasuje, je nejaka sirsia... Nania

livia1
7. nov 2009

Ahooooojte
My na nákupy používame oboje: sedačku aj kočík. Ked je drahý doma, tak chodíme väčšinou len do tesca alebo kauflandu a tam sa do košíka v pohode zmestí sedačka. kočiar na nákupy používam len ked idem sama. .

babulka123
7. nov 2009

ahojte...
ja na nakupy pouzivam Mareka.. 😀 😀 😀

babulka123
7. nov 2009

a inak..
dnes bola marek na nakupe hehehe, kupil taku zostavu za postel, skrinka, policky a nieco ako keby perinak, vyzera to super a ja sa z toho velmi tesim .. takze mam znova troska viac ulozneho priestoru..
Ninka bola dnes skoro cely den na rukach.. svokra sa vysantila..heheh co bude zajtra si nechcem ani len predstavit.. heheh

no a bud. tyzden tym ze mame ten zapis tak od stredy budem v BA u svokrovcov, musim im troska pomoct pripravit to cele..
to este len budu abstaky od erdzania..

Matka a ak ta to potesi tak mala ide na zapis v satach od teba..

a kedze ja stale nie com ok, teda sa tak necitim , tak si idem lahnut.. nejako chodim skoro spavat, ale aspon sa vyspim lebo panicka najnovsie vstava 2x za noc.. neviem co sa jej porobilo. uvidime ako dnes v noci, ale vcera tam mala moc teplo tak to bolo asi aj tym, dnes sme jej dali este aj sol s vodou na radiator, tak uvidime ci to pomoze..

cmuuk vsetkym .. zajtra nakuknem.

adenka
7. nov 2009

ahojte,
tak my sme dnes stravili popoludnie v avione...chcela som si kupit cizmy, ale najprv sme boli na pizzu, potom na kavu, na nakup a na cizmy cas nevysiel lebo mala uz bola nervna...
ale konecne som si po 14 mesiacoch zmenila meno aj v banke... chalan na mna kukal dost prekvapene ze co az teraz, ale vsak len tento mesiac mi konci platnost karty tak kam sa ponahlat 😝

mati my chodime vzdy iba s nosicom...ale tak my mame speci dieta 😀

lenka_66
7. nov 2009

ahojte,
ja na nakupy pouzivam draheho 😀 .ani ruky ma ta nebolia 😀

no ja som dnes zacala velke upratovanie a tatko sa staral o synacika.chuda moje to odo mna necakal.vecer som este zabehla do obchodu na pecivo.marek sa medzitym vykakal.prebaleny nebol(neplakal) vraj aby mamka videla aky je marek sikovny 😀

lilly21
7. nov 2009

hellou
🙂 tak my sme sa vratili k spaniu 9+3 😉
a vcera sa nam konecne podarilo prevratit aj z bruska na chrbatik, tak sme sa pretacali cely vecer 😀

babulka123
8. nov 2009

ahojte.. no u nas ani o minutu dlhsie ako do 7... a ja by som tak spala este..
dnes noc : o 2 monitor, skoro ma slahlo, o 4 ninka - dala som jej flasu a o 7 vyspata.. no moje nervy

sisulka7
8. nov 2009

nasej vcera hrozne dlho trvalo kym zaspinkala, mozno aj dve a pol hodiny. Navyse ma brutalne vytocil mm, lebo som ho cakala na kupanie. Bol s kamosmi niekde na volejbale, a ked som mu volala, ze dokedy to trva tak povedal hodku az hodku a pol, to akurat vychadzalo do pol osmej a to zhruba kupeme. Cakala som do osmej a potom mu znova volala, samozrejme mala uz nervna. No a milostivy pan isiel s kamosmi na salas a ze pride tak o pol hodinu, tak som nasrata okupala malu, samozrejme mi nemal kto zohriat mliecko, tak si to chudatko odkricala, no on si dorazil o stvrt na desat, takze mame tichu domacnost a ani ma nehne aby som dneska varila, nech si ide na salas. To ze ja som do pol jedenastej nemala ani cas sa najest, ho vobec netrapilo a potom som uz nemala zasa chut. Mne dnes stacia aj cestoviny s kakaom, z toho aspon malu neboli brusko a ja to lubim. Co by ste robili s takym chlapom?

babulka123
8. nov 2009

sisul.. my sme to mali min.tyzden.. presne tento pripad.. mna nevytocilo ani tak to ze niekde bol ale to ze nezavolal.. nepridem urob to sama.. a este dosiel domov urazeny ze co ho nahanm.. taka hadka bola u nas ze az..
na druhy den som mu dala malu nech spravi vsetko ok sam.. nech vie ake to je..

a pochopil ze je to jednoduchsie ked su na to dvaja..
ale mam nerva len si na to spomeniem...

inak nina teraz po hroznych bojoch zaspala.. a povedala som ze ked niekto pride , tak ninu dostane na max 10 min na ruky. a staci.. vcera tu bola cely den svokra a mala ani za toho boha nebude lezat.. len na rukach a kukat TV.. no urcite a ja ked budem sama doma tak sa zcvoknem.. ani bohovi.

sisulka7
8. nov 2009

my sme vcera prehovorili az jednu vety, povedala som len, ze mala dudel nechce. Ani si nechcem predstavit, co vsetko by som mu povedala, tak som bola nasrana, ze som rada, ze sme sa ani nerozpravali. Inak mam sto chuti mu urobit to iste, dat mu malu na cely den a vylozit si nohy, ale viem, ze on by ju nechal plakat a ja nemam to srdce.

babulka123
8. nov 2009

sisul.. len vecer.. nech vie ake to je ked ti nema kto co podat.. spravit mlieko a tka.. neboj rychlo pochopi..

a u nas .. no my sme sa povadili... vsetko som mu povedala co som chcela... lebo dusit to v sebe tiez nema zmysel. aspon pre mna nie..

sisulka7
8. nov 2009

lenze on este nikdy nekupal, on len asistuje, takze by zrejme konstatoval, sak ved sa kupala vcera, vydrzi 🙂 ach ti chlapi.

babulka123
8. nov 2009

hehehe.. ako si to vedia zjednodusit ze?

perla200
8. nov 2009

babul...prosím ta...mala mala akú rekciu na to TBC? lebo nasej včera vysiel hnis z toho....a mala strasne plakala....asi ju to bolelo....dala som jej nurofen ale moc to nepomohlo asi....a potom zahajala...ale je mrzutá ako čert...aké to ma byt?

ach baby chlapi...no ja na toho môjho nemôžem povedat pol slova, samozrejme že ma naserie..ale my sme tak malo spolu že si to užívame...uvidíme čo bude na novom dome...už mam modré vrecia a zajtra začínam baliť...

inak sisul...to vie dobre nasrat....mna tiež najviac serie ked nezavolá...alebo ked povie už som na ceste a ja počujem že je v krčme🙂))) to ma ide rozdrapit....

no môj príde, pohrá sa, malú rozjaší a zalahne...a ja uspávam:((( ale dnes v noci od pol3 do 5 hore!!! toto sa nam este nestalo....proste mala za nič na svete spat, dala som ju do lehátka v obývačke a ona akoženormalne že sedela a kukala nejakú hovadinu v telke akoby to bol najnovší trhák a hrýzla si ruku a ja som pri nej driemala....

martinex
8. nov 2009

dobre ranko...

babul to ma moc tesi, som zvedava na fotky potom

my dnes spanok o nicom... vecer totiz panko potiahol do 6tej,potom kupanie,hranie,vecera a spat..zaspal bez reci o 8mej...a rano o 5tej na mna kuka,ze mama ja som hore,pod sa hrat.... tak som zobudila muza,nech sa s nim hra,kedze vcera mi povedal,aby som ho nechala spat ked chce...vravim a rano potom vstanes ty k nemu ked sa o 4tej zobudi...ano ano... no mate to vidiet... veeelmi neochotne vyliezol z postele a zabaval sa s nim...
ale mne islo cisto o princip...

no a dnes ideme na obed k nasim,potom pride otec na navstevu,tak to zase rychlo ubehne ten den

facovka
8. nov 2009

ahojky, my spanok celkom pohoda...teraz som bezdetna ,mm zobral deti ku fifovej krstnej..inak oli od vcera noci uz nema horucky, je uplne v pohode 😵 tesime....
dnes som pobalila vianocne darceky, este mi nieco chyba a finito 🙂
inak ma napadlo, ze som zvedava ktora z vas (seba uz si dovolim neratat) bude ako prva zase tehu, na to sa celkom tesim 🙂 😉 ratam ze okolo 8-9ticvh mesiacov ked budu mat nase deticky ze sa prva ohlasi 😅

martinex
8. nov 2009

fac vcera som nad tym presne uvazovala a tak som si povedala,ze ja by som sa na to aj zase dala... len to asi nepojde kedze nemame vlastne byvanie 😒

a tesim sa ze oli je uz ok...snad to uz definitivne preslo.... joooj, musim zaklopat ze my zatial nic...sem tam nejaky sopel,ale inak ok

perla200
8. nov 2009

fac...vianočné darčeky???????

no ja to nebudem....nemôžem otehotniet dva roky..a. potom dalšie dva a potom este dalsie dva🙂))))))))))))

super že malý je ok....a závidím že si bezdetná...
marti - nasa mala o pol3 vyspatá.....ako dovi dopo

stansun
8. nov 2009

ahojte, mam na as otazocku, tie kocky co davate biogaju tak reakcia bola okamzita alebo bolesti bruska presli az neskor ked ste to uz dlhsie pouzivali? Ja som to dala malej predvcerom a mam taky pocit ako keby sa jej to este zhorsilo, dnes uz zacala stonat o druhej rano az do siedmej kedy vstavala 😔 bola to hrozna noc

babulka123
8. nov 2009

no vidim ze je nieco vo vzduchu lebo aj spave babatka ddnes mali nejaku divnu noc.. zeby zmena pocasia.. ja uz neviem..

fac vianocne darceky? daj inspiraciu..

perla.. mala to mala ako taky kvalitny drbak.. prasklo jej to, ja som s tym nic nerobila a ma tam uz chrasticku , dr. mi vravela ze vraj babatka to mavaju aj 1x1 cm velike..tak neviem , ale ak sa ti to nezda chod k dr. s tymto sa netreba zahravaat.. a davaj pozor, lebo ano , moze ju to boliet.. skus ju nejako nechytat za to aj ked ju beries na ruky davaj na to pozor..

matka.. co by som ja dala za to keby som mohla draheho v noci zobudit ze chod ty.. ale ja si to nechavam na zuby a tak ... zatial sa to da ale je pravda ze poseldne dni chodim spavat o 10. mam toho dost za cely den a dobre mi to padne.. do pol noci sa marek postara ak by n ieco bolo a potom idem ja..

a stan.. ja som biogaiu zacala davat dnes.. pre imunitu . snad to bude ok, davam jej 5 kvapiek rano..

a tehu ?? hehehe srandujete.. ja zatial ani nemam z coho hehehehhehe ale nie, urcite nie, ak vobec tak najskor o 3 roky.. ak ... heheheh

babulka123
8. nov 2009

ozaj a tym ze nie sme na brusku skoro vobec.. strasne nervaci pri tom .. tak sa neprevaracia a ani neni na natiahnutych rucickach co by uz mala byt.. no takze my nebudeme tabulkovy.. hehehe

matka budu neboooj .. uz aj ja sa na ne velmi tesim a najviac z toho ze marek si musel naplanovat dovolenku a vyslo to akurat tak skvelo ze v piatok a v pondelok je volno.. ze aka parada.. velmi sa tesim z toho ..

stansun
8. nov 2009

my sme vcera mali tu party a bolo u nas 10 ludi a mala sa normalne nebala a kecela im stale do toho 😀 😀 tak bola zlata a jasne ze sa jej pacili iba muzi a baby si ani nevsimla 😀 😀 😀 potom chalani isli vecer na prechadzky s kocikom iba ona a 7 chalanov (to mala peknu ochranku a to ma iba 3 mesiace) 😀 😀 😀

babul ja som jej to dala vecer pred jedenim, nikde nepisali ze kedy tak snad je to jedno

a ja uz mam tiez vianocne daceky pokupene, este mi zopar chyba ale to vybavime ked pojdeme do rakuska nakupovat 😉 zatial ich nemam zabalene ale iba rozhadzane po skriniach tak snad ich potom najdem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre