Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
8. nov 2009

ahojte, tak my sme u našich. Už sa teším domov, lebo včera malý poobede iba plakal. A zložiť ho z rúk? To ani náhodou a pritom ja ho doma na rukách nevláčim. Nie žeby vôbec, ale nie celý deň. Neviem, prečo bol taký zlý, ale už som večer bola zúfalá.
inak, neviem, či nám náhodou nepôjdu zúbky, lebo slintá nenormálne a večne má rúčky v puse, alebo aj rúčky a cumel a hryzie si do nich. Necmúľa, len ako keby kusal. Tak neviem.
peknú nedeľu

eviqa
8. nov 2009

... a druhé dieťa? Mama si zo mňa minule robila srandu, že asi nie som jej dcéra, pretože ked som ja mala 3 mesiace, tak moja mama bola už 2 mesiace tehotná s bratom. Však ju aj lekár "pochválil", že pani, ta cigáni aspoň rok počkajú a vy tu zas?
ale možno niekedy aj to druhé.
fac, skoré uzdravenie chlapcom

babulka123
8. nov 2009

evig.. no ja mam niekedy pocit ze si tam da aj dudel aj ruku naraz a raz jej to nepojde vybrat.. hehehe

slinta ako bernardin des, nestiham menit tricka a podbradniky.. zeby takto skoro ?

stan.. pekne.. ako si ich dokaze toto mrna omotat okolo prsta ze?
a co sa tyka kvapiek to este zisitim u kamosky co to dava babam {2jicky } a dam vediet.

a vianocne darceky.. baby dajte inspiraciu .. ja som v koncoch a hlavne pre mareka.

stansun
8. nov 2009

ok babul ked tak mi potom posli IP keby som tu nahodou nebola 😉

ja som drahemu kupila vonavky do zasoby lebo mu vsetky dosli aj take kazety nech ma, potom sveter, tester na alkohol 😀 , opasok, sal, slipy a knihu 😉

eviqa
8. nov 2009

stani, tak ty si pripravená na Vianoce, ako čítam.
babul, ja tiež ešte nemám ani potuchy čo komu kúpiť. A som na tom toho roku tak, že neviem ani čo pre seba. ☹

stansun
8. nov 2009

ja tiez neviem co pre seba asi najviac by ma potesili momentalne teplaky na doma 😀

inak mala my dospava asi noc uz spi 3 hodky, ale bola bby som radsej keby takto spala v noci

bagaja
8. nov 2009

ahojte

no čo strašíte s vianočnými darčekami, šak ja absolutne nič nemám a ani netuším čo mám kupiť.

Stani ale ten tester na alkohol ma zaujal, musím pozrieť, kde si to kupila na nete?

no drahý vypráža rezne a malá už druhú hodinku ťaha na balkóne, čo ma veľmi prekvapuje

hehe že druhé bábo, šak ja som sa ešte z toho jedného nespamätala a už druhé, ups, ale ked príde tak príde 😉

stansun
8. nov 2009

baga tu som to kupila, na druhy den som to mala doma 😉 http://www.alkoholtestery.sk/

missy97231
8. nov 2009

babul, s tym ze sa neotaca ninka tak to nie je sama 😀 maly je tiez lenivy 🙂 na bruchu ani za pana... a otocit sa? nehrozi.

perla200
8. nov 2009

ja mam vianočné darčeky vybavené....vsetci dostanú pod stromček simonku...no ved som ju nosila 9 mesiacov v brusku a porodila...to je najväčší darček...s mužom sme si dali pod stromček nový dom a vybavené nie?🙂

sisulka7
8. nov 2009

kristinka konickuje len ked sa jej chce a o otacani nie je ani chyru ani slychu 🙂

kolka1
8. nov 2009

Ahojte,

Fac tak ja s tym tehu urcite eee 😝.

Stansun, BioGaia treba brat 14 dni. Nam zaucinkovala na 11 den a odvtedy NEKOLIKUJEMEEEEEE 😀 😀 😵 😵. A mame novinku - PRDIME 😉. A je to uzasne velmi sa tesim. Borko je spojny 😵. A rano sa nebudime s tlacenim a placom ale usmevom 🙂. Stan este kukni na You tube rozne baby kolikove masaze, mozno aj to dovtedy pomoze. Pripadne nahrievanie bruska, nosenie na levika. Asi vies ale toto zaberalo u nas 🙂.

Darceky ani chyru ani slychu, rozmyslam ze zajtra skocim do Auparku sa vysantit. Inspiracie nejake by boli aspon teda na chlapa a chut nakupovat tiez 😝.

A este sa musim pochvalit sme potiahli v noci 6,5 hodiny v kuse 😲 😀. Tak som sa dnes po dlhom case rano po zobudeni necitila ako po zurke 😀.

kolka1
8. nov 2009

Inac vaha v troch mesiacoch 6,5 kg 😅.

Deina, poslala som hlasy 😉.

lilly21
8. nov 2009

ahojte

fac - u nas sa bali nasiroko do stvrteho mesiaca.. podla mna je to tyranie babatiek 😖 ale moje krsniatko malo problemy s klbikmi - dvojrocnej jej tam davali kliny a pol roka mala sadru, tak mam paranoju... a este aj nase starosvetske lekarky...ale uz cez den mavame minimalne, lebo sa jej s tym neda pretacat a nervaci...
- a druhe by som brala aj hned 😀

lilly21
8. nov 2009

deina - mas kraaasne deti...tam staci dat 10 bodov ci este daco?
- a btw ty si z vranova? my chodime casto na vychod, mam rodinu pri stropkove?

deina2005
8. nov 2009

hej staci klik na 10.dakujem baby ste zlate
lili ano som priamo z vranova

lulu73
8. nov 2009

Dobry vecer

u nas ochorel aj tatino, cize chlapi , dievcata 2:0 ... dufam ze to tak uz ostane

inak pohoda, malinka je super...sice spinka po 30 minut, ale ked je hore, tak neplace...pozera, vydava si zvuky a tesi sa zo zivota...len ten reflux ma stve...chuda, mozem ju aj neviem ako polohovat, stale sa jej vracia to mliecko a len prehta a prehlta

a aj nocne spanie sa nam akosi kazi, vstavame aj 3x ...nevadi, aspon viem ze ju mam 🙂)

a chrbat, resp krize ma straaasne bolia, zacinam cvicit....

perla200
8. nov 2009

lulu a skúsala si ten nutriton? aden tusím spomínala že to pomáha...ozaj kde je aden????

inak my sme už uložení...ved ako dovidopo...dnes tri hodinové spánky...na kde sme? a už lomí holka 🙂

lulu73
8. nov 2009

perla...ja davam gastrotuss...ale len obcas, nechcem ju cpat liekmi...ona z toho vyrastie, musim este pockat

a ani Leri tu dlho nebola

bagaja
8. nov 2009

ahojte, no nám sa kazí nejako večerné zaspávanie a nočné spanie ☹ včera hore tri krát, no a zaspávanie už som skúsila asi všetko no vždy len plač a plač a nepapať a nervy 😝

adenka
8. nov 2009

cafte,

tak my sme dnes zasa nic nenaspali... ale teraz vecer som na skusku namiesto kojenia dala len flasu, lebo vecerne kojenie standardne trva 2-3 hodiny... tak krpata vycucala 100ku nutrilonu a odpadla... parada... 😵
a teraz otazka...nemam vecer dost mlieka, alebo je leniva tahat? 😒

lulu73
8. nov 2009

aden...ty si ako ja v tomto...ja tiez stale riesim ci mam dost...dnes som potrebovala ist sama do BA, tak som si chcela odsat mlieko pre malu aby jej mal co manzel dat...ledva 30 ml som odsala za pol dna z oboch prsnikov...ale vraj dieta vysaje viac ...a mala cika a kaka dooost vela...a Dominika pekne papa z flase? nasa Emka to nevie

lulu73
8. nov 2009

a preco nedavas BEBU? ty si tusim davala

adenka
8. nov 2009

lulu no neda mi to...ja uz neodsavam...to rozmrazene MM mi vobec nechcela pit.... ale fakt, vypila tu 100ku a odpadla...tak to len musi byt v tom...
pije, ale jedine z flase zn. lovi...ten dudel vyzera ako bradavka...

adenka
8. nov 2009

lulu lebo nutrilon mam antirefluxny, a zatial mi z neho aj kaka, tak sa mi to zda lepsie... aj jej viac tusim chuti a nevracia sa jej...

lulu73
8. nov 2009

aha, dobre vediet...ja mam doma jedno balenie HA Beba ako prvu pomoc keby naaahodou...a inak neviem na ake mlieko potom prejdem...lovi? to tusim mam doma od kamosky...musim kuk

lulu73
8. nov 2009

kokso, hlavne ze mame doma cekle Avent sady ze ano

adenka
8. nov 2009

no pije aj bebu, ale z tej ma tiez kyselinu.... a keby sa to ujala, mam 2 balenia nenacate, tak postupim za dobru cenu 😉
ano lovi, to je jedina co znesie...mne to aj kamosky odporucali...

adenka
8. nov 2009

lulu no presne... ale mozno neskor, ked budeme cajikovat...aspon dufam... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre