• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
idem do sprchy, kuknem Chodura a dobru noc
8. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru...
8. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pytala som sa kamosky na tu biogaiuy.. ona to davala do mliecka..
kazde ranko 5 kvapiek.. je to dobre na imunitu teraz..

ja davam na lyzicku lebo to davam dokopy aj s vigantolom..

a neuverite ale v posteli ma otravuje komar.. no co uz mu sibe o takomto case?? debo.. heheh

a co sa tyka spania.. tak asi je nieco vo vzduchu lebo s kazdou mamickou com som sa bavila vraveli ze posledne noci divne spia deticky.. tak neviem ..

my sme dnes spali 3.5 hod. na balkone a potom som ju uz budila.. {ja som spala 2 hodky ze aka prada} vecer si dala len pol hodku { jednoducho to moje dieta nevie spat vo vnutri.. heheh} tak bola veeelmi neprijemna vecer.. nevedela co so sebou , takze od pol 8 uz spi.. a tom som chcela ze ju budem davat az okolo 8 ze mozno potiahne rano viac.. no co uz. tak aspon ze takto.. ja som dozehlila , teraz uz lezim v postielke, este troska zaerdzim.. a kuknam MASH a idem haji..

zajtra sa vidime.. cmuuk
8. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Adenka podla coho vies, ze Domca ma zahu? Kde si kupila tu flasku?

Babul, tak zase my sme zacali spavat v noci dobre :dizzy_face: ale klop, klop a cez den potiahol svojich klasickych 6 hodin spanku.
8. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokka v kuse ho nechas spat 6 hod.? ja by som to aj skusila ale ked neviem ako by to dopadlo.. a chuda ked juu po 3.5 zobudim tak je taka nervna na mna..
8. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul vkuse cez den nie. Dlhodobo taha rano 45 minut do 9,00 a potom od 11 - 14 napapa sa a hned lomi od 14 - 17. Dnes spal 2 hodiny, 1 hodina a 3 hodiny ale medzi tym bol vzdy hore takmer 2 hodky. Asi sa nam to pomalicky meni. :dizzy_face:
8. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka super.. no my rano pol hodka.. cca okolo 9 do pol 10 , max do 10 potom papa a od pol 12 do 3, a potom od pol 5 do 5 max do stvrt na sest.. tak uvidime co prinesie zajtrajsok.. heheh
8. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul ja nebudim. Boris dnes spal od 16,00 - do 19,00 a pred 21,00 sme zaspali. A to chodi kazdy den spinkat medzi 19,00 - 20,00. Podla mna je mrzuta ked ju zobudis. A zase vkuse by asi tolko nepospala, na to su velky hladosi. Teda aspon Borko :dizzy_face:.
8. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko,

aden , vraj nie je dobre casto menit a uz vobec davat 2 druhy UM.

baby co ste na UM kolko pijete.nam zacina byt 180 malo :angry:
8. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka tak Marek je riaden papkacik :dizzy_face:.
8. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka.. no nam vyzera ze na noc je 150 malo.. ale este to uhram s dudlom..

a prave som zabila komara.. heheheh

a neviem skusim zajtra nebudit.. uvidime kolko potiahne.. heheh ako naschval bude spat hodinu.. heheheh
babul , aj marek je nevystaty ak h o zobudim.a ak spi okupem neskor
no len o ma tych 180 od 6-7 tt.tak sa ani nedivym ze chce viac.no dr. ze vydrzat plac
8. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ona len cez obed spi tolko ..
rano ani o 10 min dlhsie. heheheh

no uvidim zajtra skusim nebudit pockam kym sa zobudi sama.. co to spravi..
8. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedivim
8. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco treba vydrzat plac? Podla doky bude obezny? Mne sa nepacia tieto tabulkove rady :rolling_eyes: :angry:. Kazde babatko je ine, treba to respektovat. A zas nie je ziaden obor.
8. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydrzat? no to asi nie.. ked je taky hladosko.. a ako dlho vydrzi ked mu das 180?
lebo napr. cez den ja malej davam len 120 len na obed dostane 150.
8. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ze mu to moze poskodit.uz zacinam rozmyslat ze pomaly prikmim.ved nas zacali v 3 mesiaci.babul no 2,5 hodiny a este polhodinu zabavam aby bol aspon 3 h.odstup.v noci sme stavai 1x. teraz 2-3 :angry:
8. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka podla toho ze zrazu zo spanku, alebo aj ked je hore nahodi taky kysly ksichtik a po chvilke zacne plakat a obcas aj vygrcne ale ciru tekutinu (a pije len mliecko) a kyslo jej pachne z pusy...
flasu som mala jednu k odsavacke a jednu som dostala od ZP, ale dostat ich bezne. je to polska znacka..
takto vyzera http://detske-flase.heureka.sk/lovi-samosterilizujuca-dojcenska-flasa-150-ml/

leni uz nemiesam...uz davam len nutrilon...
8. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , co myslite oplati sa to? marek zboznuje akoze stat .a paci sa mu ked moze pozorovat z vrchu .aj moj chrbat je uz :angry: http://pre-najmensich.heureka.sk/fisher-price-skakadlo-rainforest/
8. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hodit foto.no ja ked vidim dostame zachvat smiechu :grinning: .ze milujuca mama
8. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka to je od kolko mesiacov?
8. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pise sa tam ze od narodenia
8. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka podla mna musi najprv dostatocne drzat hlavu..

a to jedenie.. no neviem .. ale asi by som mu dala ked je hladosko..
8. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ze aky mikulas :grinning: :grinning:

paci sa mi to, ale neviem ci je vhodne aby tam babo viselo ked este nevie samo sediet... mozno tak od 5-6 mesiacov... chcelo by to skusit ci by sa jej to pacilo, lebo vysolit tolke prachy..hmm
8. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul , no pozri na nutrilone davkovanie.to je maximum.potom uz ide nutrilon2.abo mam dat 210?
8. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka.. tak ten je sveeetovyyyyy

ja som teraz objednala taketo overali aj pre Ninku aj pre Filipka tak budu rovnaky na vianoce
8. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyska sa da nastavit .zato sa pytam .najprv som myslela ze chodak ale to az od 6 mesiaca a aj to sa bojim ze vsetko rozbije
8. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, ja mam doma katalog od Fischer Price a pisu tam, ze to je do 12 kg. To by ma trochu odradilo. Inac ja tieto hracky od FP milujem, su uzasne.
8. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok