Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
9. nov 2009

ano uz je ok 😉 horucky za 2dni presli a cely sa vyhadzal,ratam ze sme prekonali 6tu chorobu,chvalabohu..

rene82
9. nov 2009

ja som to tiež počula o chodítku, ale škodí vtedy, keď ešte dieťa ani "nešmatlá"

rene82
9. nov 2009

veď aj tie plastové slúžia ako stolík, dáš iba dole ten podnos na jedlo a máš stolík na kreslenie

missy97231
9. nov 2009

boli ma hrozne hlava... kavu som si dala, ale nezabrala. mozem si dat nejaku tabletku aj ked kojim??? ja neviem, este som ziadne lieky okrem HAK nevzala 😒

z.vrablova
9. nov 2009

Miss... ja som vcera tiez mala riadny bolehlav, po niekolkych hodinach som to vzdala a dala som si Ibalgin... a to tiez kojim... alebo skus Paralen, ten sa na 100% moze

missy97231
9. nov 2009

z.vrablova, dik.asi si dam ten paralen.. uz davno taka migrena nebola 😨

z.vrablova
9. nov 2009

to bude pocasim, niet divu.... nemusis sa bat, daj si tesne potom, co dokojis a do dalsieho kojenia sa velka cas lieku dostane z tela von...

babulka123
9. nov 2009

z.. prisiel prvy dudel.. jupiiiii

a vcera som pislaa ze som musela malu budit po 3.5 hod. na balkone.. tak som povedala ze ju dnes necham vyspat.. ze nech sa zobudi sama.. nooo zobudila sa po hodine.. hehhehehehehehe neviem o co jej dnes ide ale keby mohla tak ruku ma celu napchatu v ustach.. no som zvedava co dnes este bude.. ale skusim ju tak o hod. a pol dat spat.. a maminka si pojde dachnut s nou .. hehehe

martinex
9. nov 2009

no cafte...

tak torta upecena-ale este nenaplnena....obed som tiez zmakla,no som mokra jak mys...

zuzi no moja sestra zase oslavuje 20tku v aprili a ja v oktobri 25,tak tiez este nechcem byt tehu,rada by som pooslavovala...sak ani na svadbe som si nevypila 😠 😀

missy97231
9. nov 2009

mati, si sikovna... ja som este v pyzame 😕

lenka_66
9. nov 2009

zdravim , nemam cas citat vas plodny den 😉 .som na skok.a inac marek ma dnes 1 rok 😀 .

eviqa
9. nov 2009

ahoj leni,
tak po hodine plaču konečne zaspal. Neviem čo mu je. Ked ho zložím, tak nenormálny rev. Ale ani na rukách hocijako nechce byť, iba tak, aby mohol kukučkovať a vidieť. Trebalo by mi popratať, lebo cez víkend sme neboli doma, ale riadne sa bojím zapnúť vysávač, aby som ho nezobudila

babulka123
9. nov 2009

evig.. ja neviem co je dnes ale nina je tiez divna..
zobudila sa o 1 co ona taha do 3 na balkone. a len rev a rev a rev.. ani na rukach ani lezat ani nic, ani na pravo ani na lavo , ani na brusku ani na chrbte.. typicka zenska. nevie co chce ale bude revat kym to nedostane.. ..
dala som jej jest o 2 aj tak revala.. teraz som ju dala do kocika {lebo v izbe zaspat ani za boha} a uz aj spi.. unavena ako hovado.. ale bude bojooooovaaat... normalne mam nervy.. sa musim ja ukludnit..

eviqa
9. nov 2009

babul, u nás rovnako. Ani tak, ani tak. A pritom by spal, len by dunelo, ale ani za toho nezavrel oči, len reval. Vtedy ich mal zatvorené.
babulka, tvoja ninka je aspoň ženská, ale čo môj syn? 😀 žeby typický lev?

babulka123
9. nov 2009

evig.. asi ... asi vedia ze sa teraz niekedy "robili" hehehehe

ja neviem co maju teraz aky problem.. a tiez oci zvrete .. zmolila si ich , cele cervene ale zavret a spat ani nahodou ..

babulka123
9. nov 2009

lenka ze gratulujeeeemeee

eviqa
9. nov 2009

idem skúsiť povysávať, no som zvedavá, čo to bude 😒

babulka123
9. nov 2009

evig.. ja uz obcas ked neviem co s nou tak pustim pracku ta ju vie ukludnit..

eviqa
9. nov 2009

babul 😀 ja mám práčku v šatníku, či ako nazvať taký kumbalok v byte.
no a som dovysávala, otvoril oči, natiahol sa a úsmev. joj, zjedla by som ho, ale už som poobede 😀

babulka123
9. nov 2009

ja len dufam ze panicka sa zobudi s usmevom na tvari..
uz som mala chut jej supnut dnes po plienke.. hehehehe to som mater co ???

eviqa
9. nov 2009

babulka, aj ja som mala na mále s tým šupnutím, takže sme dve matere 😀

livia1
9. nov 2009

Baby ako často a kolko vám papajú deti? Kubko papá kazdé 2 hod. po 90ml.

eviqa
9. nov 2009

ahoj livi, mne maroško papká každé 3-4 hodiny, teda 5x do dňa po 150 alebo 120ml. Stane sa, že občas spapá aj 90. V noci nepapká, lebo spinká celú noc

babulka123
9. nov 2009

evig.. no pekne.. aspon ze nie som sama.. ale je mi doplacu z toho .. sakra.. co budem robit neskor.?
ja som len zvedva co bude v noci ked takto vymysla uz teraz..

inak velmi casto sa mi stava ze sa mi prehyna do luku.. vypuci brucho az tak ze ma krize vo vzduchu a jeduje sa .. rozmyslam ci je to rastovy spurt a nieco ju boli alebo .. ja neviem.. ale to prehynanie sa mi vobec nepaci..
popripade sa upne nepne a tak ostane taka cela napata..

livia1
9. nov 2009

mne tiež už dva týždne spí celu noc ale cez den nemozem poriadne nikam ist lebo ked ho nakrmim, tak je este hodinku hore a az potom ide spat. takze mám hodinu- hodinu a pol čas.takze ked aj niekam ideme musim brat papat so sebou

babulka123
9. nov 2009

livi kojis laebo davas um?
ozaj ked vam deti prespia celu noc kolko im davate na noc? my sme boli na 150 ale mam pocit ze jej to uz asi nestaci.. cez den ju drzim na 120-150 ....
teda do vcera to tak bolo ze :
rano cca okolo 5 - 90
okol 8 - 120
okolo 10:45 - 150
okolo 14:30 - 120
okolo 17:30 - 90 alebo 120
a vecer 150...

eviqa
9. nov 2009

babulka, aj mne sa takto vypína, ked sa zlostí. Ale čo už,, ked mu je tak dobre. Vy toľko krát denne papkáte?
livia, skús mu dať viac, teda väčšiu dávku a možno pospí dlhšie

babulka123
9. nov 2009

evi je to 6x denne teda za 24 hod...
vy to mate ako .. skus napisat aj davky..

eviqa
9. nov 2009

babul, tak naše dávky:
7.00-8.00 150 ml (kedy ako ten čas)
11.00 150 ml
14.00 150
17.00 150
20.00 150/130

ale dnes napríklad jedol o pol 8, zobudil sa o dvanástej /180/ a teraz neviem kedy vstane, ešte spí. Dnes to vydím na štyri jedla. už sa nám to raz stalo a stačilo mu /klop,klop/
a tie dávky, ojedinele sa stane, že vypije 120 alebo minule u lekára iba 90.

eviqa
9. nov 2009

babulka, pozerám, že oni jedia približne rovnako, iba my nemáme to ranné jedenie, lebo vtedy spíme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre