Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
9. nov 2009

a dnes som si vo volnej chvilke popozerala stranku www.artsablony.sk

tak vazene, vedela by som sa odviazat a polepila by som totalne vsetky izby a aj kupelnu ... a aj polepim, len na to potrebujem viac casu

lenka_66
9. nov 2009

no som doma z rehabky , mozno sa mi podari docitat.
inac marek prisiel na to ako sa mu lahsie prdne.ked lezi vytoci sa kusok na bok a nadvihne nozku , to by ste mali pocut tu delovku 😀

eviqa
9. nov 2009

leni, šikovný je marek. 😉
lulu, aj taký je občas osud ženy 😉

bagaja
9. nov 2009

ahojky

no dnes som vôbec nemala čas koníkovať, lebo som musela dačo aj doma porobiť a potom sme boli u segry stražiť galganov a v LM odniesť auto do opravy, tak už mi ho vyklepu a budem mať krasnučke, teším sa

no ale vidím že sa do vracia do normálu, že znova ste tu napísmenkovali ako ked sme boli tehotné 😀 😀 😀 idem skúsiť dočítať

lulu tu stránku som už šmírovala minule ked tu behala reklama, no aj som mm ukázala že aké kvety nalepím do chodby tak povedal že on už potom len kúpi vtáčiky 😀

babulka123
9. nov 2009

po dnesnom uzasnom dni spinkame.. uvidime co bude.
a pridala som foto.. tie co su na FB tak uz videli ale sak MK nesmieme zanedbavat.. heheh

eviqa
9. nov 2009

😉 babulka, peknú princezničku máte

babulka123
9. nov 2009

dakujeme.. no a dala som jej nakoniec len tych 150 aj tak si este grcla potom.. uvidime co bude zajtra.. cmuuka adakujem za dnesny pokec.. idem haji..

eviqa
9. nov 2009

dobrú nocku, babulka, hlavne nech ninka hajka až do rána

lulu73
9. nov 2009

babulka...Ninka je krasnulinka....tie tricka s volanikmi gulickovem, pasikave a ruzove mame aj my..Tesco 🙂

babulka123
9. nov 2009

lulu anooo.. dostali sme.. heheh

lulu73
9. nov 2009

jaaaj v tej super star hlasuje kto? asi male deti ktore hodnotia krasu a nie spev 🙂

babulka123
9. nov 2009

kto vypadol?

kolka1
9. nov 2009

Ahojte,

Babul co to citam, Ninka robi nepohodlie? Nam sa takto spanok pokazil pred mesiacom a pol a este stale sme sa nevratili spat. Ale s uderom 3 mesiaca vidim same pozitiva ale velmi nam pomohla Gaia. Pekne fotky Ninky, ona bude dobre dieta ma taky pokojny pohlad 🙂.

Marti, Davidko je velky fesacisko. Zda sa mi, ze je cely Ty 🙂.

Boli sme na navsteve a Borko asi potrebuje klud uz vecer, lebo v aute sa nam velmi rozplakal, az sme museli zastat. Po tom ked sme prisli domov tak pustil velky grg ale teda asi si dame s navstevami vecer na cas pokoj.

Baby klbiky, my sme boli na Antolskej a este mame ist na kontrolu o dva mesiace, balit na siroko vraj nemusime. Tolko kontrol? 😲

Inac mi trpnu nohy, neviem co to. Uz v tehu som zazila.

A zajtra nas caka ockovanie, som zvedava.

A superstar, tak nechapem. Fakt nechapem. Skoda. Myslela som si ze vypadne Smajda.

z.vrablova
9. nov 2009

Kolka, skoda energie nad Superstar, uz minule som si zanadavala...
Vela stastie pri ockovani...
A na trpnutie koncatin skus magnezium.... celkove je dobre na krce, prekrvenie, tlak... a taaaak... ja som sa ho nabrala az-az 2 mesiace v nemocnici... zily ako narkoman...

sisulka7
9. nov 2009

z. vrablova, ja tiez kojim a dokrmujem umelym, respektive len odstrekujem a 2 davky denne davam bebu ha. Nejako moc mi ju nechce, teda ked porovnam s materskym toho mi stiahne tak 110-130 a bebu max 90. Teraz vecer si dala az 60 a do hodiny bola hore. Teraz zasa zaspala, ale rozmyslam, ci jej nedat este co sa mi teraz podarilo odstriekat, lebo sa bojim, ze sa bude budit.
Kojenie samotne som uz vzdala, niekedy sice pohoda, ale poslednu dobu len tazky boj a jedovanie. Inak dneska to bola katastrofa, neviem, ci jej ta beba tak vadi, ale nemohla sa vykakat a tak sme koncertovali asi od jednej do piatej.
Kde sa da zohnat ta BioGaia? uz som zufala z tych jej kolik.

z.vrablova
9. nov 2009

Vytvorila som album Agustovych pokladikov - 3 mesiace.. kedze povodny album august2009 je uz plny...
novy uzivatel: aug.pokladiky2009
heslo: august2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Kto ma zaujem vkladajte fotky vasich pokladikov v tretom mesiaci...

z.vrablova
9. nov 2009

Sisulka ako casto odsavas? Mam pocit, ze aj nas coskoro caka uz len odsavanie, ked to bude mat nadalej takyto priebeh... s pravym prsnikom je este dobre, ale na lavom cista katastrofa...
a ja som uz odsavacku odlozila... idem ju vysterilizovat a znova nakopnut...

sisulka7
10. nov 2009

ja sa snazim kazde 3 hodiny, ale nie vzdy sa podari, niekedy kazde 4. je to o drzku, ale ja to tak robim od zaciatku a su to mensie nervy nez prso. 🙂 aj teraz odsavam, len uz je mliecka menej ☹

babulka123
10. nov 2009

kolka dakujem..len ninka to este netusi ze bude pokojna..

po 3 mesiacoch ja vidim len negatia.. kazde spanie je neskutocny boj.

vcera som to tu rozoberala s Evig... a dnes? normalne zaspala o pol 8, o pol 12 bola hore ze som vyspata. este ze som si lahla o 9. takze ani caj nepomohol, tak som jej dala mlieko , po tazkych bojoch asi o pol 2 zaspala... a 4 bola hore znova.. a o pol 7 definitivne..
takze nam sa to cele pokazilo a budem mat co robit aby sa to dalo spat... aspon ten obedny spanok.. bud mame teda riadny rastovy spurt alebo sa to jednoducho zmenilo... ale nic prijemne ... chuda ochrapana je neskutocne ale spat nebude ani za ten svet.. bude neskutocne bojovat..

takze dufam ze dnes to bude lepsie.

sisulka7
10. nov 2009

babul, my sme uz o pol deviatej spali a o pol desiatej sa hviezda zobudila vyspana. Tak sme si ju zobrali do obyvacky vo vanicke od kocika a tam bola spokojna, ani sme ju vytahovat nemuseli, proste chcel a byt asi pri tatovi, lebo ho cely den nevidela a tak tatino pozeral nejaky horor na DVD a ona pri nom len tak lezala otocena tak, aby nevidela na telku. O pol jedenastej som jej odstriekala mliecko a nachystala tatovi a isla spat. Uprimne ani neviem, kedy prisli do spalne, vcera bola taka nervna cely den, ze som bola uplne grogy. No a mimochodom este stale spi. Sice pred hodkou sa troska mrvila, ale oci nemala otvorene, tak som ju nechala tak.
Inak vecer mi hrozne zle papa, vypila len 60 beby a mozno preto sa budi, tak rozmyslam, ze dneska nejako zmenim papaci rezim a vyriesim to tak aby mi na vecerne krmenie ostalo materske.
Vcera sme revali celu cestu z mesta, lebo ona chcela byt na rukach a vidiet. Ked som ju zodvihla, tak pohodicka usmevy a v kociari revala akoby ju drali. Uz mam ruky jak opica a to sa ju snazim nosit len vtedy ked ju nieco boli.

babulka123
10. nov 2009

sisul... hehehhe asi si musim zvykat na novy rezim.. len plac a ked spi tak ze budem vstavat skor.. sakra..
vies keby sa zobudila o 10 tak si ju zoberem von ale ked o 12 uz aj marek bol v posteli... neviem .. ako to bude dalej..

sisulka7
10. nov 2009

drzim palce, aby to bolo v pohode, nasa princezna lomi ako o polnoci, ale uz o pol hodinu mame ist pre zakusky a ist sa ukazat do roboty, tak ju asi idem zobudit, lebo to nestihneme. Ach jaj, ked s tymi nasimi detmi sa neda nic planovat.

babulka123
10. nov 2009

sisul sak to .. hehehe drzte sa..
ja som si dnes povedala ze nebudim.. ked bude spat tak bude spat.. uvidime. lebo vcera bol rovnaky plan a cez obed sa mi zobudila po 1.5hod. co je u nej nezvyk

missy97231
10. nov 2009

dobre ranko.
babul - tak dufaj ze to je spurt,,, a po tyzdni sa to vrati do normalu 😉
inak - ako pozeram tie vase fotky drobcov... fotite ich s bleskom? ten nas to je model... on ked vidi fotak vytiahnuty, tak je zvaznie, a aby hodil nejaky ten jeho poriadny usmev to nehrozi... aj ked kamerujem... neviem, tak je ticho ako nikdy. asi caka kedy sa blyskne,,, a to vydrzi aj 5min 🙂

eviqa
10. nov 2009

pekné ránko všetkým
babulka, do kelu, čo sa to deje? maroško po štyroch jedlách včera vstal dnes o piatej, som myslela, že sa mi to sníva ☹ presviedčala som ho, aby ešte spinkal, ale mal ma na háku a mm mi povedal, že či mne sa dobre spí hladnej. Ja chcem späť svoje zlaté dieťa 😢

eviqa
10. nov 2009

missy, snažím sa fotiť bez blesku. Na foťáku máme strašne silný blesk. A myslíš, že je to ten rastový špurt? TO nebýva neskôr?

missy97231
10. nov 2009

ten spurt - aspon co som sa docitala - je medzi 3-6mesiacom.
no, ja ked fotim bez blesku, tak tie fotky su o nicom... mam asi nedobry fotak 😒

eviqa
10. nov 2009

missy, dík. Tak sa asi aj my pasujeme so špurtom. Ja som teraz pridala foto do spoločného albumu, čo o ňom písala zuzi a toto bolo fotené bez blesku, tiež to nie je bohviečo. A o úsmeve, ani nehovorím. Maroško sa vždy tvári, ako keby sme ho fotili na občiansky 😅

missy97231
10. nov 2009

pekne drzi hlavicku - sikovny Marosko... uz sa ti otaca na chrbatik z bruska?
no - su to ti nasi modeli od malicka 🙂

eviqa
10. nov 2009

missy, kedy ako. Ale mám pocit, že iba vtedy, ked stratí balans a preváži sa na jednu stranu. Ešte to nevie. A vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre