Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
10. nov 2009

babul nestraš, 😀
inak maroško nie je až taký zlý, ked tak premýšľam, len občas ten bezdôvodný plač a to, že mu nič, nikto a nikde nie je dobre.

babulka123
10. nov 2009

o ked nic ine tak 3 mesiace sme mali super pokoj.. hehehe

stansun
10. nov 2009

no ja si to nechcem vobec ani predstavovat ze to teraz bude takto ved by ma tu za chvilku nasli ze mi sibe 😀

eviqa
10. nov 2009

stani, nie som si istá, iba tak dedukujem a potvrdila mi to aj mama. Strašne slintá, ručičky má v ústach skoro po lakeť, cumel chce iba na cmúľanie a teraz cmúľa pomerne málo, iba doňho kuše, tiež kuše do cumľa na fľaši od čaju, ked som mu dala do úst môj prst, tak to nebolo tak ako predtým, že ťahal, ale teraz kuše. Skúšala som mu priložiť aj hryzátko a kuše ostošesť. Tak neviem. Mama mu pozerala aj dasná, tak že už mu belejú. Ta viem ti ja?

facovka
10. nov 2009

evi,tak ked vyjdu tak pis,som zvedos..bo aj nas si pcha rucicky cele , slinta ale zuby to nebudu, dasna sice biele ale ee 😕 a inak leri pisala ze im idu zuby,neviete ci im vysli? som zvedos kto bude prvy 😉 fifovi vysli v 8mesiacoch 😉

adenka
10. nov 2009

ahojte,
tak my opat super noc, od 9 do 5...paradicka... mi je do smiechu ked vy ste nestastne ze vase deti vstavaju uz o 5 a ja sa tesim ze vstava az o 5 😀 ...
rano bol kus boj, inak som zistila ze ked je mm doma, alebo ide rano neskor do prace, tak mala je uplne mimo... ani spat, ani nic, len na rucky a na rucky... ked je mm v praci, tak posedi aj v lehatku, aj pospi... hmm vystahujem manzela?? 😎 😀

bagaja
10. nov 2009

no tak som dočítala aj pridala foto do spoločného albumu 😉

no a zbežne som sa dočítala že sa vám kazia spánky detičiek, takže nie sme sami, no asi to už tak bude, len ta noc keby bola lepšia alebo aspon taká ako dve predošle. Peťka vstavala o jednej a potom až o pol siedmej čiže super a potom ešte o osmej zaspí do desiatej, takže tak, no a cez deň iba tie naše 30.ky

martinex
10. nov 2009

aden ja ti to prajem....ty si si s malou uz uzila svoje...teraz sme asi na rade my,co sme doteraz mali pohode

inak ten moj sa tak jeduje,kurnik sopa aj s chlapom... to ho teraz mam ako 3mesiace na rukach nosit ci co??? 😠

babulka123
10. nov 2009

aden ze aky dovod.. hehehe

ale sedi to spave babatka sa nejako pokazili a nespave zacinaju hajat.. hehehe
nieco na tom bude..

u nas bude teraz chvilku ticho ideme papat. hehehehe

reginetta01
10. nov 2009

No čaute. Ja sa teda pripájam k Aden. My spíme úplne super. Už to nebolo od večera do rána, boli sme raz hore, o 4 a potom hajala. čiže skoro 6 hodín. Ale som sa bála, lebo mi včera celý deň pospávala. Neviem, čím to bolo. Normálne som sa bála, či nebude chorá. Ale trápilo ju len bruško. Pos... sa z podoby a už bolo dobre. No a teraz tiež zaspáva. No neviem, my ešte sícce nemáíme 3 mesiace, ale žeby sa menila na spavé dieťa? To by bolo úžasné!

reginetta01
10. nov 2009

Ozaj, maminy, ste všetky na FB? Tam sa mi dávajú lepšie fotky - nemusím ich zmenšovať. Ak ste, pošlite mi do IP vaše prihlasovacie meno. Ja som už našla martinex, babul a lenku.

stansun
10. nov 2009

no nasa si uz vobec rucky necmule chvilu to robila co si ich zacal objavovat ale odvtedy ked zistila ze ich ma tak vobec si ich uz nedava do pusiny a ani moc neslini iba obcas si urobi bublinky ale velmi malicko

adi neviem co by na to povedal manzel 😀

bagaja
10. nov 2009

joj adenka veľmi sa ťeším s tebou

babenky vidržte oni si to upravia, verím v to, ja už naše spánky nejak neriešim 😖

Baby a som smutná že vypadla Leona, tie deti len za toho Lacha hlasujú 😠

bagaja
10. nov 2009

perli kuk str 177, z. vrablova to tam napísala, ja som to tiež zmakla tak zmakneš 😉

stansun
10. nov 2009

regi ked sa volas Janka tak som si ta pridala 😀

no aj mne je luto ze Leona vypadla dokonca moj mm si myslel ze vyhraje

adenka
10. nov 2009

baby no zas cez den to tiez nie je ziadna slava, ale uz pospi aj hodinu vkuse, tak 3x za den... a ked je celkom zle, tak sup do manducy a ide sa von...
no a co sa mm tyka, tak to je tak ze on mi furt nadava aka je mala rozmaznana, ale ked je doma tak bud si ju nevsima lebo si potrebuje oddychnut ( 😠 ) alebo ju ma na rukach... takze u nej uz je tatinko zafixovany ako rucicky a nosenie.... takze vikendy su u nas uplne zleeee

babul mala je strasne zlata 😵

vie11
10. nov 2009

Ahojte, dnes som našla túto tému a zistila som, že asi tiež patrím sem. Mojemu chrobáčikovi sa najlepšie spí v kočiariku a vonku. Dokáže prespať aj 4 hodiny v kuse a to doobeda a zase poobede. Dúfam, že sa to tak skoro nezmení.

reginetta01
10. nov 2009

Vďaka Stani 😉
Aden, podľa mňa je nezmysel - taká malá sa ešte nedá rozmaznať. Oni ešte potrebujú aj pomaznať, však sa na nás 9 mesiacov tešili.

martinex
10. nov 2009

aden tak mu to zakaz.... vecer ked maly zaspava,vzdy trochu poplace a mm uz pri prvom mrnknuti utekal a bral ho na ruky...tak som mu to zatrhla..potom ja jak blbec cely den neviem maleho uspat,lebo tatko ho naucil ze ked zamrnci ide na ruky...

inak maleho som niesla teraz do spalne,len sme vosli uz zacal mrncat a este som ho ani do postielky nepolozila,tak plakal 😎 uz to pozna.... ale nastastie stichol....tak hadam zaspal

stansun
10. nov 2009

adi to mi je luto ale u nas je to v podstateto iste ked vecer pride mm domov tak mala je uz taka nekludna tak ju potom mm nosi ale zase u nas nic ine nezabera iba nosenie aj ked vcera som s nou cvicila a prehadzovala ju a to na nu zabralo aspon na chvilku 😉

vie11 tak to mas ake dobre u nas ema spala takto iba ked bola uplne malicka a teraz uz mozem iba snivat. A v kociku sa u nas spi iba max pol hodku asi jej je neaky tesny 😅

eviqa
10. nov 2009

tak my v noci našťastie spíme tak, ako sme spali, len cez deň ten boj. Z ničoho nič začne plakať a dobre mu je iba v polohe stojmo na rukách. ta ja neviem čo s ním je. A ked má namiesto očí len dve červené pomlčky, tak zaspí.
aden, super, normalizujete sa 😉
fac, a čo to potom je ked nie zuby? čo myslíš? Lebo on z ničoho nič aj začne plakať, ta ja neviem.

lenka_66
10. nov 2009

bre ranko,
badaam ze mame novy album.my zajtra mame 3.mesiace 😵

reginetta01
10. nov 2009

Lenka, Tebe nič neunikne 🙂

missy97231
10. nov 2009

no, tak nas ten vydrzal nespat poobede uz vobec... ale zmenu ja nevidim az taku intenzivnu. teda aspon nie so spanim - po 3mesiacoch. ako uz som spominala, doobeda vydrzi pospat tu hodku (a dnes uz znovu zalomil, len co sa najedol - nechapem) ale poobede, ak nie sme vonku v kociku, tak sa mu spat nechce. takze to je aj tych 6hodin hore, ale niekedy su tam 30minutovky spanku,,, niekedy nie.

vie11
10. nov 2009

Ja som si svoje vytrpela pri starších chalanoch, tak teraz sa asi Samko rozhodol, že bude ten najlepší.

lenka_66
10. nov 2009

no ako tak citam , vymena sa kona.my spime celkom fajn.
babul ze ako zabavit 3 mesacne dieta? no mne sestricka povedala ked mal marek 6 tyzdne a hladoval ze ho mam zabavit.len nepovedala ako.

babulka123
10. nov 2009

lenka tak to si moc nepotesila.. ale teraz kym mala flasu v ustach tak bolo ticho..

lenka vy papate 180? na kolko hod. mu to staci ?

babulka123
10. nov 2009

baby ale kukala som fotky.. mame take krrrraaaasne deticky..

lenka_66
10. nov 2009

hehe babul to poznam.flasa vypinac 😀 .
no v zlych casoch nespania v noci 7 hodin na minutu presne.cez den 4-5.
teraz sa nam to ale krati.

ako sa mam prihlasit do noveho albumu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre