Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
17. sep 2009

slavi...my mame taku financnu poradkynu, prave mi pisala ze kolko chceme davat malej na sporenie a ona mi napise co by sa dalo a kde., tak ta potom mozem informovat....

mati....mam este jeden mail, ten dam neskor, nech stihate citat...ten je tiez vyborny...kurzy pre muzov🙂

slavkicek
17. sep 2009

lu,dik 😉 my mame kamosku poistovacku...ale ta na nas vzdy vyvali tolko info, ze ma akurat tak boli hlava 😀

tesim sa na dalsie vtipky 😀

baby a stretko nic?

martinex
17. sep 2009

lulu si zoberiem vlozku,keby som si cvrkla 🙂

martinex
17. sep 2009

slavi sak som vravela,ze by sme mohli dat... bud.tyzden niekedy 🙂

slavkicek
17. sep 2009

buduci tt by bol fajn..rada vas uvidim a s drobcami 🙂 ale kde to netusim 😅

martinex
17. sep 2009

slavi ak by bolo pekne tak podla mna sad janka krala,tam sa mame aj kde schovat keby zacalo prsat a aj parkovanie je v pohode... hmm?

kolka1
17. sep 2009

Lulu, myslim ze stvrtok nerobia, v stredu poobede a ostatne dni doobeda.

S tym sporenim si prosim info aj ja 😉 .

Leri tak 10 cm opatky mas guraz 😀 😝 . Co predavate ak sa mozem spytat?

Na margo koja zistujem pohmatom ako Slavkicek 🙂 .

leri
17. sep 2009

kolka, ja som na take zvyknuta 😀 minuly tyzden som si chcela kupit este vyssie, ale uz to vyzeralo divne s kociarom 😀
obchod mame bytovy textil

lulu73
17. sep 2009

😀 Mati,tak davaj pampersku a citaj

Je senne kurzy pre muzov v Akademii Vzdelavania

Vyplnenu prihlasku odovzdajte najneskor 30.09.2009.
Kvoli narocnosti a komplexnosti uciva je pocet muzov v skupine maximalne 5



Kurz 1
Ako vyniest kos—Postup objasnovany v jednoduchych krokoch pomocou
Powerpoint prezentacie
Dlzka kurzu: 4 tyzdne, vzdy v pondelok a stredu pocas dvoch hodin.
Zaciatok 19:00

Kurz 2
Toaletny papier—Doplni sa sam?
Formou diskusii za okruhlym stolom.
Dlzka kurzu: 4 tyzdne, kazdu sobotu. Zaciatok 12:00. Trvanie: 2 hodiny.

Kurz 3
Je vobec mozne cikat s pouzitim techniky dvihnutia zachodovej dosky a
nezasiahnutia dlazky, steny a stredne vzdialenej vane?
Dlzka kurzu: 4 tyzdne (2 tyzdne teoria, 2 tyzdne prax). Vzdy v sobotu od
10:00 do 12:00.

Kurz 4
Fundamentalne rozdiely medzi kosom na spinave pradlo a dlazkou – obrazovy
material a farebne grafy v cene kurzu.
Dlzka kurzu: 3 tyzdne. Kazdu nedelu od 14:00 pocas dvoch hodin.

Kurz 5
Spinavy riad—Dokaze riad levitovat a samostatne doletiet az do drezu?
Priklady na videozazname.
Dlzka kurzu: 4 tyzdne . Kazdy utorok a stvrtok, 2 hodiny, zaciatok o
19:00.

Kurz 6
Strata identity – je vobec mozne podelit sa o dialkovy ovladac s
partnerkou??
Vyuka pod dozorom odbornikov a v tematickych skupinach.
Dlzka kurzu: 4 tyzdne, kazdy piatok a nedelu, zaciatok o 19:00, dlzka
podla potreby.

Kurz 7
Ako najst veci – Co tak zacat hladat na spravnom mieste namiesto
prevratenia celeho domu hore nohami a ziapania na partnerku?
Otvorena diskusia
Dlzka kurzu: 8 tyzdnov, kazdy pondelok od 20:00 do 22:00.

Kurz 8
Zdravie a bezpecnost – zakupenie kytice nezanechava

trvale nasledky na Vasom zdravi.
Najnovsie vysledky vyskumov a audiozaznamy.
Dlzka kurzu: 3 dni, intenzivne, zaciatok o 6:00, koniec o 22:00.

Kurz 9
Normalni muzi sa neboja opytat na cestu ked sa stratia. Pribehy zo
skutocneho zivota
Kazdy utorok od 18:00. Miesta stretnuti budu urcene 2 dni vopred.

Kurz 10
Je naozaj geneticky nemozne kludne sediet pocas toho

co partnerka parkuje?
Simulacie s pouzitim trenazera.
Dlzka kurzu: 4 tyzdne, kazdu nedelu o 12:00 pocas dvoch hodin.

Kurz 11
Ako zit – zakladne rozdiely medzi mamickou a partnerkou.
Moznot absolvovat Online alebo funkcnym hranim.
Dlzka kurzu: neobmedzena, kazdu stredu od 17:30 do 21:30

Kurz 12
Ako byt dokonalym spolocnikom pocas nakupovania.
Relaxacne cvicenia, meditacie a predychavacie techniky
Dlzka kurzu: 4 tyzdne, kazdy utorok a stvrtok od 19:00 do 21:00

Kurz 13
Ako bojovat s odumieranim mozgu – pamatanie si narodenin, vyroci a dalsich
dolezitych datumov.

Taktiez ako nezabudnut zavolat ked meskam domov.
Cerebralna sokova terapia s moznostou totalnej lobotomie.
Dlzka kurzu: 3 dni od pondelka do stredy, zaciatok kazdy den o 18:00
dokedy bude treba.

Kurz 14
Biela technika – co to je a ako sa to pouziva.
Nazorne ukazky.
Dlzka kurzu: celorocny, kazdy utorok od 18:00.





Poznamka: Diplomy budu vystavene len po absolvovani celeho kurzu.

adenka
17. sep 2009

ahojte babule,
tak mna dnes chytila nejaka depka a vycerpanost... normalne som vecer kojila malu a revala nad nou ☹ .
no nevymenila by som toho maleho krasneho anjelika za nic na svete ale taaak by som chcela 1 den volna... alebo ist na 8 hodin do roboty a potom vegetit, alebo ist na nakupy ( a nie nakupy plienok alebo potravin), alebo si ist posediet na kavu... som asi hrozna a bezohladna, ale tak to na mna nejak dolahlo... ☹

mirko
17. sep 2009

adenka nie si sama, ktora v noci reve na svojim babom...ja pravidelne kazdu noc,.....stale dookola, nakojit, prebalit 2 hodiny uspavat na rukach, potom zas pyta cici, potom sa dogrcka, prezliect a zas uspavat..... ☹

kolka1
17. sep 2009

Babyyyyyy, my vazime 4410g presne v siestich tyzdnoch. Za mesiac sme pribrali 1600g 😝. To su ake prirastky kokso.

Adenka, uvidis vsetko z toho co si pisala sa da aj s Domcou, len ste este spolu kratucko a musite sa este zosynchronizovat 🙂.

paulusa
17. sep 2009

ahojte. tu je veselo 😀 . ja neviem kde mi hlava stoji. v sobotu krstime Mateja- takze iba nakupujem a nakupujem. ozaj Matej ma hrozne zapareny zadocek- teda skor asi s toho ze ked prdne tak trocha ujde do plienky a to mu vadi. snazim sa co najcastejsie prebalovat, ale aj tak je zadocek hrozne cerveny. davam nan pityol- co pouzivate vy?
aden - ja niekedy zobliekam pyzamo na obed 😀 - tiez by som radsej isla do prace.
a obleciete svoje veci? ja na seba skoro nic nedam. u mna je teplakova kultura 😀 😀, boooze co by som dala za to keby som mohla v klude vyrazit na nakupy ☹

adenka
17. sep 2009

mirko no u nas su aspon noci kludne...klop klop... ale posledne dva dni sme od piatej hore koli bolestivemu brusku a to je robota do 9tej ju uspat... a potom hodinove spanky... fakt mi to dava zabrat...

kolka ja viem...to len dnes taky hlupi den, hlupa nalada, mm nie je doma tak asi aj to mi pridalo ☹

pauli ja neobleciem nic...chodim v tehu rifliach a je mi na grc ked sa vidim v zrkadle s tym bruchom ako v 5. mesiaci... a ked pocuvam - neboooj to kojenim zhodis- tak ma ide rozhodit...

mirko
17. sep 2009

no maly dnes spal od 9 tej do 14 tej 😲 , najedol sa, teda vlastne len cucol a spal dalej do 17tej a vecer zalahol horko tazko o osmej a bojim sa noci.....

ja som sa vratila na svoju povodnu vahu pred tehu 62 kg , skoro som odpadla ked som videla tu vahu...a brucho tiez ako 5 mesiac, no obleciem vsetko co som nosila.. a kamosky mi este hovoria ze som schudnuta, teda zadok a stehna....a adenka mne tiez vraveli "pri kojeni zhodis"...hovby nic sa nedialo...mozno teraz zo stresov a z toho ze sa nemam ani cas "nazrat" zhodim 🙄

paulusa
17. sep 2009

mirko- pekny spanok ma tvoj drobec. my sa budime kazde 3 hodiny, ostalo nam to z nemocnice. dufam ze sa to coskoro zmeni a bude spat dlhsie. tie noci ked musim vstat su otrasne ☹

adenka
17. sep 2009

vak ked moja mala bude so mnou tak cvicit ze v momente ked si nalozim jedlo na tanier tak place, tak asi tiez rychlo zhodim...
ja som ju uspala o siestej, som cakala ze za 2 hodiny je hore a okupeme sa a este aj teraz odfukuje... dufam ze ma zobudi o polnoci ked sa mi bude najlepsie spat...najradsej by som ju zobudila teraz a mozno by potiahla do nejakej 4-5...

lulu73
17. sep 2009

aden...depu mam aj ja....a som unavena...mala od vcera skoro vobec nespi...je nepokojna, nevie co chce a ja neviem co s nou...asi rastie ....to proste musime vydrzat

adenka
17. sep 2009

lulu ved ja viem, viem ze musime, viem ze sa to zlepsi.... len ja som truba co sa snazi byt super matka, super manzelka a dnes som zistila ze by som mozno mala byt obycajny clovek ktory moze aj nahlas povedat ze nevladze 😅 ... akurat ze tu v tej chvili nikto nebol...tak som to povedala Dominike a vam 😅

leri
17. sep 2009

stale na nieco cakame..............a vsetky sme na tom rovnako.........naskor kym otehotnieme, potom kym porodime, kym pojdeme domov z porodnice, kym pojdeme na prvu prechadzku, potom zase na to, kedy budu deti dlhsie spat, kedy sa budu usmievat, kedy zacnu chodit, potom zase kedy si konecne sadnu, potom na skolu, a potm ckaame kym konecne vypadnu z domu 😀 no to sme dopadli....................ale zase asi by ani jedna z nas nemenila, mna depka nechyta, ale dnes nadranom som uz stala nad postielkou a so zurivym pohladom sa pytala alexa, ci mu nahodou nesibe 😀 😀 😀

adenka
17. sep 2009

leri a potom vsetkom zacneme cakat na vnucata 😀 😀 😀

adenka
17. sep 2009

kokso keby ste poculi ake prdiky idu z vedlajsej izby...acidko tusim zabralo 😀 😀

leri
17. sep 2009

adenka, nestras s vnucatami, alex ma sex do tridstiatky zakazany........aj ked jeho fotrik si mysli nieco ine, ten mu uz teraz vyprava, nech uz vyrastie aby mohol baby balit 😀

adenka
17. sep 2009

leri do 30?? ja som mojej dala do 18 zaracha a to som si myslela aka som kruta matka 😀

sisulka7
17. sep 2009

paulusa, pytiol sa nesmie pouzivat u deti,lebo to moze poskodit obličky, skus sudokrem alebo obyčajnu rybiu mast, je to take zelene a vola sa to detska pasta. Inak my pouzivame aj detsku indulonu a je super.

uankab
17. sep 2009

paulusa, my tiez pouzivame sudocrem a je uuplne supre, Magdalenka ma krasnu ritku, este sme ju nemali zaparenu... snazim sa ju mazat pri kazdom prebalovani, ale nie vzdy sa mi podari...
vcera bol asi divny den, lebo aj ja som mala vecer depku, neviem co s mlieckom tak zo mna tecie a nejako to v noci na mna dolahlo... no snad to uz bude lepsie...

adenka
17. sep 2009

aj my pouzivame sudocrem a po kupkani jej davam aviril krem. a rituska je krasna...

uan bud rada ze mas vela mliecka, ja tu zasa bojujem s vahou a s prikrmami...

mirko
17. sep 2009

aj my pouzivame sudocream, je super nielen na ritku ale aj na vyrazky......kikovi neviem cim natierali v nemocke ritku, ale bol tiez cely zapareny a doma som si ho vymastila sudocreamom a je ako novy cloviecik 🙂

uankab
17. sep 2009

aden, no ono to nie je tiez sranda... vcera som zacala kojit len z jedneho prsnika pocas kojenia a ten druhy je doslova na prasknutie, rano som sa zobudila a bolo vsetko mokre okolo mna, podomnou, no hrozne 😖 ... a ked kojim, malicka pije velmi hltavo, ked ho pusti tak mliecko strieka vsade a neviem ci mam skor zachranovat ju, alebo prsnik 😖... ale rastieme pekne, to je pravda...

neskusala si cajiky na podporu kojenia? ja teraz pijem salviovy caj, aby sa mi trosku zastavilo mliecko, tak uvidim ci to bude fungovat...

uankab
17. sep 2009

inak aku stolicu ma vase babo? my sme vcera nalozili do kazdej plienky, bola taka zlto-hneda a veelmi riedka... chudatko, nejako ju asi prehanalo, alebo neviem cim to bolo, po kazdom kojeni sa pucila a hned tlacila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre