Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
10. nov 2009

babul urcite ano...lenze krpata ked ju kojim tak zaspi a UM uz nechce... takze to asi budem robit tak, ze jedno plne kojenie a potom po 2 hodinach pred spanim jej urobim flasu...a vecer len flasu... nechcem celkom stratit mlieko, a aj ked je to takto komplikovanejsie, tak som rada ze este papa aj MM... zas nie je ho tak malo aby som ho celkom odstavila..

reginetta01
10. nov 2009

Aden a skúšala si napísať annag? Mne veľmi pomohla. Ja som mala zasa veľmi veľa mliečka, len som to cez deň necítila, keď si malá veľmi často pýtala papať

adenka
10. nov 2009

regi pisali sme si, podla nej mam mlieka dost...ale ja vidim ze to malej nestaci, tak podla mna nie je vsetko len o ocikanych a okakanych plienkach...

reginetta01
10. nov 2009

Aden, však najlepšie malú poznáš Ty.

reginetta01
10. nov 2009

kočky, idem sa trochu povenovať maličkej. zatiaľ papa

paulusa
10. nov 2009

ahojte 😉
kde ste si dali poistit deturence? neviem sa rozhodnut medzi kontinuitou a unionom 😒

babulka123
10. nov 2009

no baby 3 hodky a este spi.. ze aka parada..

babulka123
10. nov 2009

a dnes nebudim.. tak uvidime do kedy.. len snad potom bude spat aj v noci

kolka1
10. nov 2009

Ahojte,

takze ja jednoznacne hlasim, ze nam treti mesiac prospel 😎 😎. Nekolikuje, cely den sa smeje a stale recni. Proste spokojne babatko. Verim, ze vracia maminke tie hodiny trpezlivosti, ktore som s nim mala v case jeho kolik 😵. Takze ja som jednoznacne nadsena.

No a pripajam sa k Aden, keby Boris prespal v kuse do 5 rana tak tu tancujem idianske tance 😅. Ale aj spanie sa vyrazne zlepsuje 😎.

Takze Aden, Lulu a Fac nech uz ste v 3, je to fakt zmena 😉. Posielam nadej a energiu 🙂.

No a my sme dnes boli na ockovani, trochu si poplackal ale za minutu uz hadzal usmevy na tatina, takze v pohode. Dufam ze ziadna reakcia nebude bo nemam doma ziadne lieky 😒. Dokyna nas pochvalila za koniky, ze krasne vysoko drzime hlavu ale na chrbate ju ukladame doprava. Posledne tri dni som si vsimla, ze ked chcem pretocit na druhu stranu az kladie trochu odpor. No a vsimla si aj ona a vraj ma na lavej strane tuhsie svalstvo tak nas posiela na rehabilitaciu. Tak uvidime. Neviem sa zbavit tucha ze to je preto, lebo tak bol ulozeny v brusku - KP a hlava doprava. Tak som zvedava. Aaa uz tahame spanok vyse 3 hodin 😎.

No a k ockovaniu, ani nechcem pomysliet co za svinstvo donho nalozili.

Paulusa ja do vseobecnej zdravotnej.

kolka1
10. nov 2009

A Boris dnes vazil 6680 g. V sobotu rano 6500, je to mozne ? 😅 Ale dokyna pozrela na muza a hovori vsak on bude po nom vysoky. Nie sme mischelinovy typ ale tahame sa dost do vysky.

No a Lenka aj moj muz moze riesit otazku otcovstva 😝. V sobotu sme otvorili moj detsky album a Boris cela mama, cela mama 😀.

lulu73
10. nov 2009

ahojte
my sme boli s Emkou u kamosky na navsteve...ma maleho 11 mes. samka...a aj vahu, tak sme sa vazili...ze 4530g 😀

babulka123
10. nov 2009

ja hlasim 3.5 hod na balkone a docela sa zatial da.. idem sa jej venovat..

kolka1
10. nov 2009

Lulu tak pekne, uz naberate aj vy. Ale Emka je stale modelka medzi nasimi babatkami. Keby chcela bodygarda tak si moze vybrat Alexa od Leri, Mareka od Lenky alebo nasho Borka 😀 😎.

adenka
10. nov 2009

tak moja princezna vstala po 3 hodinach, hodinku bola hore, potom sme papali, trochu sa nosili a uz zasa chrnime... este musime to zaspavanie nejak poriesit, lebo toto zaspavanie na rukach sa mi prestava pacit, ale pomalicky... najprv sa naucime spat a az potom zaspavat...kus naopak ale co uz 😀

babulka123
10. nov 2009

aden u nas sa tiez po hodina a stvrt spi znova. nech...

babulka123
10. nov 2009

a cuduj sa svete sama bez placu a v spalni.. teda nie ze by sa tam odpratala sama.. ale hrali sme sa zacala si zmolit oci, dala som jej dudel, nufa a uz spi.. len som sa bola napit.. no zeby??? nehcem to ani vyslovit.. ale snad..heheheheh

adenka
10. nov 2009

babul no ten dudel nam chyba...mozno by potom zaspavala aj sama...
rozmyslam ci jej mam davat cajik ked s UM iba dokrmujem...staci na smad MM?

babulka123
10. nov 2009

kolka mohla by si pridat aj nejake nove foto...

blazka24
10. nov 2009

ahojte babulky po dlhom čase sa zase hlásim, nechodím sem často lebo nestíham držať s vami tempo, ale ako vidím rastieme do krásy všetci a všetky 😀

kolka1
10. nov 2009

Babul teraz neviem ci svoju alebo Borisovu, bo je to je jedno a to iste 😀 😝. Ale pridam. Musim kuk co sme pofotili a mozno aj nejake video sa zadari.

Tiez uz spime, trochu sa jedoval ale zistila som, ze ma sopliky, odsala som, pustila uspavanku a sam zalomil na nasej posteli 😉.

Adenka, a ako si Domcu naucila na flasku?

adenka
10. nov 2009

kolka ani neviem...proste som jej ju po par dnoch ponukla a zacala papat.... skoda ze to tak nejde aj s dudlom 😅

blazka24
10. nov 2009

fňuk nikto ma tu nemá rád ☹

henrieta76
10. nov 2009

ahojte
pridala som foto do spolocneho albumu.

martinex
10. nov 2009

caute...

tak my sme boli u nasich..maly zacal trosku mrnkat,tak vravim ideme domov,dame papat a pojde sa spat...
maleho som dala do postielky a isla vylozit veci z auta,kym som prisla uz spal 😀 zlaticko moje unavene...

my sme v spolocnej zdravotnej

a kolka dufam ze po ockovani bude v pohode,ziadne teploty nic...my sa ockujeme bud.stredu

babulka123
10. nov 2009

no tak ja som sa mylila.. mala si tam vykecavala ale tak potichu ze som myselal ze spi.. tak ze ide spat.. no hrozne boje. ta v posteli nebude spat.. ani za ten svet..

ale vyhrala som , uspala som ju a otvoria oknio, nech ma pocit ze je na balkone.hehehhe
ale davam tomu taku pol hodku..

ale ked je hore stale place a neviem preco.. hra sa chvilku je dobre, zrazu ako keby dostala krc alebo co prehne sa do luku a plac.. a potom to prejde a potom znova a takto dookola.. neviete co to moze byt..
nemoze to byt tou biogaiou?? to asi nie ze ?

lulu73
10. nov 2009

adenka...nic malej okrem svojho mlieka nedavaj....ty stale spekulujes (ako ja) ....ale ver ze zbytocne...naco jej davat nieco ine ked to nepotrebuje

lulu73
10. nov 2009

blazka, neplac, vidime ta 🙂 ...ved napis cosi dlhsie...ako sa mate, ake pokroky robite, ako vyzera (alke i y?) vas den, co papate a tak 🙂

blazka24
10. nov 2009

dievčatá ako vidím vy stále riešite nejaké veci, ja nedojčím a tak sem po pravde nechodím lebo nemáme spoločné problémy.....
ale ako sa máme? no prokroky sú nádherné - číta už noviny, najnovšie o nore mojsejovej a jeho prvé citoslovce bolo WAU /škoda že pri norike čo už/ 😀
cez deň veľa toho nenaspí ale napríklad má dni ako dnes že spí už viac ako dve hoďky a čo je horšie nejedol už dlhšie ako štyri hodiny takže keď sa preberie nebudem stíhať nachystať taký bude robiť krik ale inak je tichučký, vie sa aj sám zahrať a čo je najkrajšie už vieme ležať na bruchu čo u vás ako som čítala bolo skôr........
rozhodla som sa neporovnávať s vašimi malými, lebo len som si robila stresy .......
ale čítam vás pravidelne aj keď nepíšem pokroky a sem-tam sa nezapojím - nebojte neopustím vás 😅

uankab
10. nov 2009

pridala som nove fotecky, tak mozte kuk 😉
my uz na brusku vobec nespinkame, akonahle ju tak polozim, tak ide hore na rucicky a obracia sa na chrbatik.. prvy krat sa jej to podarilo minuly tyzden, tak sa vytesovala... a od vtedy stale skusa potvorka jedna 😉

babulka123
10. nov 2009

blazka ked ta to potesi tak my byvame na brusku len vynimocne a prevraciat sa este nevieme.. ale aspon sa nemusim bat ze padne.. hehehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre