Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
13. nov 2009

čo sa týkalo tej témy annymary tak som ju objavila už predvčerom a vyslovene ma urazila...akože som závislá na mužovi...a čo je to len moje dieta? ved je to nase spoločné...inak je mierne klepnutá ako nemôže byt normalna ked necha dieta doma a ide tancovat do viedne...ako o tom potom

lulu73
13. nov 2009

dobre ranko

Lenka .... pri kavicke som si precitala o tej p..i co rozdelila dvojicky... no co, tak to dopadne ked ma stetka deti....a smutne je, ze takych matiek je vela .... a najhorsie je, ze z tych deti nemozu vyrast psychicky zdravi jedinci .... cize ona ich dodrbala hned na zaciatku a preto ani tych 180 eur by som jej nedala a deti jej odobrala

bagaja
13. nov 2009

PERLI ☹ tak chudatko ju to muselo bolieť, mojko zlaté, tak nejako vydržte dnes by to už nemalo byť, hádam to už prešlo, veľa síl

stansun
13. nov 2009

my dnes tiez klasika dva kra hore o 01.30 a 04.30 a rano o siestej zacala tlacit ale to som ju zobrala do postele nasej a este sme pspali do siedmej s podavanim dudlika 😅

perli akoze nechcela by som byt v tvojej kozi, chudatko a som tiez unavena a to som spala

bagaja
13. nov 2009

lulu pekne si to napísala 🙂 čistá pravda

martinex
13. nov 2009

perla dnes by to uz malo byt ok,ze vraj deti maju po ockovani reakcie len 24h....uz sa tesim na stredu 😒

lulu presne ako pises... uplny suhlas

lenka_66
13. nov 2009

ja som stastna ze mozem byt ,, PRIZIVNICKA "

martinex
13. nov 2009

lenka 😉

lenka_66
13. nov 2009

baby ake mate typy pracok co ste s nimi spokojne? citam recenzie a neako neviem najst dobru ☹ .iba z boku plnenu

lenka_66
13. nov 2009

lulu este detail , suhlasim s tebou az na jednu vec.matkou by som ju nenazvala v ziadnom pripade

lulu73
13. nov 2009

lenka...no jasne, ale v slovniku sa pise ze matka je ta co porodila...takze len cisto pre to ...

a my mame novu vec...od predvcera sa smejeme nahlas...je to uzasne

lulu73
13. nov 2009

ja mam Elektrolux...a v pohode...jedine co mi chyba co som mala na starej pracke Whirlpool je polovicne pranie...to sa uz asi nerobi alebo co a to bolo super

perla200
13. nov 2009

lenka - zanussi....výborná značka---

lulu 😉 je to strasna chudera, možno ma prachy ale v hlave nasrate, ako určite by potrebovala psychosa ☹

stansun
13. nov 2009

my mame Bosch a som s nou uplne spokojna, je tam aj program 45minutovy a to mam iba na take spotene veci ktore nie su spinave a super to vyperie 😉

lenka_66
13. nov 2009

lulu tak sa tesim s vami. 😵 😵

eviqa
13. nov 2009

leni, my máme Whirpool, som spokojná, slúži už deviaty rok. tak ty si ideš urobiť radosť novou práčkou? 😀

bagaja
13. nov 2009

leni ja mám ardo a celkom újde, ale vraj Elektrolux sú veľmo dobré, tak máš predčasného ježiška 😅

bagaja
13. nov 2009

baby a môžem jesť celaskon tabletky, bola som zvyknutá sa týmto dopovať v období chrípok, kedže som pracovala s chrípkami a pomáhalo mi to, tak chcem aj teraz len neviem či možem ked kojím, ale šak to sú len vitamíny nie?

martinex
13. nov 2009

ja mam whirpool, je tam aj polovicne pranie,aj zrychleny program... a zatial sluzi 😎

lenka_66
13. nov 2009

no vhir. su teraz akosi mimo.moja ma 13r.tak si zasluzi byt chora 😀 .
lulu a aky typ bo zatial som presla asi 6 a furt daco nemdobre

lenka_66
13. nov 2009

mati ako ako dlho perie bavlnu bez prewdprania? bo tie nove az 140min. 😠

rene82
13. nov 2009

ahojte baby. môžem vás poprosiť o zaslanie toho foto programu čo ste cez týždeň ropzoberali? komu môžem poslať moju mail adresu, ak sa to nedá dať do ip? ďakujem

martinex
13. nov 2009

lenka asi hodinu a pol

lenka_66
13. nov 2009

no aj moja doterz.daj cislo / typ pracky

facovka
13. nov 2009

jeeej,lulu,vazne nahlas?, tak na toto s atesim aj ja

lenka_66
13. nov 2009

mati a to len 600 abo 1000 otacok? inac sa neda nastavit?

martinex
13. nov 2009

lenka ee...ale tych 1000 uplne staci

rene82
13. nov 2009

no ja mám whirpool AWO/D 43125 a akurát som min. týždeň písala, že sa mi pototo. akože funguje, len na krátkom 30 min programe žmýka keď sa jej zachce. 1000 otáčok je super, aj moja pračka ich má, to som mala cez leto do hodinky prádlo suché. ale ujo opravár povedal, že pri 1000 otáčok mi práčka vydrží max 4 roky, lebo sa to omnoho viac opotrebováva (sú tam menšie ložiská ako kedysi a motor je menej výkonný čo sa týka W). a tiež som sa ho pýtala, že ktorá pračka je teda "najlepšia" a on povedal, že je to jedno, lebo sú to všetko skladačky. Súčiastky vyrába jedna firma, potom sa to poskladá na práčku a jednotlivé značky sa líšia iba predným panelom v podstate. 😒 takže máš asi jedno, ktorú kúpiš, všetko je jeden čert

wenka
13. nov 2009

ahojte, maminy.. vidím, že si svoje pokladíky užívate 🙂
keď máme chvíľku čas, zvyknem si vás prečítať, ale pokúsim sa aj občas niečo napísať..

z.vrablova - mne Maťko odmietal ľavý prsník od narodenia, tak som ho len odsávala, a keď mu nestačilo z pravého, dokŕmila som odsatým z fľašky. No a po dvoch mesiacoch sa mladému pánovi zapáčilo aj z ľavého, takže teraz fičíme na oboch 😅
..a laktačná poradkyňa vravela, že je možné kľudne odstaviť jeden prsník a fungovať len na tom druhom, ale ja som sa bála, že nebum mať dosť mlička len z jedného..

my ideme očkovať 18.11. a dávame aj rotavírus (aj keď sme veľmi váhali) my máme rotarix (61 EUR) a treba dve dávky, tie čo máte rotateq (cca 42 EUR) treba 3 dávky, takže cenovo je to rovnako.
a neviem, či vás lekárky upozornili, že cca na 7.deň dochádza k vylučovaniu živého vírusu stolicou dieťaťa a osoby, ktoré sú v kontakte s nedávno očkovanými deťmi, si musia po výmene plienky dieťaťa umyť ruky.
To nie akože by ste nerobili aj bez toho, ale pre istotu dať väčší pozor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre