• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
wenka...dakujem za info, ja si veru ruky po prebalovani malokedy umyvam
13. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. ja len hlasim ze zijeme..

ninka spi uuuuplne na prd , dnes sme pochodovali od pol 2 do 5 skoro som prisla o nervy neviem co jej bolo.. ale spat ani za ten svet..
o 5 vstavala svokra tak sa zlakla ze ma zobudila... tak som jej vysvetlila ze nie , a ona ze som ju mala v noci zobudit.. zlataaaa... neviem sice co by mi pomohla ale naozaj je velmi zlata..

no a ninka dospava noc, uz taha 2,5 hod v kociku pri otvorenom okne..

a ... nevydrzala som ako mi padaju vlasy a som sa dala ostrihat.. pridam potom fotky zo zajtrajsej akcie.. tak uvidite aka som "kocka" hehehehe

cmuuuk vam posielam idem obalovat rezne pre 14 ludi... achjo
13. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul nech vám to dobre dopadne :wink:
13. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prečítala som si odporúčanú stránku o tej MATKE ROKA človeče a to som si myslela že zmýšľam emancipovane a totok sa z jakého vajca vykľulo? posledné dinosaurie vajce či čo? tak vrtí riťou vo Viedni a chuderka má 800 eur u muža, otočila bych ho okolo tyči keby mal svoje prachy pre seba a chcel si ich užiť, šak nemusel onééééé a nemusel mať dieťa, totok krava na n-tú........

tak mi sme spali celú noc a novinka - malý plače keď pustím vodu z kohútika, neviem čo mu je, ale niekedy sa rozplače a niekedy sa len tak prekvapene pozerá a počúva - myslíte že mu voda bola studená alebo teplá?

babulka tiež som ostrihaná ale vlasy padajú stále ďalej, už som z toho nervná, malý si dáva rúčky do pusy a musím sledovať či nemá na ručičkách môj vlas, idem pohľadať nejaký balzám na vlasy alebo horúci zábal, je to hnusné stále sa oberať jak sliepka :grinning:
13. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak aj ja som si precitala temu o annamary :unamused: skoda reci :pensive: tiez nepochopim podla coho sa rozhodla ze dceru da matke a syna si necha???
inak - ja mam poriadnu nadchu :rolling_eyes: chytila som od manzela... a cakam kedy to dostane od nas davidko... chudatko male. ani nemam silu ho vziat na ruky. esteze je manzel doma, a sli von na prechadzku, a mna nechali doma, nech si v klude pospim - a ja zatial som neodtrhla oci od tej temy :confounded:
13. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missy tak to je smola že máš chrípku a čo si sa nedala zaočkovať, ja prvý krát som to urobila aj to len preto že mám oslabenú imunitu a reku malý by to hned dostal........
teraz sa vyhýbam aj všetkým veľkým obchoďákom aby neochorel zbytočne........
tak veľa zdravíčka moja.......
13. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musím vám napísať, včera som zaznamenala takú väčšiu zmenu u Maroška. Viac rozpráva a ked sme sa šalili, tak sa tak zlato nahlas rehotal, že až pištal. No úžasný je. A ked nespí, tak väčšinu času prekecá, ale normálne ako keby vedel o čom
:grinning:
13. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviqa mi nekecáme toľko ale rozpráva sa s medvedíkmi ktoré sa nad ním točia a s kačičkou na vankúši xixixi
takže tiež to poznám, ale minule tak zvískol že sa zľakol svojho hlasu sám xixixxi je to nádherné tie naše detičky :grinning:

držím palčeky nech robíte pokroky.........
13. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blažka dík, on aj dovčera kecal, ale to musel mať náladu, typický chlap. teraz normálne fut čosi vysvetľuje, kuká namňa a čaká odpoved.

inak som rozmýšľala, že si tu píšeme, ktoré dieťa aké pokroky robí, a to si budeme písať aj ked budú deti dospelé. že náš ide na vysokú, a aj váš ide. Môj bude doktor, môj právnik. To sa potom ešte stále bude volať modrý koník alebo už potom Modrá kobyla? :grinning:
13. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi :grinning:
13. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missy....aj ja som nad tým rozmýslala to ako hodila si korunu? že koho odprace či chlapca alebo dievča???? chudatká deti....

bagaja - dakujem, mala akurát zaspinkala dúfam, že to už bude lepšie....

eviqua - nasa bude bankárka- prvé zvuky ktoré vydáva sú - euro euro...
13. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla :grinning: kontakty v banke sa zídu :grinning:
13. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviqa geniálna dedukcia :grinning: máš sto bodov

perla náš malý po vzhliadnutí nory mojsejovej povedal WAU tak bude očný lekár :grinning:
13. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka :grinning:
13. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviqa neboj na starosť budeš rada že máš aj očného známeho xixixi
tak čím bude ten tvoj?
inak bavili sme sa o tomto s mužom že čo bude náš syn ak vyrastie a ten skonštatoval že nakoľko jeho matka je rozbitá jak cigánske hračky tak by mal byť ortoped a segra že gynekolog tiež nie je na zahodenie :grinning:
13. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka:slight_smile:))))))))) tak tomu verím...a potom ako ju uvidel dobre spinkal? :slight_smile:
13. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla práveže sa rehotal jak blázen, mám aj tuším foto v profile, alebo len na facebooku už neviem skús pozrieť ale bol bohový a ako otváral pusinu že ide čítať xixixi
dobre idem s babami z koníka von bez malého /je dosť chladno na krpca, tak sa mi tu majte krásne a prečítam vás večer ak stíhnem/............
13. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blažke, takže očného už máme. a náš? neviem, možno gynekolog, alebo podnikateľ? to jejedno, len nech nie je uciteľ, lebo potom si musí vziať dobrú podnikateľu aby prežil :wink:
13. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... i ked povolanie je to krásne, ale treba k tomu dobrého sponzora. :wink:
13. nov 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evig..tesim sa s tebou .. len ninka takto keca rano o 3 a to teda roztomile nieje ani troska. hehehehhehehe
13. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...

tak my sme dnes s krpcom boli na nakupe,cely cas prespal v kociku...konecne som objednala ten rotarix v lekarni,sak aj bolo na case ked stredu ideme ockovat :grinning:

drahemu som prave dovarila segedin a spravila mu aj kolacik...budem ho mat teraz 4 dni doma,tak sa moc tesim :slight_smile:

no a maly ak bude po maminke tak bude hlava studovana...a ak po tatovi,tak bude velky fesak
cize nech to uz skombinuje s akymkolvek povolanim,uspech zaruceny :grinning:
13. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul caf.... ako sa mate?
13. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati aký koláčik hod tip, mám chuť na niečo fajnéééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no my sme prišli z vonku zima hnusná, Peťa spala len ja som vymrzla a to ešte zima len príde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga vcera bol v damskom magazine...z bebe keksov strecha,plnena tvarohom a bananom....
13. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, nemám tvaroch, tak idem kuk čo by som mohla čo doma mám :sweat_smile:
13. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sprav hustukrupicovu kasu,nechj vychladnut a potom vymiesaj s maslom
13. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eee ten tvaroh môže byť dobrý urobím zajtra, pojdem kupiť :slight_smile:
13. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kolacik robievam a je bozsky, len tam treba klasicky tvaroh a nie ten nizkotucny.
inak pozor na toto facebook fans.
URGENT** Please be aware of Jason Micheal White, Jason White, James Ryan White, Phil Gibson, Shelley White, Daniel White, Micheal White, Hayley O'Malley & Hayley White. They are adding people on facebook & stealing children's photos to sell to perverts. **THIS IS NOT A JOKE!** The police know about it! Please copy & paste to your profile & show everyone you Know!
13. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul a teraz pre tých čo nerozumeju veľmo anglicky, zhrn čo to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok