Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

deina2005
13. nov 2009

ahojte baby prisla som po dlhej dobe zasa kuknut co tu je nove?som zdochnuta nechce sa mi citat .aka je temoska nech tu zapadnem

slavkicek
13. nov 2009

adi, dobru 🙂 ja uz pojdem tiez 😉

kolka, my casto chodievame spavat okolo desiatej..ale dnes vynimocne zalomil uz o 21 tak som zvedava co bude v noci 😒
a ten smiech musel byt uzasny 😵 aj ja uz chceeem 🙂
lu, my mame pod krkom pravidelne cervene a pomaha nam na to sudocrem 🙂 suche sme to zatial nemali 🙂

slavkicek
13. nov 2009

idem ja do hajan..dobru noc🙂

z.vrablova
13. nov 2009

KOlka, aj mna Kristinka pravidelne ocikava naposledy dnes pred kupkanim...po cviceni, ked bola na rukach... aj prebalovacie podlozky pri kazdom cviceni obcika... no co uz, este je skoro na nocnik...
A z coho mohol mat zelenu stolicu? ved ty len kojis, vsak?

blazka24
13. nov 2009

kolka tak gratuľujem, že je to úžasné to počuť xixxixi

deina téma je vždy iná, teraz porozprávaj čo dokáže maličká tak to zapadneš hneď 😀

deina2005
13. nov 2009

jaj no prevrati sa na bok a stale sa rehoce a keca.hraje sa z hrackami.chudinka mala dneska si dala ridnu pecku z hrkalkou do hlavy.inak prdi.kaka,cura hihihih ako kazde babo.

blazka24
13. nov 2009

kolka ale zelená stolica nie je dobrá, to je nie niečo v poriadku..........

vrablovka mňa malý už dlho neocikal - minule mi cikal nie rovno ale bokom a ja že čo to v kúpeľke tak mierne cvrkoce a on kachličky očúraval a smial sa pri tom 😀

kolka1
13. nov 2009

Ano urcite to bolo uzasne, ale bol pri tom tatinko. Maminka bola v kupelni 😝. Tak zajtra skusime znova.

Ufff prave sme zaspali, on spal od 6,10 rano 4 hodiny. Nechapem jeden den prespi cely, druhy nist. Toto tu uz dlho nebolo.

Z. zelenu moze mat z predneho mliecka. Ja mam stale nadprodukciu tak sa nad tym uz ani nepozastavujem ak je obcas takato stolica. Uz mu aj robila dokyna ster a vsetko OK.

deina2005
13. nov 2009

blazka mame skoro stare deti moja sa narodila o den neskor 🙂

kolka1
13. nov 2009

Mna prave moc neocikava. Toto je snad prvy krat.

blazka24
13. nov 2009

kolka tak to je aj u nás, raz spíme raz baterkujeme - preto ho volám baterkáč 😀

deina tak to je super, my sme sa mali narodiť 4.8. ale nejak pán primár povedal, že treba zobrať krpca von a tak som šla skôr 😀

z.vrablova
13. nov 2009

som nahrala Kristinku na brusko a nadavala... a to vie aj lepsie, len vacsinou ostane zhypnotizovana kamerou...
je to na FB... kukuc a pustite zvuk

blazka24
13. nov 2009

vrablovka a ty si na FB? ja tiež a nevidím ťa tam xixixi

blazka24
13. nov 2009

idem dievčatá ráno mi treba skoro vstávať - krmime sa okolo piatej tak padám čafíky........

z.vrablova
13. nov 2009

Blazka 😀
IP
a ake mile... 'vrablovka'
🙂

lenka_66
13. nov 2009

baby , dik za typy .dufam ze uz najdem bo skoncim ako popluska na potoku 😀

katkav
14. nov 2009

Ahojte baby, mozem sa pridat? Tomasko sa narodil 18.8. namiesto 19.9. 🙂 Chcela som sa spytat...tiez tu niekomu strajkuje babo, ked ma byt v kociku? Mate na to nejaku radu, alebo trik ako ho naucit, ze v kociku je super? Ja s nim musim vzdy bojovat, kym sa ukludni a chce byt vnutri, vacsinou potom zaspinka. 🙂 A este by som rada vedela...jete vsetko, tie co kojite? Lebo ja nesmiem rajciny, ceresne, maly sa po nich hrozne vyhadzal...bojim sa jest zeleninu, aby ho nenafukovalo a nebolelo brusko...co je "safe" jest? Vdaka. 😉

sisulka7
14. nov 2009

katkav, vitaj 🙂
to jedenie pocas kojenia je individualne, kazde dietatko je ine. ja napriklad rajciny mozem, ale vadia nam jablka. O boji v kociku by ti mohla napisat Adenka, zatial vyhrava manduca 🙂

katkav
14. nov 2009

Sisulka, dakujem. Jablka su v pohode...no neviem, asi budem musiet skusat na malom pokus-omyl...skusim pridat brokolicu, ved aj tak by si uz pomalicky mal zacat zvykat, o par mesiacov budu prikrmy a co potom. S tym kocikom snad nieco vymyslim. 🙂

lenka_66
14. nov 2009

dobre ranko,
katka ahoj, skusala si dat striesku dole nech vidi svet?

sisulka7
14. nov 2009

citala som ze z brokolice by sa nemali stonky, lebo tie naduvaju. Tiez mam jednu v chladnicke a rozmyslam, ci ju nevyskusat. Ale vcera som skusila na veceru parky a rano hodne krute, tak asi jej chudatku necham chvilu klud.

martinex
14. nov 2009

caute baby...

tak ja som sa dnes do skoly nedostala...maly bol od 4tej rana hore,takze bolo nemyslitelne ist niekam,potrebovala som spanok...

a vcera som skusila kapustu a maly v pohode..tak sa tesim..v podstate jem uz vsetko okrem paradajky a paprik-tie mu vadia

katkav
14. nov 2009

ja sa kapustu este neodvazim skusit, dakujem za tip s tou brokolicou aj s tou strieskou, skusim. 🙂 mam taky blby pocit, ze ked nejem tolko vela ovocia a zeleniny ako ked som bola tehotna, maly nedostava vsetky vitaminy, co potrebuje. Inak mame maleho obrika doma, dnes som mu skusila obliect dupacky 9-12 m a su mu akurat, ma picne, dlhy je ako sliz. 😉

sisulka7
14. nov 2009

tak teda Katkav, to musite byt riadny obor 🙂 My este oblecieme 62, nasa mala je taky maly bucko, ale naposledy mala 56 cm. Je pravda, ze nosime aj 68, ale to preto lebo este balime nasiroko. Ja tiez este neexperimentujem s naduvacimi potravinami, zato cokoladu jem na kila🙂) hrozne nas bolieva brusko a cokolada jej nevadi, zato x dalsich veci ano. A najhorsie je, ze niekedy jej nevadi nic a niekedy zasa vsetko, tak sa hrozne zle testuje.
Co sa tyka tej striesky, nasa mala miluje prechadzky popod stromy so strieskou dolu. Idem si dat upiect lasagne s lidla, tie jej minule vobec nevadili, mimochodom mam navarene od vcera zemiaky s jaternickami a klobasou, ale dala som si len kusok a to ste mali vidiet ten cirkus. Takze niekedy navarim a potom to chudak muz musi jest 3 dni, lebo kristinkinemu brusku sa to nepaci.

katkav
14. nov 2009

to bude asi nejake blbe cislovanie, kupila som to vo vypredaji v Tescu, cela natesena, ze na jar - vo februari bude mat dupacky a su mu len tak tak. 🙂 Bodycka su lepsie 6-9, ked ma na sebe 3-6 (pre 68 cm), tak mu skoro vyliezaju pliecka. Tiez balime na siroko, takze je lepsie, ked ma bodycko a nejake teplaciky, lebo ako hovorim dupacky su male. Asi bude vysoky po dedovi 🙂 ja mam tiez pocit, ze jem stale to iste, maso a zemiaky, maso a ryza, cukina, mrkva, petrzlen...to je asi tak cela zelenina, mam taky pocit. Tiez jem cokoladu na kila, obalujem nervy, hoci Tomino je dobre baby (dnes zistil, ze ma jazycek, tak ho na mna vyplazuje), len ked som unavena a vycerpana, tak si rada dam...no hold kila pojdu dole asi az na jar, ked budem chodit na dlhe prechadzky. 🙂 tiez varim podobne. Minule som robila fazulovu polievku, tak som si dala trosku, ze ako to vobec chuti a ten cirkus, chudacik, krce mal riadne, vtedy sa aj mne tisnu slzy do oci, ze chudacik trpi.

bagaja
14. nov 2009

ahojky, pekný víkend všetkým

katkav vitaj 🙂

no ja papám pomerne všetko, aj paradajku aj papriku, akurát som neskúšala ešte kapustu a strukoviny - fazulu šošovicu, jjoooj ale dala by som si takú kyslú šošovicou polievku, mnam, aj huby jem a v poho, no a jedla som už aj zemiakový šalát a malá oki, a pritom ma segra zdrbala že to je najhoršie, ale nič nám nebolo.

lenka_66
14. nov 2009

katka jeeeeeeej tak nie sme sami my tiez obliekame obrie cisla oproti kamosom z konika 😀

sisulka7
14. nov 2009

leni, ti vasi chlapi budu potom ochrancovia tych nasich sleciniek🙂)

lenka_66
14. nov 2009

takze , leri , kolka , katka budeme mat velky vyber z tych sladkych princezien 😉

vie11
14. nov 2009

Ja som tiež kúpila malému body na 3 - 6 mesiacov a su mu akurát, manželovi som vrevela že sme mali kúpiť asi na 6-9 m. No dúfam, že ich bude nosiť aspoň 2 týždne. Veď už vážime 7200gr. Keď to takto pôjde ďalej s tou váhou asi mu budem musieť nasadiť redukčnú diétu. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre