Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
14. nov 2009

caute baby...

tak ja som si dnes uzivala dnik s mm,po dvoch tyzdnoch ma volno.... boli sme nakupit,navstivit svokrovcov a teraz sa dava do poriadku...ideme vecer von
dlho sme nikde neboli a dneska je zurka,tak ideme, maleho dame babke-svokre, ta je cela stastim bez seba....
a konecne sa budem citit ako clovek,nie len teplaky a vytahane tricka 😀 juuuj jak sa tesim

tak vsetkym prajem pekny vecer, prijemny vikend a zase sa niekedy zastavim..paa

bagaja
14. nov 2009

ahojky,

mati pekný večer ti želám a príjemnu zábavu, my ideme v pondelok, tak sa tešímm juuj, tiež príde svokra k malej tak dufam že bez problémov to bude 😉

sisulka7
14. nov 2009

matka, tak si ti uzi.
Kristinka uz spi som zvedava kedy sa nam zobudi vyspinkana 😖 Dnes som s nou vonku riadne vymrzla na tom vetre, ale spinkala 3 hodky, doma bola len umrncana a nevrla.

lulu73
14. nov 2009

leri...vsetko naj k narodkam, vela zdravia a sil do dalsich rokov

adenka
14. nov 2009

ahojte,

katka my mame v kociku stale boj... mala je ochotna tam vydrzat max pol hodinu... potom musime zapadnut do kaviarne, alebo letiet domov... takze ak chcem byt dlhsie vonku tak nosim malu v manduce... obcas mi v kociku vydrzi ked jej stiahnem striesku a dam kocik na predne kolecka, ale zas nie som kulturista aby som ju tak vozila cely cas 😀 ... takze verim a dufam ze v sportaku sa je bude pacit viac....

nam pokracuje ticha domacnost... som sa dnes zdekovala na 3 hodiny z domu, mm nechapal, potom mi po 3 hodinach volal ze kde som... uz som bola pred branou tak som ho aspon prehnala pre kocik... nech maka... 😠 😠

adenka
14. nov 2009

leri ma dnes narodky? tak vsetko naaaaaj 😵

slavkicek
14. nov 2009

ahojte 🙂

leri, vsetko naj naj k narodeninam 🙂
adi, takze ticha domacnost pokracuje??? 🙄
moj mm prave okupkal adamka, a teraz ho oblieka 🙂 ja ho uz len nakojim a hajde spinkat 😵
robili sme si vecer cokoladove fondue...tak som sa dobre pre...rala 😝

adenka
14. nov 2009

slavka a este aj bude...
cokoladove fondue??? mnaaaam... 😝 😵

kolka1
14. nov 2009

Adenka, fuuuha ten ta musel riadne nastvat 😕. Dokedy mu das za vyucenu?

My sme mali dnes lietaci nakupovaci den. A musim sa vam pochvalit po tych nasich vselijakych nociach sa dnes Borko zobudil iba raz v noci o 4,00 tak to je absolutny rekord 😵. Samozrejme ze to nebudem brat ako benchmark do buducnosti, uz som zazila niekolko noci vstavacky od druhej do rana kazdu hodinu a podobne ale chapte ma ta viera, ze aj my to dokazeme mi vliala optimizmus do dalsich noci 🙂.

adenka
14. nov 2009

kolka neviem...kym sa neuvedomi...zacal pretekat pohar trpezlivosti a to u mna nem dobre 😅

noo zeby prisla ta ocakavana zmena po 3 mesiacoch??

kolka1
14. nov 2009

No neviem, radsej si nic neprajem lebo vzdy ked som si povedala, ze tak dnes uz by sme mohli prespat noc tak som vstavala 4 - 5 x 😖.

A co vidiet aspon naznak zmeny? Aden inac ja mam jednu kamosku, ma 4 mesacne dievcatko a tak isto ako Domca. Nechce moc byt v kociku, rada sa nosi na rukach, zavrhla dudel a visi na cicku. Tiez to ide riesit satkovanim. No a v kociari iba kukuckovat bez striesky. Mala je velmi vnimava a sikovna 🙂.

slavkicek
14. nov 2009

adi, veru bolo vyborne ale neviem ci ma z neho nebude boliet brucho 😒 tolko cokolady som uz davno nezjdela 😉 a to som pri tom od kedy kojim zavislacka 😀 😅
tak mm nechaj este trochu vytrapit...hadam si uvedomi, v com urobil chybu 😉

kolka, super 😵 u nas sa zatial vstava v noci minimalne 2x 🙂 ale potom spime aj do 10-tej 🙂

kolka1
14. nov 2009

Jeej Slavkicek vsetko najlepsie k 3 vymesaciu 😵. A tu desiatu vam v dobrom zavidim 😅, u nas je vstavanie po siestej.

A este prajem Leri vsetko najlepsie 😉.

adenka
14. nov 2009

kolka ja si stale poviem ze zajtra bude lepsie....ja by som zas prijala spanok cez den, ale si hovorim ze mozem byt happy ze mi v noci potiahne aj 8-9 hodin, tak nemozem mat vsetko 😅
ale co ma mrzi najviac ze pri kazdom okrem mna place... teraz uz aj pri mm kedze nebol 3 dni doma... ☹
tak mozno ta borko prekvapi a bude uz takto krasne tahat castejsie... vsak musi vela spaaaat ked chce byt velky chlapec 😉

slavka ja som dosla domov, mm navaril polievku aj gulas s knedlou a este robil aj trasenu tortu.. taaak som sa navalala ze neviem kedy zaspim....

kolka1
14. nov 2009

Adenka, treba len vydrzat nebude to trvat vecne. Domca Ta teraz velmi potrebuje, casom bude samostatnejsia 😉.

adenka
14. nov 2009

kolka ved ja viem...preto si ju tulim, mojkam a oplati sa ked mi potom aj 20 minut lezka v lehatku, alebo na hracej deke a usmieva sa a necha mamu rychlo sa najest, alebo upratat... je to pokladik... 😵

slavkicek
14. nov 2009

kolka dakujeme 😵
adi, tak aspon, ze navaril 🙂 mozes mi dat link na to ubytko?? dakujem 🙂

adenka
14. nov 2009
slavkicek
14. nov 2009

adi, dakujem idem to kuk 🙂
a uz sa rozpravate? ci nie?

adenka
14. nov 2009

slavka pozeram ze aj psici mozu... akurat ze ta cena je na osobu...neviem ci som ti povedala...
nie nerozpravame... iba organizacne veci ohladom malej... teda skor prikazy z mojej strany...

slavkicek
14. nov 2009

adi, ze organizacne veci 😅
pozeram to akurat je to tam krasne 🙂 ale za noc sa mi to zda dost...v hlavnej sezone 🙂 o tej restike co som ti hovorila: http://www.lonik.sk/

adenka
14. nov 2009

slavi ved to je pekneee a za tu cenu na strbskom...nemate co riesit...

slavkicek
14. nov 2009

ved to 🙂 ked sme boli v oktobri v tatrach tak sme sa tam boli najset a vyzeralo to tam vyborne 🙂 a hlavne tam s nami moze ist aj Tedy 🙂
dominika uz spi??? adamko bol taky unaveny, ze este po ceste domov zalomil a spal skoro hodinu 🙂

adenka
14. nov 2009

domca uz nezaspala...ale nastastie ani neplakala... sme to svihli rychlo domov 😀 ... uz spinka... jasne ze uspavanie trvalo hodinu, ale uz je tuha... vsak cely den zasa vystrajala... a zajtra ideme na tu oslavu, tak amen tma... zas bude zlaaaaa 😖

adenka
14. nov 2009

no idem do postele, nech mam zajtra sily...

slavkicek
14. nov 2009

hlavna vec,ze naplakala 🙂 papa a dobru...ja idem tiez 🙂

lenka_66
14. nov 2009

leri vsetko naj ... .a mliecka ti vela neprajem ale tak aby dobre bolo 😉

aden, no skoda ze mm po case zabudne ☹ .ach muzi tazka to tema

kolka , ved ty ani nevies co zo sebou ak tolko vela spis 😉 .ty si sa uz nastavila na nudzovy rezim 😉 .no nech vam spanok vydrzi

leri
15. nov 2009

jeeeeeeeeeeej, citam citam, a zrazu hop leri sa spomina....... 🙂
vsetkym vam dakujem ...........oslavila somt o klasicky pracou 😀 uz chytame system, tak hadam este nejaky tyzden a bude to lepsie.........a potom v polovici decembra sa zacinaju trhy vianocne, takze namiesto pizzerky bude stres v obchode 😖 😖
a co sa tyka mojej nadprodukcie, tak kto s tym ma problem, robte to co ja a bude vyrieseny..........stres, nejedenie, nepitie, malo spanku a hned sa to zredukuje 😀 mlieka mam stale dost, ale je to vyrazne lepsie, takze obcas uz mam aj makke prsia ........... ale ani sa necudujem pri tych mnozstvach mlieka co alex vypije.......zasoby z mraznicky sa vyrazne zredukovali, takze teraz by mi ani nadprodukcia nevadila, lebo musim spravit zasoby na tie trhy, nech nemusim na kazde krmenie odbiehat
a nas alex sa rehoce uz davno, normlane aj sam na sebe, alebo na mne, najviac sa mu paci ked sa diva do zrkadla, najskor kukne, ptoom hodi prekvapeny vyraz ze kto to preboha je??? a potom sa zacne smiat 😀 len neviem ci som mu smiesna ja alebo sa smeje na sebe
nas caka v pondelok ockovanie, aj ked viac ako ockovania sa bojim vahy 😀

lenka_66
15. nov 2009

leri , ty len pekne mliecko mraz . co si chces ruky az po lakte zodrat aby si alexa uzivila ked bude na UM 😀 ? viem o com pisem marek prepije mesacne aj 50-60e 😒 😀 .moj pijak maly abo velky?
a vahy sa tiez obavam viac ako ockovania.plac prestane no co spravim ak preskne vaha ?kupim dr.novu? 😀

babul ,ako ? cakam zazitky a foto 😵

martinex
15. nov 2009

caute...

tak my sme vcera boli teda zurovat,bolo vyborne... nakoniec sme skoncili u kamosky doma a potom sme sli este za ostatnymi do baru...
maly bol u svokry v pohode akurat,ze nechcel jest..proste odmieta UM a zaroven a flasu..lebo doma som mu dala moje mliecko z flase(co som mala namrazene) a nechcel ani bohovi... takze asi skoncili vychadzky,sak enmoze byt o hlade....proste mamina cicka je len jedna 😀

mm prave maka v zahrade,krpec konecne zaspal.tak idem aj ja co to porobit von,ked je tak pekne...

a leri dodatocne vsetko naj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre