Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

katkav
15. nov 2009

adenka, Tomasko vydrzi v kociku aj dlhsie ako pol hodinu. Ale myslim, ze som prisla na to, v com je problem. Predtym sme chodili na prechadzky bez problemov, ale ako sa ochladilo, tak som do kocara vopchala fusak a on tym, ze je maly macko sa tam asi citi stiesnene, proste uz nema tolko slobody na kopanie a tak, tak ho skusim zababusit inak a fusak pojde prec, uvidime, co to spravi. Ved dnes aj tak nie je taka hrozna zima 🙂 leri aj ja Ti prajem vsetko naj 🙂

sisulka7
15. nov 2009

katkav a ako dopadla brokolica? inak my sme tiez boli dnes bez fusaku. 🙂 je tam krasne

katkav
15. nov 2009

no zjedla som vcera kusok a nic, tak asi mozem zjest viac. Skusim a uvidim. Dnes skusam zase rajcinu, uvidim rano. 🙂 snad si postupne zaradim do jedalnicka vsetko ako predtym. Inak uz som malemu robila prikrmy do mrazaku do rezervy, varenu mrkvicku rozmixovanu do takej tej nadoby na kocky na lad. To mu bude urcite chutit, lebo mrkvicka je sladka ako materske mliecko. 🙂

katkav
15. nov 2009

nieco na pobavenie:
Zasnoubená, vdaná a milenka se baví o svých milostných vztazích.
Domluví se, že své chlapy překvapí a obléknou se do kůže. Kožené body,
vysoké boty, maska a tak.
Po pár dnech se sejdou a vyprávějí si ...

Zasnoubená:
"Vrátil se domů pozdě večer. Byl z práce utahanej, ale když mě uviděl
v tý kůži,vlítl na mě a země se zachvěla..."

Milenka:
"Byl večer, setkali jsme se v kanceláři. Uviděl mě v kůži, popadl mě a
... pak už nevím vlastně co se dělo, ale takovou nádheru jsem ještě
nezažila."

Vdaná:
"Děti jsem poslala k matce, oblíkla se do tý kůže, von přišel z práce,
vzal si pivo z lednice, ovladač, pustil si zprávy a povídá: Tak co,
Batmane, co bude k večeři?"

babulka123
15. nov 2009

ahoooooojte som domaaaaaa.. konecene..

bolo super, ale zlaty Samorin..
ani si neviete predstavit aka som rada...

zapis sme zvladli v pohode, ale ninka ma sople takze je max. neprijemna.. chuda moje malinke..
pridam potom ftoky

ale . .dnes vecer som nepochopila.. ninka jedla naposledy o 3 pobede, 150 takze vydrzi tie 4 hod. vecer sme kupali ja som jej davala normalne mlieko... baby to ze sa mi storcuje pri jedeni na to som si zvykla ale ona tak neskutocne revala dnes.. ani to nezjedla. vobec neviem co sa deje... a zaspala.. tak uvidime co bude v noci...

idem vas zbezne precitat a pridam fotky

babulka123
15. nov 2009

leri zlaticko vsetko len to naj..

a nam sa spanie pokazilo uplne.. cez den teda super, ale v noci je to des.. nooo teda s porovnanim s tym co bolo .. heheh

minimalne 2-3x som hore, nehovoriac o tom ze bezne pobehujeme 1.5 hod po byte. snad to bolo len zmenou prostredia..

co sa tyka zapisu tak so bolo super, co vam poviem aj slzu som hodila.. hehehe , take deturence tam spievali a tancovali .. no proste parada.. potom sme mali obed, nina chuda behala z ruk do ruk.. viete si predstavit aka bola v noci.. strhavala sa zo sna , nevedela zaspat, stale plackala..no des.. ale ani sa jej necudujem ved ja som bola ohucana ako hovadao

babulka123
15. nov 2009

a pridala som foto.

matka a mala bola neskutocna v tych tvojich satach.. este budem mat fotky od sestry tak pridam potom aj tie..

z.vrablova
15. nov 2009

Ahojte
Babul, chudatko Ninka, ale tiez to este urcite vsetko umocnuju sopliky... tak len odsavajte...ona sa uz doma zase da do normalu..
My sme mali vcera oslavu u svokry, Kristinka ako anjelicek, pospala 3 hod na balkone, pokecali, porehotala sa a islli sme domov...
Od vcera nekojim, je mi strasne smutno za tym, ale... Baby, co ste prestali kojit z dna na den, aj ste nieco brali... myslim homeo, ale nieco take... Ja mam prsia napnute, ziadna bolest, ani nevyteka...(veda ani nema co velmi)...
Kristinka celkom v poho, len grcka po kazdom papkani, tak idem zajtra diskutovat s dr... cim to bude..
Ockovanie po TBC mame zahnisane.... strasne nieco... chudatko male. A to by ju mali zajtra ockovat hexou+pneumo... ani za svet nedam...
Idem pozerat superstar, tak papa..

perla200
15. nov 2009

babulka...odsávat soplíky a odsávat...to preto nechce papat lebo jej zavadzujú pri dýchaní kedže v puse ma flasu...

baby som k.o..... stahujeme a stahujeme.....takže zatím papa....

z.vrablova - mne doktor kázal to trosku vydezinfikovat ranku -- je dettol - ktorý nestípe.....

babulka123
15. nov 2009

baby idem si lahnut kym sa da.. zajtra sa ozvem cez ninkym obedny spanok .. aspon ten nam zatial ostal taha 3.5 hod.. ale musi byt v kociku na posteli nevie zaspat.. neviem co budem robit heheh bud. rok. ked sa mi do kocika nezmesti..

inak prave dorazila dalsiu 60 nutrilonu tak snad to uz bude ok.

bagaja
15. nov 2009

ahojky

no nám práve nám odišla návšteva, malá mrzká ani zaspať nevedela, ale snád už spí...

babulka maličká bola krásna rovnako ako maminka 😉

zuzi aj tak si pekne vydržala a nebud smutna zrobila si čo sa dalo, a jednoducho ked to nejde tak to nejde 😖

no perli tak príjemné stahovanie, isto je to o držku ale ten pocit že ste v novom domčeku to nahradí 😉

leri po tom ako makáš ešte sa čudujem že vôbec kojíš, klobúk dole a dodatočne všetko naj 😉

adenka
15. nov 2009

ahojte,

tak my sme dnes boli na oslave u svokry, no koniec... mala vrestala akoby ju z koze drali a ti ludia len nad nou hucali a hucali... uz som mala take nervy ze som sa s nou zavrela v izbe, nikoho som tam nepustila a chuda mi po 1 minutach zaspalo a tahala asi 2 hodiny... asi volila radsej spanok ako ist medzi nich 😅 ... no svokra po nej krici akoby bola hlucha, do toho svokor huci a neter pisti... no viete si to predstavit??? a samozrejme ze som zasa ja ta zla, lebo mala chce byt iba pri mne a ktokolvek ju vezme na ruky tak vresti... tak som im povedala ze ked tatinko bude obcas aj doma, tak mozno ho vlastna dcera aj spozna... no horor 😠 😎

babul super kocky ste obe, jedna krajsia ako druha 😵 ....

bagaja
15. nov 2009

aden znova ohen na streche? za tu poznámku

adenka
15. nov 2009

baga ani nie... vsak oni vedia... a ze sa spolu nebavime si ani nevsimli... mm sa tvaril vzorne, chodil ma kontrolovat, a ked mala spala tak mi lahol na kolena... ze aky pritulny... dokonca dnes okupal malu... ale nech maka... necham mu to pekne vyzrat...

bagaja
15. nov 2009

aden sa mi páči tvoj prístup k veci, mna vždy obmäkčí a dokonca tento víkend bez hádok sa normálne čudujem 😝 no nevravím hop...

adenka
15. nov 2009

baga no aj ja som vzdy ta co ustupi lebo mne po 3 dnoch uz pride trapne ze sa nebavime a hlavne ked on sa tvari akoby nic... ale stale dufam ze aspon raz si prizna chybu a olutuje ju...

lulu73
15. nov 2009

aden....jezisku to ta musel manzel pekne nasrat ze to mate take ako mate

u nas je tiez volajake napatie v poslednom case...napr. dnes v aute cestou na oslavu sa dalo krajat...a kvoli uplnej kravine...na dialnici isiel niekto na Audi 180 rychlostou a mm vravi...Audiny maju najvacsi vypatlanci....no a Marco hned strasne dotknuty, nakolko jeho tatino ma Audinu a Marco to jasne ze zobral osobne...tak som povedala mm nech zvazuje slova, ze Marcov otec ma take auto a on nie je ziaden vypatlanec, ale inteligentny a vzdelany clovek....mm povedal, ze ved on to nemyslel na neho, ale ze to je pravda, ze audiny maju zlu povest...no pucoviny nad pucoviny sa zacali v aute riesit a skoncilo to tak, ze sme boli ticho ....ale oslavicka bola dobra a teraz sa uz rozpravame a muckame...a to preto, ze ja som hodne splachovacia...ja sa neviem nasrat na dlho

my sme dnes tiez boli na oslave u nasich...foter mal narodky aj meniny, tak sme sa tam stretli cela rodina ...Emulka to zvladala dobre...ale ked ju davam spinkat, strasne place...az krici ☹ asi 5 minut a potom zaspi...akoby bojovala sama so sebou

a v kociku nechce byt vobec, berie ho ako trest...takze u nas prechadzky nehrozia, nakolko su pre mna aj pre nu maximalne neprijemne a stresujuce...a hlavne teraz ked je zima, tak sa to zle kocikuje v jednej ruke mala vo fusaku a druhou tlacit prazdny kocik...tak totiz u nas vyzera kocikovanie po cca 30 minutach

bagaja
15. nov 2009

ved to pre pokoj v rodine aj ja vždy ustúpim 😝 a pred dvoma tt som dostala ružu ako ospravedlnenie a ona krepa ešte drží že vraj z lásky mi vykrikuje mm, a ja že sa pomýlili v obchode a dali zlu ružu 😅

adenka
15. nov 2009

lulu vies ani to nebolo take vazne, ale vela malickosti sa nazbieralo a ja som proste buchla... u mna je ten problem ze ja sa neviem vykricat a vyhadat sa... ja ho proste zacnem ignorovat a to zvladam dost dlho...

no kocik, vitaj v klube... u nas klasicka pol hodina... uz sa tesim ked mi pride zimna kapsa na manducu a budeme chodit na dlhsie prechadzky... sice asi zrusim chrbat, ale aspon sa dostanem von z bytu...

bagaja
15. nov 2009

lulu ale ved ste mali oki v kočíku, nie? sa to teraz pokazilo 😒
no a moja mala tiež plačk večer ale som prišla na to že iba ked je velmi nervózna a unavená, ked je v poho tak zaspí ok,preto ju dávam spať aj skor, hlavne že v poho zaspí

lulu73
15. nov 2009

baga...nie, nie, nasa Emka nema rada kocik...raz nam v nom vydrzala cele doobedie a to ked sme boli na jednej akcii z manzelovej prace...vtedy v nom pospala , nakojila som ju v aute a potom zase spinkala.....a raz na prechadzke v BA nam vydrzala asi 2 hodinky....ale prechadzky po dedine nema rada...presne viem, pri ktorom dome mi zaspi a pri ktorom sa zobudi 🙂

babulka123
15. nov 2009

baby co vam budem hovorit .. doteraz som uspavala na rukach.. neviem co sa jej porobila.. 2x sa posrala, stale len grga a prdi.. chuda moje.. pokazila si zaludok z mlieka??

idem spat lebo dnesna noc bude strasne ... urcite.. neverim ze by to bolo ok.. nieco nieje ok a neviem co.. snad sa to spravi ked sme uz doma..

lulu73
15. nov 2009

babulka...asi na malu nieco lezie, alebo je trosku prechladnuta a preto to ma vsetko rozhadzane...a hlavne tolko podnetov co zazila za posledne dni nezazila v celom svojom zivote 🙂 tak jej dopraj klud a cas, nech sa da do svojich kolaji

lulu73
15. nov 2009

babul...super skratenie vlasov...si omladla!!!

mne padaju vlasy tiez a to dooost...a ja mam celkovo 3 vlasy a ked mi 2 vypadnu, budem plesata ☹ o polovicu vlasov a zubov som prisla v prvom tehu...teraz mi vypada ta druha polovica a bude so mna krasavica

lindush
15. nov 2009

ahojte maminky,

nakukla som po dlhsom case,stahujeme sa bud mesiac,tak v novom vsetko prerabame a taaak,viete si predstavit,vobec nemam cas na konika

ale som zvedava co mate nove,tak prebehnem aspo dnesny den tak v rychlosti 😉
babul,uces super 🙂 chvalim a co sa tyka padania vlasov,tak mne padaju strasne,uz sa ma mm pyta,ci este mam nejakevlasy,ze len chodi a zbiera za mnou,ale tak snad to niekedy prestane 🙂

Inak Danik je zlaticko,mame lepsie a horsie dni,noci su standardne onicom,budime sa tak 4-5krat kazdu noc(vraj u kojenych deti je to normalne),ale tak co uz,aspon cez den spinkame 🙂 inak je uz velky,vsetci nam tipuju aj 5mes,vraj je velky (neviem po kom? 🙂

tak sa drzkajte

lulu73
15. nov 2009

Lindi...cauko...a kam sa stahjete???

lenka_66
15. nov 2009

ahojte , aj ja plznem ako taky stary pes 😀

lulu , tak musis kocikovat po bratislave 😉

zuzka , nam dr.vravela ze ked hnisa nemoze ockovat.az kym sa to nevycisti.

babul, sak ty jak skolacka vyzeras 🙂 .este mareka budu upodozrievat ze je na mlade zabky 😀
ked ma ninka sople tak tie jej mozu stekat a tym aj kaka viac abo riedke.aj my sme to mali a ze je to pri soploch bezne.

aden, ked aj muz hockedy nechape ze preco sa zena hneva 😠 .tazko taky cas. mna ide rozhodit a polovicka kuka ze co mi je.

lindush
15. nov 2009

lulu ale prosimta do Lucenca...ale"len" na cca rok...mm je odtial,podnika tam a nemoze si dlhsie dovolit riadit veci odtialto....musi si tam doriesit veci a potom sa vratime spet a zacne podnikat tu v Ba...pozerame pozemky tu v okoli B,chceme zacat stavat,zatial vyhrava Ivanka pri Dunaji 🙂

baby mne sa zda,ze moj Danielko nejak vela vazi,snad sa to ustali,lebo uz ma 6800g 🙂 ako su na tom vase deticky?

lulu73
15. nov 2009

lindi...nasa Emka je od vas mladsia o dva dni a teraz ma tak 4600 g 🙂)))

aaa, takze do mensieho mesta...ale ved to nie je az tak daleko od BA keby sa ti zacnelo...Ivanka je fajn, pokial nechytis zacpu na pristavnom moste 🙂

lenka_66
15. nov 2009

lindus , nezavidim ten chaos a este ked vies ze akurat kym sa zabyvas tak vseko sa zopakuje
marek mal pred 2 tt 7045g

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre