Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

kolka1
18. sep 2009

Lenka, proste nasi chlapi jazdia iba na originaloch 😀 😝 .

No prave sme dopapali.

O 9,30 sme zjedli 100 ml
O 10,30 sme po vypytani stiahli 45 ml 😝 .
Nie je to dost?

Babul a kam sa zas stahuju? Co im d..e? Vsak furt ich vechsluju sem a tam.

lenka_66
18. sep 2009

kolka , tak to marek keby mohol zje aj mna.on iba dole a pyta si este.

babulka123
18. sep 2009

hej hej .. marek vravel ze teraz pred skrine , predtym boli za skrinami... no jak u blbych.. som sa zabavila na tom..

ako vies kolko maly zjedol? krmis z flase?

kolka1
18. sep 2009

Mnam a sunkofleky by som si dala, ale nechce mi ich jest chlap. Posles mi pls recept?

Inac este k teme depky tak tie nemam. Ja som pred tym dost drtila v praci, nevedela si predstavit ze ostanem doma s mimi a teraz si to vyslovene uzivam. A je to super mat konecne priestor pre seba a vidiet pokroky maleho. Navyse to ako su nase babatka na nas zavisle je az dojemne 😉. Na druhej strane uvidim kolko to vydrzim 🙂. Este si dam tak mesiac na zosuladenie a musim sa pustit do studovania materialov a pomaly pisaniu dizertacky takze bude co riesit na materskej.

lenka_66
18. sep 2009

kolka , motorva mys 😉

kolka1
18. sep 2009

Babul, vsak setrime 😉

Nie z flasky nie, frcime vzdy na jednom cicku. Ale mame vahu doma tak obcas cez den prevazim pred a po jedeni.

lenka_66
18. sep 2009

idem nas ,,vyvencit " majte sa krasne

lulu73
18. sep 2009

kolka...ty tu ekonomiu si studovala vsakze?

kolka1
18. sep 2009

Papa Leni, drzkajte sa 😉.

Baby inac ako ste na tom s detmi? Moj maly po chlapovi zdedil pohlavie a nohy. Inac cely ja, vyzera presne ako ja ked som bola mala 😀 😝. Minule chlap pri kupani hovori ze " halo, halo Kolka 1 volaaa Kolku 2". Som mala co robit aby som maleho nepustila 😀 😀 😀 .

kolka1
18. sep 2009

Ano Lulu, obchodna fakulta a smer obchodny a marketingovy manazment.

lulu73
18. sep 2009

a ja neviem ci su to depky, ale taky divny pocit, pretoze pred tehu som tiez drtila a nielen v praci, ale aj doma, aj okolo maleho...stale som bola v pohybe, stale som riesila, vybavovala, lietala behala....teraz som sa zastavila a obcas taka bezmocnost ze aj mam energy makat a robit a behat a vybavovat, ale jednoducho nemozem, pretoze nemozem vsetko s malou...proste priklad je blby urad prace...nemozem ist hocikedy, musim si to naplanovat, sadnut do auta, zobrat mamu atd...proste spontanne ani h...o
alebo teraz mam chut na pizzu a mozem si ju ist kupit? no nemozem, lebo malinka spi...cize najskor za hodinu....a kopec inych prikladov...musim sa jednoducho naucit nic nerobit kym je taka malinkata a to je pre mna dost tazke...ale snazim sa

lulu73
18. sep 2009

🙂 vsak aspon jednu fotku zaves, potom zvesis...ja som maleho estre nevidela......nasa Emka sa vraj podoba na mna, to mui tvrdia v praci a aj segra...a moja mama tvrdi, ze v nej vidi manzela .........ale nohy, resp. prsty na nohach ma vernu kopiu manzelovych...a sranda je, ze kazde usko ma vnutri ine...inak riesene tie zahyby

kolka1
18. sep 2009

Lulu ja si myslim, ze ty mas este jednu nevyhodu ze ste mimo BA a tym padom si trochu aj mimo socialnej siete cim myslim kamaratov, kolegov a rodiny. Ale zachvilu (po sestonedeli )hodis malu do auta a budete cele dni brazdit kade tade 😉. Ak si budete robit vylet do BA, kludne mozeme dat kocikovanie na studnicke, v sade J. Krala alebo kdekolvek.

A neskusis na ten urad poslat chlapa? Vsak im len papiere odovzda a podla mna je jedno kto to urobi. Ci on nepracuje v BA?

kolka1
18. sep 2009

No musim stiahnut foto z fotaku do PC. Este som to nerobila, tak uvidim, ci sa mi to podari :o)).

lulu73
18. sep 2009

kolka....ved to, on pracuje presne opacnym smerom od BA......cize nemoze mi absolutne nic pomoct co sa tyka maleho, uradov,lekarov,nakupov....na prd a z toho tiez prameni moj nepokoj....byvat na dedine je fakt super...vela miesta, zahrada, klud, urcite lepsi vdzduch...ale brutus samota od rana do vecera...presne ako vravis, vsetko mam daleko aj ked po dialnici 20 minut, ale kokso aj to je vela....a ani donaskova sluzba jedla tu nie je 😖 LERIIII, preco nerobite donasku k nam???? a o kamoskach atd ani nevravim
ja by som chcela byt nechutne bohata a byvat v rodinnom dome v BA 😀 😀 😀

kolka1
18. sep 2009

Aha tak to je bad, tak to fakt musis vsetko sama. Abo posli Marca aspon pre tlaciva, on chodi do skoly do petrzalky ak si pamatam, vsak?

S tym byvanim je to super ako hovoris ale trochu od ruky. Aj ked Zohor je brutus blizucko s dobrou infrastrukturou.

lulu73
18. sep 2009

tlaciva mi manzel ma vytlacit v praci z netu 😉 to som uz zmanagovala

ved prid do Zohoru, kuknut ako tu zijeme...auto mas nie?

kolka1
18. sep 2009

Do prdasu, fotky su v kompe ale treba ich zmensit. Poradi niekto pls?

Auto mam takze kludne mozem niekedy dobehnut 😉.

lulu73
18. sep 2009

babulka zmensuje fotky 😀
tak dohodneme stretko

kolka1
18. sep 2009

Tak teda pockam na babulku.

A naopak ked sa vyberies na UPSVaR, tak Ta pozyvam na kafco 😉. Inak kludne mozes aj malu nechat u mna, je to cez cestu a zase na tom urade tolko casu nestravis a keby nieco tak to mas na skok 🙂.

lulu73
18. sep 2009

kolka...dik, uvidim kedy pojdem,ako a ako to cele vypali...ale mozno sa zastavime...uz som bola na kave aj u facovky...ja nemam problem 🙂 ale asi by sme si mali vymenit na seba tel. kontakty...posielam ti IP

kurnik, mala sa mi trochen vyhadzala na lickach...ja uz ani neviem co som jedla...ale nove som jedla iba Musli z DM, take s ovocim...mozno z toho

babulka123
18. sep 2009

kolka som tu ..posli mi ich na mail benesova.a@gmail.com zmensim poslem spat..

a ja mam tiez auto {aj ked vcerea zacalo strajkovat} tak sa mozeme stretnut.. este kym sa da byt ako tak vonku..

lulu73
18. sep 2009

babulka...ak si akcna, dojdite aj vy k nam 🙂
ale buduci tyzden ma byt pekne, tak by sme sa mohli zmobilizovat

bagaja
18. sep 2009

ahojky

že aká paráda včera segra zohnala kreslo od kamošky a malá je celé doobedie v nom, sa jej tam páči len teraz ju začalo akosi moc cítiť 😝 , čiže musíme ísť prebalovať

kolka1
18. sep 2009

Babul tak spravime stretko u Lulu? 😀

Idem poslat foto. Lulu aj Borko sa vyhadzal a obavam sa ze z rajcin 😒, jedla som polievku.

kolka1
18. sep 2009

Babul poslane. Dakujem 😉 .

Lulu, vsimla si si? Ja uz som beznadejny priprad, babul radsej zmensi za mna 😀 😝.

A rozmyslam ci tu robotu nenecham na buduci tyzden, volajako sa mi nechce 😝. A este sa musim ist hadat do Tatry, ma nastvali k internet bankingu chcu nejaku autentifickaciu takze musim ist poziadat o citacku a novu kartu. Ako keby mi to nemohli povedat hned, ako som si ziadala nove kody do Internetbankingu 😠 🙄.

lulu73
18. sep 2009

kolka...ved sledujem, ze akosi si out 😎

lulu73
18. sep 2009

kolka...aj ja mam tatru, mna nastvali tiez raz ked chceli odo mna cislo zmluvy a heslo ku grid karte...a viem ja kde ju mam? a heslo?

kolka1
18. sep 2009

No neviem ci nie je cas zmenit banku, ziadne vyhody ziadna starostlivost, ziadne urocenie, ziadne sluzby, ziadny boj o zakaznika .... Ja som na tieto veci ein bischen hakliva tym ze viem co predstavuje ziskat zakaznika.

Lulu trochu som Ti brazdila albumami a nemyslis si, ze je nacase vyhodit ten tehu tickler? 😀 😝

Boze moj syn od rana drichmem, upratane je, varit sa mi nechce vsak ja sa normalne prvykrat nudiiim.

deina2005
18. sep 2009

kolka tak teraz by som sa z tebou vymenila 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre