Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
15. nov 2009

zuzi , budem ti drzat palce.
ja som sa nevedela kontrolovat kedze som 7 tyzdne mohla iba vodu a suhcy rozok bo mleho stale bolelo brusko

lindush
15. nov 2009

baby mm ma vola spat,tak idem off

tak dobru noc a pekne sny drobcekom

z.vrablova
15. nov 2009

Lindush, dobru

lenka_66
15. nov 2009

joooj , aj mne treba zubarku.no lenze ja stale niekoho hladam k marekovi koli rehabke tak uz mi je blbo este aj k zubarke

z.vrablova
15. nov 2009

ja uz mam osvedcenu dietu... 90dnovka, s nou som uz raz dokazala krasne schudnut a udrzat si vahu... v podstate az skoro do tehu...

lenka_66
15. nov 2009

no zuzi , tak hop do toho 😉 .inac som ti pisala ze ked tbc hnisa tak hexa sa nemoze davat aspon u nas tak bolo

lenka_66
15. nov 2009

lindi dobru aj vam

z.vrablova
15. nov 2009

ja mam zubara este v Skotsku... letime az v marci, dovtedy vydrzim... heh.. musim klopat, so zubami zatial ziadne problemy... o vlasoch to nemozem povedat.

lenka_66
15. nov 2009

vlasy mi uz tiez idu na nervy , stale ich mam zopnute lebo mi ich marek taha.vcera sme boli na naku tak som si ich ani uporavit nevela bo su uz take ulizane 😠

z.vrablova
15. nov 2009

ja viem Leni o TBC... ale co som pocula, citala, nie vsetci pediatri na to beru ohlad... dokonca sa na hexu ockuje az po 3 mesiacoch od TBC a nie kazdy to dodrziava,... ved tyzden-dva hore-dole... a prave vtedy moze vyskocit reakcia... u nas bolo tiez z dna na den... ale ja som v podstate rada... aspon je padny dovod

z.vrablova
15. nov 2009

ja som mala tiez ten pocit... bola som v piatok u kadernicky, skratili mi ich a uz som ovela spokojnejsia... aj ked pri malej ich musim mat tiez stale v gumicke

lenka_66
15. nov 2009

no ja zajtra volam bo nam to teraz zacalo zas hnisat a uz sme pichnuty ci to moze ? ak to malo byt zahojene.uz raz mu to prasklo.

no idem spat bo den bol rusny a ocakavam aj noc ☹

bagaja
16. nov 2009

dobré ránko maminky

no čo ešte spíte? my štandard o 7.00 hore ani o sekundu dlhšie nepospíme 😖 a teraz sa vadíme z hračkamy a so štikutkou ☹

martinex
16. nov 2009

caute baby....

babul no mala je rozkosna v tych satockacha tebe ten uces veeelmi pristane...

lindush tak uspesne stahovanie...a v Ivanke som zila 16 rokov,podla mna dobry vyber

no ako som tak citala,deti sa pomenili kazdej z nas...my uz sa v noci dostavame naspat tam,kde sme boli... vdaka bohu 😉 aj ked sme-tam sa este dadovi zadari vstat rano o 4tej

dnes mam doma draheho,tak sa pojdem jemu venovat a poobede by sme chceli ist do mesta,ale pocko je zatial vselijake

perla200
16. nov 2009

lindush....vitaj v klube stahujúcich...najprv karin, potom my a teraz vy🙂
my sme spali na dve veci a to zase stahujeme...nič neviem nájst...už teraz ani slapky tak chodím v bratových asi č. 13....taks i ma viete predstavit ako bocian....no horor!

sisulka7
16. nov 2009

my sme sa zobudili asi o tristvrte na osem, napapkali a tahame svoju hodinku, mamka medzitym hodila pradlo, spravila troska poriadok a rozmysla, co si da na ranajky, ked ja stale zeriem len tu cokoladu, kua, esteze nemame vahu.
A tie vlasy katastrofa, obavam sa, ze ked to takto bude dalej, budem o chvilu plesata, nemala som tam toho ani predtym vela ale teraz mi normalne pomaly v chumacoch padaju, bez copa sa k malej ani nepriblizujem, lebo stale ma vlasy medzi prstikami. Ale aj jej padaju 🙂 len to su take malinke chlpky, vidiet to na capicke.
Noc sme mali klasicku zaspali sme okolo osmej, samozrejme o deviatej sme uz boli hore, sak musela pozriet na Chudara, no nie? Potom som jej po superstar zohriala flasu, ze nech si troska da, no a zaspala nez som ju pripravila a tak spinkala do rana.
Ale vcera ten cirkus po kupani, to ste mali pocut, hrozne neznasa obliekanie po kupani a bol na navsteve nas buduci krsny-zapisny🙂)) ktory studuje muzikalovy spev, tak sa asi chcela predviest, ze aj ona vie spievat. 🙂

sisulka7
16. nov 2009

to mal byt Chodur 🙂

martinex
16. nov 2009

sisul vlasy padaju aj mne, este sa divim,ze nieco na tej hlave mam,cesem si ich aj 3denne,no i tak ich mam plny dom....

perla to moze byt zaujimave v tych topankach 😎

lenka_66
16. nov 2009

zdravim,
noc klasika do 5,3 a od 6,30 do 8. teraz si dava 1/2hodinku

perla ako bocian 😀 to si aj sama chces doniest druhe babo? necakas kym sa origi.bocianovi uraci?

stansun
16. nov 2009

caaute, my tiez stale spime tak isto ale uz by si to mohla trochen aj natiahnut 😀 lebo vzdy je lepsie vstat jeden krat ako dva krat za noc

ja sa o mojich vlasoch ani vyjadrovat nejdem lebo to je nieco priserne za chvilu budem holohlava ako Emuska 😅 ta uz ma aj plesinky

a u nas sa obliekanie celkom paci minule sa mi pri tom smiala tak neviem ci ju to steklilo alebo co 😀
inak aj vase deticky su steklive pretoze Ema je brutalne 😀 😀 😀 a hlavne pri kupani sa riadne smeje 😀

babulka123
16. nov 2009

ahojte... dakujem velmo pekne za pochvalu... hehehe aj ninke sa to paci, moje vlasi pouzva ako ukotvovadlo ked ju mam na rukach.. hehehe

no nasa noc na podiv velmi dobre, o 2 sme ju troska prebrali lebo som jej 2x tahala sople lebo chuda nevedela ani dychat..
a, 3x sa pocas noci posrala tak asi dala von co setrila ked sme boli v BA hehe, tak vyzerala potom uz spokojnejsie.. a mate pravdu je to redsie ako obvykle.
potom sa zobudila o pol 6 ale dala som jej mlieko a spala do pol 9. takze som docela prekvapena..

teraz som ju dala na balkon a uvidime ci da len akoze rannu pol hodinku ako prvy spanok co si dava alebo sa dostala do "normalu" a da si svoj obedny spanok.. necham sa prekvapkat..

normalne nestiham vas docitat mam kopec roboty doma ale nejako sa mi do toho nechce. perem, este ze varit nemusim lebo babka nabalila.. marek este spi. dnes by sme mali ist vecer na navstevu a tak ze tam budeme spat ale moc sa mi do toho nechce, ved ked ninu dam zaspavat zas niekede inde tak ma uz asi nakope do r...

vcera sa ocividne tesila z toho ze je doma lebo som ju nevedela uspat, len by kecala a oci vytrestene, sice cervene a suchala si ich ale spat ani nahodou .. uvidime ako sa dame do normalu.. a v januari nas caka dovolenka tak som zvedava ake to bude..

bagaja
16. nov 2009

Rybář chytí zlatou rybku.
"Když mě pustíš, splním Ti jedno přání", žadoní rybka.
Rybář odpoví : "Chtěl bych čůrat šampaňský".
Na to rybka, ať jde spokojeně domů, že se tak stane.
Nedůvěřivý rybář se cestou zastaví a ..skutečně, čůrá šampus.
Utíká domů a už z dálky křičí: "Stará, dělej, připrav dvě sklenky!"
Pak se ale zamyslí a huláká : "Stačí jedna, Ty budeš pít z flašky!"

babulka123
16. nov 2009

z.. a dosli mi aj ostatne dudle.. dakujem velmi pekne, dnes budem vecer fotit tak potom dohodim fotky..

lenka_66
16. nov 2009

baabul, no fesandy ste bli vsetky vratane tvojej babicky 🙂
este foto 17 si naschval tak napisala abo preklep ? Minka /Ninka

babulka123
16. nov 2009

lenka eeee.. idem to opravit diiik

satanka
16. nov 2009

Ahojte kocky, mozeme sa k vam pridat? byvame sice v zahranici, ale stale sme slovaci a najmladsi clen je augustovy

lenka_66
16. nov 2009

satanka mas super nick 😀 ,vitaj

satanka
16. nov 2009

dakujem, v skutocnosti som Stanka, snad raz budem mat tolko casu, aby som aspon par stran dozadu preluskala, nech mam prehlad kto je kto, niekedy sa zastavim az vecer, ked pride polovicka domov, teraz tu takmer nonstop prsi, neda sa poriadne nikde ist a este aj Alex trochu pokaslieva.

bagaja
16. nov 2009

vitaj stanka, sa nám rozrastá naša augustová skupina 😉

facovka
16. nov 2009

ahojky,krpci spia,tak narychlo..noc ako posledne noci, cca okolo druhej hore,potom o 6h 🙂ale medzitym parkrat cumel do ust,bo sa pucil,prdel a tak..rano nalozil totalka plnu plienku,vzdy okolo 6h zacne tlacit a do takej polhodky sa dokaka nakomplet 🙂 😉
satanka vitaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre