Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
17. nov 2009

blazka.. presne..

kolka.. sak to , tym ze my sme ziadne nemali a zrazu zo dna na den takato zmena tak mozem len skusat a verit.. hehehe tak ako vy predtym..
ale aj tak ten bezzuby usmev rano je to najkrajsie na svete co moze byt..

a viete co ma najviac mrzie.. ze mam herpes jak svina tak jej ani pusu nemozem {nechcem} dat.. boooze a tak by som ju celu vybozkavala.. zlaticko moje male .. co uz..

lenka_66
17. nov 2009

babul ja som tak vyse tyzdna bola. no a bacha bo marek mi dom obas buchol ked som ho mala na rukach.tak sme museli smer kupalka a umyt paprcku 😉

blazka24
17. nov 2009

adenka tak to je presne ako u mňa, malý sa začal budiť o pol siedmej a ja som od piatej čumákovala do postieľky či sa náhodou neprebudí 😀

to spanie tak málo ma mrzí ........

kolka k tým návštevám, čo sa boriskovi stalo, mala si mať veľkú oslavu ak si dobre spomínam ..........

adenka
17. nov 2009

blazka ved to, a prsia mi idu explodovat, ale bojim sa odsat ze sa hned prebudi 🙂

no ja uz som si na to malo spanie zvykla... uz sa dokonca tesim ked potiahne aspon 3x po tych 40 minut....

blazka24
17. nov 2009

leni viem videla som že sú tam tri ampulky, ale aj tak sa mi to zdá veľa toho roztoku, malý ako náhle uvidí ten veľký physiomer či ako sa to píše tak chytá nervy, lebo to sa rozprašuje, minule sa tak metal že som ho zasiahla inam ako to bolo plánované 😠

babulka123
17. nov 2009

lenka neboj davam pozor a poriadne.. raz som citala ze nejaka matka mala herpes bozkavala dieta na pery a to zomrelo na infekciu .. des..

blazka ani nehovor.. u nas plny zasah do oka..

blazka24
17. nov 2009

adenka tak to ti nezávidím, ja nekojím, ale viem aké to bolo keď som musela odsávať........si šťastná žena že si si už na nespanie zvykla, ja som napr. dnes dospávala tak, že muž zobral krpca a ja som chrápala tri a pol hodiny a už niekedy sa prichytím pri tom že si idem ľahnúť tiež ako malý zaspí.........

babulka123
17. nov 2009

heheh aj ja by som spala cez obed ale ked sa nezmestim do kocika.. heheh

babulka123
17. nov 2009

idem lebo budem s vami pisat do rana.. cmuuk zajtra kuknem

lenka_66
17. nov 2009

blazka , no my sme vyhodili ale sme davali 2x denne po 2kvapky do kazdej dierky.nam stacilo.

adenka
17. nov 2009

blazi moja mala pri manzelovi place... neostalo mi ine ako si zvyknut... a ona sa mi niekedy odvdaci tym, ze ma necha umyt si zuby pred obedom a obcas ist aj na wecko... zlate dieta to je 😀

blazka24
17. nov 2009

babulka tak sa mi maj, čo sa týka physiomera náš krpec ho už aj ochutnal chudáčik ale mece sa jak rešeto a to sa nedá udržať takého krpca xixix

no do kočíka sa nezmestím ani ja ale drichmem s ním v posteli 😀 - rozumej v našej manželskej 😀 😀 😀

lenka_66
17. nov 2009

blazka ale v krabicke je asi cca15 ampuliek.spotrebovalisme 2 cize mame v zasobe

kolka1
17. nov 2009

Blazka velku oslavu sme nemali. Ale Boli sme 2 x na nakupoch vecer a maly bol nespokojny. A minule sme isli vecer z navstevy a tak sa nam v aute rozplakal, ze sme museli zastat a vybrat ho zo sedacky. No a najlepsie su navstevy doma u nas, ked niekto do neho do nemlatom rozprava, 1000 x pusti hraciu hracku najlepsie tu istu melodiu a jemu sa krizia ocia a duju do neho furt 😠 , poznate to?

Adenka vidis, ty si vyspis aspon v noci, ja obcas cez den 😉. Tak ako pise Blazka pekne v nasej manzelskej. Ale to velmi zriedka, my sme vela von.

lenka_66
17. nov 2009

kolka, ano presne a kusem do jazyka.vid vcera a dnes u nas.prisli k nma poviem ze ticho lebo marak kaka.(nema rad ak ho vtedy niekto vyrusuje). tak sa vyzuli, ruky umyli a rovno jeeeeeeeeej marek ty si ...... 😠

adenka
17. nov 2009

kolka toto som prezivala v sobotu u svokrovcov....mala rezignovala a radsej na 2 hodiny zaspala ako ich pocuvat 😀

ja sa nestazujem... tie noci su zatial super, stale cakam ze sa to zmeni tak si uzivam kym sa da 🙂

daniela33
17. nov 2009

ahojte, riešite spanie?

ten libenar zaberal aj Tami, ale tiež sme stále vyhodili ampulku, nestihli sme ju spotrebovať ...

Aden malá ti aspoň v noci krásne spinká, to je super, my bojujeme aj v noci aj cez deň, ale verííím, že raz sa to zlepší,len či dovtedy mamka nebude celá šedivá 😀

lenka_66
17. nov 2009

jasne ze sanevykakal a bol mrzuty

daniela33
17. nov 2009

v štvrtok máme kolegyne stretko a nedajú pokoj, nech zoberiem aj malú, tak to by bolo rodeo, nemá rada veľa ľudí, veľký rozruch, idem radšej sama, aspoň trocha si oddýchnem a ocko bude robiť Tami aupair 😀

lenka_66
17. nov 2009

dani , ako stretko?

adenka
17. nov 2009

dani nam zacala tak spavat ked som jej na noc zacala davat UM... ona akoby vedela ze bude dlho spat tak nezaspi kym nema total plne brusko... sikovnica 😵

daniela33
17. nov 2009

leni mne je jedno, ty navrhni, keď chodíš na tie rehabky, kedy môžeš

blazka24
17. nov 2009

adenka to vážne malá plače pri mm? môj v pohode, rehoce sa ale sám sa aj zahrá, ak má náladu a zaspí pri tom 😀

lenka tie čo som dostala v tom balíčku boli v malom balení a tam sú len tri ampulky, dnes som z toho balíčku vytiahla sudocrem lebo na zapareniny mám jednu mastičku pri postieľke a druhú v kúpelke aby som mohla natrieť aj tam aj tam 😀

kolka tak náš spáva v pohode v autosedačke, k svokre som išla už asi tri krát a malý prespal v sedačke 3 a pol hodky nervačí len keď chce kakať alebo prdieť, inak mu to nevadí........v sobotu sme šli od segry prvý krát neskoro večer /lebo sme spali u našich a tak sme asi 10 min. šli s kočiarom v noci, ale neprebral sa až u našich a to baterkoval do jednej rána/......

daniela33
17. nov 2009

Aden, poklad malý 🙂. Ja som musela UM vynechať, lebo Tami z nich mala veľké koliky, brali sme Nutrilon, doktorka na gastro mi radila vymeniť za Sunar, ale keď mám mlieko, tak budem radšej kojiť, ako tie troj až štvorhodinové revy pri kolikách

adenka
17. nov 2009

blazka ano...vsak je cele dni v robote tak ho ani nepozna... ☹
inak mne domca zas kaka iba v sedacke a lehatku...ked vidim ze sa puci a nejde, supnem ju tam a uz len pocuvam tie delove rany 😀

lenka_66
17. nov 2009

no dalsi cely tyzden cvicim , ty ako robis? nemas ze v case vyplat poplach?este aj evka ma cvicenia s malym

daniela33
17. nov 2009

pridala som po dlhej dobe fotky 🙂

adenka
17. nov 2009

dani ja davam nutrilon AR...predtym ju zapekal, ale teraz jej stale dam aj trocha vodicky po hodine od UM a naklada mi aj 3 plienky denne....

lenka_66
17. nov 2009

marek kaka 1x denne no tolko ze az.ja sa ani nechytam 😀

blazka24
17. nov 2009

no dievčatá presvedčili ste ma, idem krpcovi nastriekať ten libenar, lebo zase tak ťažšie dýcha, napapaný je na komplet a spokojne ležká, som len zvedavá kedy zaspí ........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre