Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
18. sep 2009

kolka...no to najskor musim zistit ako sa to odstranuje...alebo poziadam babulku? 😀

mne tatra dala nejakeho osobneho bankera ci co a stale mi vypisuje a vyvolava...a nieco davam do ING na zurocenie, odtial sa neda mat kartu a to je dobre, lebo nemozes minat 🙂)) tatru mam ako bezny ucet a musim povedat, ze mi to vyhovuje....nemam tam velke sumy...tie nemam nikde, ...keby som mala, tak by som byvala v BA v domceku pod Slavinom, alebo hradom, alebo tam niekde

facovka
18. sep 2009

lulu,mne dosiel vcera ucet ze 87ojro za august, tak celkom podobne 😀
inak maleho mam zachripnuteho, to z toho jak furt place ☹ ...uz aby fakt aspon tie 3mes.mal,uch..
ja ked si chcem nieco naplanovat tak to hned vzdam, sak teraz s dvomi detmi..to sa ani neda, to len s mm ked tak nieco...a este naplanovat si kójenie, krmenie filipka a jeho spanok tak aby som akurat mimo toho niekde dosla bola tam a potom dosla domov, tak to si ani teraz neviem predstavit 😅

facovka
18. sep 2009

yo, a kuk moj album ako rastieme, a foto na mesacneho Filipka a Oliho, no nepodobaju sa?? a vsetci tcrdia ze velmi ee,ja tvrdim ze celkom aj hej 🙂

lulu73
18. sep 2009

facovka...VYDRZAT !!!! 😀

lulu73
18. sep 2009

strasne su zlatucki obaja....Olino je este malicky, ja ti neviem ci sa podobaju, zatial ani nie 🙂 zabijes ma?
este sestricku by to chcelo...mala by si napisat tomu ujovi zabudla som ako sa vola, on ti za 50 ojro vyrata kedy ju splodit 🙂)))

facovka
18. sep 2009

Jonasovi?? lulu, ja mu musim napiisat, kedy sa nam nezadari splodit ani chlapceka ani dievcatko,vies?? 😀

lulu73
18. sep 2009

tak to aj ja mu musim napisat...lebo do antiky asi nejdem

idem trochu upratat...dnes mala vynimocne stale spinka

facovka
18. sep 2009

ja si dam prepdisat atk..urco 🙂 😉 tretie by som uz nerozchodila asi 😅

kolka1
18. sep 2009

Baby a to fakt funguje? Kto je ten Jonas?

martinex
18. sep 2009

caute kocky...

tak my sme doobeda boli v pozriet kolegovcov....no co vam poviem, vsetky baby ochkali a kazda si chcela maleho zobrat domov 😀 tak sme pokecali a poviem vam, dobre ze som pocas krizy na materskej..maju to teraz perne...

no a HAK si dam predpisat aj ja, tu progesteronovu ci ako sa jej nadava.... a uz by som rada sla k dr na kontrolu, nech mozeme s mm s cistym svedomim santit 😀 a co, mozno sa pritrafi dajsie babo 😀

babulka123
18. sep 2009

kolka spravene poslane..

lulu ked pridem k vam ukazem ako sa to robi..

kolka1
18. sep 2009

Babulka,

dakujem velmi pekne 😉.

Baby Boris sa na mna zacal usmievat, uz ziadne mimovolne usmevy ale cielene usmevy od ucha k uchu. Odpadnem 😵 😵 😵.

eviqa
18. sep 2009

ahojte mamičky, tak sme doma od lekára, vážime 4620 g, len máme viac polohovať na ľavú stranu, lebo viac sa otáča na pravú stranu. ☹

facovka
18. sep 2009

jeeej,kolka sa odtajnila 😀 nahodim drobca do spolocneho?? 😉
no okolo 6tyzdnov sa zacinaju aj cielene usmievat, som zvedos kedy ten nas sa zacne 😉 , zatial mu do smiechu velmi nieje 😕
kolka, jonas je jeden pan co pocita plodne dni parom, a tiez aj riziko roznych "postihnuti" keby babo splodili v nejaky "nevhodny" cas a podobne..myslim ze tu niekde je aj tema nejaka taka 😉

martinex
18. sep 2009

kolka pekne fotos 🙂

inak aj ja budem musiet zacat makat, diplomovka sa sama nenapise.. a to nehovorim o tom,ze zajtra mam prvy krat skolu a tam nejdem 😀 to zase bude semester!

a ja sa s vami ako stretnem... bez auta a v prdeli v bernolakove ☹

babulka123
18. sep 2009

no ako citam tak nasa pricnezna je z nas tusim najmensia.. sak ma len 4200g..

a s tymi usmevami.. aj mne sa dnes zdalo ze viac vnima.. uvidime..

matka nebooj nieco vymyslime,,, popripade pridem pre teba.. nejako sa natrepeme.. nenecham ta predsa doma.. cmuuk

martinex
18. sep 2009

babul no sak ja to skusim nejak vymysliet 🙂 si pripadam jak bez noh,ked nemam afto.... sakris... asi by som si mala na narodeniny vypytat 😀

sisulka7
18. sep 2009

martinex tu skolu ti vobec nezavidim, esteze sme zvladli tie statnice a diplomovku este s bruskom. Ale budem drzat palce.
Babul, pytala si sa, preco odstrekujem, tak preto, lebo mala Kristinka je troska leniva a kedze sme prisli z porodky po cisaraku s flasou nejako sa nam jej nepodarilo zbavit. Kristinka v porodnici prso ani nechytila, pol hodiny sme sa trapili a prirastok nulovy, tak dostava materske mliecko z flase. Uz som si pomaly zvykla na ten system. Ma to aj vyhody, mozem ju nechat manzelovi a v pohode vybavit co treba, lebo z flase ju lahko nakrmi a od buduceho tyzdna mi zacina jeden kurz, tak sa to aj zide. Ona pouziva cici skorej len ako dudlik, sice potiahne troska ale nakoniec si vzdy neskutocnym revom tu flasu vyziada a potom neviem kolko vypila a trapime sa. Naposledy to bolo do polnoci a tak som povedala, ze ziadne prso vecer nebude.
Inak babule my sme zaspali asi okolo jedenastej (Kristinka je nocny vtacik) a vstavali sme na papanie o pol druhej, potom o siestej a potom o deviatej a maminka normalne az do deviatej spinakala s nou. Citim sa ako uplne iny clovek.
navyse teraz mam cas sa aj v klude najest, lebo prababka kocikuje.

babulka123
18. sep 2009

inak kamoska predava teraz reanult twingo 2001, za nejakych 60 tis.
take male do mesta..

sisulka7
18. sep 2009

nasa mala ma 3720g, ale zato uz 3 brady 🙂 papkat jej velmi chuti

babulka123
18. sep 2009

sisul.. a ako to robis? sak ja by som nemala asi cas na nic..

ja som teraz asi hodinku spala.. mala spi na balkone { mimochdoom po strasnych bojoch } dnes cele doobedie nespala , zaspala asi okolo 1 pol 2, a tak teraz spokojne spinka..

a.. musim sa pochvalit naucili sme sa kojit z predu takze uz mi je lahsie ist aj do mesta na dlhsie, niekde sadnem a nakojim, doteraz sme sa trapili vselijako z boku a lahu a tak..

sisulka7
18. sep 2009

tak ked malu nakrmim, ulozim ju do lehatka jednou rukou hojdam a druhou odsavam elektrickou odsavackou, vdaka bohu este za nu. Uz som si zvykla, ked som sa snazila ju kojit zpredu, tak ma neskutocne bolel chrbat, navyse mi uplne hryzla bradavky a takto uz sme sa nejako zorganizovali a ide to. Poobede ju vzdy prababka zoberie na prechadzku a ja sa v klude najem, odsajem a troska upracem, lebo domacnost tym hodne trpi, ale co nespravime pre naseho prcka, no nie? A v noci odsavam hned ako ju dokrmim, ked sa zobude jeden krat, odsavam jeden krat, ked dvakrat, tak dvakrat, vzdy aby som mala na jednu davku dopredu.

babulka123
18. sep 2009

no pekne.. a kolko takto odsajes?

sisulka7
18. sep 2009

na jednu davku okolo tych 120ml

martinex
18. sep 2009

babul to vazne? tak mi posli nejake info o tom na mail ak mozem...ze by si martinka spravila radost a kupila si auticko??? 😀 😀 😀

no nas maly zase nechce flasu,ani UM... to mu trva zjest aj hodinu...

babulka123
18. sep 2009

sisul.. no sikovnicka. z jedneho prska??

matka poslem pockaj..

Predam Renault Twingo, r.v. 2001, 1,2, 16W, 85500 km, elektricke okna, elektricke zrkadla, airbag, radio. cena 2000 €.

sisulka7
18. sep 2009

z obidvoch 🙂

babulka123
18. sep 2009

no baby .. ja ze dam malej cucnut pred kupanim ze nech nieje neprijemna..aaaaa ona zaspala na prsku.. hehehe tak som ju dala len do ohradky a uvduim kedy sa zobudi..hehehe

sisulka7
18. sep 2009

aj nasa prave zalomila, budeme kupat asi o deviatej najskor. 🙂

babulka123
18. sep 2009

dopislaa som a mala sa zobudila, uz sme aj po kupani, napani a uz aj hajinka....
dnes som ju 1x dala spat bez jej vankusa na ktorom doteraz spavala, lebo bola taka stratena v postielke, zapli sme monitor dychu a ... do konca tyzdna bude takto..

od pondelka {ked uz bude mat aj lepsie s nosom a nebude mat tolko soplov} tak ju uz davame do vlastnej izby.. je mi to aj luto , budem veeela fnukat ale .. je to lepsie teraz ako potom - teda hlavne pre mna.. fnuuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre