• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
kolka...no to najskor musim zistit ako sa to odstranuje...alebo poziadam babulku? :grinning:

mne tatra dala nejakeho osobneho bankera ci co a stale mi vypisuje a vyvolava...a nieco davam do ING na zurocenie, odtial sa neda mat kartu a to je dobre, lebo nemozes minat :slight_smile:)) tatru mam ako bezny ucet a musim povedat, ze mi to vyhovuje....nemam tam velke sumy...tie nemam nikde, ...keby som mala, tak by som byvala v BA v domceku pod Slavinom, alebo hradom, alebo tam niekde
18. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu,mne dosiel vcera ucet ze 87ojro za august, tak celkom podobne :grinning:
inak maleho mam zachripnuteho, to z toho jak furt place :frowning2: ...uz aby fakt aspon tie 3mes.mal,uch..
ja ked si chcem nieco naplanovat tak to hned vzdam, sak teraz s dvomi detmi..to sa ani neda, to len s mm ked tak nieco...a este naplanovat si kójenie, krmenie filipka a jeho spanok tak aby som akurat mimo toho niekde dosla bola tam a potom dosla domov, tak to si ani teraz neviem predstavit :sweat_smile:
18. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yo, a kuk moj album ako rastieme, a foto na mesacneho Filipka a Oliho, no nepodobaju sa?? a vsetci tcrdia ze velmi ee,ja tvrdim ze celkom aj hej :slight_smile:
18. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
facovka...VYDRZAT !!!! :grinning:
18. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne su zlatucki obaja....Olino je este malicky, ja ti neviem ci sa podobaju, zatial ani nie :slight_smile: zabijes ma?
este sestricku by to chcelo...mala by si napisat tomu ujovi zabudla som ako sa vola, on ti za 50 ojro vyrata kedy ju splodit :slight_smile:)))
18. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jonasovi?? lulu, ja mu musim napiisat, kedy sa nam nezadari splodit ani chlapceka ani dievcatko,vies?? :grinning:
18. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aj ja mu musim napisat...lebo do antiky asi nejdem

idem trochu upratat...dnes mala vynimocne stale spinka
18. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dam prepdisat atk..urco :slight_smile: :wink: tretie by som uz nerozchodila asi :sweat_smile:
18. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a to fakt funguje? Kto je ten Jonas?
18. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky...

tak my sme doobeda boli v pozriet kolegovcov....no co vam poviem, vsetky baby ochkali a kazda si chcela maleho zobrat domov :grinning: tak sme pokecali a poviem vam, dobre ze som pocas krizy na materskej..maju to teraz perne...

no a HAK si dam predpisat aj ja, tu progesteronovu ci ako sa jej nadava.... a uz by som rada sla k dr na kontrolu, nech mozeme s mm s cistym svedomim santit :grinning: a co, mozno sa pritrafi dajsie babo :grinning:
18. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka spravene poslane..

lulu ked pridem k vam ukazem ako sa to robi..
18. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka,

dakujem velmi pekne :wink:.

Baby Boris sa na mna zacal usmievat, uz ziadne mimovolne usmevy ale cielene usmevy od ucha k uchu. Odpadnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
18. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky, tak sme doma od lekára, vážime 4620 g, len máme viac polohovať na ľavú stranu, lebo viac sa otáča na pravú stranu. :frowning2:
18. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,kolka sa odtajnila :grinning: nahodim drobca do spolocneho?? :wink:
no okolo 6tyzdnov sa zacinaju aj cielene usmievat, som zvedos kedy ten nas sa zacne :wink: , zatial mu do smiechu velmi nieje :confused:
kolka, jonas je jeden pan co pocita plodne dni parom, a tiez aj riziko roznych "postihnuti" keby babo splodili v nejaky "nevhodny" cas a podobne..myslim ze tu niekde je aj tema nejaka taka :wink:
18. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka pekne fotos :slight_smile:

inak aj ja budem musiet zacat makat, diplomovka sa sama nenapise.. a to nehovorim o tom,ze zajtra mam prvy krat skolu a tam nejdem :grinning: to zase bude semester!

a ja sa s vami ako stretnem... bez auta a v prdeli v bernolakove :frowning2:
18. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako citam tak nasa pricnezna je z nas tusim najmensia.. sak ma len 4200g..

a s tymi usmevami.. aj mne sa dnes zdalo ze viac vnima.. uvidime..

matka nebooj nieco vymyslime,,, popripade pridem pre teba.. nejako sa natrepeme.. nenecham ta predsa doma.. cmuuk
18. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul no sak ja to skusim nejak vymysliet :slight_smile: si pripadam jak bez noh,ked nemam afto.... sakris... asi by som si mala na narodeniny vypytat :grinning:
18. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinex tu skolu ti vobec nezavidim, esteze sme zvladli tie statnice a diplomovku este s bruskom. Ale budem drzat palce.
Babul, pytala si sa, preco odstrekujem, tak preto, lebo mala Kristinka je troska leniva a kedze sme prisli z porodky po cisaraku s flasou nejako sa nam jej nepodarilo zbavit. Kristinka v porodnici prso ani nechytila, pol hodiny sme sa trapili a prirastok nulovy, tak dostava materske mliecko z flase. Uz som si pomaly zvykla na ten system. Ma to aj vyhody, mozem ju nechat manzelovi a v pohode vybavit co treba, lebo z flase ju lahko nakrmi a od buduceho tyzdna mi zacina jeden kurz, tak sa to aj zide. Ona pouziva cici skorej len ako dudlik, sice potiahne troska ale nakoniec si vzdy neskutocnym revom tu flasu vyziada a potom neviem kolko vypila a trapime sa. Naposledy to bolo do polnoci a tak som povedala, ze ziadne prso vecer nebude.
Inak babule my sme zaspali asi okolo jedenastej (Kristinka je nocny vtacik) a vstavali sme na papanie o pol druhej, potom o siestej a potom o deviatej a maminka normalne az do deviatej spinakala s nou. Citim sa ako uplne iny clovek.
navyse teraz mam cas sa aj v klude najest, lebo prababka kocikuje.
18. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kamoska predava teraz reanult twingo 2001, za nejakych 60 tis.
take male do mesta..
18. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa mala ma 3720g, ale zato uz 3 brady :slight_smile: papkat jej velmi chuti
18. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul.. a ako to robis? sak ja by som nemala asi cas na nic..

ja som teraz asi hodinku spala.. mala spi na balkone { mimochdoom po strasnych bojoch } dnes cele doobedie nespala , zaspala asi okolo 1 pol 2, a tak teraz spokojne spinka..

a.. musim sa pochvalit naucili sme sa kojit z predu takze uz mi je lahsie ist aj do mesta na dlhsie, niekde sadnem a nakojim, doteraz sme sa trapili vselijako z boku a lahu a tak..
18. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked malu nakrmim, ulozim ju do lehatka jednou rukou hojdam a druhou odsavam elektrickou odsavackou, vdaka bohu este za nu. Uz som si zvykla, ked som sa snazila ju kojit zpredu, tak ma neskutocne bolel chrbat, navyse mi uplne hryzla bradavky a takto uz sme sa nejako zorganizovali a ide to. Poobede ju vzdy prababka zoberie na prechadzku a ja sa v klude najem, odsajem a troska upracem, lebo domacnost tym hodne trpi, ale co nespravime pre naseho prcka, no nie? A v noci odsavam hned ako ju dokrmim, ked sa zobude jeden krat, odsavam jeden krat, ked dvakrat, tak dvakrat, vzdy aby som mala na jednu davku dopredu.
18. sep 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne.. a kolko takto odsajes?
18. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jednu davku okolo tych 120ml
18. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul to vazne? tak mi posli nejake info o tom na mail ak mozem...ze by si martinka spravila radost a kupila si auticko??? :grinning: :grinning: :grinning:

no nas maly zase nechce flasu,ani UM... to mu trva zjest aj hodinu...
18. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul.. no sikovnicka. z jedneho prska??

matka poslem pockaj..

Predam Renault Twingo, r.v. 2001, 1,2, 16W, 85500 km, elektricke okna, elektricke zrkadla, airbag, radio. cena 2000 €.
18. sep 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z obidvoch :slight_smile:
18. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby .. ja ze dam malej cucnut pred kupanim ze nech nieje neprijemna..aaaaa ona zaspala na prsku.. hehehe tak som ju dala len do ohradky a uvduim kedy sa zobudi..hehehe
18. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasa prave zalomila, budeme kupat asi o deviatej najskor. :slight_smile:
18. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopislaa som a mala sa zobudila, uz sme aj po kupani, napani a uz aj hajinka....
dnes som ju 1x dala spat bez jej vankusa na ktorom doteraz spavala, lebo bola taka stratena v postielke, zapli sme monitor dychu a ... do konca tyzdna bude takto..

od pondelka {ked uz bude mat aj lepsie s nosom a nebude mat tolko soplov} tak ju uz davame do vlastnej izby.. je mi to aj luto , budem veeela fnukat ale .. je to lepsie teraz ako potom - teda hlavne pre mna.. fnuuk
18. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok