Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
18. nov 2009

no maličká už hajušká, idem ja do sprchy kým môžem...

babulka123
18. nov 2009

ahojte zlaticka.. no ja nestiham ani lolo.. mala je sice super, ale dost umrncana, ocividne je to zmenou prostredia je stale zavesena na mne.. ale ved co malinka je len raz no nie?

dnesne zaspavanie bolo o nieco lepsie, drzala sa ma ako kliest ale zaspinkala v pohode.. len teraz vybiehame lebo sa stale mrvi a puci a tlaci.. asi tie hnusne sople..
a na sople sme vyfasovali uz Pamicon kvapky {antb.} lebo ich mala dost hnusne.. uvidime ako rychlo to prejde a ci to nahodou uz nieje zo zubov.. uvidime..

zajtra budem sama tak snad sa mi podari vas aj nakknut.. cmuuk

blazka24
18. nov 2009

bagaja dúfam, že sa ti naskytne aj viac času pri maličkej .......

babulka tak to ma mrzí že takto sa to u vás deje.......

bagaja
18. nov 2009

no idem ja kuk pred TV,

babul neboj ono sa to vráti späť, prejdú spolíky a bude fajn, no alebo pojdu zúbky 😝

lulu73
18. nov 2009

babul...aj my mame sople, aj pamykon...robili nam aj vytery a je tam nieco, zajtra idem k dr. a chce nam dat antibiotika ☹

babulka123
18. nov 2009

lulu no pekne.. vidim ze nie sme sami.. juuuuj uz nech je to za nami..

kolka1
18. nov 2009

Babul presne, musime sa mojkat teraz neskor uz mozno nebudu chciet 😀. A s tou chorobou ma to mrzi. Skus dat pod postielku vriaci hrniec s harmancekom na naparovanie, mohol by pomoct. Alebo skusit klasicke naparovanie ale to sa mi zda ze nedaju taketo male babatka. Drzim palce.

babulka123
18. nov 2009

koka vidis to ma nenapadlo.. zajtra jej skusim pustit horske slnko .. a chvilku nech len tak sedka pri tom.. noo oto neni zly napad.. este ze ta mam hehehe

ozaj baby , rozhodli sme sa s marekom ze chceme kupit este nejaky vacsi sprotovy kocik. ten pp pliko je super, ale za chvilku sa mi fesanda nezmesti do vanicky a tak rozmyslam ze kupim nejaky vacsi sprotovy a pp si necham len ako zalozny ked pojdeme k nasim alebo tak .. do mesta .. a tento novy by som chcela nech ma velke kolesa {popripade do lesa keby sme chceli ist} musia byt otocne, co najsirsia opierka chrbta , aby sa dali vystret to co ma pod nozickami {niektore kociky maju tak hlupo spravenu sport. cas ze sa to neda vystret a babo potom aj ked spi musi mat stale nohy pokrcene} popripade keby sa dala preklapat rucka..
neviete nieco poradti..

a nesmie to byt 3kolka..hehehehe to su poziadavky co >?

blazka24
18. nov 2009

babulka ja nemám športový ale inak spĺňa všetko čo si napísala 😀

babulka123
18. nov 2009

hehehe sak to .. ale ja potrebujem uz sportovy , vanicku uz o chvilku nebudeme akceptovat lebo uz musime kukuckovat..

blazka24
18. nov 2009

babulka tak mi máme vaničku a veru krpec ešte centi podrastie a už bude mať nohy vyložené na nej 😀

blazka24
18. nov 2009

kolka teraz som si všimla, 100 bodový nápad s tým naparovaním, malý už pomaly chrastítko môže ísť robiť 😀

kolka1
18. nov 2009

Blazka 😀

blazka24
18. nov 2009

kolka takéto rady sú najlepšie, nemám rada samé prípravky liekové, netreba to pchať ak sa to dá vyliečiť aj inak....
no uvidím ako to na malého zaberie......

facovka
18. nov 2009

babul,sak a pliko p3,mas??ved sportak je super,teda ked z neho kvazi golfky ostanu,ci??da sa dat aj do uplneho lahu-este asi aj taku poziadavku mas,nie??bo este nam babenka budu spinkavat aj v kociku dost dlho...aby si ju mohla dat do lahu,to ma cca 10% sportakov iba,tak vyber sa ti hned zuzi..ja mam jednotkovy Neo nato reverso sport-ale 3kolku ale myslim ze aj 4kolky su...je velky,hlboka strieska,fajne kryty..da sa otocit cast k tebe aj od teba,ale nie ruckou,ale to vnutro preklikavas...ak chces poslem ti foto mailom...ten model co mam ja je starsi,su uz novsie aj 😉

babulka123
18. nov 2009

fac.. ano mam pp a je super, ale chcem nieco este o trosku vacsie, teda sirsie, a hlavne nieco s vacsimi koleckami.. lebo mam pocit ze ninku to uz veeelmi trasie na tychto nasich uzasnych chodnikoch.. o petrzke ani nehovorim a pezinok nebudem radsej ani spominat..

ale pp si necham lebo ako cestovne golfky su super

blazka24
18. nov 2009

veľké kolieska to je teraz v mode, ja som sa nechala mužom nahovoriť na kolieska o 360 stupňov otočiť ateraz bohovsky nadávam, vkuse sa to hýba, ide ma poraziť - môj otec zobral malého von a po 15 minútach zvoní z dola že asi zabije toho chuja výrobcu že s tým sa nedá chodiť 😠

babulka123
18. nov 2009

blazka.. no ja som s nimi neeeeskutocne spokojna.. ani si neviem predstavit ze by som ich nemala.. otocim sa aj na pidimini mieste.. je to super..
no nic pojdem ja potom pokukat po kamoskach a presmejdit .. zatial mi vychadza naj gesslein, alebo bertiny ale sak oni nevedia co za to pytat.. sakra.. ale sak snad najdem nejaky pouzivany.. alebo este pp AT4 ten mi pride max pohodlny veliky.. uvidime

lulu73
18. nov 2009

blazka...a tie kolieska s anedaju zaistit? nam sa daju tiez otacat, ale daju sa aj zaistit aby sa neotacali

lulu73
18. nov 2009

babul ... a aj ja mam herpes...na nose 🙂 takze mame rovnake problemy...herpes a sopel

lulu73
18. nov 2009

idem spat...som vycerpana a smutna z tych soplov a ekarov a tak....pokojnu noc vsetkym maminam aj babatkam

blazka24
18. nov 2009

lulu dajú sa zaistiť ale môj otec nepozná takéto vymoženosti 😀

dobrú nôcku dievčatá, môj malý nie a nie spať, to bude zase noc........

lenka_66
18. nov 2009

no zaspali sme 😕 ale v spanku sa nervozne prehadzuje .

blazka24
18. nov 2009

lenka mi nie a nie spať porazí ma, do toho som sa ešte aj vytrepala na kolieskovom kresle presne na pysk, už viem prečo mi prebehla čierna mačka cez chodník 😠

lenka_66
18. nov 2009

blazka , chuda moje .este ze si si zuby nevybila.kalegyna jedla surovu mrkvu dcera do nej narazila a ona si tou mrkvou vybila predna zuby

blazka24
18. nov 2009

leni veru nič sa mi nestalo, len k malému už pre istotu chodím po svojich a ten nie a nie spať, nerobí mu asi dobre to že vonku tak dlho spí.....musím prechádzky skrátiť a priebežne ho budiť..........

lenka_66
18. nov 2009

kedy , chodite von? skus ist skor

blazka24
18. nov 2009

bola som od 10,40 do jednej a zobudil sa až o pol tretej...........vonku sa mu super spí, no čo narobím, kedy sa malý naje, musím počkať kým si odgrgne a potom zase chvíľočku počkať kým ho oblečiem a čas sa míňa a už je zase skoro jedenásť 😝

lenka_66
18. nov 2009

no a ked sa vratis domov uz nespi? skus mu tu posuvat sanok lebo od 3 do vecera sa musi unavit

blazka24
18. nov 2009

leni ale on o tretej sa napapal a hral sa s kolotočom ale teraz nie a nie zaspať už vidím že je tuhý terazky až zaspal...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre