• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
zdravicko

evi , a co ty tak proti skole mas? :grinning:
19. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Evi, v brusku sme si zabsolvovali vsetky skusky na doktorandskom okrem jednej + ucast na konferenciach. Uz sa bojim ze ho to ovplyvnilo v jeho dalsom vyvoji :sweat_smile: bo hrozne skusky z Makra & Mikra sme davali.
19. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul, ja si uvedomujem ako cas leti podla teba a nie mareka.napises ze cakas mrchu a ja ze do riti zas mesiac fuc :grinning:
19. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ninka prave zaspala v kociku.. tym ze vstavala o 6 rano tak sa nam to cele poposuvaloo.. hehehe
19. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka mna upodozrievali,ze mi maly nasepkava,ked bol v brusku...nejako sa mi totiz pri tych skuskach darilo :grinning:
19. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ani nehovor.. ved to je strasne.. akurat kukam ze podla MK uz mame 3 mesiace 2tt ved to je strasne vela.. ale ak vas to potesi tak dnes je presne rok co som bola na vybere vajicok.. a to najkrajsie a najlepsie a najsilnejsie lezi v kociku a hajinka.. uzasny poct..
19. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul :slight_smile: my sme takto pred rokom 19.11. pocali nasho krtka :grinning:
19. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a my na dalsi tyzden uz uvidime // :dizzy_face: .no zacina spomienkove obdobie pre kazdu :grinning:
19. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka heheh tak teda super.. tesim sa s vami ze tutu mutu bolo uspese.. heheheheh

kedy prides?
19. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies co , neivem ci si citala ale presvedcila som mareka na druhy kocik.. uz len najst ten spravny.. heheh
19. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, ja a škola? kamaráti :grinning: nič proti nemám, ved čo sa za mladi naučíš, na starosť, akoby si našiel :grinning:
dobra otazka... buduci tyzden v pondelok?
evi , utahujes si z chudatok matky a kolky a ty si s drobcom denne v skole bola.chuda marosko to ma teror uz tak zavcasu :grinning:
19. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul citala som :slight_smile: sikovna si... my sme teraz dostali sportak,len ma plastove kolieska...ale na nakupy a do mesta je super...ale tiez budem este kupom nejaky s nafukovacimi na horsi teren
paci sa mi tento: http://www.buylo.eu/sk/product/723/x-lander-xrun-modry
19. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee.. ideme na promocie sesternici.. a potom na obed s celou rodinou..

oprava vcera mi vybrali to naj vajicko.. heheheh a pozajtra mi ho dali spat..

a 1.12 som objavila //, ale s krvacanim.. no sak co ja musim byt ina, len par percent zien krvaca do 3 mesiaca a len par percentam zien praskne samovolne plodova voda.. ja som mala oboje.. juuuuuuj to su cas.. o percente zien s problemom lonovej kosti nebudem pisat.. heheheheheh e
19. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul , hlavne ze si presvedcila a nepindal :grinning: .stale vravim ze my zenske sme sikulky a dokazeme tocit s tymi nasimi polovickami.co maju chudaci robit ak chu mat pokoj :grinning:
19. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, naozaj chudáčik, koľko som sa ja navrieskala na dozore na chodbe, teda nemusela som až tak vrieskať, lebo našťastie mám silný hlas. Som zvedavá, čo povie ako prvé, dookola som opakovala podmet, prísudok,.... :grinning:
ale včera malý povedal, som sa zabudla pochváliť, MAMA. Joj, som myslela, že ho zjem. Už sa mu to darilo aj skôr, ale to bolo také mamamama, ked plakal .
19. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super.. treba aj taky.. ja si ten PP nechavam prave tak ked pojdem len na chvilku niekde sama..
ale do samorina alebo ked pojdeme s marekom niekam tak chcem nieco vacsie, vacsi kolieska a hlavne aby tak nehegotal.. uvidime co nakoniec vyberiem
19. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul 1.12. som aj ja nasla //

tak ked nie pondelok,tak az ten dalsi tyzden,bo utorok idem po doktoroch a kedze sobotu mam zase skusku,potrebujem sa ucit
babul, no to tvoje vajko si len tak na prechadzku zaslo ci co? :grinning:
evi , no aspon uz ma ake take zaklady materskeho jazyka :wink: .

babul, sak ninka ma rada cerstvy vzduch bo ona uz od uplneho zaciatku sa musela prevetravat :wink:
19. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.babystyle.cz/kocarky-teutonia/polarbear-zimni-navlek-na-riditka

lenka tak tak .. presne ako hovoris.. vetrala sa v jednej miske, potom ju dali do druhej, hehehehehehe
19. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baul, perfis vecicka na zimu , no rukavice vyjdu lacnejsie :sweat_smile:
19. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej .. to mi je jasne..
19. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pouzivate niektora tie nove zelene tesco plienky?ake su?
19. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni ja iba dm
19. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

no polievka navarená, pradlo vyvesené, kalendáre na ježiška objednané, dieťa sa snažím presvedčiť že ešte málo spalo na balkóne ešte nech potiahne a zatiaľ sa mi darí...
no a my už máme po plodení a 30.11. sa dozvieme že //, och to bol krásny pocit :dizzy_face:
19. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni ja tiež len DM
19. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni ja a som veeelmi spokojna..
striedama DM, Tesco, Lidl.. a v pohodicke..
19. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok