Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
19. nov 2009

zdravicko

evi , a co ty tak proti skole mas? 😀

martinex
19. nov 2009

evi 😀

kolka1
19. nov 2009

No Evi, v brusku sme si zabsolvovali vsetky skusky na doktorandskom okrem jednej + ucast na konferenciach. Uz sa bojim ze ho to ovplyvnilo v jeho dalsom vyvoji 😅 bo hrozne skusky z Makra & Mikra sme davali.

lenka_66
19. nov 2009

babul, ja si uvedomujem ako cas leti podla teba a nie mareka.napises ze cakas mrchu a ja ze do riti zas mesiac fuc 😀

babulka123
19. nov 2009

no ninka prave zaspala v kociku.. tym ze vstavala o 6 rano tak sa nam to cele poposuvaloo.. hehehe

martinex
19. nov 2009

kolka mna upodozrievali,ze mi maly nasepkava,ked bol v brusku...nejako sa mi totiz pri tych skuskach darilo 😀

babulka123
19. nov 2009

lenka ani nehovor.. ved to je strasne.. akurat kukam ze podla MK uz mame 3 mesiace 2tt ved to je strasne vela.. ale ak vas to potesi tak dnes je presne rok co som bola na vybere vajicok.. a to najkrajsie a najlepsie a najsilnejsie lezi v kociku a hajinka.. uzasny poct..

martinex
19. nov 2009

babul 🙂 my sme takto pred rokom 19.11. pocali nasho krtka 😀

lenka_66
19. nov 2009

hej a my na dalsi tyzden uz uvidime // 😵 .no zacina spomienkove obdobie pre kazdu 😀

babulka123
19. nov 2009

matka heheh tak teda super.. tesim sa s vami ze tutu mutu bolo uspese.. heheheheh

kedy prides?

babulka123
19. nov 2009

a vies co , neivem ci si citala ale presvedcila som mareka na druhy kocik.. uz len najst ten spravny.. heheh

eviqa
19. nov 2009

lenka, ja a škola? kamaráti 😀 nič proti nemám, ved čo sa za mladi naučíš, na starosť, akoby si našiel 😀

martinex
19. nov 2009

dobra otazka... buduci tyzden v pondelok?

lenka_66
19. nov 2009

evi , utahujes si z chudatok matky a kolky a ty si s drobcom denne v skole bola.chuda marosko to ma teror uz tak zavcasu 😀

martinex
19. nov 2009

babul citala som 🙂 sikovna si... my sme teraz dostali sportak,len ma plastove kolieska...ale na nakupy a do mesta je super...ale tiez budem este kupom nejaky s nafukovacimi na horsi teren
paci sa mi tento: http://www.buylo.eu/sk/product/723/x-lander-xru...

babulka123
19. nov 2009

ee.. ideme na promocie sesternici.. a potom na obed s celou rodinou..

oprava vcera mi vybrali to naj vajicko.. heheheh a pozajtra mi ho dali spat..

a 1.12 som objavila //, ale s krvacanim.. no sak co ja musim byt ina, len par percent zien krvaca do 3 mesiaca a len par percentam zien praskne samovolne plodova voda.. ja som mala oboje.. juuuuuuj to su cas.. o percente zien s problemom lonovej kosti nebudem pisat.. heheheheheh e

lenka_66
19. nov 2009

babul , hlavne ze si presvedcila a nepindal 😀 .stale vravim ze my zenske sme sikulky a dokazeme tocit s tymi nasimi polovickami.co maju chudaci robit ak chu mat pokoj 😀

eviqa
19. nov 2009

leni, naozaj chudáčik, koľko som sa ja navrieskala na dozore na chodbe, teda nemusela som až tak vrieskať, lebo našťastie mám silný hlas. Som zvedavá, čo povie ako prvé, dookola som opakovala podmet, prísudok,.... 😀
ale včera malý povedal, som sa zabudla pochváliť, MAMA. Joj, som myslela, že ho zjem. Už sa mu to darilo aj skôr, ale to bolo také mamamama, ked plakal .

babulka123
19. nov 2009

super.. treba aj taky.. ja si ten PP nechavam prave tak ked pojdem len na chvilku niekde sama..
ale do samorina alebo ked pojdeme s marekom niekam tak chcem nieco vacsie, vacsi kolieska a hlavne aby tak nehegotal.. uvidime co nakoniec vyberiem

martinex
19. nov 2009

babul 1.12. som aj ja nasla //

tak ked nie pondelok,tak az ten dalsi tyzden,bo utorok idem po doktoroch a kedze sobotu mam zase skusku,potrebujem sa ucit

lenka_66
19. nov 2009

babul, no to tvoje vajko si len tak na prechadzku zaslo ci co? 😀

lenka_66
19. nov 2009

evi , no aspon uz ma ake take zaklady materskeho jazyka 😉 .

babul, sak ninka ma rada cerstvy vzduch bo ona uz od uplneho zaciatku sa musela prevetravat 😉

babulka123
19. nov 2009

http://www.babystyle.cz/kocarky-teutonia/polarb...

lenka tak tak .. presne ako hovoris.. vetrala sa v jednej miske, potom ju dali do druhej, hehehehehehe

lenka_66
19. nov 2009

baul, perfis vecicka na zimu , no rukavice vyjdu lacnejsie 😅

babulka123
19. nov 2009

hej hej .. to mi je jasne..

henrieta76
19. nov 2009

ahojte
pouzivate niektora tie nove zelene tesco plienky?ake su?

lenka_66
19. nov 2009

heni ja iba dm

bagaja
19. nov 2009

ahojky

no polievka navarená, pradlo vyvesené, kalendáre na ježiška objednané, dieťa sa snažím presvedčiť že ešte málo spalo na balkóne ešte nech potiahne a zatiaľ sa mi darí...
no a my už máme po plodení a 30.11. sa dozvieme že //, och to bol krásny pocit 😵

bagaja
19. nov 2009

heni ja tiež len DM

babulka123
19. nov 2009

heni ja a som veeelmi spokojna..
striedama DM, Tesco, Lidl.. a v pohodicke..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre