Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
19. nov 2009

lenka,zuzka,ze nudim..uch to ja veru nepoznam...aspon mi rychlo den zbehne 😉

lenka_66
19. nov 2009

marekovi vadi ta stredna harcka tak mu ju davam dole.a naj.. hracka je LYZICKA 😀 .akoby tusil ze to je na jedenie.tak s nou trieska do lopticky na hrazdicke

facovka
19. nov 2009

ani Oli nechce byt v lehatku a fifo v nom byval do 9mes.kua..predavam ho akurat, a skusim kupit vibracne, on ma rad ked ho drncam stale,tak uvidime 😉

lenka_66
19. nov 2009

fac, no ty v nasom case volna mas fifa .to je o inom uz.darmo ty si uz vo vyssom leveli 😵

bagaja
19. nov 2009

no drahušik je hore šak 1,5 hodky spala to je moc

babul my tiež tak všeličo ale najdlhšie vydrží v lehátku a hadá sa hračkami a papa ruky, ale aj básničkujeme a tak

facovka
19. nov 2009

no,ono su obaja hore skoro stale spolu,tak si to uzivam 😀

lenka_66
19. nov 2009

fac , marekovi vibr.paci no grca aj ked je jemne.no mame reflux

facovka
19. nov 2009

hej?chudacik....no ja som zevdos,ale velku nadej tomu endavam,.ale chcem to fischer price co je do 18kg, takakk oli nebude chciet urobim z toho tu stolicku pre fifa,sak ma 9,9kg 😅 😕

lenka_66
19. nov 2009

do slaka teraz mi doslo sak on spi od 10.30

facovka
19. nov 2009

sak to dobre,ci?? 😉

lenka_66
19. nov 2009

fac , to je super.a na minibazar bezne predavaju za 30. v obchode 60.

facovka
19. nov 2009

hej,uz som jednu babu kontaktovala na mmb,ale neozvala sa mi kua 😕

babulka123
19. nov 2009

lenka aj my tak spime..

akurat som jej strcila teplomer do kocika,,, ma tam 20 stupnov, normalne som jej dala gatuse dole a je len v pacuskach a prikryta dekou .. cela bola horuca..

ja neviem ako ju oblikat.. strasne toto pocasie. a ze nema mat sople..
a to este svieti slniko na balkon..

babulka123
19. nov 2009

a ze polka novembra.. no kde sme ???

lenka_66
19. nov 2009

babul ,obliekanie detto.puncosky a fusak staci.sak ked v septembri bolo 15 stupnov ani fusak nemali.no nebol az taky studeny vzduch

facovka
19. nov 2009

no,babul,paradne sa tym hnusnym virusom dari ☹ v tomto pocku....maly mi spi na balkone od 10h 😉 uz cakam kedy vstane,bo hlad je svina...dufam ze mi fifa nezobudi 😅

lenka_66
19. nov 2009

babul len aky teraz spotena neprechladla viac

bagaja
19. nov 2009

babul my máme to isté s balkónom, akurát že fučí vietor, ale spotená bola jak pes 😝

facovka
19. nov 2009

veru babul,to zubate slnko...never mu velmi..

lenka_66
19. nov 2009

fac, aj marek uz mal pred 1/2h. jest a to u nho uz je co povedat. mozno mu dobre robi zvuk pracy

babulka123
19. nov 2009

zatial nebola spotena.. len tepla.. ale nebojte aj zo spodu aj z vrchu ma teplu deku. len to mala teke ako keby vatove gate a taku istu bundu a tie gate ma az hore a to mi prislo ze jej musi byt teplo az moc..

velmi sa bojim skor toho ze sa prehreje ako ze jej bude zima.. to je horsie..

lenka_66
19. nov 2009

no mne dnes neako pismenka divne idu 😀 .niktore vynecham a niektore preskocia

facovka
19. nov 2009

no,babul,oboje je zle.. ☹ ale ked ma fajnu deku 😉

babulka123
19. nov 2009

hej a teple nozicky.. idem .. cmuuk

eviqa
19. nov 2009

no, maroško spal od 9 do 11.30, napapali sme sa a ideme kus von, fajne je.

z.vrablova
19. nov 2009

mne Kristinka stale spinka... ona si normalne urobila noc... od 9,30 spinka v postielke... nechapem
A obliekanie detto... my sme vcera boli vonku a mala len svetrik a tenku ciapocku.

wenka
19. nov 2009

pekný deň prajem..

noc po očkovaní v pohode. boli sme hore len o tretej na kŕmenie a potom spal do siedmej. ale máme zvýšenú teplotu 37,5 a grckáme.. snáď to čoskoro prejde.

Maťko pil z fľaše (avent) v pohode 2 mesiace, potom akoby uťalo.. krik, rev.. mohli sme skúšať rôzne cumle aj fľaše, nič nepomáha.. a skúšali sme aj mam aj Tommee tippee (neviem ako sa to píše)
a cumeľ nehrozí, veď načo, keď máme rúčku abo rukáv 😀

z.vrablova
19. nov 2009

37,5 je normalna teplota, ak ju merias z ritky... za zvysenu sa povazuje nad 38,5

lulu73
19. nov 2009

vratili sme sa z prechadzky, mala este spinka

heni...ja pouzivam aj DM aj Tesco plienky...pampers sme dopouzivali a uz nekupim, nic nevydrzia....aspon nam....

DM ...super
Tesco ..... super (len cenovo skoro ako Pampers) a ja si nepomozem, mne tie plienky strasne smrdia

mam aj balenie z Lidla, ale uz ked som ich rozbalila, tak vidim ze nie su kvalitne...ale ako saju to este neviem, netestovala som

cize vyhrali DM

lulu73
19. nov 2009

a idem si aktivovat pausal 6000 minut cez den a 3000 minut vecer do T-mobilu tak amen tma, budem vyvolavat kade tade...cize aj poniektorym z vas...sa teste 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre