• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
lulu no kvoli tebe si aj Easy kartu nabijem.. hehehehe aby si mi mohla volat
19. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wenka a odratavas 0,5??to sa vzdy ked sa v ritke meria..ale 37,5je ok,nic nedavaj....az nad 38 sa dava
19. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne babul...budem od zajtra vsetko riesit cez telefon...kazde h...o do slova a do pismena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu .. hehehe je mi to jasne.
a kolko budes platit mesacne?
teda nie ze by moj muz nerobil v tej spolocnosti ale co sa tyka akcii tak info sa ku mne nedostava.. heheheheh
19. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky....

tak ja som si pospala s malym teraz 2 hodky,ale mam pocit,ze som viac rozbita jak pred tym...ale ma apson hlava tak neboli...

a u nas plienky.... no mozete hadat :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som sa pochvalit...dnes som oskrela auto v podzemnych garazach u Dr. ... tie stlpy tam by som odpilila vsetky :slight_smile: no malilinko som ho preliacila, oskrela riadne z boku a aj lak poodpadaval.....

fac...ty si odbornik, ked ho mam na leasing, tak by som asi mala kontaktovat leasingovku vsak? a kamion mi sklo pukol minuly tyzden
19. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu... materska robi zazraky co ?? hhhehehe

matka a uz ich mas doma?

ja by som tiez spala ale bojim sa ze by som sa nezobudila na malu kedze je na balkone
19. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul jasne... dostala som 30 poukazok a na kazdu mozem zobrat 1 tu velku krabicu plienok
19. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul 19,99
toto som si vyskladala ja, ale mozes si vyskladat aj ine...popozeraj

http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=podla-seba&follow=%3F2048&partner=c1
19. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak blbo to prekopirovalo...proste mam 6000 (od 7 do 17 do T mobile a vikendy) + 3000 (od 19 do 5 do t mobile a vikendy) + 40 minut (do inych sieti) + telefon za euro + darcek pre niekoho pausal na 2 roky zadarmo 40 minutovy
19. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, nám lekárka vysvetľovala, že 37-38 je zvýšená teplota, nad 38 horúčka a treba znižovať (Panadol)
no a malý mal v ritke 38 (čiže normálne to je 37,5)

z plienok najväčšia spokojnosť s Pampers premiun care a potom sa dajú aj Bella Háppy (akcia Hypernova :dizzy_face: )
Tesco nám nepoškodili, ale nemusím ich, zdá sa mi, že dosť šuštia, to už radšej Pampers activ baby..
19. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac - odpočítavam.. a nedávam nič. Len častejšie kojíme, lebo viac ospalý a zamrnkaný.. ale keď sa mojkáme, snaží sa aj usmievať.. :frowning2: ale vy ste si užili horšie, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už sa zobudil, ideme sa napapať a trocha na vzduch..
19. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spozorovala som ze mi nielen padaju vlasy, ale sa mi strasne rychlo aj mastnia a aj pokozka na tvary...akoze zacinam vyzerat dost opustene :slight_smile:
19. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvari
19. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a spi a spi a spi... hehehhe 3 hodky
19. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budit ci nebudit ?? to je otazka ??
19. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby....tak normalne že varím:slight_smile:)))))))))))))) ako dala sompiect kura slávnostne do novej trúby:slight_smile:)))

a 4 mrcha od pôrodu je tu ako na koni:(
19. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla.. tak gratulujem.. teda k tej trube.. mrcha.. no co uz .. aspon vieme ze mozeme rodit ako ceresne.
19. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von.. papapa
19. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul a ty sa sťažuj, mne malá tri hodiny cez deň spala naposledy ked mala 2 týždne :confounded: dnes dve 40 minutovky a 1,5 hod na balkóne ale to som ju tam ešte 4 krát kočíkovala :wink:

perla tak užívaj prvé chvíle, však ono ťa ta radosť z varenia prejde :sweat_smile:
19. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievčence, idem sa zapojiť na chvíľočku ..........

plienky používam len pampersky, muž vravel, že krpec používa drahšie na zadok ako my :grinning: :grinning:, ale my do toho nekadíme ani nie sme zabalení :grinning:

a chválila som sa vám so spánkom? tak malý včera zaspal o pol jedenástej a o jedenástej už bol hore a do druhej rána, skoro ma vystrelo, mali sme ísť na očkovanie, tak som tam dobehla s vyplazeným jazykom a zistím, že poradňa je poobede? tak sme poprosili sestričku, krpec sa držal pri prvej injekcii statočne, pri druhej však až dych zadržiaval od plaču, teraz spí v kočíku - boli sme vonku a idem ho zobudiť lebo spí už tri hoďky, aby si zase nevymenil deň s nocou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak sa mi tu majte ak sa bude dať dobehnem si vás prečítať............
19. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si co to pocitala na tu skusku, maly je uz hore a predpokladam ze do nocneho spanku uz spat nepojde.... tak sa teraz hra v postielke... len mame este 2 hodky do kupania,tak sa musime nejak zabavit :grinning:
19. nov 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam sok.....mala sa prave zobudila a spala 6 hodin :grinning: :grinning: som zvedava ako to bude v noci....
hladna nie je, lebo som ju v spanku 2x nakojila, teraz sa tu usmieva a vykrikuje od stastia, asi sa dobre vyspala
Trhla rekord, tak dlho mi ani v noci nespi.....

...tak sa idem venovat....zatial papa
19. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinex, tak si sa niečo dozvedela a niečo si si možno aj z prednášok zapamätala :grinning:
tak mi dnes kúpanie vypúšťame, nech tie nožičky sa krásne zahoja aby sa nám tam nedostala mydlová voda a starý nie je doma a krpca nekúpem sama - nie že bych to nezvládla ale kto bude teperiť tú sprostú vaničku do izby plnú vody :grinning: len raz som to skúšala a obliala som sa ako keby som sa ja mala kúpať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lullu , no to je dobra cena za taky pausal.mozes volat do osaletia.ak budes mat problem prevolat pausal poslem ti T-mobil cislo.auto ... no hlavne ze stlpy ostali stat.

matka zeby tvoje No.1 boli Huggies ? :grinning:

von sme pospali 3 hodky a sme doma.zaniesla som kozuch do brasnarstva, v lekarni nechala 60e :angry: (marekovi nutrilon a sebe nieco aby casom moja hlava nemala vyzor kolena) a nakupili
19. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka . ja si donesiem vodu 2x v lavoriku :grinning: .a pouzita plna vanicka pocka na tatka :grinning:
19. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzujan tak to je super, že mala tak prespala len aby si nedopadla ako ja včera - do druhej hore :angry:

lenka tak to je pekná pálka čo si minula v lekárni a čo si ideš dať na hlavu parochňu za také nehorázne peniaze? :grinning:
ja uvažujem že nejaký balzám si behnem kúpiť, ale nechcem moc teraz behať s krpcom po nákupoch aby neochorel, všade kašlú, smrkajú, tak behnem keď budem mať zase od mužíčka voľno a pobehám obchody sama :grinning:
19. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 20 za 4 skatule nutrilonu.zvysok tablety + sampon
19. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi yu mame novu lekaren a ta je vzdy prazdna.na polikliniku sa netrepem aj ked som minule pocitala ze mesacne by som na nutrilone usetrila 6e
19. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu,to ako vyzeram ja uz radsej ani neriesim, okrem toho ze mi tiez padaju vlasy, zacali sa mi robit lupiny, a vyrazky na ksichte...to asi to materstvo nam tak prospieva :grinning: a okrem ineho sa kazdy den smutne na vahu pozeram,stale +4,niekedy +5kg :sweat_smile: no co vam budem hovorit, vlasy si umyjem tak 1x za tyzden,aj to ledva stiham :grinning: zislo by sa mi nafarbit,ale to je utopia,to je dlhy proces :unamused: no a ked sa tak vidim cela v zrkadle, a ten outfit, ze cisty Lunik, ogrcana, osrana pomaly, no juuuuuuuuuuuuj..aj vy to tak?, ci vy sa pekne stihate starat aj o seba?? hlavne ze deti vecer idu spat vycackane a umyte :dizzy_face:
19. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok