Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
19. nov 2009

fac, no tiez mavam obcas take dni.ze ani na velku sa nedostanem o dalsom len snivat mozem

blazka24
19. nov 2009

facovka tak to som zažívala v obdoví ako si teraz ty, minulý týždeň som oznámila mm že idem ja pekne kaderníčke a tak som ostrihaná aj melír mám, čo sa týka stíhania sa sprchovať a nedajboh že maska na tvár alebo na vlasy, tak to pekný sen len sa treba zobudiť 😀

leni sú dni ked presne ako hovoríš vykrikujem zo záchodu na krpca že nech nereve že doteraz to robil on a teraz ja 😀 a raz tak došiel muž a ja rozdrapené dvere a vyhukávam na malého a on že nie som kompletná - že malý mi nerozumie a pochybuje o mojom zdraví 😝

facovka
19. nov 2009

lenka, o srani ja ani nevravim, to je dlhaaaaa tema, v tehu zapchy,teraz by sa aj dalo, ale ked maly huci, tak kolkokrat ani nestihacka,akoze fakt 😀 😀 😀

lenka_66
19. nov 2009

no moja kolegyna tomu vravela ak nestihala ze: mi hov.. gate oblizuje

facovka
19. nov 2009

inak ze mi sisi, to mi uz aj filipko vie ukazat ze tuk tuk na hlavu,minule som doma tancovala pred telkou,akoze aby fifo bol rad, a on na mna kuka, potom na ocina a normalne mu ukazuje akoze tuk tuk na celo, ze som sisi, chapete aky je mudry?? 🙂 a inak zacal si sparat v nose, dnes si posparal a olimu to utrel do vlaskov, ja som nechapala, nepoviem keby to u nas videl ze si niekde utierame,nepoviem..ale malemu do hlavky, som skoro odpadla, a rehnil sa jak puk, to asi nejako intuitivne na to dosiel, ze sranda bude...a v postielke som nasla kusok rozka, ratam ze skusal malemu dat 😕

lenka_66
19. nov 2009

fac , a nenatierala si olimu hlavku tou mastickou na supinky?

facovka
19. nov 2009

ano natierala 🙂

lenka_66
19. nov 2009

tak mozno mu sopel tu masticku pripomenul

blazka24
19. nov 2009

leni dobre som sa na tom zasmiala xixix že gate oblizuje xixixi

facovka to zaujímavé zážitky 😀

blazka24
19. nov 2009

môj malý v poslednej dobe skúša pokadiaľ sa mu zmestí ruka do úst, čakám kedy si nadtrhne hubinu 😀 zatiaľ sa dostal po ukazovák - kým príde k malíčku bude vypadať ako černoško 😠

blazka24
19. nov 2009

kde ste dievčence, som tu zase sama ????

martinex
19. nov 2009

lenka to iste....vdaka bohu ze som nevyhrala tie 😀

blazka z prednasok by som si aj nieco zapamatala,keby som do tej skoly chodila...ale tento semester som bola len 2x.. raz na zapise a raz na prednaske asi hodinu... ja nie sm poctivy student 😉

blazka24
19. nov 2009

martinex tak neva, my sme mali prednášky povinné kto nechodil mal problém pri skúške takže iná škola iné mravy 😀

tak ako sa vám darí martinex, maličký poslúcha?

martinex
19. nov 2009

blazka aj my to mame povinne,ale zjavne to nikomu nevadi... minuly rok som z jedneho predmetu nechodila na prednasky,dokonca ani pracu som nepisala,co bolo povinne, prisla som len na skusku a mala som to za A...som kukala ako puk,ze to co je?! to sa nestazujem,len konstatujem aka je uroven tej skoly 😀

a inak pohodka, mm je uz doma, maly sedi pri mne v lehatku,hra sa s hrackami a ja erdzim a zaroven opat raz drazim...ale o chvilku pojdeme kupat,papat a potom hajat...

blazka24
19. nov 2009

marti tak to máte fakt super školu, my ako náhle nebola práca nemala si šancu a nedajboh ak si nebola na dvoch cvikách či prednáške..........radšej koleno vrtať ako počúvať že sama si sa rozhodla do školy a také keci 😀

martinex
19. nov 2009

blazka no na dennom to take bolo,ale jak som prestupila na externe,tak uplna pohoda....
ale tiez si niektori blbe reci...ale ja som si povedala,sak nech ma vyhodia,ked sa im nepaci... a oni nie a nie 😀

blazka24
19. nov 2009

marti ja som externe chodila a veru taký blahobyt sme nemali, nuž čo, ale ja poctivka som vždy vpredu sedela a všetko písala - všetci že ja biflaňa ale kto bude robiť ťahák ručne no uznaj 😀 lepšie na notebooku napísané 😅

martinex
19. nov 2009

blazka no to u mna nehrozi...aj ak sa tam aj ukazem,sedim vzadu a lustim krizovky 😀
ale sak preco lustit krizovky na tvrdej drevenej stolicke,ked mozem doma v pohodli na gauci,nie? 😀

lulu73
19. nov 2009

dobry vecer

my sme dnes bez tatina, je na sluzobke a zajtra na husacine...mnam, hned by som sla namiesto neho

fac...to ako si sa opisala, tak to som na tom aj ja tak...vyrazky od vcera + bonus, herpes na nose...a ja mam maaalo vlasov aj tak a teraz este padaju a mastnia sa, no koniec...sa bojim ist na melir, ze tam oplesiviem uplne...mam termin 28.11. a bojim sa ako by som sla na nejaky zakrok a nie ku kadernicke...som dopadla 🙂 a co vsetko ma boli, to nejdem ani pisat

martinex
19. nov 2009

lulu no ja ku kadernicke radsej ani nejdem,som si kupila farbu,len si musim este cas najst aby som si to napackala... o vyhadzanom ksichte ani nepisem....ked som bola v puberte,to nebolo take zle ako teraz..co uz 😒

my sme uz okupany,napapany a spime 😀

lulu73
19. nov 2009

je to mozne? tak to bude nejaka hormonalna zalezitost toto...mali by sme oslovit baby co ja viem z majoviek 2009 ci su este vyhadzane a ci su uz plesate, alebo im to preslo

aj my spime uz hodinu ...len sa mi to zda ze akosi skoro zaspala...ved aj skoro sa zobudi na papkanie...malinka babulinka moja...boze, ona je stale taka malilinka...nie do dlzky, ale chudulinka zabka

martinex
19. nov 2009

to neni zly napad.... rada by som vedela kedy to skonci.... ale sak standardna predstava o matke na materskej je,ze beha v starych teplakoch a s mastnymi vlasmi...cize to dokonale splnam 😀

len bud rada,ze je chuducka...ak pekne pribera je to ok... bude z nej modelka 😎

inak nedame nejake stretko v BA? by sa patrilo,nie?

babulka123
19. nov 2009

ahojte. idem sa pochvastat.. dnes sme zaspali skoro ukazkovo.. potrebuje sice aby som tam sedela ale zaaspi uz jednoduchsie oproti tomu co bolo .. taka som happy..
a boli sme vonku a spinkala krasne hodinku.. len potom mrncala a hucala.. nie plakala ale kricala.. ale o pol 7 sme okupali napapli a od pol 8 spinkame..

baby keby ste videli co ta stvara vo vani.. sestra mi doniesla take lehatko na ktorom je opreta o rucicky a nohy ma volne.. no uplna potopa. .len by som chcela vediet ci sa tak boji a preto tak kope alebo sa jej to tak paci.. ale zas keby sa bala tak by snad aj plakala nie?? co myslite?

bagaja
19. nov 2009

no pekne ste to napísali ako vyzeráme...ja som stihla isť na melír ked mala malá 2tt. vtedy ešte spala aj tri hodky, teraz taký luxus nehrozí...
fac ta ty si ešte užiješ s oboma krpcami, máte zábavu 😀

no a my bojujeme v postieľke so spánkom a možno sme už dobojovali lebo je ticho 😵

babulka123
19. nov 2009

matka ano ano ano ano ..

zuzujan
19. nov 2009

kocky ahojte, mala normalne vecer po kupani zaspala a to tahala dnes cez den 6 hodin....no uvidime v noci, co sa bude diat..

chcem vas poprosit o laskavost, ideme na vianoce dat vytlacit 4 foto knihy z fotolabu a v casopise mama a ja bol kupon na zlavu. Kedze som kupila len jeden casopis mam len jeden kupon. Prosim ak mate doma cislo 10/2009, tak na strane 141 je ten kupon - prosim poslite mi do internej posty kod na zlavu. Samozrejme iba ak ho neubudete potrebovat....dakuuujeeem

inak nasa mala chce stale sediet, stale sa taha do sedu, ked ma nieco pevnejsie vedla seba zapre sa a uz chce sediet a to ma len 3 mesiace, neviem ako ju udrzim nesediet do pol roka...

babul aj my mame potopu pri kupani, vanicka je uz mala a vanu nemame, tak som zvedava ako budeme kupat v sprchaci 😀 😀 😀

martinex
19. nov 2009

babul moj maly sa na tom lehatku zo zaciatku bal,som ho musela drzat za rucicku...ale neplakal,len chudak metal rucickami...teraz je uz frajer,polezim v nom sam,ja len na neho spliecham vodu

a kedy dame to streko? baby hlaste sa

eviqa
19. nov 2009

no tak s tým výzorom svätá pravda. Niežeby som nestíhala, ale nestíham. Kedysi som vlasy umývala každý druhý deň a teraz najnovšie mám kámoša menom suchý šampon. Tu okolo bloku stačí ☹ aj mne chýba trošku život pred. Môj mm mi povie, však si chod ku kozmetičke alebo ku kaderníčke, ale nepovie mi, že čo s malým. Musím nájsť nejakú, čo robí po 19. 😀
fac, klobúk dolu pri dvoch deťoch.
marti, čo máte proti huggies? Sú nejaké zlé? My ich používame a zatiaľ o.k. a nemali by sme?
no, náš malý sa posledné dni nastavil tak, že posledné jedlo má o deviatej. Viac mi vyhovovalo o ôsmej, ale neviem ako ho preorientujem. Neviem, či do toho vôbec babrať, ked nám krásne spí v noci i cez deň. čo poviete?

babulka123
19. nov 2009

aha.. no neviem.. uvdime.. lebo kope tak neskutocne nohami.. ale netvari sa v podstate nijako.. ani sa nesmeje ani neplace, len strasne fuci a kopeeee.. heheheh

matka, okrem pondelka bud. tyzden kedykolvek

martinex
19. nov 2009

evi ja len preto,ze mne sa v tych huggies zakazdym precural ci prekakal, dostala som mega balenie od znamej a to bolo jak za trest... 😀 inak nemam proti nim nic 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre