Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
20. nov 2009

baga, noo krasne dieta do tej zimy sup a mamicka v teplucku 😀 .

lenka_66
20. nov 2009

mati , tak nech sade mozgova kora pracuje na plne obratky 😉

bagaja
20. nov 2009

leni balkón na osmom poschodí slnko pečie, neviem či tam nemá teplaejšie ako dnu 😎

lenka_66
20. nov 2009

u nas na 3.slnko nepozname 😉

adenka
20. nov 2009

ahojte,

no baby my sme dnes potiahli od 20 do 6:15... uplna paradicka 😵 ...akurat ze po takom spanku na mna rano kukuckuje a v ociach ma ten znamy vyraz ze ja uz spat nejdeeeeem a ja by som este taaak potrebovala aspon hodinku... tak som ju stopkala mliekom, ale akurat sa mi dobre dogrcala a potom zaspala na pol hodinu... asi sa budem musiet obetovat a vstavat s nou...

inak mala by som sa aktivne pustit do darcekov, lebo sa to blizi a ja mam zatial iba matne predstavy co komu.... 😒

lenka_66
20. nov 2009

adi, no ty aspon tie matne predstavy mas

adenka
20. nov 2009

lenka no hej, akurat nemam kedy ist na nakupy... ale uz sa tesim ked nam dojde kapsa na nosic a hura do obchodov 😀

lulu73
20. nov 2009

adenka...vam ta kapsa akosi dlho ide...kde ju siju? v Bangladezi?

lulu73
20. nov 2009

kokso a zase je tu obed...co len budem jest ja uboha

adenka
20. nov 2009

lulu my sme uz mali jednu, ale zdala sa mi tenka a potom som zistila ze je este jedna hrubsia a nepremokava, tak sme ju dali vymenit.. ale tie hrube boli vypredane, tak nam ju museli objednat...

adenka
20. nov 2009

lulu ja mam v mrazaku zemiakove halusky, hodim k tomu tvaroh a mam obed za 10 minut... 😅

lulu73
20. nov 2009

adenka...ahaaa,

a co to tu citam??? vy ste spali tak dlho? to co sa Dominike porobilo? to je zrada voci nam!!!

lulu73
20. nov 2009

ja som si uz objednala jedlo...mame novu pizerko restauraciu a je tam aj rozvoz...to nemali robit 😉 neviem ci bude na plienky ked budem casto vyuzivat ich sluzby
inak ja som pri malom normalne prala platene plienky a zehlila...kazdy bozi den

lulu73
20. nov 2009

mala je hore, ideme jest a hajde do prirody

bagaja
20. nov 2009

no dnes som tak premýšľala že minulý rok na jeseň som mala v byte toľko výzdoby a teraz nič, no dúfam že na vianoce stíhnem aspoň stromček ozdobiť 😵

sisulka7
20. nov 2009

tak mala je dnes ukazkova, naoniec som tatinka vyslala do prace a my gazdujeme sami. Rano hodinku spinkala, potom sa hrala sama na deke na mojej posteli kym ja som lezala zakutrana pod paplonom, napapkala sa, obliekla som ju a asi po 2 tyzdnoch mi neplakala na balkone kym cakala na kocikovnie a teraz sa kocikuje s prababickou. 🙂
co sa tyka biogaia, tak svagrova robi na nedonosencoch a davaju uz aj im, len nie 5 kvapiek. zazracne moremilk zatial nefunguju ☹
koliky tiez dovrne pozname, len my sme nespali od siesmej vecer do tretej rana a ruky sme mali s muzom jak opice. teraz spinkame celu noc, pokladik nas.

adenka
20. nov 2009

lulu uz mi takto spinka celu noc niekolko dni, od kedy jej davam UM....

baby mala je strasne vyhadzana okolo celej pusy...male cervene vyrazky a vobec to nemizne... nie som si vedoma ze by som jedla nieco zle a uz to tam ma dost dlho...neviete z coho to moze byt?

sisulka7
20. nov 2009

pcha si rucicky stale do pusky? lebo u nas je to asi z toho

bagaja
20. nov 2009

adenka aj my to máme, tak si myslím či nie z cumlíka, začala som jej ho cez den menej dávať tak som zvedavá či to zmizne, alebo z tých sliniek, no neviem.

bay
20. nov 2009

Adi, to ma zo slin 😉

adenka
20. nov 2009

ano pcha a aj ked si nepcha rucicky tak ma okolo pusy vecne sliny... takze mam len cakat? neda sa to nicim osetrit? lebo vyzera to ozaj hrozne...

babulka123
20. nov 2009

ahojte, tak ja som ninku vcera prechvalila..
zaspala sice pekne ale o pol noci bola hore, zaspala asi o 2, skoro ma vystrelo.. a ze idem si lahnut, marek tak chrapal ze somm isla do obyvacky, ninka sa zobudila o 3:15, kukam ze toto neeeee.. nastastie to zvladla len s dudlom , potom o 5 tiez len dudel a o pol7 def.hore.. poviem vam ze som rozbita ako cig.hracky

babulka123
20. nov 2009

rano dala svoju pol hodku, teraz lomi uz 2 hod. na balkone..

a v noci ma potom napadali take veci, aj som bola nervna, kricala som potom som sa neskutonce rozplakala. chytila som nervy ze marek ani nevstal , spal si spokojne dalej.. a to ma musel pocut lebo som pi..ndala poridane..

no nervy na nervy.. proste mi vsetko vadilo aj to ze som .. heheh taka depka jak svina.. nech ziju kramy.. a mimochodom este stale nedorazili ale nebojte tehu nie som .. neni z coho.. sakra aj to ma sere... no proste vsetko .. nejako mam pocit ze som na vsetko sama.. marek pride neskoro , otvori NB a robi, vecer je s malou 10 min ked kupe aj to sa tvari ako neviem co .. no proste mam uzasne obdobie tera.z..

a to sa chystam mu dnes navrhnut nech zajtra rano vstane on s malou.. ale to uz teraz vidim ako ma posle do prd.. , a to rano {ako dnes} bude pindat ze mala je strasna v noci.. ako to on vie ked celu prespi???

tak som sa vam tu vyrozpravala .. idem troska k tv kym mala spi, navarene uz mam, vyprate 2 pracky , tretia sa toci.. a tak..

adenka
20. nov 2009

babul chlapi...no comment 😒 😎

inak ked hovoris o kramoch, tie moje meskaju uz 10 dni...hmmm ale mne vzdy chodili tak vselijako, tak kym bez priciny negrcam tak nepanikarim 😀 ... aj ked dnes v noci sa mi snivalo ze som otehotnela a bola som v ordinacii s mojim porodnikom a s Mastalirom (!!!) a riesili sme co dalej kedze som 2 mesiace po porode... esteze ma mala zobudila 😀

babulka123
20. nov 2009

no baby citam citam .. a sme na tom rovnako ako Stan a Zuzu.. ale nechapem ved ma 3.5 mesiaca, ako je mozne ze ma koliky teraz? prdi, puci sa.. kaka len ked si ju dam do kblka medzi nohy. je mozne ze maju deticky koliku az takto neskoro? ani som nezdvihla davku mliecka.. ja neviem.. sakra..

moze sa kombinovat espumisan a biogaje?

babulka123
20. nov 2009

aden hehehe pekne.. ja som mala take horovove sny ze to nebudem radsej ani komentovat..

inak uz 2 noc sa mi stalo ze napr. mala sa zobudila 3:15 a ja som bola hore 3:14.. a tak isto rano.. mala vsstala bolo 6:35 a ja som bola hore 6:32.. aka sranda ze??? skusim sa neprebrat mozno bude spat aj ona.. hehehe

aska
20. nov 2009

babul,ze niektore deticky to maju aj ked maju č...abo ť mesiacov..bodaj by to tak nebolo, my uz to mame nastastie za sebou 😉

aska
20. nov 2009

jemine ja pisem od svagrinej, to som ja facovka 🙂

aska
20. nov 2009

myslela som 4 alebo 5mes.kua vidno ze nie som na svojom kompe 😅

babulka123
20. nov 2009

fac.. ty sa takto skrivas?? no pekne.. heheh

ale prejde to ze??? hehehe co s tym robit? aj som mysella ze su to sople ale ocividne nie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre