Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
20. nov 2009

biogaju davame na odporucanie dr. kvoli imunite a kvoli tomu ze je na UM { vraj jej to pomoze.. } nooo tak neviem .. uvidime vydrzim este par dni a snad sa to spravi..

babulka123
20. nov 2009

ale podla toho co pisala zuzu a stan sme na tom rov nako..

kamoska mi hovroila ze aj jej baby ked papali UM tak asi po mesiacci zacali mat problemy a museli vymenit Bebu za Nutrilon..
este mi poradila aby som kupila v lekarni Nutrilon Comfort { ten je varj proti kolikam a hnackam } tak skusim ...
sak horsie uz asi nemoze byt..

idem si lahnut..
ale dnes som naznacila marekovi ze by mohol rano vstat on a byt s malou hore kym nepojde na 1 spanok a netvaril sa ze by to nezvladol.. takze bbaby je vysoka sanca ze zajtra spim do pol 9 ze aky luxus.. heheheh

a ninka dnes ako zaspala tak pekne haja, dala som jej na brusko horucu plienku {teda cez pyzamko} tak mozno pomohlo..

lenka_66
20. nov 2009

babul , inac aj merak je na nervy ked je vkuse sa hemzi a takno on je taky od narodenia skoro.dr.som vravela ale neako to neriesila.

lenka_66
20. nov 2009

len povedala ze ma nafuknute brusko plynmi , pokial budu ak bude aj nepokoj pri jedeni

z.vrablova
20. nov 2009

Lenka... merak 😀
Blazka... Ja citam hlavne novodobych slovenskych autorov.. najradsej mam knizky z Evitapress... Eva Urbanikova, Anna Adamova, Pavel Hirax Baricak, Dominik Dan, Eva Borusovicova... paci sa mi ich styl...

babulka123
20. nov 2009

no ja podavam posledne hlasenie dnes..

ninuska pekne spinka, dudel vyplula to znamena ze uz spinka tvrdo, pekne cisto dycha tak drzte palce..

lenka.. no moze byt.. inak dnes som jej na noc dala len 120 nutrilonu tak uvidime ci aj to nepomoze.
idem do hajan.. rano podam hlasenie

lenka_66
20. nov 2009

zuzka ???? akosi v tej nocnej hodine mi nedochadza

babul len aby sa nezobudila hladna ked je zvyknuta na 150.ako ju davas grgnut? skus 2-3 pocas jedenia

blazka24
20. nov 2009

zuzi tak super skúsim pozrieť niektoré........

babul tak krásne sny.......

leni zakríkla som to, malý sa mrví a vrtí asi ho trápi bruško......porazí ma, už som všetko zhasla svieti len obrazovka, pozerám jak péro z gauča čo ma oči bolia.......

adenka
20. nov 2009

ahojky,

baby tak nasa krpata dnes spala v kociku 2 hodiny!!!! ja uz usi odmrznute, lebo vsak na pol hodinu som si ani ciapku nebrala, nohy ma boleli, hladna som bola a ona len chrapkala a chrapkala...studena jak kocka ladu, len lica a nos jj trcalo z fusaku 😀

lulu emuska je neskutocne zlatucka... ja ju tolko obdivujem 😵 😵

a dnes mi doslo z bessu body Moje prve vianoce aj s ciapockou..je to strasne krasne tak budeme robit vianocne fotky pre familiu 😵

babulka123
20. nov 2009

lenka je pravda ze toto som robila a prestala som lebo bola kludna tak som si myselal ze uz je to ok... ale asi sa k tomu vratim.. inak ked jej vyberem flasku skor, to su take revy... neplace ale krici . a rovno mne do ucha.. heheheh

blazka24
20. nov 2009

leni to odgrgnutie počas jedenia sme riešili aj my, lebo často grckal ale už sa mu to upravilo možno fakt pomôže aspoň zo začiatku kým si na mlieko zvykne a čo sa týka beby, tak pri tej mal náš hrozné bolesti 😔

babulka123
20. nov 2009

aden aj my mame take.. uz sa tesim a to som jej aj filipkovi {synovcovi} kupila este mikulaske obleky.. nech su rovnaki u babky.. uz teraz sa na to tesim

blazka24
20. nov 2009

babul skús to odgrgnutie - nášmu malému to pomohlo.........

adenka tak super vec, konečne prespala xixixi to bodíčko chcem vidieť tak narob dostatočné fotečky 😀

adenka
20. nov 2009

babul ja som sa tiez z toho hrozne tesila, som jej dala tu capicu na skusku, no nenormalna v nej bola 😵 😵

lenka_66
20. nov 2009

aden, no riadne s tebou domca vybabrala .takze ak chces aby spala 4 hodky von ides v s kratom rukave 😉

babul, blazka no ak jedia hltavo tak maju plno vzduchu.a ten musi neako von.a ta cesta smerom dole je omnoho tazsia ako ta vrchna ☹

babulka123
20. nov 2009

ael uz vazne idem..
papapap a dobru krasnu pokojnu noc maminkam a babatenkam sladucke snicky.. cmuuuky

lenka_66
20. nov 2009

blazka, tak ja neviem tu by uz len snad makovy odvar pomohol 😉

idem bo drahusik caka na notas , zatial neprotestuje no aj tak

adenka
20. nov 2009

lenka 😀 ... som zistila ze ona asi potrebuje mat okolo seba zimu, lebo od kedy som vypla v spalni kurenie, spinka vpohode aj 2 hodiny... a dnes som ju ani moc do kocika neobliekla, co ja ju zvyknem dost babusit a chrapala 2 hodiny... tak zacne studeny odchov 😀

blazka24
20. nov 2009

leni môj malý hltavo zo začiatku potom to prešlo.......dokonca sme mali stavy že negrgal vôbec, ale to som čítala že aj to môže byť ak nemá mať aký vzduch v sebe číže nedá dudel z pusy......

pochopíte? suseda nado mnou ešte perie 😠

lenka_66
20. nov 2009

aden , sak ja som tiez pisala ze ak marek nechce zaspat tak na 1-2 minuty pustim zimu.hned si to rozmysli 😀

blazka my sme susedy? aj moja

blazka24
20. nov 2009

adenka presne tento stav som riešila ja s malým, ako som prekurovala izbu tak sa mrvil, teraz som vypla kúrenie a vetrala som ked spal alebo vonku ako sme boli tak chrápal ako zabitý.......
a koľko dávaš vrstiev ked idete von? ja som dávala body s dlhým rukávom, pančušky, ponožky hrubé, do toho dupky hrubé, overal v flaušu a na to vetrovku a hop do fusaku - viem preháňala som to, už nebudem 😲

blazka24
20. nov 2009

leni asi nie sme si dosť ďaleko aj vzdušnou čiarou ale asi máme rovnako zmýšľajúce susedy 😀 tak dobrú nôcku moja...........

adenka
20. nov 2009

blazi tak dnes mala tenke body, ponozky, take zamatove dupky a overal hrubsi taky ako hruby flis a fusak... to je vsetko...

blazka24
20. nov 2009

adenka ja som zabudla - na bodičko s dlhým rukávom dávam ešte košielku a potom dupky- viem nie som kompletná ale ja spávam v ponožkách aj v lete, tak podľa seba mám malého obliekať mi vravela doktorka 😀

adenka
20. nov 2009

blazka aj ja som ju takto obliekala...este som jej pod hrubu bundu davala mikinu, ale dnes som mala pocit ze je teplo podla slniecka a hups kosa bola... ale malej to nevadilo, takze oddnes bude mrznut 😀

idem do postele...dobru noc...

blazka24
20. nov 2009

adenka tiež idem snád malý bude spať..........od stredy som poriadne nespala 😠

lenka_66
20. nov 2009

babul , este ma napadlo.ja mareka davam odgrgnut len 1x lebo chuda mal zmatok a stale cakal ze este dam flasu.no zato minimalne hodku apol o jedle ci sa paci abo nie ide na brusko.a este mu ho z boku masirujem.teda neviem ci aj ninke pretrca 😒 .a hrame sa na lietadlo pred jedlom pokial je kludny tiez.potom sa vygrga a poprdka.
kym vyjde stary vzduch to aj 2 dni potrva tak jej len zvys espumisan

lulu73
21. nov 2009

nespime tretiu noc ... teda spime, take 30 minutovky

2x som odsavala sople, ale nic extrta nejde, aj ked pocujem, ze sa nimi drhne niekde v hrdle

nechcem jej dat antibiotika, v pondelok bude tyzden co to natahujem a oddalujem a snazim sa aby jej to preslo vlastnou imunitou...nech sa teraz ukaze sila kojenia 🙂

a dnes o 10:00 pred troma mesiacmi sa narodila Emka...o tomto case myslim som si davala druhy cipok, tretiu tabletku a hladkala si poseledne hodiny brusko

idem, lebo to co z toho bruska vyslo ma teraz velkym placom vola k sebe

zda sa ze mame aj koliky

babulka123
21. nov 2009

lulu...gratulujeme.....

a NINKA sa vraaaaaatila.. nechcem to zakriknut ale vecer krasne zaspala, to som pisala ze v podstate sama, hadala sa s nufkom a zaspala s nim , ja som si lahla tak marek hovoril ze 3 x mrnkla kvoli dudlu { po 2 hod. je doslo ze ho vyplula.. hehe} a zobudila sa o pol 3, dala som jej mliecko - aj s prestavkou na grganie, myslelal som ze zobudi pol baraku hehehe a vstale o 7 rano.... ze aka parada..
len ja som nemohla od tej pol 3 spat , zaspala som asi o 5 heheheh

babulka123
21. nov 2009

inak baby ja ked vas citam ako obliekate babatka tak ja som krkavcia mater..

body dlhuy rukav, na tom tricko s kratkym, pancusky, kombineza a sup do kocika a prikryta len dekou...

a v noci mala v izbe 19 stupnov, mala len pyzamo a ten spaci vak, prikryta dekou.. ruky mala sice ladove ale ostatne bolo teplucke..

tak snad to neni az take zle..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre