Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
22. nov 2009

martinex dík, prišla som na to a tak tam už krpec je, ale aj tak dík za radu 😠

deina tak to som nevedela, môj krpec zachvíľočku veru tiež pôjde na prikrmy

martinex
22. nov 2009

blazka 😵

blazka24
22. nov 2009

chcem sa spýtať, všímate si do ktorej ruky berie hračku krpec, alebo ktorú ručičku si dáva do úst? môj malý bude asi ľavák /obaja sme praváci - to bude fuška naučiť ho písať 😒 /

martinex
22. nov 2009

blazka vsimam... maly vsetko robi pravou....

inak premyslam,ze by som si privyrabala nechovym dizajnom popri materskej... ale nic oficialne,len ked bude chciet nejaka kamoska ci jej kamoska nechty,tak spravim za normalnu cenu.... ad1 ma to bavi a ad2 by to mohlo posilnit rozpocet rodiny....

martinex
22. nov 2009

zabudla som k tomu dopisat otazku, ze co si o tom myslite?

sisulka7
22. nov 2009

matka kazda korunka dobra.
Babul zaspala asi o jedenastej vecer a nieco po deviatej sa zobudila s usmevom na perach, a o desiatej uz zasa zalomila na hracej deke. To bol bozsky napad ju kupit. Sama sa na nej vzdy ulozi, uz ju ani nepresuvam do postielky a este stale spinuska ako anjelik. Stihla sa aj pokakat pri rannom krmeni stiahla svojich beznych 130 MM.
Ja idem popratat troska,lebo vcera sme sa cely den vetrali, tak mozno preto bola taka hladna, prilis vela cerstveho vzduchu 🙂
Inak baby ako je to s tym rodičovskym od januara keby som chcela robit na dohodu, neviete nahodou?

martinex
22. nov 2009

sisul mam pocit,ze dostanes prd... teda ten vyssi urcite nie

blazka24
22. nov 2009

martinex je to super nápad, keby ma také niečo bavilo určite by som to začala robiť, ale ja som taký chlapčisko mňa tieto veci nebavia, maximálne opilníkujem a nalakujem na bezfarebne - teraz len upravím lebo malý ma ocucáva tak aby nemal lak v puse.....

sisulka robiť na dohodu? super nápad ale s rodičovským veru neviem, viem že máš naň nárok ale napíš do sociálky, ja som tak urobila keď som nevedela ohľadom materskej........

bagaja
22. nov 2009

ahojky, no nám sa noc nejako ser... malá sa čťasto budí, sice stačí len cumlik aok ale aj tak som k nej dnes vstávala každú pol hodinu a 5.10 už úplne hore 😠 na nervy som z toho, snád to prejde.

mati a ty dávaš aj UM?

martinex
22. nov 2009

blazka mna to bavi,tak hadam sa nieco zadari

bagaja nie, MM..UM len ked idem do skoly, ci niekam s mm von

eviqa
22. nov 2009

marti, dobrý nápad. každá korunk sa zíde a ked ťa to baví a vieš to robiť, tak no problem

bagaja
22. nov 2009

mati, jasné že privirob, šak malý je zlatý a každá korunka dobrá......

jaaaj som si myslelea že asi tak s tým MM 😉

sisul, tuším že budeš mať nárok iba na pár drobákov, ale nie som istá

sisulka7
22. nov 2009

praveze aj mne sa tak zda, tak si asi budem musiet uzivat len materskej ☹ inak tieto nase almuzny vyslovene zvadzaju k praci na cierno ☹

babulka123
22. nov 2009

hlasim 2x spinkanie..

dnes som jej dala rano 150 nutirlonu take spokojne babatko uz davno nebola.. teraz si dala 2 davku a hrajkala sa.. zacala mrncat a tak sup overal deka a spinka. normalne sa vypytala hajat...

inak neviem ci aj vase deturence ale ta moja sa zapre nozickami a hlavou , spravi taky ako luk a tak sa posuva hore.. precestuje ohradku a ked narazi na odpor tycky tak sa zacne rozculovat... no uz to zacina.. a prevracia sa na bok, a snazi sa dostat na brusko..

matka super napad, potom budem k tebe chodit.. sak mozem do seba troska investovat..

a baby dnes sa mi nechce robit ziaden speci obed, vcera sme mali masko, zajtra ideme na promocie takze bude slavnostny obed, takze dnes som to poriesila paradajkouvou polievkou so syrovymi knedlicakmi a tvarohovymi slizami.. to je nedelny obed co ?? hehehe este ze marek zje cokolvek..

sisulka7
22. nov 2009

a komu mozem poslat kristinkinu fotecku na zmensenie?

babulka123
22. nov 2009

ozaj a bude ten vysi rodicovsky ci nie?

sisulka7
22. nov 2009

babul, asi dva tyzdne sme mali kakaove slize v nedelu 🙂

martinex
22. nov 2009

babul este sa nevie... a nechty jasnacka...

tak si to este premyslim a ked tak sa do toho pustim... 🙂

drahy prisiel domov,kupil si novy telefon,takze dnes budem neviditelna 😀

babulka123
22. nov 2009

sisul posli na benesova.a@gmail.com

blazka24
22. nov 2009

sisulka bez problemov zmenším fotečku ........

babulka tak nielen môj malý sa zaprie nožičkami a robí luk, ruky skoro vôbec nevyužíva ale behá po celej postieľke....

malý zase po cvičení začal nervačiť a stále plačlivý a ručičku si papal, tak som mu dala čajík lebo jesť nechcel, vypil asi 10 ml a normálne na mne zaspal, tak sme počkali chvílinku a už haja v postieľke, je odokrytý lebo je dosť teplo v byte a to mám len na jednotke radiátor 😖

blazka24
22. nov 2009

babul čo sa týka príspevku zvýšeného ešte nebol schválený a ak bude tak jedine od januára..........nebudem sa k nemu vyjadrovať aby som niekoho neurazila.............

babul gmail mám aj ja xixixi

sisul zabudla som uviesť maila tadzmahal@gmail.com

z.vrablova
22. nov 2009

och, ake su krasne tie nase babatka... 🙂
My mame za sebou paradnu noc... jedno krmenie o 2.30 a potom az o 6ej rano... este sme spinkali do 9.30 spolu v manzelskej posteli... a teraz od 11ej znova lomi...
Marti, super napad, ja tiez podobne uvazujem... ja si chcem privyrobit doucovanim anglictiny a matematiky...
A verim, ze zvyseny rodicovsky bude schvaleny, ja mam sice matersku az do konca februara.

babulka123
22. nov 2009

z... a nebudes davat aj internetove hodiny AJ?? mne by sa to zislo..heheheh

blazka.. som rada ze to nerobi len moja.. uz som sa bala ci je to ok..

babulka123
22. nov 2009

z... mala je aka sikovna.. som velice zvedava ci ninka taketo nieco zvladne kedze na brusku staaaale vdatne protestuje.

aninka29
22. nov 2009

ahojte maminky 🙂
stále vás čítam,len nejak nepíšem 🙂......ale v podstate všetky riešime to isté 🙂
my sme na tom zo spinkaním ukážkovo...Sabinka spinkala od večera do siedmej do tej štvrtej,piatej rána v kuse...potom si ešte pochrapkala do pol deviate,deviatej 😵...a teraz posledný týždeň prespinká úplne celú noc...budí sa až ráno o pol osmej, osmej 😵 😵 😵...pokladík 🙂

juuuuuuj,krásne detičky máte všetky 😵 😵 😵

mamky môžem dať aj ja fotečku do albumu? 😉len mi napíšte ako 🙂

babulka123
22. nov 2009

an inka.. super gratulujem...
aj my sa toho dockame hehehe

meno je aug.pokladiky2009
heslo august2009

len sa musis odhlasit a nahlasit..

inak baby bola som prave v sprche, umyla som hlavu a som veeelice zvedava ci tam nejaky porast ostal.. tak hrozne mi padaju tie vlasy ze ma to uz zacina normlane strasit.

aninka29
22. nov 2009

ďakujem babulka 🙂

bagaja
22. nov 2009

no tak drahušik dospinkal a babul začiname sa približovať k Ninke, včera 2,5 hod cez obed, dnes 2 hod--- no 3,5 to nie je ale ja som šťastná že aspon tie dve potiahne 😉

babulka123
22. nov 2009

baga.. neboj .. my vas dobehneme .. za chvilku uz nebud tolko spavat cez obed.. stavim sa o co kolvek.. hheh

este keby v noci chcela spat celu noc tak to by bolo super. ale zas ked sa budi o pol noci tak mi to nevadi lebo to ma sluzbu este marek.. ghehehehe

babulka123
22. nov 2009

aninka.. ze ja mam vlasate babatko??? heheheh sa nechytame oproti vam .. kraasna je..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre