Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
23. nov 2009

rene tak prid aj ku nam, zoberem Tamarku na prechadzku aj s Dadikom a ty mi upraces, hm?

martinex
23. nov 2009

a kde ste vsetky zmizli?

blazka24
23. nov 2009

no dievčatá hodila som šlofa s krpcom, je mi nejak nedobre, zimno a bolí hrdlo tak som dala paragrip a zajtra behneme do lekárne pre zvyšok vitamínikov 😀

bagaja
23. nov 2009

juuj zimno vonka zimno 😝 a zlomila som klúčik od vchodu v zámku 😎 susedia sa nedostanú, kým nepríde mm a nevyberie 😵

martinex
23. nov 2009

blazka len sa liec... ak to este maly chyti tak amen tma

mirka8105
23. nov 2009

ahojte vsetky.my sme akurat prisli z poradne kolko vazia vase babatka moja 6 kil.ani nebola ockovana lebo nemaju vakcinu ako vase deturence znasali ockovanie?

rene82
23. nov 2009

a kde hľadáš byty, iba v bernolákove či aj naokolo? neviem, ja sa sama doma nebojím. máme doma aj hafana (trpasličieho ratlíka 😀 ), ale vždy začne štekať, keď niečo. a svetlá na fotobunku máme tiež, ale táto minca má dve strany. ono sa totiž zasvieti, aj keď je silnejší vietor a u suseda sa hýbu stromy, prípadne u druhého zase dvere z fóliovníka, prípadne keď prebehne mačka, či ježko. neviem, ale asi by som rodinný dom za bytovku nevymenila, predsa len je to rozdiel. ale keď sa fakt tak strašne bojíš, tak to bude asi lepšie.

a nemysli si, že sa mi do toho upratovania chcelo. dole mi pomohla mama s oknami a podkrovie som si spravila sama. ale rada by som vás spoznala. veď ak bude náhodou dáke stretko v senci /možno v lete?/, tak sa určite pridám. BA je pre mňa dosť nepraktická (preto som nebola aj na stretku počas tehu)

rene82
23. nov 2009

mirka, moja malá mala 6 kg min. týždeň v utorok. a očkovanie sme zvládli v pohode oba razy. ešte bude tretie, ale to tuším až v 10 mesiacoch. nemali sme ani teplotku, lebo preventívne dr kázal podať panadol baby sirupček. 😵 a vakcíny mal v poho v ambulancii, nič som nemusela zháňať ani objednávať.

bagaja
23. nov 2009

mirka, aj my sme mali 6kg ako 3-tt, a očkovali nás lebo mal dr. v ambulancii vakcínu, to som dosť prekvapená že namali vakcínu 😕 a my sme to zvládli tiež bez problémov, ale ja som dala preventívne alpové obklady a v poho.

alcag
23. nov 2009

ahoj uz se uvas ukazala praseci chripka?

martinex
23. nov 2009

mirka dadko v pohode,plackal ale ziadna reakcia,ani teplota...akurat v noci sa stale budil a trosku bol viac uplackany

rene pozeram BA a SC...v SC som nasla jeden krasny,tak uvidim co mi na neho mm povie...
a ked pojdeme do SC kocikovat na jazera,urcite dam vediet...alebo na tom plavani

lulu73
23. nov 2009

caute maminy

alcag... ???

mati...ako byvate? nejak na samote? alebo radova zastavba? nam sa zahrada konci zahradou suseda a z kazdej strany mame ploty a susedov...taka klasicka dedinska zastavba...ja sa akosi nebojim.....zatial 🙂

boli sme vonku, zapla som si teraz telku a ze spravy...prva sprava ako vcera zomrela zena a ja jej dcerka v porodnici a ostali po nej 2 male deti, druha sprava ako na sud neprisiel opity sofer ktory minuly rok vrazil do kocika s 5 mesacnym chlapcekom a ten na mieste zomrel...vypla som to...nekonecne mi idu spravy na nervy...nic pozitivne a dobre sa tam clovek nedozvie 😠

deina2005
23. nov 2009

baby dakujem za hlasy.
leni moja mala tiez zaspava kolo vysavaca.ked je zla tak vtedy pustim mixer alebo vysavac hihih takze kezdy tyzden peciem asi 2x a vysavam denne 3x hihih 😀

martinex
23. nov 2009

lulu zboku susedov no na konci pozemku je vlakova trat,cize nikto

a sme na hlavnej ulici ale po tom co sa tu deje v poslednej dobe sa mi tu prestava pacit
a spravy nepozeram uz ani ja,nerobi mi to dobre 😔

zuzujan
23. nov 2009

boze baby ja ked tu vzdy citam rano ako vam deti spali tak nechapem, ja mam asi motorovu mys doma.....po troch mesiacoch sa nic nezlepsilo este pokazilo. Takze od polnoci spi mala max 30 minut a je hore, nosime, uspavame, popripade papame, mala sa len puci, nervaci, vrti, alebo reve.....a zas dokola 30 minutovky, no a potom je o piatej rano hore, chce sa hrat. A cez den spime len 30 minutovky, obcas hodi aj 2 hodinovku ked je asi moc unavena...

ja uz nevladzem, spim v noci max 2 hodiny uz niekolko tyzdnov....bavili ste sa o kilach ja mam - 1 kg a to ma jedine tesi ze dobre chudnem, ale som totalne znicena, toto nie je normalne, aby mi babo vobec nespalo v noci, ach jaj
aj mlieka rapidne ubuda, kojenie nestaci

tak som sa postazovala a asi tu nebudem fakt chodit, lebo mam zas depku 😝

bagaja
23. nov 2009

no lulu ja som si na prechádze zapla radio do uši a ked začali tie správy tak som tzo hned zrušila a pozerala na každé auto či sa na nás nerúti 😠

lulu73
23. nov 2009

mati....vy byvate priamo v Senci?...nuz doba je zla, clovek musi stale predvidat...ten spray je dobry napad...ja ho asi kupim synovi...ved pio BA chodi psychopat a picha ludom drogy...to uz co je????

martinex
23. nov 2009

lulu nie,bernolakovo... ano to som pocula....

mm prave prisiel domov a dovalil sa aj s obuskom 😀 ako zaklad dobre 😎

bagaja
23. nov 2009

mati,takže dieťa na rukách a obušok za pásom 😀

martinex
23. nov 2009

Manžel hovorí manželke: Čo by si spravila, keby sa stala taká náhoda, že ma nájdeš v posteli s inou?
Manželka sa pýta: A čo by si ty urobil, keby si ma našiel v posteli s iným?
Manžel hovorí: No pozor! Nemýľ si náhodu s kurvením.

baga tak nejak 😀

lulu73
23. nov 2009

mati....obusok? nic lepsie po ceste nemali? 😀

do Bernolakova sa prestahovali aj moji znami...su spokojni...neboj sa, vyzbroj sa a nedaj sa 😝 a hlavne nenapadne 😎

deina2005
23. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

martinex
23. nov 2009

lulu zjavne nie 😀

sak uvidime ako to dopadne... este ten pes je celkom prijatelne riesenie

lulu73
23. nov 2009

aj ja chcem asi psa...ale neviem akeho a najskor musim zohnat niekoho kto mu da zrat ked nebudeme doma ze ano

kolka1
23. nov 2009

Ahojte,

Deina mas moj hlas za vcera aj dnes 😉.

Mati 😕, ja by som isla do toho psa. Vlciakov sa vela ludi boji. Inac my mame basseta a ten ked zabrese tak amen tma taky hlas ze ked k nam niekto ide prvy krat tak boji, boji bo hlas ako bojove plemeno 😀.

blazka24
23. nov 2009

mirka môj malý mal minulý týždeň len 5630 kg ale my sme od začiatku slabší 😀

očkovanie prvé v pohode, druhé hrozné s horúčkami.....

marti snažím sa rýchlo vyzdravieť.........

alcag to čo za otázka?

rene82
23. nov 2009

mati v senci viem o jednom byte (teda ak je ešte voľný) cca 100 m2 v centre. ten chlap ho prenajíma za 500 eur alebo je aj na predaj, neviem za koľko. brácho má od neho prenajatú garáž.

rene82
23. nov 2009

a prasacia chrípka?..... my sme ešte zatiaľ neboli vôbec chorí (okrem slzavého očka) klop-klop-klop, takže dúfam, že aj to prasacie svinstvo nás obíde. inak dosť bojím bojím.

bagaja
23. nov 2009

baby ako dávate babátka spať v noci? lebo my sme dávali do perinky až do dnes, ale teraz som ju skúsila len do vaku a prikrytá dekou, ale už pozeram že je nepokojná, spí ale mrví sa 😠 no budí sa rukami predtým ich mala zviazané, no uvidíme, to bude teda noc.

martinex
23. nov 2009

rene vdaka... ale mm je nejak proti bytu... tak asi ostaneme tu a ja to budem musiet nejak prezit

baga my od narodenia len tak na volno, prikryty dekou... vo vaku spat nechcel

a my uz spime... juhuuu...mozno si aj tie vlasy dnes nafarbim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre