Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

rene82
23. nov 2009

baga, ja som ju tiež "viazala" do perinky, ale rúčky mala vždy dohora pri hlavičke. a ešte bola zakrytá dvoma dekami. ale perinka je už akosi krátka. teraz ju mám v spacom vaku /takom tenkom bez rukávov/ a prikrytá tiež dvoma dekami. a na ručičky jej dávam rukavičky, aby ich nemala ako ľad. paplónikom sa ešte bojím prikrývať. a inak v pohode, žiadny rozdiel som nezbadala. 😉

rene82
23. nov 2009

mati no veď hej, rodinný dom je predsa len dom. tam môžeš výsť von kedy chceš, nemáš otravných susedov /hore, dole alebo vedľa/, ktorí vrtajú, vysávajú, búchajú,.... v tej najnevhodnejšiej chvíli a tak. a na dedine je lepší vzduch určite /síce ak si na hlavnej tak asi ani nie/. my sme obklopení iba záhradami a nie sme na hlavnej. a dom ste si stavali, či kupovali? ak stavali, tak to by sa opúšťalo asi veľmi ťažko. mne určite, keď viem, koľko úsilia sme do toho investovali.

rene82
23. nov 2009

inak nad tým plávaním v januári ešte stále uvažujem, či hej alebo až radšej niekedy v marci, keď mi to tak u dr odporučili. ešte sa spýtam zajtra na nedonoseneckej poradni v ba čo mi viac odporučia. a v senci sa určite v lete stretneme. už teraz sa teším na karneval (tamarka pôjde za motýlika alebo lienočku asi 😀 ) - vy tiež chodievate, resp. teraz už s malým pôjdete? času na rozmyslenie máš vyše pol roka 😀 😀 😀

rene82
23. nov 2009

čo vediem monológ? 😅

martinex
23. nov 2009

rene my sme v prenajme...to neni nas dom..taky bohati nie sme 🙂

martinex
23. nov 2009

rene este neviem,sak urcite s maly budeme obiehat taketo akcie...
a to plavanie je v zime podla mna ok... ja by som od toho januara isla...sak uvidime

martinex
23. nov 2009

no nic,idem si ja farbit vlasy....dobru nocku prajem

babulka123
23. nov 2009

ahooojte.. my sme dnes boli na promociach.. ale pekne poporiadku..

noc.. no skoro ma trafilo.. este o 2 rano som pocuvala na balkone bozsky klud samorinu.. ktory sa ale nedal porovnat s tym co bolo v detskej izbe.. ninka sa prebrala a spat ani nahdoou .. od pol 12 sme bojovali do pol3, a o pol 7 bola def.hore..
potom kym som ju dala doobeda spat tak take protesty, ani za ten svet spat... ked sme odchadzali {cca o 11} z domu tak som jej davala jest, jej obvykla davka 150 ale kdeee.. ledva vypila 60.. hovorim si dobre dam jej tam ked prideme, panicka si zdriemla v aute, zalomila hned este v samorine, a otovrila oko presne ako sme minuli tabulu Pezinok.. hovorim si ok, ved jej dam zbytok co nedojedla a bude spat vonku svoj obvykli spanok.. no prd.. bola hore asi do 2 pootom uz odpadla, potomm sa zobudila po 20 min na to ze je hladna, potom bola hore az do pol5 ked sme odchadzali v aute dala zas 20 min a v senci sa mi tak rozrevala . zastavili sme na pumpe aby som jej dala jest.. bohuzial som jej to spravila horuce, takze znova revy.. ale potom to nejako vypila, prisili sme domov, kraasne sa hrajkala..

okupali sme , pri vecernom papani zas revy, ale na to som si uz zvykla a spi... bala som sa ako zaspi , kvoli tomu ze skroo vobec nespala cez den a hlavne zas vela ludi a tak ale zvladla to .. uvidime co prinesie noc..

a pridala som foto..

ale zas musim napisat ze na oslave bola na jednicku .. rozpravala, mlatila do stola , krasne sa usmievala .. no proste boli z nej na mako.. a ja tiez..

a som tak hotova ze si idem lahnut..
a len tak zbezne, zahlasovane, matka.. ja sa bojim aj v byte a neexist ze by som bola sama v noci.. to idem bud k nasim alebo svokrovcovm alebo pride niekto ku mne.. sama ani za svet.. {aj ked uz mam Ninku ale to sa v tomto pripade nerata..}
zuzu a ty chodievaj castejsie a depky ta prejdu..
a po 2 hod, davam aj ja spat lebo potom je to zle. zle zle..

babulka123
23. nov 2009

sisulka hotovo..

facovka
23. nov 2009

ahojky babule,vymenila som krpcovi mlieko,uvidime, ci stale bude mat bruskabolenie ☹ nutrac som tresla do kosa rovno...inak som dnes ostrihala fifa 😉 trochen nespolupracoval tak aj schody ma,kuk album..a idem dat aktual foto do spolocneho Oliho 3mes.vymenim ju,bo ta nebola este 3mesacna 🙂

bagaja
23. nov 2009

jooj baby teraz dávali v krmi novinách, že u nás na sídlisku okradajú ženy, ked idú same že už viac prípadov a ja chodím kade tade po sídlisku s malou a hlavne kde je málo ruchu aby sa nezobudila, no normálne aby som sa bala ísť von 😠

babulka123
23. nov 2009

fac.. a doteraz ste mali co ? to az teraz ho zacalo brusko boliet?
lebo ja mam obcas taky pocit pri ninke ako keby po dlhsej dobe ju bolelo brusko z toho ale nie som si ista..

baga to je uz hrozne co sa deje..

rene82
23. nov 2009

baby ako pridám foto do pokladíkov 3 mesiace? neviem meno heslo

babulka123
23. nov 2009

rene .. meno aug.pokladiky2009
heslo august2009

bagaja
23. nov 2009

heee babul ja kým to nájdem ty to dávno vložíš 😀

babulka123
23. nov 2009

som ryyyychla.. pred chvilkou som to hladal;a takze viem..

facovka
23. nov 2009

babul,mali sme na predpis Nestle AR110, v3mes.som uz presla na nutrac,to je cca 10dni dozadu a takto sa to zopsulo,prdiky ho tlacia,ledva kaka, puci sa, pripisujem mliecku..ja uz neviem,kua 😔

babulka123
23. nov 2009

no pekne.. tak to hej.. ono to trosku trva ked si zvyka na druhe mliecko.. inak kamoska mi hovorila toto iste ze mali s bebou .. davala ju babam vsetko bolo ok, a po mesiaci s nou mali take problemy ze zmenila na nutrilon a bolo to ok.. uvidime ako to bude u nas ale ja stale preventivne davam espumisan..

facovka
23. nov 2009

no dfam ze my nebudeme musiet zase menit bebu,to uz ho chudacika rozbije uplne,boze nech uz papaju normalne chudence...myespumi uz ee,nam o nicom nezaberal..davam biogaju denne 5kv 😉

babulka123
23. nov 2009

fac .. aj my .. pre imu nitu..

aha co som nasla.. naozaj to leti... toto snad nieje ani pravda..
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

facovka
23. nov 2009

akurat som to chcela napisat,ze uz je tema 2010,odpadnem 🙂

babulka123
23. nov 2009

strasne to leti.. inak s tou holkou som si pisala ked som isla 1x na umele..

facovka
23. nov 2009

babul,a na ktory pokus vam to vyslo??kamoske ani na treti 😔

babulka123
23. nov 2009

v podstate tiez na 3x.
z toho raz som bola tehu prirodzene ale potratila som skor ako som sa dostala k dr. ☹

facovka
23. nov 2009

aha babul...ona ani raz prirodzene,ale 2x ostala a mala MA, uznaj ze 2x,je to nefer ☹

babulka123
23. nov 2009

hovoro mi nieco.. ja ked vidim fotky z Prahy co mame v compe tak si na to stale spomeniem.. den predtym ako sme tam isli som si robila test a taka som bola stastna.. a prisli sme domov a bolo po radosti..
ale zato mi Ninka teraz vsetko vynahradzuje.. az tak ze idem radsej spat lebo nievim co bude v noci, ako sa jej bude chciet so mnou tgravit noc.. hehehe ak tak ako dnes tak pomahajte vsetci.. hehehehe

cmuuuk zajtra napisem..

bagaja
23. nov 2009

to je neuveriteľné ako rýchlo to letííííííí

aaaaaaaaaa Lacho vypadol - konečne 😝

adenka
23. nov 2009

cafte,

novinka - moja dcera dudle dudeeeeel 😵 ... sice nie dlho a nie casto, ale dnes mi s nim 2x zaspala a dokonca ked sa zobudila dala som jej dudlik a lomila dalsiu hodinu... 😝 no asi budem nadavat ked ju budem zasa oducat ale cert to ber, teraz sa z toho tesim 😵 😀
a dnes sme spali hodinu rano, 3 hodiny popoludni, potom hodku v manduce vonku a od 9 uz spinkame.... krasny den 😵

bagaja
23. nov 2009

aden super sa to upravuje, nech to vydrží, teším sa s tebou 😉

bagaja
23. nov 2009

idem do hajan, pokojnú noc všetkým 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre