Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lely29
24. nov 2009

Ahojte Paulusa prídavky mi chodia na ucet a je to vyše 20 eur chodia tak okolo 16 dna v mesiaci

babulka123
24. nov 2009

paulu.. aj mne chodia na ucet v tej sume ako napisala Z..

inak dnes ake jarne pocko vonku.. uplne super.. ninka prave zaspala v kociku.. len vo overaly.. o chvilku ju musim prikryt..

paulusa
24. nov 2009

dik- asi budem musiet navstivit socialku, alebo tam zavolat.

babul aj u nas vyslo slniecko, takze poobede pojdeme na prechadzku 🙂 .

babulka123
24. nov 2009

aj ja sa chystam poobede, do obchodu a ku kamoske tak sa docela tesim ..

paulusa
24. nov 2009

aj vase deturence maju stale studene rucicky? davam mu rukavicky, ale tie su za chvilu zaslintane 😀 , uz sme boli aj v takom stave ze som mu davala ponozticky 😀 - dosli rukavicky 😅 . je to normalne ze su take studene, alebo to zdedil po mne 😀 ?

mirka8105
24. nov 2009

ahojte ako pridam fotku do aug.pokladiky dakujem 🙂

babulka123
24. nov 2009

[palusa.. rucicky studene neriseim.. horsie je to s ponozkami u nas.. tolko bude buchat nozickami az si ich da dole.. len jedny boli ok, ale stratila sa nam jedna... heheh musim take kupit..

mirka.. meno je aug.pokladiky2009
heslo je august2009

paulusa
24. nov 2009

ja mu davam ponozticky na nohy pod dupacky- dlhsie tam vydrzia 😀

z.vrablova
24. nov 2009

na Kristinkinych sparadlach sa doteraz ziadne ponozky neudrzali, ja davam ponozky zasadne na kazde dupacky... a studene rucky neriesim...

babulka123
24. nov 2009

no a je to tu .. vonku svieti slnko a moja dcera sa budi kazdu chvilku.. heheh
no sak ako som pisala ked sa narodila vonku bola kraaasna letna burka po dlhej dobe, takze slnko nam nevyhovuje.. heheheh

lulu73
24. nov 2009

ahojte maminky

u nas slnecno babul, ale akosi sa schyluje k dazdu...take klamlive slnko a v pozadi ciernava

som len na skok, ani som vas necitala, pretoze bezim s malou do podunajskych do tej kalmentizacnej ambulancie ukazat ockovanie po TBC 😠 .... tak sa nam nechce...potom sa ozvem, ked bude Emka bušinkať

a to je sila, ze August2010...ach jaj 🙂

babulka123
24. nov 2009

lulu priprav sa na milion ludi.. kamoska vcera pisala..
a neboj uz je prykrita.. len vydatne protestovala.. hehehe

bay
24. nov 2009

U nas ponozky tiez nevydrzia. Ale podkolky ano 😵 😀
A studene ruky neriesim. Len na von ked je mooooc zima dostane rukavicky. Doma sa predbiehame kto bude mat studensie ruky. Ci Misko alebo mamina. Zatial vyhravam ja 😀 😀 😀

facovka
24. nov 2009

hlasim stav od dr. Oli ma nejaku virozu, CRP 8, chvalabohu..tak uvidime...bez liekov,len diazepam ked bude mat horucku nad 39,2 ☹

martinex
24. nov 2009

ahojte...

tak sme uz doma, maly bol uzasny, vsetci ho obdivovali a on flegmaticky sa nechal nosit na rukach.... u doktorky vsetko,aj utz mi spravila a povedala ze tehu teraz nehrozi....
a u kamosky tiez super, pokecali sme, poobdivovali deticky... takze parada

akurat maly ma rozhadzany rezim,nevie teraz zaspat...co uz...trosku sa budeme trapit dneska 😒

lulu73
24. nov 2009

facovka...Oli? ved Filipko bol chory...ci to este tie sople z toho stafylokoka? ach tieto chripky a vyrozy 😠 ....drzim palce

my sme sa vratili z podunajskych...malej vycistlili to ockovanie,zakaz kupania a o 10 dni kontrola...jedno pozitivum to ma, nemozu nas ockovat kym sa toto nezahoji...a som rada, kedze mala je taka mala a este aj sopliky ma

paulusa
24. nov 2009

lulu- nas poslali na kozne, mali sme tiez zapal po ockovani. dostali sme mast, no uvidime ci sa zahoji.

eviqa
24. nov 2009

ahojte, tak sme konečne doma. Boli sme cvičiť, tak nám ukázali iný cvik, nebudem hovoriť ako malý plakal 😢 nevedela som ho utíšiť a riadne ma bil tými svojimi pästičkami. potom sme boli s klbikmi, tak všetko o.k., ale máme baliť naširoko iba v noci do pol roka, vraj preventívne a nemusíme to dodržiavať tak dôsledne.

lulu73
24. nov 2009

paulusa...my sme to absolutne nemali ani zapalene, ani hnisave-mokvajuce.. mali sme tam len taku tvrdu hrcku a tu jej dnes prepichli ... dali framykoin, verim ze to o 10 dni bude zahojene a ok...dr. vravela, ze to ma byt skor jamka ako hrcka...vtedy je to ok jazvicka

babul...no hodinu sme tam veru boli

blazka24
24. nov 2009

ahojte, tak sme sa vrátili s dlhokááááááááánskej prechádzky, boli sme v hypáči veru kúpiť pyžamká, kúpili sme o číslo väčšie aby nám bolo fajny........som brala do košíka tooooooooooľk pekných vecí a muž mi ich toooooooľko povyhadzoval 😠 vraj ani by to malý neznosil 😀
chcela som aj podbradníky ale veď len veľkosť one size a to nám už malé 😲

inak tak sme sa tešili ako svieti slniečko až sme boli na pol ceste a spustil sa dážď, no som bola nemlátom ráno čo som chorá ale snád to prejde........

martinex
24. nov 2009

je tu niekto? maly mi spinka a ja sa nudiiiiim...

lulu tak snad sa to zahoji...nam to hnisalo skoro 2 mesiace v kuse,ale samo sa to zahojilo a uz mame peknu jazvicku

blazka to potesi,taky dazd na pol ceste 😎

eviq a preco mate balit na siroko ked su klbiky ok? nam povedali ze netreba a prist mame v januari na kontrolu

lely29
24. nov 2009

Ahoj Marti ja som sem na chvilu nakukla lebo mala mi spala este z prechádzky.Teraz som ju nakojila a sup pod hrazdu

wenka
24. nov 2009

ahojte, dnes ste toho veľa nepopísali, tak som stihla prečítať 🙂 Maťko spí a dúfam, že potiahne aspoň do pol šiestej, nech potom vydrží v pohode do kúpania..

musím pochváliť kozmetiku BABÉ - Maťko mal dlho líčka ako šmirgeľ, niekedy aj červené od podráždenia a vo vláskoch tie "lupiny" (mliečna chrasta). na líčka som mu dávala zvláčňujúci krém na atopicku pokožku a na tie lupinky šamp=on na mliečnu chrastu a kráásne pomohlo 😅

ale nejak sa nám kazí spanie.. cez deň sa počas spánku aj 2x preberie a naspäť zaspí a v noci vstáva 2x (a to od narodenia vstával iba raz!!) ☹ ale asi to bude tým, že slabšie papká, aj keď neviem prečo. na jeden krát vypije 40-80 ml, takže kojím radšej častejšie, aby mi hladom neumrel.
Neviete čím to môže byť? Nedostatkom mliečka asi nie, lebo ak ho nakojím z jedného prsníka, sám sa odtiahn a druhý už ani nevezme do úst... a to som sa bála rastového špurtu, či budem mať dosť mliečka. asi budem musieť odsávať, aby sa mi nezačalo tvoriť menej.

lely29
24. nov 2009

Wenka mne mala spí cez den tri krat.Doobeda pol hodinu bez obed vonku e hodiny a pred kúpaním ďalšiu pol hodinu.V noci sa budí dva tri krat.Kolko spapa neviem lebo ju kojim

martinex
24. nov 2009

lely cau.... mne maly spi od druhej.... otazka do kedy 😎 ako sa mate?

wenka ako vyzera mliecna chrasta? lebo mi mame vo vlaskoch nieco,vyzera to ako keby prischnute to zlte z ucha... a nejde to nijak vycesat 😒
a aj my vstavame 2-3x za noc....od tretieho mesiaca sa nam to takto zmenilo a to sme vstavali predtym len raz!

wenka
24. nov 2009

eviqa - kde ste boli s kĺbikmi? my sme boli na sono kĺbikov u MUDr. Sekáča na Furči a vravel nám, že nemá význam baliť naširoko počas spánku, lebo dieťatko sa hýbe len minimálne, že je lepšie cez deň, keď je hore a cvičí s nožičkami.

deina - hlasujem denne, prajem Ti to 🙂

zuzujan - poslala som kód do IP

lenka - už viem, pýtala som sa Joja. Marián nám radil, kde nakupovať v Hurghade 🙂 Jojo mi aj hovoril, že stretol Mariána, a že tiež čakáte bábo v auguste (sa smiali, že na staré kolená 😀 ), ale nenapalo ma, že si to Ty 🙂

lely29
24. nov 2009

Marti mame sa v pohode mala rastie mame 5860g a ako mala 3 mesiace tak sme v noci 3 razy hore co predtým nebolo aj mne na mala v hlávke take suché ale natieram jej to mandlovým olejom a vyčesavam uz je to o čosi lepsie

martinex
24. nov 2009

lely tak to je super 😀
mne sa to neda vycesat 😠 asi mam zlu kefu, skusim drotenku 😀

perla200
24. nov 2009

čaute kočky....nestíham vás čítat čo tu nové?

marti že nudím🙂)) to ti závidím🙂))

ja si zvykam na to že som gazdinka🙂 každý den varím, upratujem...malej sa prerezáva zub...je viditelný a je nervná....takže mame doma veselo....och moj bože...nech už ma 14 rokov aspon 🙂

wenka
24. nov 2009

marti, tak to je asi ono..
skús pozrieť tu:

http://www.choredieta.sk/index.php/koza/eboroic...
http://primar.sme.sk/c/4116892/neurodermitida-a...

..len my sme toho mali troška menej, ale keď som si prečítala o mučivom svrbení, tak sme hneď kupovali šampon i krém

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre