Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
25. nov 2009

no to mam z toho, že som včera, varila, prala, žehlila a vyupratovala celý dom + kúpelnu...a samozrejme mala + prechádzka dvojhodinová s nou....a potom to takto dopadne takže MARTI - na dnes úplne ti stačí 😀

bagaja
25. nov 2009

vytiekla mi pračka 😠

martinex
25. nov 2009

perla budem opatrna...vsetko s mierou 🙂

baga nestras....aj ja periem.... sa mozes rovno okupat,ked uz mas napustenu kupelnu 😀

bagaja
25. nov 2009

no mati to našťastie iba tak nohy umyť 😀 ale krava jedna, ked dám viac prádla tak vytečie 😠 no a čo budem ja prať koľko, šak ked perie ta nech perie všetko čo mám 😀

martinex
25. nov 2009

baga 😀 😀 😀 vyborne

inak pridala som foto...kuk ako som maleho teraz nasla v postielke... podotykam ze spal normalne na brusku....

blazka24
25. nov 2009

ahojte babule, tak malý sa hral hodinu s fľašou a prd zjedol, do toho sa mi vycikal do postele 😠 /včera som menila prádlo v nej/ a to chcem ísť von, teraz som si čítala čo všetko ste porobili - pre boha ja mám doma bordel, smrad a cez okná nie je vidieť von 😝

bagaja
25. nov 2009

mati bombový je no čo on bude toľko spať na jednom mieste, a tie nohy von, zlatý 😉

blažka nestresuj, šak ja mám tieš tak doma na upratko sa len chystám a to neznamená že ho urobím 😀

adenka
25. nov 2009

ahojte,

tak my sme sa dnes prehupli do magickej 3ky 😵 😵
moje slniecko spalo do 6, potom sa napapala, dostala dudel a este pri mne odfukovala do 9....paradicka 😵

vsetkym katkam vsetko naj 🙂

martinex
25. nov 2009

baga to on vecne cestuje po postielke... 🙂 no idem sa mu povenovat trosku,potom pridem

adenka
25. nov 2009

mati maly je aku expert 😀 ... domca je suncicka leniva..ona ked lezi tak sa ani nepohne...len ked sa certi tak kope nohami... 😝

eviqa
25. nov 2009

adenka, všetko naj. k 3.m. 🙂

marti, ešte že má postieľka mriežky. On si asi ľuftuje nôžky 😉 zlatý je. my keby sme nemali mantinel, tak tiež spíme podobne

blazka24
25. nov 2009

marti perfektný je tvoj malý........ môj malý nebehá až tak ale udržať ponožky alebo papučky na nohách ani bohovy....

bagaja tak ja ešte len teraz dala prať ale už som malému prehodila veci v postieľke, je to fuška, dávam na spodok obrus taký čo sme mali na školské lavice aby neprecikal matrac, na to deku a na to plachtička, porazí ma som asi pozadu za vami........

adenka
25. nov 2009

evi dik, teraz uz len cakat na tie zavratne zmeny...aj ked musim povedat ze posledny tyzden je uplne bozska, takze u nas asi prelom dosiel trochu skor...len nech jej to vydrzi.. 😵

martinex
25. nov 2009

no nema zaujem o mna,papat nechce a ked som ho dala do lehatka,spokojne sa hrajkal...

no dadko je taka nasa vrtula,furt ho chodim kontrolovat,lebo on je veeelmi akcny...

eviq zeby mu tak smrdeli? 😀

blazka24
25. nov 2009

adenka tak gratuľujem k tretiemu mesiačku 😀

marti tak náš malý teraz nervačí a neviem prečo - celý deň je zlý ako čert 😠 ani spať, ani jesť, ani grgať, popásli sme koníky a skoro si hlavu rozbil čo štrajkoval a kopal nohami jak keby hral futbal 😲

eviqa
25. nov 2009

marti, a neumýva si ich? 😀

martinex
25. nov 2009

eviqa ani nie, vacsinou ich ma vylozene na vanicke 😀 ... uz sa do nej poriadne nezmesti

eviqa
25. nov 2009

marti, my kúpeme vo veľkej vani. a veľmi sa mu tam páči

martinex
25. nov 2009

no to by moje kriza nezvladli.... jedine ze by som v tej vani lezala s nim 😀

eviqa
25. nov 2009

marti, ja už kríže asi ani nemám. pod stromček chcem generálku môjho tela 😀

blazka24
25. nov 2009

marti tak my sa do vane ešte zmestíme ale tiež vykladáme nohy na vaňu a smejeme sa jak pivo 😀
kooooooooonečne krpec zaspal, toľko plaču, nechcel ležať, nechcel papať, nechcel grgať, nechcel prdkať - až potom sme prišli na to že je smädný a tak už spíme konečne idem uprať a zavesiť prádlo, niečo ožehliť a dať variť zemiaky, idem robiť placky, tak sa mi majte babulky..........

bagaja
25. nov 2009

no tak sme dobiehali ranný spánok a namiesto obvyklých 30-minút sme potiahli 2 hodky 😲

bagaja
25. nov 2009

a inak máme 11 stupňov v tieni, to čo má byť? November pod Tatrami asi nie 😖

rene82
25. nov 2009

no ja som sa práve vrátila s prechádzky, je krásne. dúfam, že tak bude aj zajtra, lebo chcem ísť do senca ešte na dáke nákupy a len tak sa špacírovať 😀

martinex
25. nov 2009

no u nas je kriku,ani papat,ani kakat ani spat.... juuuj,uz nech drichme.... zachvilu dopere pracka,chcem sa najest a nafarbit vlasy...poobede nakupit,ist na prechadzku,vecer spravit tiramisu...aaaa este sa ucit na skusku... 😠

bagaja
25. nov 2009

mati to vlasy ešte furt nemáš a že sa nudíš 😀

martinex
25. nov 2009

baga nemam,lebo na to potrebujem hodinu v kuse.... ostatne mozem nechat rozrobene,ale co budem kojit maleho s polkou hlavy nafarbenou? 😀

sisulka7
25. nov 2009

matka, tak skusali sme aj klobucik, skusali sme snad vsetko, svagrova je dokonca novorodenecka sestra a proste z nej nechape, Kristinke proste flasa chuti. Poslednu dobu nechce prso ani chytit, niekedy sa jej podari troska potiahnut cez klobucik, ale ked si predstavim ten boj, radsej jej dam flasu a mam krasne usmevave babatko.
Tak akurat testujem gulasovu polievocku, tak dufam, ze malu nebude boliet brusko.
A inak ta nasa zmena tiez nastala chvilu pred 3 mesiacmi a ked sme mohli odhodit este aj siroke plienky tak je proste uplne bozska. Teraz spinka v postielke, vari sa mi ryza, dorobim masko, odstriekam a idem s nou na prechadzku, lebo vonku je nadherne. No a potom pojdem ucit do jazykovky a stafetu preberie babka a mozu sa vencit dalej.

perla200
25. nov 2009

no sisul.....nasa simonka nechcela prsník nijako...ani dve laktačné poradkyne nam nepomohli:((((( ani annag ani nikto...proste nechcela...a koniec:(((((

no marti - tak urobila som francúzaky...uvidíme čo z nich bude🙂

bagaja
25. nov 2009

u nás hádka v plnom prúde, mna by len zaujímalo čo to toľko vysvetľuje tým hrkálkam 😅

okno umyté, napapáme sa a ide sa von 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre