Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
26. nov 2009

ahojte

no sme doma šak sme spali štandard 35 minút a koniec 😠

uanka a z čoho sa je to urobilo? to môže byť dedičné? skús fakt ten prášok zmeniť, a žehliš vecičky malej?

uankab
26. nov 2009

periem v dvoch roznych praskoch na pranie, obidva su pre deticky, taktiez som skusala aj bez avivaze, ale bez zmeny... 😖 ... zehlim uuplne vsetko pre nu, mydielkom ju vobec neumyvam...
vyhodilo sa to z nicoho nic, asi pred mesiacom, mala to hlavne pod krkom, pazuskami, na rucickach - predlakti a pod kolienkami... najskor som si myslela ze to boli zapareninky... doktorka mi povedala ze je to ekzem, tak kupkame v oilate olejceku, natierame stale... kortikoidy mi dala na tie zapalene miesta, po par aplikaciach to zmizlo ale objavilo sa to znovu, hlavne na krku...

martinex
26. nov 2009

caute..

uan to ma mrzi,ze mate taketo problemy... ked to tak popisujes,tak mi to znie skor ako zaparenini,podla miest kde to magdalenka ma... tak snad vyhrate tento boj... pripadne skus prat v tekutom prasku...aj tam moze byt problem...

no my sme mali s babami to stretko, vsetky deticky su krasne a maminam to s kocarmi moc pristane... my sme si tym vsak rozhodili rezim (zase raz) cize sme bojovali, ani papat,ani spat ani nic...teraz zadriemkal,tak hadam potiahne aspon pol hodku,lebo moc toho dnes nenaspal...

lulu73
26. nov 2009

mati...aj my sme rozbite 😉 plakala aj v auparku, iba na rukach nie.....cize nie je to o ciapke, ale o bolesti bruska....kupila som Espumisan

a Davidkovi velikanska pochvala, uzasne je pevny na brusku a je taky pohyblivy a pritom kludas

my sa teraz uz usmievame a rozpravame...trosku sme si pocvicili a dali kvapky....tak aspon viem ze surova paradajka nam nerobi dobre

bagaja
26. nov 2009

jooj baby jak vám fajné že ste sa stretli 😉

martinex
26. nov 2009

lulu my sme sice iba mrncali,ale celu cestu domov... som chcela ist natankovat,no som sa na to vytoto...chudatko moje... a co sa toho jeho kludu tyka, kolegyne sa smeju ze je flegmatik po mne... lebo cele tehu som mala vsetko na salame,ziaden stred,tak ja maly je taky 😀

a emuska ma neskutocne tie vlasy... som z nich este stale mimo..uzasne krasne 🙂

ja prave papam bryndzovu natierku s cibulou...tak som zvedava,co to spravi...surovu som este nejedla

zuzkamilko
26. nov 2009

jooj dievcata,zavidim vam,ze ste sa stretli.ja ked som s malym vonku a vidim nejaku mamicku s kociarikom,hned mam chut sa jej prihovorit,proste mi chybaju vykecavacky s kolegynamiiiii:(

uankab
26. nov 2009

jeej, tak to by som sa pridala veru aj ja, keby som bola blizsie... 😉

rozmyslali ste uz inak nad vacsimi autosedackami a stolickami na jedenie? ja prave na to pozeram a voobec netusim ze ake...

adenka
26. nov 2009

ahojte, tak my sme este do 5 brazdili ulice stareho mesta..mala chrapkala 3 hodiny vkuse 😵
a brutalne sa mi taha do sedu...nie je to skoro?? 😕

lulu nech ten bruskabol rychlo prejde 🙂

lely29
26. nov 2009

Ahojte konecne som sa dostala na net.Baby ako Vam závidím ze ste sa stretli skoda ze ja som daleko.Mne mala dnes prespala skoro cely den ze som sa normalne nudila teraz sa ideme okupat a dufam ze spat.

bagaja
26. nov 2009

mati aj ja som dnes jedla vajičkovu pomazánku s cibulou a malá je nejaká mrzutá a uplakaná, bolí ju bruško,dala som jej espumisan nech to prejde ☹

bagaja
26. nov 2009

babul lenka dlho ste tu neboli 😲 čo je???????????

No idem ja kuk Tv a spať, prajem všetkým naším bábatkam dlhý a pokojný spánok a mamičkam vyspinkanie do ružova, papa

lulu73
26. nov 2009

aden...dakujem...Emka uz lezi v postielke, mojka sa s takym mackom a obcas nieco povie, takym tonom ubolenym ☹ zajtra rano idem k zubarovi a hned ako sa vratim, skusim to mlieko

lely29
26. nov 2009

Lulu ty uz Eminku nekojis?

lulu73
26. nov 2009

lely...ja iba kojim,, len si myslim ze kedze sa budieva posledne dni v noci kazdu hodinu, tak je mozno hladna...a potrebujem otestovat mlieko z ktoreho nebude mat koliky...z beby mala strasne...raz som jej dala 20 ml...teraz mam Nutrilon, tak skusim...a kedze mam zamrazeneho malinko a caka ma v praci audit a vecierok, tak sa inak neda, len ze mala si da par krat popri mojom mliecku umele

perla200
26. nov 2009

no my mame nespavý den....iba tri hodiny poobede...v kočíku tak trosku raz ano raz nie....ale už zalomila....musím urobit desiatu mužovi do školy a pozerám panelák

babul tuším niečo má...nejakú kamosku u seba či čo...

lely29
26. nov 2009

Presne aj moja sa budí 4 krat za noc a uz tiez riešim ci nie je hladná.Ja teda zamrazene nemam nic lebo Laura vsetko spapa tak moj večierok je zatial neistý.Mne nechce z fľaše pit ani caj tak sa bojim ze ani mlieko.Vyskúšal to francúzske mlieko podla mna je dobre.

blazka24
26. nov 2009

ahojte dievčence, tak som tu konečne znova........malý nie je okúpaný musíme ráno, nemám to srdce ho budiť, očko sme zvládli natrieť mastičkou uvidím či bude ráno slziť a ja som konečne požehlila tie kopy nehorázneho prádla........

babulka123
26. nov 2009

ahojte zlaticka. nebola som 2 dni a tusim som chybala hehehe

vcera bola u mna kamoska a dnes kedze som sa mala stretnut s babami tak som bola od rana u sestry v BA.

inak babulky, Ninka este zalomila po ceste domov v aute, tak som paadila domov aby sme stihli papanie. a ze sa zastavim v lidli.. no prd .. skoro som sa poooocurala heheheh tak som len dosla domov a potom sa mi uz nechcelo.. ninka bola dost umrncavena, lebo nespala dnes to co obvykle.. ale sak aj take dni musi mat obcas, zajtra budeme zas doma tak bude lepsie..
a marek ma zajtra vecer vianocny vecierok tak budeme bojovat same.. bleee.. nemam to rada.. ale nejako to zvladneme.. snad..

a hlasim ze som uz v posteli a idem haji.. zajtra by som sa zastavila aj ked nase dni su uz viac narocne na pozornost tak nieje tolko casu na erdzanie...

blazka24
26. nov 2009

babula tak takto si nás opustila, môj malý je tiež baterkový ale stíham sem-tam sem dobehnúť.....som pozerala na stretko augustoviek 2008 - na budúci rok beriem krpca na donovaly na psie záprahy - isto sa mu to bude páčiť 😀

babulka123
26. nov 2009

blazka nieee.. len vcera tu bola koooonecne kamoska co sme sa dlho nevideli.. tak som sa jej venovala.. a vecer.. co ja ivem.. ked kukam vy tu nejste.. a marek ma pindi ze som zavislacka.. hehehe

blazka24
26. nov 2009

babulka toto hovorí aj môj muž, nejak často sa to opakuje, to isté mi už hovorili aspoň tri osoby 😀
doteraz ma vyhadzovalo z MK........

blazka24
26. nov 2009

a teraz som zistila že my budeme mať v nedeľu 4 mesiace, my sme už chlapina 😀

z.vrablova
26. nov 2009

Dobry vecer... docitane
Tak nam sa dnes Kristinka poposuvala s vecernym papanim, kupkali sme az o osmej a spat sla az po 21ej.... hadam pospi dlhsie...
Eviq, z cvicenia a lekarov si nic nerob... my sme mali na zaciatku problem, ze mala preferovala pravu stranu, potom mala slabe nozicky, naposledy mala slabe rucicky... no komedia... ale ja viem najlepsie ake pokroky urobila... je to male zihadlo.. velku zasluhu ma aj cvicenie... ja to neberiem az tak poctivo ako by som mala.. dolezite je, aby bola pritom mala pokojna... keby som mala cvicit 4x do dna, tak nerobim nic ine, len ju vyzliekam a obliekam... a pritom sa mi strasne certi... tak cvicime rano po prebudeni a vecer pred kupkanim,.. uz si zvykla... dnes mi dokonca ani neplakala.
Bay, zahlasovane, drzim palce.
Zuzkamilko... vitaj medzi nami... klebetnicami

z.vrablova
26. nov 2009

Kosice a okolie... nedajme sa zahanbit pred Blavackami... uz sa konecne aj my dohodnime na stretacke...!!!

lenka_66
26. nov 2009

zuzka , v pondelok idem na kontrolu po rehabke tak uvidim ci da este nieco abo uz nie

lenka_66
26. nov 2009

evi, moja suseda sla do kostola a miesto 20sk hodila do zvonceka listok co ma kupit.kedze chodila po obchode a nevedela si spomenut tak sla si ho vypytat / vymenit za 20 😀

slavkicek
26. nov 2009

ahojte 🙂
my sme dnes mali poradnu 🙂 vsetko je ok..nastastie adamko je velky chlapcek...vazi 6850g skoro som odpadla..myslela som si, ze ma maximalne 6,5 😉 a 65cm 😵
dnes nas aj ockovali..chudatko strasne plackal...a na doktorku potom len zazeral..v januari nas caka druha davka..uz teraz mam z toho strach 😒
poobede bol dost umrcany ale tak zvladli sme 🙂 od pol deviatej spinka tak verim, ze potiahne co najdlhsie 🙂
baby nejake foto zo stretka nebude?
adi, vidis dominike sa opät zacina pacit kocik 😵 😵
nestiham citat tak verim, ze sa mate vsetky aj s babätkami ok 🙂

blazka24
27. nov 2009

dobré ránko babule,

som rada že už máme kooooooooonečne dospané, tak čakáme kým sa nám papanica vychladne a krpec sa akurát pridrhol slinou ako klebetil s macíkmi 😀

sisulka7
27. nov 2009

dobre ranko, my zasa zohrievame 🙂 vcera sme mali taky lietaci den, no dokina povedala, ze ked robi malej beba HA dobre, tak sa cely svet nezruti zato, ze sa nejake kompozium doktorov zhodlo na tom, ze to asi take dobre nie je. Navyse ma stale asi 80% MM, takze je to myslim v pohode.
Inak vcera sme behali po obchodoch, vybavovali, boli sme v mojej robotke, lebo potrebovali robit nejake veci s kamerou a to som mala na starosti ja, vybavili sme postu a dosli sme slavnostne domov asi o piatej 🙂
Cestou som stretla jednu maminku, ktora vyzerala na prvy pohlad normalne, a tak sme sa troska rozpravali, hovorila, ze kristinka je velka a ja ze ma len 5,5 kg a sestricka povedala, ze priberame na tej spodnej hranici, no a ona vyhlasila, ze ona ma 6 mesacne a ma skoro 9 kg, tak som sa spytala, ze ci dava materske mliecko a ona nato, ze 3,5 percentne a ze maly uz jedol aj fazulovicu. A my tu riesime, ci HA mlieko alebo nie. Chudence deti.
Inak dnes nas tiez caka den zaberak, maminka musi navarit a napiect, lebo zajtra mame zapis, nastastie to mame v restauracii, lebo maminka je cely den v robote a ja popri odstrekovani a hrania sa s malou nemam sancu vyprazit rezne pre 12 ludi. No a o svokre sa nevyjadrujem, staci, ze sa ani nespytala, ci je treba s niecim pomoct, hlavne ze vsade vyhlasuje, ze zasa bude mat kopec starosti lebo mame krstiny a vcera som sa stretla so svokrom a ani sa nepozrel do kocika. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre