Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
28. nov 2009

deina zahlasovane..

kolka..
zuzka ma svatu trpezlivost a je to super, ja to mam troska jednoduchsie lebo mne foti ninku podla nalady ked nema dobru tak mi ju dofoti neskor a tak .. ale inak prides a foti , potom maleho prezlecie, dokaze rozosmiat aj tie najmensie deturence.. je na to priam stovrena.
na CD dava vsetky fotky a nie su bloknute, cez vikend neviem ale ako kolegyni mozno ti spravi vynimku.. trva to cele asi hodinu hodinu a pol.. a objednanie , tak to ti teraz neviem povedat lebo sak idu vianoce tak predpokladam ze ma toho dost ale skus jej zavolat,
www.sofiafoto.sk

bagaja
28. nov 2009

ahojky som tu len na skok

deina zahlasované... a upozorni každý deň jasen

no a naše ranné vstávanie o 6.20 tak to nie je až také zlé 😕

no a prajem krásny víkend užívajte si tatínov, hlavne tie čo ich cez tt temer nevidíte, toš aj ja 😉

lenka_66
28. nov 2009

zuzka2606 - asi nema v hlave vsetko poupratovane.

http://www.najmama.sk/forum/deti/100260/mam-4-m...

martinex
28. nov 2009

caute kocky...

tak ja som bola na skuske,ak teta bude velmi chciet,tak mi ju da,popisala som tam toho hodne... maly je teraz este s mamou,ta chce ist kocikovat,tak ja aspon mozem upratat,okna umyt...tak sa idem do toho pustit,kym ma to stihne prejst 😀

pekny vikend prajem...

deina2005
28. nov 2009

tak to suhlasim ze nema vsetko v poriadku ja sice malej davam uz tuhu stravu ale su to max 3 male davky aj to len mrkva vyvar keraci zemiak.... cic take co viem ze by poskodilo.ale ta zuzka to naozaj prehnala a kravske mlieko by mali deti az od roka ja som sice davala od 7 mesiaca ale prevarala som ho.

lenka_66
28. nov 2009

mati 😉

martinex
28. nov 2009

no tak upratane mam,okna som nestihla bo mi zaslo slnko..tak mozno zajtra...

deina zahlasovane....

babul premyslam,ze pojdem dat fotit krtka do samotina tej kamoske tvojej,tak potom by som dosla aj k tebe... v pondelok jej zavolam,ak nezabudnem 😀

aa to bolo asi vsetko co som chcela 😉

blazka24
28. nov 2009

ahojte babule, tak sa hlásim po dlhom čase - evidentne som tu nechýbala 😲 sme u starých rodičov a je suprovo, malý spal celé tri a pol hodiny na balkone, aspoň sa nemusím s ním trepať von, pobehala som po obchodoch a poobede si supiš pospala - ešteže máme tých starých rodičov 😀

facovka
28. nov 2009

...tak fifo ma zase 39ky ,ja uz neviem, na pohotovosti povedali ze to viroza,to uz ma za 2t druhy krat, moc mal negat, ze ma chytene aj hrdielko, som uz uplne zufala, zase cakam ze to prejde na olinka, no desny des, aj ja som inak chora, tak ze to medzi sebou tocime ☹

lenka_66
28. nov 2009

fac, nech ste cim skor fit

blazka24
28. nov 2009

facovka držím palce nech sa z toho dostanete, bohužiaľ choroba si nevyberá - veľa síl moja..........

leni čítala som si o tej zuzke ale ani tá cimra či ako sa volá nie je podľa mňa čistá, sa divím že malého nedrží v klietke od ľudí - toť môj názor...........

blazka24
28. nov 2009

leni a kto je osamelá matka? 😀

adenka
28. nov 2009

ahojte,

no neviem ci je to ockovanim, ale domca mi doobedu spala 2 hodiny a teraz taha uz 4tu hodinu... idem ju aj pomaly budit vsak kedy pojde potom spat.... 🙂 😵

ta zuzka je asi celkom mimo...ja tu riesim aj ked malej davam cistu vodu a nie este kasicky... 😒 😠

lenka_66
28. nov 2009

aden aj mn etak marek spal cez den a noc tiezz asi to potreboval

adenka
28. nov 2009

lenka ano? tak fajn... asi ta mierna tepltoka.. sice nemala vysoku len 37,9 vcera vecer, ale mozno ju to taha na spanie... pokladik...

martinex
28. nov 2009

ja som dneska zahlasila,ze nevarim,tak uz je pizza na ceste 😀

fac skore uzdravenie prajem a nech sa vam to uz nevrati, sak uz by aj stacilo...

aden podla mna su z toho mrzute a potrebuju sa viacej mojkat a vela spinkat

blazka24
28. nov 2009

adenka presne mne tiež krpec po očkovaní takto spal, deti sú potom spavé to sa neboj.........

blazka24
28. nov 2009

marti tak ja nemusím variť som u našich a teda som hosť alebo dieťatko svojich rodičov 😀

lenka_66
28. nov 2009

mati aj my sme mali taku veceru.no kedze ja nem lubim syr tak bola cokoladova s ananasom .a potom ze mam kila 😀

lenka_66
28. nov 2009

perla blahozelam k 4. 😵

martinex
28. nov 2009

lenka no pekne 😀 ale hlavne je,ze si clovek pochuti 😉

blazka my ideme k nasim na obed zajtra,takze ani to nevarim 😵

bay
28. nov 2009

Ahojte, nahodou chvilka volna, tak pisem 😉 😀
Deina, zahlasovane 😉
Fac 😔 drzim palce aby vam to co najskor preslo 😠 najhorsie je to tocenie sa choroby v rodine a nie a nie sa toho zbavit 😔 😠

sisulka7
28. nov 2009

tak kristinka uspesne zapisana ako obcanka Senice 🙂 celu dobu pocuvala a tvarila sa, ze rozumie 🙂 Dostali sme j krasne nausnicky a zajtra nam krsna aj prepichne uska. Bojim, bojim. Maminka riesila dilemu ktore saticky obliect, no a Kika to vyriesila tym, ze po obrade sa pokakala az po usi a museli sme prezliect kompletne. Tak bola ako nevesta po polnoci 🙂

martinex
28. nov 2009

sisulka tak od stastia sa pototo 😀 zlate dieta

perla200
28. nov 2009

dakujeme leni....no akurát mala je 15 minút na svete pred 4 mesiacmi🙂))))))))))))

no my mame 4 mesiace ale budeme prikrmovať až od nového roku, ja by som sa bála jej dať niečo iné...aj teraz ma 4 mesiace a ked mala 2,5 tak soms a jej bála dať čaj od 2 mesiacov...neviem proste nechcem jej pokaziť tráviacu sústavu....stačílo kým si zvykla na 4 mlieko....dakujem pekne....

no sisul super tak je riadne dieťa senice🙂))

fac - bože chuda fifo....ale neboj prejde to....držím palce a myslím na vás...

marti - my sme mali podobnú večeru....pizzu ristorante.....no hádam nebudem v nedelu vyvárat, dosť čo som upratovala zase celý dom.....

blazka - jasné že si chýbala.....

martinex
28. nov 2009

perla tak nas dneska bolo viacej.... inak ja som dnes upratovala a ked som umyla podlahu v predsieni,isla som vesat pradlo a vtedy prisiel mm domov, cely zababrany,do tej mojej umytej predsiene... no co,u nas cisto dlho nevydrzi 😒

perla200
28. nov 2009

myslela som v sobotu vyvárat...v nedelu inak tiež nebudem ideme k nasim na obed.....no u nás o 9.h ráno frčala práčka, myčka a ja s mopom..... 🙂

ach prosím ťa....v predsieni mame krásne krémové dlaždice....a dnes som to vzdala umývat to...pozametam to a hotovo...to sa nedá udržiavat čisté 😠

martinex
28. nov 2009

ja tam parkujem kocik, a kedze je vonku take vlhke pocasie,vies si asi predstavit ako to vyzera... neriesim... nemoze byt vsetko dokonale 😀

babulka123
28. nov 2009

ja by som mala povytierat zem tiez ale ked mne sa taaak nechce.. heheheh
ahooojte..

inak lezim uz v posteli a za chvilku to zalomim.. tak len abby ste vedeli ze nejdem spat bez rozlucky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre