Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
28. nov 2009

babul , este ze si sa rzlucila bo inac no-no-no 😠

lenka_66
28. nov 2009

rozlucila

perla200
29. nov 2009

dobré ránko....co chrníte🙂)) my klasika 7.22 budíček..ako hodinky každý den🙂)))))))

4 den bez násho ocka a mierne mi hrabe:(((

babulka123
29. nov 2009

ahoj .... my sme tiez dnes vstali 7.26 ale teraz ju dat spat tak to bolo nadludsky vykon, tak revala.. desne..

perla mala ti teraz kedy chodi spat, alebo ako casto ju davas... ja asi za chvilku zacnem vypustat ranny spanok asi .. lebo na toto nemam nervy..

perla200
29. nov 2009

mala chodí spat od 20.30 do 21.30.....ale spí cez den hodinu doobeda, hodinu poobede a tri hodiny v kočíku🙂)))))) to je taký standard....ale niekedy sa to mení podla toho ako ju omína ten zubok...my nevynechávame ranný spánok ved by bola ako čert....a zobudí sa niekedy o 1.h v noci a niekedy o 4.h ale spí dalej...teda okrem tých dvoch nocí kedy mala nejaké bolačky

stansun
29. nov 2009

baby poradte mi lebo ja uz som velmi zufala od kedy Emu ockovali tak nie a nie spat. Hlavne teda rano tak mi reve ako keby sme ju rezali a to mi nikdy takto neplakala ☹ vzdy pekne zaspinkala ale toto co sa teraz deje tak neviem co sa stalo

babulka123
29. nov 2009

perla ja som myslela teraz rano kedy pojde spat???
lebo my sme na tom rovnako hod.doobeda, cez obed tie 2.5 - 3 hod v kociku a poobede si da max 45 min.
takze potom kupeme uz o pol 7 lebo inak nevydrzi.. o 7 je v postielke

babulka123
29. nov 2009

stan a kedy rano tak place? kedy vstavate? kedy ju davas spat napis viac..

stansun
29. nov 2009

rano vstavame o siedmej a davam ju spat o deviatej po dvoch hodinach, vzdy bola taka zlatucka ze si par krat cucla z dudlika a bola tuha a teraz ani za boha nebude spat az teraz ked sme ju dali do kocika tak zaspala ale to sa mi moc nepaci lebo nechcem ju naucit iba na kocik

babulka123
29. nov 2009

stan to ze sa menia ti nebudem pisat.. nemam ani ja rada tuto vetu 😠 😠

ale skus ju dat spat neskor. mozno uz potrebuje byt dlhsie hore, alebo ked ju davas po 2 hod. je uz ospala??? ma nejake naznaky ze by chcela spat ??

perla200
29. nov 2009

jaj ráno? no vždy je hore max. 1,5 hodiny takže okolo deviatej lomí....

a stansun kedy ju očkovali?

babulka123
29. nov 2009

no tak u nas to po 1.5 hod bolo so strasnym placom

stansun
29. nov 2009

ona praveze po tych dvoch hodinach zacina mrncat a uz ju nic nebavi neviem ako inak ju mam zabavit ked mi stale mrnci 😖
ale asi mas pravdu ze sa zase menime lebo toto robila aj ked si upravila rezim ked bola este malinka
aj Ninka to robi?

perla200
29. nov 2009

stansun....prečo ju nechces naučiť na kočík? my sme stále v kočíku....nasa mala miluje kočík a prečo by som jej to mala menit ked tam spí a je tam spokojná????

stansun
29. nov 2009

ockovali nas tento stvrtok
a preto ju nechcem naucit na kocik lebo tam vie spat iba pol hodku viac neda 😖 a ked sa poriadne nevyspi tak je potom zla jak cert, mne by nevadilo pokial by tam spala aj tri hodky

perla200
29. nov 2009

jaj tak....zle som to pochopila prepáč🙂

no aj nasa ked je viac ako tri hodiny hore tak ako čert...už sa zobudila teraz dame papat a o 11.30 spí dúfam...

stansun
29. nov 2009

ja by som chcela naspat moje krasne a zlatucke babanko, chudatko teraz place priserne, takto nam nikdy neplakala normalne je to hrozne pocuvat ☹

zuzkamilko
29. nov 2009

ahooojte:( posledne 2 vecere nas maly zaspinka a po pol hodinke sa zobudi a nenormalne zacne plakattttt,vcera som si myslela,ci nie je hladny,tak sme mu dali papat,nato sa o 1,30 taaak pozvrackal-nemate niektora s takym niecim skusenost????:((((((

zuzkamilko
29. nov 2009

v utorok sme boli ockovany,ale nechce sa mi verit,ze je to tym 😒

zuzkamilko
29. nov 2009

vidim stansun,ze mame podobne problemy ☹

martinex
29. nov 2009

dobre ranko.... my sme boli v noci 4x hore.... a neviem ako to zmenit...potom som rano rozbita ako leco... vstal o 6tej, do 8mej sme bli hore,potom zase zalomil a my s nim az do 10tej....teraz si vykecava v postielke... len to nocne vstavanie, no horor... kde su casy ked sme papali len 1x 😠

stansun
29. nov 2009

mam taky pocit ze sa to vsetko meni aj ja som hore castejsie ako spim a to stale podavam dudlik, nastastie sa nebudi a dufam ze sa ani nebude

zuzkamilko
29. nov 2009

ja len dufam,ze dnesny vecer zaspinka medzi 7-8 a vstane najskor o 2 😵

martinex
29. nov 2009

vidim to tak,ze vsetky deti sa nam zmenili...a hlavne po tom ockovani... 😠

stansun
29. nov 2009

no to ockovanie nam bol cert dlzny 🙄

martinex
29. nov 2009

a to si zober,ze to bolo len prve..kolko nas ich este caka 😒

sisulka7
29. nov 2009

baby nestraste, my ideme na ockovanie v stredu. Inak mne sa mala po kupani a papani este tuzi hrajkat, kupeme o pol osmej a do desiatej sa hrajka, este raz sa napapa a spinka tak do siedmej, pol osmej, to ju len nakrmim a este pokracuje tak do 9. A ja ju neukladam spinkat, proste si zaspi ked sa jej chce na hracej deke. Vonku taha tiez aj 3 hodky, ale doma max hodku.
dnes som ju obliekla do hrubej kombinezy, supla do kolkanky tak aby videla pred seba a islii sme na nakup, bola rozkosna🙂))

bagaja
29. nov 2009

ahojte

no tak včera návšteva svokrovci no a malá bola hrozná, ani sa jej nečudujem ja som tiež bola z nich na nervy 😠

v noci 2x hore a o 4.45 sa zobudila že dobré ráno, no ale ja som ju nechala v postieľke a o 20 minút spala až do pol ôsmej , supiš, a mna teraz obaja s tatikom nechali spať dve hodiny, jooj ako dobre mi to padlo 😉

no a presne po očkovaní sa hrozne malá zmenila ☹ a pred vianocami ideme na dalšie ☹ to budú vianoce 😠

zuzkamilko
29. nov 2009

bagaja vratilo sa jej spinkanie spat?

bagaja
29. nov 2009

zuzka cez den v pohode, ale v noci mi vstáva tak neurčito raz 2 krát, raz jedenkrát, raz aj trikrát no ale ráno sa nám pototo lebo to sme hore okolo 5-6 na pevno ☹ či sa jej vrátilo jednu noc hej a potom päť nocí eeeeeeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre