Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

stansun
21. sep 2009

ja tiez premyslam ako s kojenim kedze ho mam stale malo a mala si uz aj tak dost zvykla na susene lebo mojej som jej davala nad ranom a rano a potom uz ficala sa susenom. A mne to inak dost vyhovuje ju takto krmit lebo aspon viem kolko spapa lebo ona by jedla az kym sa nepovracia obcas takze keby pila z prska tak by to zle dopadlo aj teraz ked jej ho dam tak potom iba vracia 😖
A je chudatko cela vyhadzana a to som ani nic take nejedla, ona sa mi vzhadzala asi po kecupe ale ten som jedla pred tyzdnom ale stale to ma na tvaricke a nechce jej to vobec zmiznut 😖 neviem co to je

daniela33
21. sep 2009

leni, na to som čakala 🙂 , potom podám správu, ako to dopadlo 😀 . Lebo mňa cibuľa neskutočne nafukuje, preto som sa jej tak bála, ešte som vlastne cibuľu nejedla, všetko varím bez

bagaja
21. sep 2009

ja som jedla už cibulu dusenú v mäse a v poho , a dokonca som v sobotu zjedla cesnak v omáčke, hned som si dala acidko a preventívne espumisan malej a v poho...

babulka123
21. sep 2009

lenka dik.

lenka_66
21. sep 2009

stani presne, je mi luto ze nemam mlieko ale co uz.takto sa trpime vsetci.ja hladna , marek trpi ak nieco zjem.no a varim len same zbrndy bez korenin takze mi to nechuti len tlacim do seba na silu.a marian si to ochucuje na tanieri ale to uz nie je ono.

daniela33
21. sep 2009

bag, tak to super si zmákla, už len vydržať ten plač pomedzi, že ☹ .
Mne doktorka vravela, že najlepšie aby nebolelo bruško je striedať a tak to aj robím, raz kojím, ďalšie krmenie je Nutrilon, jediná výnimka je noc, keď len kojím, som lenivá vstávať robiť mlieko

bagaja
21. sep 2009

leni poznám kurací vývar bez soli a vegety bee 😒 a mm tam do taniera potom nasype všetko možné a ja len závidím

lenka_66
21. sep 2009

pokial ze by malemu nevadilo co jem aspon par jedal tak este .

babul nie je zac. inac aj tie buchty mu vadili.

daniela33
21. sep 2009

tak dnes uvidíme, čo narobí hruška a zajtra ďalší experiment grenadír s cibuľou 🙂
už sme hore, tak ideme papať, pa pa

martinex
21. sep 2009

no, maleho som ulozila do kocara na terasu...tak hadam pospi aj zo 2-3 hodky,nech mozem nieco porobit...

babul ja mam z ikea vankus,taky sulec a tym maleho zaprem ked sme v posteli manzelskej..paplonom to aj mne na figu ide

lenka_66
21. sep 2009

dani na nocnom stoliku mam flasu, nutrilon a termosku s vodou.akurat ze po jedeni idem umyt flasu.

bagaja
21. sep 2009

dani ale kolko hádok s mm ma to stálo lebo on hned nutrilon, a ja furt že vydržme ešte vyskúšajme... No a keby že nevidím ako mi mlieko tečie tak dobre, ale ked mám mlieko a dávať jej nutrilon len preto že je lenivá sa mi nezdalo

lenka_66
21. sep 2009

no my pekne spime aj jest sme mali o pol. no neaky blazon vkuse vrta a marekovi to zjavne vyhovuje.ked tak premyslam tak do vianoc bedeme mat z bytovky emental 😀

stansun
21. sep 2009

no u nas podobne vsetko iba trochu osolene a dost mi to prekaza lebo stale jem to iste a hrozne mi chyba zelenina uplne citim ze to potrebujem a nemozem si dat 😢 jem iba jedno jablcko za den bez supky
Emus tiez spinka na balkone vcera takto prespala vonku na zahrade asi 4 hodiny v kuse a to sa zobudila iba na papane a zase hned zalomila som bola v soku lebo ona moc nespi 😀

lenka_66
21. sep 2009

stani ze aky luxus jabko. ja ho mozem akurat tak na obrazku ☹ .

martinex
21. sep 2009

baby tak ja vam fakt nezavidim.... ja som pomaly zaradila do jedalnicka skoro vsetko... maly je nastastie uplne ok... az mi je blbe vam tu pisat, sak sa nemam ani s cim postazovat ☹

lenka_66
21. sep 2009

mati , kludne pis. doprajem ti pohodicku.mozno pri zubkoch to bude opacne 😨

lenka_66
21. sep 2009

ooo sirena sa ozvala , tak idem

stansun
21. sep 2009

mati ved to je super bud rada ze mozes vsetko 😉
leni tak to je vazne dost blbe potom sa ani necudujem ze mas tak malicko mliecko ked nic nejes 😒

inak ja tiez davam espumisan ale rano sa mi vzdy puci a boli ju brusko a na toto mi tie kvapky nezaberaju neviete co jej moze byt lebo to ma kazde rano je pravda ze tymi kvapkami sa jej to trosku zlepsilo lebo vzdy zacala vzdychat okolo tretej rano a dnes iba o piatej 😅

sisulka7
21. sep 2009

ja jem tiez skoro vsetko okrem tych veci, co vyslovene naduvaju. mala sa mi inak tiez vyhadzala na tvaricke, asi to bude hroznom, ktore som skusala a zistila som, ze hrozno nam asi nie je sudene. Anjelik teraz krasne spinka, netvari sa, ze by bola hladna.
Bajaja, dufam, ze aj nam sa to podari s tym mlieckom, bola by skoda nekojit ked ho tam mam a obavam sa, ze ak raz zacnem pouzivat umele, tak uz pojde kojenie dolu vodou.

martinex
21. sep 2009

stani sak ja som rada,ale voci vam mi to pride take "nefer"..

stani mozno sa nevie vyprdiet...skus tu masticku co tu baby spominaju-prdik ci jak sa to vola

stansun
21. sep 2009

myslis na brusko tu mast?

martinex
21. sep 2009

ano tu

bagaja
21. sep 2009

že prdík 😀 - Pupík sa volá ta mastička

adenka
21. sep 2009

ahojte,

tak my sme po hroznom vikende dnes sli k lekarke... nase zle obavy sa naplnili, mala trpi kolikami a aby toho nebolo malo tak nam zistili aj reflux ☹ ☹ .
doky ma sice ukludnila ze to ma kazde 3. dieta, ale aj tak som z toho nanic..nesmie vobec lezat na rovnom a po kojeni ju mam davat do lehatka...a to ani vela negracala...aj teraz lezi rovno v postielke a je spokojna...

lulu mame velmi podobne deti... aj moja bud spi, alebo je na dudke... otvorene oci jej vidim len ked kojim 😀 .. ale ked sme vonku tak davam bebu...odmietam dojcit na lavickach v meste...

babulka123
21. sep 2009

aden tusim sa to vola tichy reflux..
nebud smutna.... to prejde..

martinex
21. sep 2009

aden a ako ti na ten reflux prisli? to podla coho zistila?

adenka
21. sep 2009

babul dik, viem ze prejde, len ma to kus dostalo...akoby nam nestacil ten pruh..

mati boli sme na sono bruska

adenka
21. sep 2009

dala som ju spat do lehatka ako nam radila doktorka...taka je tam pokrcena chudatko ☹

babulka123
21. sep 2009

hovorim .. tichy reflux.. tam babatko negrcka ale spapa naspat to mliecko .. tusim

a nadalej kojis?
skus jej to toho lehatka dat nejaku deku alebo tak ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre