Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

livia1
1. dec 2009

určite treba len skúšať, každé dieťa je iné a iné mu chutí. 3arlot ked dostala MM a chcela ju dokrmit UM tak ee. ona cítila rozdiel a viac nechcela. jedno alebo druhé a Kuko, tak nás volá šarlot, tomu to je jedno, hlavne že sa naje 😀

babulka123
1. dec 2009

teraz som volala s kamoskou tka to je ina veda.. ze skoro mesiac tvra kym zje na obed to co namiesto mlieka.. tak toto bude sila..

babulka123
1. dec 2009

a kde ste kto?? ved co tu budem sama alebo co ?? fnuuk

lenka, leri, kolka, nevidela som vas ani nepamatam

eviqa
1. dec 2009

babulka, a môžem byť aj ja?
tak my už spíme, dúfam, že sa vyspí doružova a zajtra bude lepší deň ako dnes.

babulka123
1. dec 2009

evig.. samozrejem..

inak nechcem ta desit ale zajtra je spln.. takze by som sa moc netesila na tvojom mieste.. hehehe

eviqa
1. dec 2009

babulka, malý práve zaplakal, no neviem, či to nemôže byť aj tým splnom

babulka123
1. dec 2009

moze.. ninka spinka ale zo sna obcas mrnkne.. normalne mi to pride ze si spomenie co bolo a mrnka..

babulka123
1. dec 2009

no ale uz je tu plac.. idem .. .snad este pridem

eviqa
1. dec 2009

taky tak, babul. ☹

lenka_66
1. dec 2009

no uz tyzden sa trapime zo zaspavanim.teraz ho marian uspal za MINUTU.chudatku pomaly kyval plienkou nad tvarickou a on to sledoval.3x vpravo 3x vlavo a dieta je tuhe.dufam ze nezmagorie z toho

martinex
1. dec 2009

no my spime od 8mej...som vas prisla kuk,lebo v tv nic nejde a do Housa je este cas 🙂

ja sa uz tak tesim na tie prikrmy...to budu ksichty,cela kuchyna spinava...maleho aby som potom do igelitu zabalila,nech nemusim stale prezliekat 😀

perla200
1. dec 2009

lenka to je aký nový spôsob zaspávania....super... 🙂

z.vrablova
1. dec 2009

Ahojte 😀

z.vrablova
1. dec 2009

je tu este niekto???

blazka24
1. dec 2009

ahojte my sme tu obaja a dočítali sme vas, no čo sa týka príkrmov spýtam sa zajtra dokiny lebo tiez nekojim......

maleho som nestihla okúpať varila som - celý deň nie a nie spať tak som vôbec nestíhala, urobila som aj bublaninu

čo sa týka vianočnej výzdoby ani ju nemám zloženú, neviem odbiehať od roboty - malého mi bude musieť niekto strážiť - snad zajtra príde švagrina 😅

už reveme tak padam 😕

z.vrablova
1. dec 2009

heh, tak sme pokecali, Blazka 😀

perla200
1. dec 2009

ja som tu🙂 ale či si tu ty?🙂

z.vrablova
1. dec 2009

tu som... dieta mi spokojne spinka od 7,30... posledne dni len jedno nocne budenie, tak hadam sa to nezmeni... a malicka uz spinka, Perla?

perla200
1. dec 2009

jasné....ani nedopozerala oblúbený panelak🙂))))))))) s tatinom spia ako morky dve🙂))

ale idem aja ja som k.o.....dobrú....tak si si pokecala sko s blazkou🙂

z.vrablova
1. dec 2009

😀 idem aj ja pomalicky... dobru noc, vsetkym

leri
1. dec 2009

tak toto bola plodna debata 😀 zdravim vsetky 🙂 u nas vsetko po starom, alex vrieska stale silnejsie.......a stale dlhsie vydrzi, ked ostane ticho, tak len preto aby nabral sily, nastastie v noci spava, vstavam iba kazde tri hodiny 😀 dobru noc, mne sa este len zacina den 🙂

blazka24
1. dec 2009

ahojte baby, tak malý spí asi 20 minút čistého času, ešte som pospratovala a už sedím tuneky, reku aj tak budem trpieť samomluvou no čo už, hlavne že som vás stihla prečítať xixixi

blazka24
1. dec 2009

ježiši lenka presne toto som chcela hľadať.......

blazka24
1. dec 2009

čo sa týka sledovania čo ja jem, malému tečú sliny ale nemala som to srdce mu dať ochutnať cesto z bublaniny, bála som sa je tam predsa hera xixixi na obed som si dávala perník a s otvorenou pusinkou ma sledoval, až som to musela zjesť na jeden šup aby toľko neslintal xixixix

lenka_66
1. dec 2009

blazka nestiham docitat 5 temy 😀

marek ciha uz od kedy zacal ako tak okolie vnimat 😀

blazka24
1. dec 2009

leni môj malý ma dnes nepustil ku kompu, lenpočas spánku som odbehla napísala, rýchlo sa spršila a zase s krpcom..........

lenka_66
1. dec 2009

off

sisulka7
2. dec 2009

dobre ranko zelam. tak nasa noc v pohode, este spinkame. Dnes mame poradnu aj ockovanie, ale podla mna nas ockovat nebudu, lebo este sa mi nezda to rameno. Stale tam ma este akoby nieco vo vnutri, dufam ze nam nebude nadavat, ze sme s tym neboli u doktorky, ale ja som myslela, ze to same praskne ao predtym.

perla200
2. dec 2009

dobré ránko....a ja že budem prvá....a to ma sisul predbehla....no my dnes výnimočne budíček s tatinomdo práce o 6.hodine nechápem:( ale nevadí.....baby poprosím to heslo na ten august 2009....teda chcem tam dat malej fotku....nejako som sa pozabudla🙂)))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre