Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
2. dec 2009

aj ja sa z toho teším, však lepšie ako z klincom do oka....ale tú prácu na dohodu mohli ponechať, alebo podnikanie. Niežeby som sa do niečoho hrnula, ale jeden nikdy nevie.

martinex
2. dec 2009

no sak tie co chcu mozu pracovat na dohodu,len budu dostavat tych 164€... podla mna je to stanovene dobre

eviqa
2. dec 2009

marti, no ked sa zamyslím, tak máš pravdu. hlavné je, že sa nás to týka. Neviem, ako to dopadlo pre matky, ktoré pred materskou nepracovali. 😕

babulka123
2. dec 2009

evig ja som pracovala od 18 rokov, mam 31 prve dieta tak si myslim ze mam narok od statu dostat peniaze, zasluzim si to... a to ze niekto nepracoval.. ja viem je to smutne, ale prepac pre niektore skupiny je to nevyhnutne...

lulu73
2. dec 2009

ahojte maminy

nasa noc bola o kusok lepsia ako vcerajsia

a k tomu zakonu....smutne ze nemozeme robit a ze sa nam to zakazuje...take obmadzujuce slobodu podla mna...ale ze preslo zvysenie, z toho mam radost aj ja

videli ste vcera v spravach ako cistli Lunik v KE ??? adrenalin ako hovado a tlak som mala 200/300. Este raz mi niekto povie, ze som rasista a ze cigani su ako my !!!

lenka_66
2. dec 2009

lulu marian ta chvali a mas jeho sympatie ohladom 9 😉

lenka_66
2. dec 2009

rano o 6. - 38,3 po odcitani a ide asi zucek. 😠

bagaja
2. dec 2009

ahojte

no tak som schrupla s malou, ona ešte hajá na balkóne už ide ťahať tretiu hodinu 😲 , no roboši jej vyhrávajú muzioku tak ona spí 😉

no super že schválili zvýšenie a hlavne že sa to dotkne aj mna 😝

eviqa
2. dec 2009

babulka, aj ja som od 18 robila, k tomu dve VS popri zamestnaní, takže zaslúžime si to, samozrejme. Len existujú na slovensku aj mestá, kde mladé ženy si nenájdu prácu aj keby sa pototo.... ja viem, situáciu si môžu vyriešiť tým, že sa odsťahujú. No na druhej strane určite nepodporujem obyvateľov typu lunik.
však moja bývalá žiačka luníková porodila skôr jak ja 😅

eviqa
2. dec 2009

mm skonštatoval, že máte pravdu s tým príspevkom a že možno prídem už konečne po rozum a nebudem taká prosociálna a ľutovať každého. že kto by poľutoval mňa, keby sa ma to netýkalo? má pravdu.

bagaja
2. dec 2009

evi a čo to bola prváčka, lebo inak už rodila neskoro 😅

lenka_66
2. dec 2009

evi ze porodila skor si urcite nemysle ze mala skor termin hejze ?

no da sa este pracovat na meno studenta 😉

eviqa
2. dec 2009

bagaja, leni, bola som jej triedna. Ona má teraz 17 a rodila, ked ja som bola na začiatku tehu

eviqa
2. dec 2009

...no ale jeden žiak mi vždy hovoril, že ked sa nepoponáhľam, tak ma žiačky z triedy predbehnú. 😀 a mal pravdu

lenka_66
2. dec 2009

evi , no mne to doslo .
ja ked som bola // tak prisli na poradnu babka s dcerou a vnuckou vsetky //.ani by som sa nedivila ak by bol otec 1.ze z rodiny je jasne uz teraz

lenka_66
2. dec 2009

evi no ty si s nimi viedla otvorene debaty 😀

eviqa
2. dec 2009

leni, ja viem, že ti došlo, aj som sa zasmiala. ...a ešte to je plodnosť. My nelunikové sa koľkokrát trápime aby to vyšlo a skoro nikdy to nie je jednoduché. a oni, kuknú na seba a sú v tom

eviqa
2. dec 2009

leni a má marek zdurené dasienka?

lulu73
2. dec 2009

lenka...dakujem 🙂

a preco mate teplotu? zubok ci ockovanie? inak, aj my mame teplotu od rana...37,9 po odcitani...zatial ani sopel, ani kasel...bud vcera nezniesla mojich kolegov v kombinacii s nakupom darcekov 🙂 alebo na nas nieco lezie...alebo zubok....tazko povedat, zajtra mame poradnu, mame priniest aj moč

a vtipna dr. ze doneste stredny ranny prud a rovno do skumavky ho naberte 😀 ...no moze cakat...prilepim emke ten sacik na curanie a budem rada ak sa mi podari odobrat takto

eviqa
2. dec 2009

lulu, my sme takto odoberali moč a má tam nejaké baktérie, tak musíme znova a teraz bez sáčku. no neviem, kedy sa to podarí

lulu73
2. dec 2009

ved aj my sme mali vela leukocytov ked som odoberala zo sacku, lenze je pravda ze vtedy aj kakala 🙂 no ja neviem ako to urobit s tou skumavkou...ona mi skoro nikdy necika ked ju prebalujem...

lenka_66
2. dec 2009

no zubok aspon myslim ale je to na hovno.lebo mu ide dole asi 3.v poradi ale tak z boku dasienka.takze bud je to koren zuba abo tak krivo ide ☹ 😠 .vydim tam biele aj citim tvrde.som sa zlakla ci nie aft ale nechal si to hladkat

lenka_66
2. dec 2009

lulu ak necham mareka kusok dlhsie vybaleneho tak on zacne cikat akoze mu je kosa

lenka_66
2. dec 2009

evi . no my to mame s odoberanim asi lahsie.

eviqa
2. dec 2009

leni, tak to držim palce, aby ste to mali za sebou skoro. Aj my to tam máme také všelijaké, ale zatiaľ teploty nič.
lulu, skús ju dlhšie nechať rozbalenú, tak ako píše lenka. no len ako jej chytíš stredný prúd, to neviem. Však dospelých kvôli tomu cievkujú

lulu73
2. dec 2009

lenka...emka aj ked je odbalena, tak nic...skusim vecer pred kupanim v kupelni vykurit a budem cakat...vezmem si tam aj nejaky dobry roman, lebo to bude na dlho 😎

eviqa
2. dec 2009

leni, neviem, či to je ľahšie. My po skúšaní, sme sa nasrdili, kúpili to vrecúško, ale vidíš ako to dopadlo. Tak budeme skúšať, ale nedávam tomu veľké nádeje. Kým chytíš skúmavku, tak je po tom.

lulu73
2. dec 2009

evi...a preco ste museli davat moc, mali ste aj vy teplotu?

eviqa
2. dec 2009

nie, my po tej žltačke chodíme k našej i k neonatologovi a ten v kuse čosi vyšetruje. krv a bilirubím sme konečne už mali na takej hranici ako má byť. Super nie, to mal už 3,5 mesiaca. a ten moč, no neviem na čo. že tú žltačku musí došetriť a jeho dosledovať. tak neviem.

lenka_66
2. dec 2009

lulu , sak to na wc ti treba roman a nie ku kupaniu 😀 .nieze sa pomylis bo nem dobre bude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre