Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
2. dec 2009

sisul ja som preventívne nekupala

zuzujan
2. dec 2009

ahojte, sranda 😀 prave som sla napisat, ci ste kupali po ockovani a sisulka ma predbehla 🙂

my sme boli dnes tiez, au au au.....slzicky ako hrachy, po ockovani mala zdriemla 45 min, hodinku sa pohrala a spi uz dve hodiny 😕 asi ju budit nejdem, no som zvedava, dnes kupat urcite nebudeme

inak mame 6200 g - pribrali sme za posledne dva tyzdne 210g tyzdenne, co je akosi vela....tak prehodnotim dokrmovanie, asi by jej moje kojenie mohlo stacit, no neviem, uz som z toho jelen...... 😝

zuzujan
2. dec 2009

uz aby mala jedla rezne a bude pokoj 😉

martinex
2. dec 2009

zuzu :D len kym sa k tomu dopracujeme,tak si este uzijeme.... a ta vaha..no neviem..ja by som to nejak neriesila,ked nie je nejaky macko

sisulka7
2. dec 2009

bajaja u mna je to napodobne. 🙂

zuzujan
2. dec 2009

vsak hej, nie je macko, len si myslim ze jej niekedy po kojeni tu flasu uz asi nemusim davat, len ked nasa bambula vzdy stiahne vsetko co jej dam do ust, bud je o OK, alebo ak bolo nieco navyse tak grckame aj 3 hodiny......

chudatko stale spinka......aj babul sa vcera pytala ci budit, ja mam dnes to iste, ale budit nejdem

mati stale kojis 3x za noc? my uz konecne len 2x, je to ulava ako kazdu hodinu 😝

martinex
2. dec 2009

zuzu niekdy 2x,niekdy 3x, niekdy 4x.... co uz, kojit chcem,tak to musim zvladat

idem sa venovat malemu..cafte

bagaja
2. dec 2009

no u nás sa venuje tatino ,tak idem ešte kukuk

sisulka7
2. dec 2009

zuzujan moja mala spala v kociku asi hodinku nez sme prisli domov a potom sa uz nemohla ulozit, striedali sme vsetko, autosedacka, lehatko, postielka, hracia deka. Nakoniec zalomila asi 2 x na 15 minut v postielke, ale zobudila sa s obrovskym placom, asi sa jej snivalo o ockovani. No a potom zalomila asi na hodinku na hracej deke a teraz sa uz hrajka s tatinom. No tusim ani ja kupat nebudem. Je chudatko taka uplackana, ubolena. Zuzujan, davala si aj tie homeopatika? Alebo nieco ine? Ja len obklady octanovou mastou a zatial teplotku nema.
A ten prirastok na vahe je akurat, je to uplne v pohode. Sranda, je, ze my mame taky isty. 🙂

zuzujan
2. dec 2009

ano dala som jej tie homeopatika, ked sme prisli domov
octanovu mast mi doktorka zakazala davat, lebo ze v poslednej dobe mala dve mamicky ktorym sa ta rana po vpichu zapalila, lebo sa upchala tou mastou, alebo take nieco - ze mam davat len ladovu vodu, alebo stvorceky schladene z chladnicky......

no my sme priberali v poslednej dobe tak 110g, tak sa mi to zdalo vela.....

aj mne sa sa teraz zobudla s riadnam placom, 15 min. som ju ukludnovala, nakoniec ked som ju nakojila tak sa upokojila....a teraz sa hrajka, som zvedava kedy pojdeme spat, chodili sme o siedmej vecer....

sisulka7
2. dec 2009

ti doktori su bohovsky,kazdy nieco ine. Ja som sa pytala na tie homeopatika a ona povedala, ze mi to nemoze odobrit, lebo to nema vyskusane. A nechcela som ju pchat liekami navyse. Zatial je v pohode a tiez sa hrajka. My chodime bezne spinkat okolo desiatej pol jedenastej, takze to neriesim, podstatne je, ze spinkava celu noc a dufam, ze to jej aj ostane.

bagaja
2. dec 2009

baby ja som preventívne dala alpové obklady, a malá bola v poho ani teplota ani plač, zlatá bola 😉

babulka123
2. dec 2009

ahojte, hlasim ze som soma doma, ale uz sme zvladli aj sa okupat, napapat, a ninka uz spinka.. to som ale superska ze ?? musim sa pochvalit aj sama.. heheheh

a dnes som moc nestihala lebo sme tu mali jasle, kamoska bola s 2 mesacnou, druha kamoska s 8 mesacnym.. takze full house.

babulka123
2. dec 2009

ja sa vratim k tomu RP. evig.. presne tak som to myslela.. viem ze v niektorych regionoch je problem ale predstav si co by bolo keby to dali vsetkym co nerobili.. nie som rasista, ale biely by boli na sk v mensine..
pekny priklad ste napisali aj dcera, aj vnucka aj babka // co k tomu dodat??

babulka123
2. dec 2009

no nic, vsetky kupete a tak .. ja idem studovat prikrmy..

blazka24
2. dec 2009

no ahojte, dnes som si dala deň bez netu xixxi ale večer sa neráta, už som vás prečítala ..........

rodičovský príspevok sa týka aj mňa a som rada že nie som sama, čo tvrdí, že konečne niečo dostaneme od štátu za to že sme celý život robili - vety typu, či sa ja menej starám o dieťa ako tá čo dostane viac ma tak nas.ala v telke že som ešte hodinu po tom behala od zúrivosti po byte 😀

pod stromček - no starému nestačilo že dotiahol od fisher price toho hovoriace psa ale teraz dovliekol aj nejaké hovoriace húsenice takže celý môj príspevok pôjde na baterky do tých harabúrd lebo neviem ako dlho to vydrží ak sa to malému zapáči xixixi

no okúpaný sme už tiež, ale tak sa pototo že sme šli umývať zas........

dnes sme boli u dokiny a vraj máme nepriepustný očný kanálik či čo a treba ísť na očné, samoška že herečka je u nás len v stredu a v pondelok na klokočke tak musím do mesta s krpcom, autobusom veru nepôjdem, ešte ma straší chrípka, tak pôjdem s mm na budúci týždeň snáď to bolieť nebude a nebudeme plačkať.........

babulka123
2. dec 2009

no baby ja mam dnes nejaky super den, prave som zistila ze som z roboty dostala 13 plat.. no na to ze som bola cele tehu PN tak som veeelmi spokojna.. a je na darceky..

z.vrablova
2. dec 2009

Babulka 😀
si musela vzorna pracovnicka...

bagaja
2. dec 2009

o babul a ja dostanem velké kulove.......... a dokonca ani na poondiatý vianočný večierok ma nepozvali hlavne že som do júna robila, toš verjno-právna organizácia 😠 😠 😠 😠

babulka123
2. dec 2009

z.. o tom ani nepochybuj..
baga.. 😖 😠 😠 😠

babulka123
2. dec 2009

no baby vy to tu inak flakate za posledne vecery..

zuzujan
2. dec 2009

tak hlasim mala s placom konecne zaspala, ma zvysenu teplotu....tak som zvedava aka bude noc
inak sa pred hodinou taka dokakala, cely chrbatik....chudatko moje a to je len prve ockovanie ako ja prezijem tie ostatne, horsie to znasam ako mala 😝

sisulka7
2. dec 2009

aj my mame zvysenu teplotu ☹ ale nasa mala este nespinka ☹

z.vrablova
2. dec 2009

Chudatka malicke... ja to prezivam s vami... od siedmej som napichnuta na diskusii o ockovani, resp. neockovani...

babulka123
2. dec 2009

juuuj babulky.. odporucam { nie na zaklade rad dr. ale kamosiek co mam so strs. detickami } dajte im hned paralenovy cipok.. budu kludnejsie, nebude ich to boliet a aj teplotu to zrazi.. alebo ak mate ten Virbucol, to je homeopatikum aj na ukludnenie.. neuskodi..

zuzujan
2. dec 2009

babulka gratulujem, asi si jedina co dostane 13. plat, to je inak super firma, kolko chces byt na materskej? 😉

sisulka u vas je to ale normalny cas, my sme boli skoro o 3 hodiny dlhsie hore ako zvycajne....
kukla som na facebook, skoro vobec tam nechodim a priatelov mam ako maku 😀
sisulka a ako tvoje odsavanie? mas viac mliecka?

babulka123
2. dec 2009

z.... necitaj to . budes viac nestatsna....

zuzu.. no ja dufam ze 3 roky.. ale neviem ako to bude s marekom a jeho robotou ..

zuzujan
2. dec 2009

babulka dala som druhy cipok vibrucolu, ak teplota nezleze tak jej dam v noci uz aj ten paralen.....

babulka123
2. dec 2009

zuzu.. ok, virbucol moze len 2x za den.. ale paralen daj len ak bude nad 38 po odcitani..

babulka123
2. dec 2009

vidis ked sme pri tom idem kuknut aj tu moju herecku ci nahodou ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre