Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzujan
2. dec 2009

inak mne ked zacala teraz nelka pekne spinkat tak rozmyslam nad druhym 😀 😀 asi by bolo dobre to rychlo vypiplat v priebehu dvoch rokov, ako fac.......
no uvidim, mozno ma to prejde 😀

babulka123
2. dec 2009

zuzu .. tak to mas moj obdiv.. heheh ja si vychutnam toto jedno a uvidime co prinesie cas.. ale druhe ivf to uz asi nebude..

no a bola som kuk ninku , tak tak skor bola studena tak som ju prikryla a ja som skoncila s vanilkovym milacikom v ruke. no mala som radsej ostat lezat.. hehehe

zuzujan
2. dec 2009

😀 😀
ja idem radsej do postele, lebo tiez by som cosi z chladnicky vytiahla....tak dobru noc

z.vrablova
2. dec 2009

Babulka, neda mi necitat... uz mam tolko info, ze diplomovku mozem pisat... lepsie byt informovana a rozhodnut sa ako bez info a neskor lutovat... (ale samozrejme nechcem nikoho ovplyvnovat)...

Zuzu, ja tiez rozmyslam nad druhym... len momentalne je mm chory, tak len rozmyslam 🙂 😉 hihi

babulka123
2. dec 2009

no baby vy ste ale rychle..

z.. ani nehovor. niekedy mam z toh ovycitky ale co narobim .. uz to ma v sebe uz je to aj tak jedno.. ale aj tak budeme ockovany len na zakladne nic navyse.

sisulka7
2. dec 2009

zuzu tak mliecko striedavo oblacno, ale dneska som to dost flakala, lebo mala hrozne plackala, tak sa nedalo, tak dnes to skorej ako po 4 hodinach ani nebolo, tabletky moremilk plus ucinkovali len ked som ich brala. Ale nech sa niekto nehneva davat pomaly kazdy tyzden 20 E len za vitaminy na mlieko to je pri tej nasej smiesnej materskej zo skolstva fakt vela.
U nas v skolstve asi nehrozi trinasty plat, aj ked by sa nam zisiel ako sol. Tento rok budeme mat originalne darceky ako napr. dvere na zachod, lebo zatial mame len plachtu 🙂 a moju milovanu umyvacku, ktora je stale na chodbe, ale zajtra ju pride vodar zapojit. Sa strasne tesim, lebo neznasam umyvanie riadu.

lulu73
2. dec 2009

baby, ako sa volaju tie homeopaticke cipky? dakujem

babulka123
2. dec 2009

sisul.. aj ja mam kamosku Boshku .. hehe e

lulu VIRBUCOL

z.vrablova
2. dec 2009

Baby, co sa este len chystate ockovat, skuste si zohnat este aj Tuya Oxidentalis 15ch (uz som to skor pisala ako sa uziva) a tiez som sa docitala, ze vitamin C tyzden pred ockovanim a tyzden po ockovani... je to len homeo a vit... nie je co stratit za pokus... a este aj o diazepame som sa docitala, ze preventivne na podporu nervovej sustavy... snad niekomu info pomoze

babulka123
2. dec 2009

z.. a diazepam naco >? ten sa dava pri febrilnych krcoch .. a neviem ci sa zozenie bez receptu obavam sa ze nie..

z.vrablova
2. dec 2009

to treba na predpis... a ze pri horuckach preventivne,... neuskodi a podpori nervovu sustavu...

babulka123
2. dec 2009

no ja som mavala teieto krce ako dieta tak pevne erim ze ninka to nebude mat.. neni to nic pekne ani dobre..

z.vrablova
2. dec 2009

ja som zasa mavala ako dieta svalove triasky a ako 9 rocnej mi osedivel pramen vlasov na hlave... no comment

lulu73
2. dec 2009

dakujem

babulka123
2. dec 2009

z.. ty sedivacik..
a triasky , tak tie som mavala pravidelne. ale snad to nebolo z ockovania..

idem haji.. dnes uz prescasujem..

z.vrablova
2. dec 2009

ci z ockovania... uz sa nikdy nedozvieme...

z.vrablova
2. dec 2009

dobru noc...

deina2005
3. dec 2009

dobre ranecko posielam troska srandy mi a deti http://sendables.jibjab.com/view/CX0u98evUq5pgaTY

babulka123
3. dec 2009

ashojte... dobre ranko.. my klasika do pol7.. juuuj este by som spala.. a kurna neviem kde mam platobnu kartu.. sakra..

martinex
3. dec 2009

dobre ranko...

uz vyse hodku sme hore,este by som ale spala,no krtko ma iny nazor...

idem si spravit ranajky a kavu 🙂

sisulka7
3. dec 2009

dobre ranko, tak my este spinkame, mali sme 38 teploty, tak dostala paralenovy cipok a spinkala krasne celu noc. Kontrolovala som jej celicko, bolo sice troska teplejsie, ale nechcela som ju budit kvoli teplomeru. A inak zmena u nas len v tom, ze spala s dudlom asi od jedenastej do druhej. Asi ju to troska ukludnovalo.

babulka123
3. dec 2009

no po karte ani chyru ani slichu. to ten den pekne zacina.. aspon ze ninuska zaspinkala krasne sama v spalni..

babulka123
3. dec 2009

a my mame dnes 4 mesiace.. velkacka moja..

martinex
3. dec 2009

gratulujeme babul... my sa prave hadame (opat raz) ci sa spat bude alebo nie

martinex
3. dec 2009

vyhrala som... uz spi 😀

eviqa
3. dec 2009

pekné ránko, tak my sme od siedmej hore, zaspal a už ho počujem. To bol teda spánok - 30 min. ☹ dúfam, že ešte zaspí.
babulka, blahoželáme 😉

zuzkamilko
3. dec 2009

babul gratulujeme 🙂

zuzkamilko
3. dec 2009

aj moj herec bojoval,ale vyhrala som 😵

eviqa
3. dec 2009

ešte sa chcem opýtať, tie čo dávate UM, koľko vám vypijú pred spaním. Náš malý už tretí deň iba okolo 100. cez deň síce vypije 180, ale večer nie a nie. Najprv bol unavený, tak sme mu ukladanie do postieľky posunuli o niečo skôr, lebo pri grganií zaspával. tak neviem, čo sa to s ním deje. asi ho preorientujem len na štyri jedla denne. No neviem

babulka123
3. dec 2009

evig.. skus mu dat jedno jedlo pred spanim menej.. ninka o pol 5 papa len nejakych 60 alebo tak.. len aby vydrzala do vecera.. ale tiez vecer si dal len 120 max 150...
4 jedla denne je pre neho este malinko.. radsej mu to skus nejako dat tak ze menej ale castejsie.. deticky by mali papat asspon 5x denne.. rano, desiata , obed olovrant vecere, a kolkokrat aj druha vecera..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre