Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
3. dec 2009

napadli ma xenony,lebo o tych stale basni...a stoja "len" 66€

eviqa
3. dec 2009

to hej, a ešte dlhú dobru tých peňazí nebude nazvyš. Pri deťoch asi nikdy. 🙂 no som zvedavá, či sa dá zohnať tá guľa. Ja som hľadala aj na nete a nič

uankab
3. dec 2009

lulu, mne sa uz tyzden Magdalenka v noci budi kazdu hodinu ☹ ... bolieva ju brusko, tak cvicime, masirujeme, nosime... ak sa neutisi ani po hodine, tak jej dam infacol a trosku mliecka, potom zaspinka... tiez sa strhava pravidelne zo sna... tiez chodim uz ako matoha, tak som nevyspata 😖 ... kojim ju kazde 2-3 hodiny, predtym niekedy vydrzala aj 4 hodiny bez papania... cez den je to podobne... a nebude to veru nedostatkom mliecka, toho mam stale vela aj ked musim zaklopat uz sa mi pomalicky upravuje...
inak budeme mat zajtra 3 mesiace 😵 ... a nase aktualne miery su 5,72kg a 61cm 😵

eviqa
3. dec 2009

marti idem kuknúť
no prišiel mm domov s bebou aj s odporúčaním na gastro, aby nám mohla dr. predpisovať bebu. No dúfam,že maroškovi tam nebudú pchať žiadne hadičky. ☹

eviqa
3. dec 2009

marti, pekné a aj lacné sa mi to zdá. ta už viem, čo dostane mm pod stromček, teda kde to zoženiem. dík 😉

bagaja
3. dec 2009

no tak sme trocha oddychovali pri dámskom magazíne 😉 malá spala na balkóne 2,5 hodky, vďaka bože za balkón a za to že som sa nedala prehovoriť na byt bez neho, aj ked bol o dosť lacnejší

no ja mám problém s vianočným darčekom pre mm, chcela som mu kúpiť tréger na alkohol a on predvčerom prišiel že pozri čo som si kúpil, tak som ho sprdla že ma predbehol 😒

martinex
3. dec 2009

eviq tak som prave volala s kamosom,tak mi povedal ze to je blobost tie xenony,ze to nech si radsej mm sam kupi...tak idem zase hladat nieco ine...

a to gastro,to vam budu robit len sono bruska nie?

bagaja
3. dec 2009

tá páka nie zlý nápad, ale ked mm jazdí na firmnom aute a na našom väčšinou len ja a mne to netreba 😖

uankab
3. dec 2009

evi, preco vam budu robit gastro???

bagaja
3. dec 2009

aaa už som na to prišla asi lakťovú opierku, bo o nej sníva že do firemného by sa mu zišla, mati dikes za takúto mužskú stránku 😉

martinex
3. dec 2009

noooo, zaujimave... ja by som si to ale do auta nedala... 🙂

eviqa
3. dec 2009

marti, xenony? ta to ja by som sa neodvážila sama kupovať.
ja by som kúpila tú guľu, nie preto, že som to navhrla, ale ked ju chytí a v aute ju chytajú vodiči pomerne často, tak vždy si na vás spomenie.

a aj ja si nejakú vyberiem, čo som vám ukazovala, lebo ešte mi mm nič nekúpil za pôrod, že nevie, či by sa strafil, tak teraz sa strafí. Ci vy čo ste dostali? čo mám chcieť?

no a s tým gastro, neviem, dúfam, že to bude len sono.
uankab, my sme na UM a aby nám dr. mohla dalej predpisovať a my sme ho mali za polovičnú cenu, tak musíme ísť na gastro

eviqa
3. dec 2009

marti, prečo nie? že akože zlodeji? Tak ju budem stále odšrubovávať 😀 😀 😀

uankab
3. dec 2009

evi, no dufam ze to bude len sono a chudacikovi nebudu davat sondu do bruska 😖
ja som za porod dostala nausnicky 😉

eviqa
3. dec 2009

marti, tu je ten parrot. mm ho asi dostane pod stromček, i ked už mám doma preňho košelu nádhernú (a potom nadávam, že musím žehliť) ale toto by sa mu do auta zišlo, lebo veľa jazdí a ešte viac telefonuje,

http://www.tuning.sk/img.php?obrazok=images%2Fn...

bagaja
3. dec 2009

evi a ja vraj auto 😀 ale inak zatiaľ len kyticu 😖

bagaja
3. dec 2009

ta ja neviem aj ta hendfree súprava by sa mu zišla aspon by sme následne ušetrili za pokuty 😠

eviqa
3. dec 2009

uankab, ja hadicu nedovolím. Viem ako som to znášala ja, ked mi to robili a nie ešte také malé bezbranné. Tak potom budem rozdávať fraktúry horných končatín

eviqa
3. dec 2009

bagaja, aj ja som chcela nové auto, ale ee, však to moje je dobré a fajne jazdí klopklop, a to handsfree aj u nás by došlo k zvýšeniu rodinného rozpočtu z hľadiska toho, že by sa neplatili pokuty. Síce mm má také do ucha, ale vôbec to nepoužíva a toto sa zapína jedným gombíkom, dá si to na clonu v aute a funguje. je to paráda.

eviqa
3. dec 2009

bagaja, ale sú aj lacnejšie tie handsfree, ja som minulého roku kupovala bratovi a stálo necelých 1200,- Sk.

martinex
3. dec 2009

evig mne sa tie nepacia.... resp. mne je jedno aku mam, ja som chcela do auta potahy so snoopym,ale nikde som nenasla a sit na mieru je dost drahe
a ja som mu kupila retiazku striebornu....ale teraz ma napadlo,ze mu treba drziak na mobil

uankab
3. dec 2009

baby a co takto GPS - navigacny system? netusim sice kolko to teraz stoji, viem ze kedysi to bolo dost drahe, ale je to uzitocna vec... hlavne ak ste v cudzom meste a netusite kam 😉 ... a ma to tiez aj bluetooth, tak sa to da prepojit na telefon...

martinex
3. dec 2009

uanka ad1 to je naozaj drahe ad2 tak casto nechodime niekam kde to nepozname a ad3 v rodine mame uz asi 4,tak si mozeme pozicat na dovolenku ci ked bude treba...

eviqa
3. dec 2009

uankab, GPS máme a málokedy ho používame.
marti, no ja si viem do môjho auta takú páku predstaviť a potom budem chcieť nové auto, lebo že tá páka mi tam nebude pasovať. To určite povie moj mm. 😀 😀 😀

eviqa
3. dec 2009

joj, ja som taká ukecaná dnes 😝
...ale teším, maroško spí už hodinu a pol/klop-klop/

martinex
3. dec 2009

eviq nevadi...zacni pakou, to auto buduce vianoce 😎
my teraz musime byt obaja ticho,lebo tento rok sme kupovali 2 auta 😀 takze apson na 5 rokov je vystarane

eviqa
3. dec 2009

marti, no ved mne ho kúpil pred tromi rokmi a som s ním naozaj spokojná, to len občas mi tak drbe. poslednú dobu ho otravujem s chatou, tak dúfam, že to vyjde, už som sa uskromnila, že aj pozemok na chatu stačí, to ja už potom dotlačím, že sa bude stavať. 🙂

martinex
3. dec 2009

eviqa jasne... nie auto,ale chatu rovno 😀 skromne dievca....
tak to my planujeme byt a tajne snivame o dome... bohvie ako to skonci...

aa ja som vlastne zistila ze na vianoce mam len knizku jednu...si musim este nieco vymysliet...vcera mm priniesol vyplatu 😀 to nemal robit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre