• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
ja som kupila DENITOX ale nechcem davat mesiac skor
4. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam Kamistad... ale velmi jej nechuti a este k tomu obsahuje Harmancek... pozriem asi nejaky iny...
4. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, a sme došli. A čo s tým? však celé doobedu prereval. :frowning2:
do pr...le, zas poštár mi zobudil malého. :frowning2:
4. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak harmancek maju asi vsetky ked ma ukludnujuci ucinok aj moj ma :frowning2:
4. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vraj Calgel je dobry tiez a aj chuti dobre
4. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi , lahka pomoc zrusim zvoncek .
4. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, musíme kúpiť nejaký s normálnou melodiou a nie toto staré bryndžadlo. Všetko v tom byte od podlahy, cez múry je nové a zvonček ako spomienka na .... v sobotu som tak vrieskala z balkona na puberťáčky, zasrankyne malé vyzváňali po zvončekoch a samozrejme zobudila malého. No si mala videiť ten krik. Ale sa pakovali preč.
4. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, dík, dačo budem musieť mrknúť. no idem, lebo hlad volá
4. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja tak na degesov ked zazvonia pocas sviatkov pri dverach ze vynsuju .a najlepsie 1.1. rano o 9 :frowning2: .teda uz ani nezvonia tak casto asi si to oznamili
4. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna asi dneska uz klepne dneska som aj vyhrala 5 vzoriek vonaviek od fan parfumerie a teraz som sla do obchodu (kaufland) a co tam nevidim 50% zlava a plienky tak som sa straaasne potesila ja kupujem happy tak som vzala hned 4 baliky tak mam na 2 mesiace pokoj.inak nic nebudem viac platit zaplatim si len cestu a stravu cely ukon operacie je hradeny tou vyhrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .dufam ze to dotiahnem do konca a budem mat brusko take ake chcem a v lete budem moct konecne po 9 rokoch obliect plavky
4. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deini , este sportku podaj :wink:
4. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rozmyslala som ale uz je dnes namna toho vela ze keby som vyhrala loto tak to asi neprezijem :grinning:
4. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina a kde ti to budu robit? v BA?
4. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina veľmi ti blahoželám a teším sa s tebou, dnes je skvelý deň

inak babule dakujeme obe :slight_smile:
4. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga .. vsetko len to naj ..

deina.. dufam ze ked vyhras loto tak sa podelis.. hehehe ale tesim sa s tebou .. tomu sa hovori super den
4. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga,gratulka k vymesaciu :slight_smile:
a uz niekomu vysli zubky??? nestiham citat, tak vam povie tie geliky a tak, to je prd, ked naozaj pojdu bud o tomnebudete vediet a len tukne lyzicka,abo budete vediet a geliky mozete hodit do kosa,ale mozno na odputanie pozornosti... :slight_smile: ale su homeo chammomila vulgaris 9ch, sa mi zda,je tu o tom tema,nepamatam,my sme fifovi davali a celkom zaberalo, pri prvych o dalsich sme ani nevedeli ze mu sli a to ich uz ma 16ks,aj ocaky, takze uz len 4ks, + 20oliho,mam silny dojem ze si to odserieme u oliho,ako vsetko zatial :sweat_smile:
4. dec 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi sme prisli z prechadzky...vonku hnusne pocko,ale maly pospal,takze je dobre...
ja uz by som isla aj piect,ale mi chyba kopec surovin,takze zacnem asi az pondelok... :angry:
4. dec 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj vy ste dobre ze to stihate,ja asi nic toho roku nebudem :frowning2:
4. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac mas dve deti,to by som ani ja nestihala...

ale uz mam zoznam co budem piect... zatial toto: medovniky, linecke,medvedie labky,vanikl.rozky,americke keksy, rafaelo gulky,rumove gulky.... aaa este stale hladama dalej :grinning:
4. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, šikovná pečiarka, ani dalej nepíš čo všetko budeš piecť, lebo schytám komplexy :grinning:
fac, čo ja viem, či nám náhodou nejdú? kuše do cumla, nervozny je nejaký, tak neviem
4. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ešte, vyhodil sa mi jačmeň na oku, presne na tom, kde sa mi vyhodil, ked som otehotnela. žeby som bola v tom? :grinning: to by teda bolo...
4. dec 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviq gratulujem k miminku...a ak nie tak k jacmenu :grinning:
4. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti :grinning: :grinning: :grinning:
teraz prišiel mm, tak mu hovorím, že aká vec s jačmeňom, ta sa smeje. Však on sa dosmeje, bo on chce ešte ninku. žeby mi dal mikuláša? :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviqa tak vidis...zoberte to hupom,porieste aj ninku a bute to .... jacmen je znamenie :grinning:
4. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj mati už aj ja musím vybrať čo sa ide piecť, zatiaľ len nepečené burizonové guľky to misí byť, ostatné neviem.

babul fac dakujeme :slight_smile:
4. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, dík, ninka by bodla, ale o niečo neskôr. Obdivujem fac ako to zvláda. Nechcem skončiť ako moja mamať, že medzi mnou a bratom je rozdiel 10 mesiacov, síce to už ani nestíham. :wink:
4. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviq no medzi mnou a sestrou je 4,5 roka....to je aj medzi dadikom a Ninkou (muzovou dcerou),takze dalsie zase az o 4,5 roka..
4. dec 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evig.... jacmen sa mozno vyhodil ako znamenie, ze je ovulacia... heh... alebo sa Ninka pyta na svet.... ved preco si to neodbit jednym tahom a po 3 rokoch spokojne suchat nohami... Aspon my to tak budeme riesit.. ale este par mesiacov chceme pockat... ja uz ani nemam velmi na vyber, vek nepusti... Matke sa frajeruje.... my sme v jej veku este po diskotekach behali... :wink:
4. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fac, kde si kupila ten ABC koberec??? Ja tiez zhanam taky..
4. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok