Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
4. dec 2009

Ahojte

my sme dnes boli na kontrole ockovania po TBC, vsetko je uz ok...potom sme boli u kamosky a vratili sme sa az pred chvilou....no a teraz sme plavali vo vani...pozerala som si to video co poslala babulka...je to perfektne, mala sa smiala, plavala...

deina...gratulujem, budes kocka !

lulu73
4. dec 2009

no uz viem s kym budeme hrat fotbal na majstrovstvach...to mi chybalo k vecernemu pokoju...mozem ist uz spokojne spat 🙂

babulka123
4. dec 2009

no pekne vidim ze tu uz riesite 2 babatko... no nevadi, aspon bude mat Ninka kamosky..heheheh

idem kukat tv. zajtra nebudem , dojdu aj nasi aj svokrovci... perny den nas caka.. vsetkym vam prajem krasnu pokojnu noc, bez bolesti, teplot, s krasnymi snickami..

adenka
4. dec 2009

ahojte,

baby neviete mi poradit darcek pre 12 rocnu babu?? som v koncoch....

inak dnes je to rok co sme zamiesili dominiku 😵 😅

perla200
4. dec 2009

BOLA TU LERI!!!! teda u nás doma bola leri na návsteve s drsnákmi🙂)))))))) donútila som ju 😀

alex je krásny chlapček....usmievavý a krásnunke velký.....celkom si zapasovali so simonkou, takže asi budeme s leri rodina🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

perla200
4. dec 2009

spoločené fotky na FB 🙂

facovka
4. dec 2009

zuzi,ten koberec penovy mali v lete v tescu,tam som kupila,cela abeceda🙂) to su tie velke,byvaju aj mensie,ale mame to na skrini,bo vzdy to pekne zlozime, a minule sm len oskrabala zemiaky,a dojdem, a tu nakompletku rozobrate do pismenka,na kope vsetko, to fakt za 5min. rozbombardoval,takze ucel koberceka to plni,kym nedostane rozum 🙂 ,ze teda to moze rozoberat....a zase ked pochopi ze ee,ze to koberec tak to zase este potrva 😀

sisulka7
4. dec 2009

adenka, ja som pozerala na nete digi fotoramiky a maju take aj klucenky, pripadne to moze mat aj MP3. To by sa jej mohlo pacit.

adenka
4. dec 2009

sisul digi fotoramiky som pozerala, ale to je dost drahe... to sme chceli svokrovcom... ale pozriem tie klucenky, dik za tip 🙂

sisulka7
4. dec 2009
adenka
4. dec 2009

sisul prave som ho pozerala 😅 .. no mm nejak kruti nosom... 😠 nech si vymysla sam...aj tak je to jeho neter 😠

lenka_66
4. dec 2009

aden a len normalnu mp3? my sme minuly abo predminuly rok dali a mala uspech.teraz ma 9

sisulka7
4. dec 2009

tak dali sme poslednu davku jedla a princezna uz je v postielke, dufam, ze za chvilu zalomi, lebo chcem si dat sprchu, odstriekam a mam nachystanu knizku, tak by som celkom rada pocitala, ale zo spalne sa zatial ozyva vesely dzavot. Tusim je to babo cela mama, ja som nemohla vobec spavat, ked som bola tehotna a pred polnocou som snad v posteli nebola nikdy. Esteze ked zaspi, tak uz spi do rana.

adenka
4. dec 2009

lenka to uz ma... 😒 tie dnesne decka maju vsetko 😠

lenka_66
4. dec 2009

nasa bude mat glogus

sisulka7
4. dec 2009

adenka a nejaku knizku? Teraz su perfektne dennicky v predaji a zachytila som celkom dobru ediciu dievcenskych romanov o nejakej baletke. Ale kto uz dneska z tych mladych cita.

lenka_66
4. dec 2009

aden a onanie je v tom osiali hanna montana? v tom mas vsetko od ceruzky po postelne pradlo

adenka
4. dec 2009

sisul ved to..ja v jej veku sme citali Medzi nami dievcatami... sme to zrali jake to bolo super... 😀

adenka
4. dec 2009

leni zial nie... ona je skor v osiali shakira a podobne... 😒 no zajtra pojdem pobehat obchody...

lenka_66
4. dec 2009

tak jej dajte urobit maly vankusik s jej foto

sisulka7
4. dec 2009

adenka, to boli casy. Maminka robi v knihkupectve, tak som mala vzdy prva najnovsie diely. Teraz by som aj citala ale nie je kedy. Posledna knizka bola este v porodnici Mal to byt pekny zivot a plakala som pri tom teda hodne.

lenka_66
4. dec 2009

jee a kreslili sme si do pamatnika 😵 😵 😵

hawajcanka
4. dec 2009

ahojte babule som tu po velmi dlhom case pokladiky nam rastu tento rok budeme mat velmi krasne vianoce vsak 🙂 😀

sisulka7
4. dec 2009

lenka 🙂

lenka_66
4. dec 2009

haw, mas pravdu a ja budem urcite smoklit cez veceru 😵 a dalsie budu uz aj o roziarenych ockach

sisulka7
4. dec 2009

budu to tie vysnivane vianoce aj keby pod stromcekom nic nebolo.

lenka_66
4. dec 2009

no previazem cez mareka maslu 😉 .a darcek sa nam odplazi 😀

hawajcanka
4. dec 2009

veru ze si aj ja poplacem

lenka_66
4. dec 2009

haw, maly je zlaty/to tak sam pekne sedi?

hawajcanka
4. dec 2009

dakujem a vcera sa nam podarilo vycikat a vykakat do nocnicka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre