Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
5. dec 2009

eviqa tak si sa zabavila to treba...........a teda dobrú nôcku zase - my konečne spíme, tak si užívam kľudu - chudáčik malý brutálne reve 😒

sisulka7
5. dec 2009

no babule, my tiez spinkame, ale este ideme kupat, dneska toho moc nenaspala, tak teraz dobieha, ale my aj tak chodime spinkat zriedka pred desiatou, tak som zvyknuta.
Inak mm je na vikend v BA, tak my gazdujeme same. A este som dnes dostala do toho kramy. Mimochodom skoncili mi jedny pred tyzdnom a to trvali asi 8 dni, asi ma z toho porazi. Uz by som bola rada, keby mala spinkala nocnym spankou a ja sa mohla ulozit s nou.

lenka_66
5. dec 2009

sisul , to akoze od mikulasa si dostala duplu? 😠

blazka24
5. dec 2009

sisul a ty čo si si prišla pýtať recept na krámy ku mne? ja som tiež dostala reku koooooooooonečne - ja som doteraz nemala a to malého nekojím od troch mesiacov 😒
malého chcem kúpať konečne - včera sme cestovali tak som ho nechcela budiť a tak spinkal jak zarezaný, no dnes musíme aj ked to bude desať, mi zaspali včera o pol jednej - inakšia zábava, skoro somsi rozbila hlavu o sedačku jak som prispávala s krpcom na rukách 😀

blazka24
5. dec 2009

dnes mi naši ukázali čo kúpili malému na vianoce, ja si pripadám jak kolotočár - furtom niečo čo hrá pesničky, to bude doma úžas, si hodím mašlu ak malý dosiahne vek 6 mesiacov - tak idem rátať = hovoriaci pes, hovoriace hrazdičky /3 ks/, spievajúca hviezdička ☹

martinex
5. dec 2009

ahojte kocky...

tak my sme mali super den, boli sme nakupovat,tak som kupila vsetko co som chcela,aj malemu tie puzzle penove-koberec...a boli sme prvy krat sportakom,maly vo fusaku c. 74/80 cize brutal strateny v nom,ale nevadi,zima mu nebola 😀 pekne v nom lezkal,kukal po svetielkach,potom zaspal,no proste uzasny!

a uz som zacala piect na vianoce,zatial len 1 druh-testujem novinku...a je to mnaamka... kosicky z lineckeho cesta,plnene kremom a ovocim! zavolala som muza,ze su hotove (trvalo mi to asi hodinu a pol) a ten sa medzitym natlacil klobasou a co ja viem cim,takze ze utrusil,ci chcem aby ho roztrhlo... takze teraz sedim v pracovni a vlastne trucujem...lebo som to robila kvoli nemu! sak nech vie,chalan 😀

aa inak pohodicka pohoda.... krtko uz spinka..idem si naliat pohar vina....juhuuu 😵

blazka24
5. dec 2009

marti tak neprovokuj nás zúfalé xixixix robím si prdel.......
ja nemám ešte ani upratané, som dohodla so segrou že nechám jej malého na dva dni a ja si poupratujem tesne pred vianocami a napečiem.........
teraz nebudem to sa neoplatí - starý by to všetko zbaštil a to vínko? daj si dobre padne 😀

martinex
5. dec 2009

blazka ja som len skusala,ci budu dobre a ci sa oplati ich piect na vianoce...
a mm sa uz do nich pustil...to ma akoze na mikulasa 😀

a inak pridala som nove fotos..

blazka24
5. dec 2009

marti tak idem kuk to photos a teeeeeeeeda to tak rýchlo mm vytrávil ten kolbás???? 😀

čítam tému zúbky, kruci máme všetky príznaky a ja doma okrem panadol čípky nič nemám vrrrrrrrrr zajtra smer lekáreň .........

martinex
5. dec 2009

blazka aj keby zjedol celu kacku,ak su doma kolace,travi mu rychlo 🙂

no ja nemam pocit,ze nam idu... sliny tecu stale,ruka v puse az po zapestie...ale dasienka nema ani navrete ani nic necitit,takze asi nic...

a ja moc nie som na lieky,cize mam doma tiez len cipky...a ak nebude veeelmi zle,nic ine davat ani nechcem

blazka24
5. dec 2009

marti tak to jak moj mm - keby rovno pojedol celý regál v obchode za koláč si dá aj ruku odhrýznuť 😀

tak my už aj grckáme, aj plačkáme, ale ďasná sú stále normal - podľa mňa........

lieky nechcem dávať, preto som čítala o homeopatikách, ten paralen je vlastne zbytočný lebo horúčky nemáme a tak dúfam, že v lekárni budú mať homeopatiká, čítam tu na koníku čo dávali baby.........

martinex
5. dec 2009

blazka niekedy hovorim,ze jeho radsej satit ako zivit 😉

inak hovoriaceho psa aj my dostaneme na vianoce...toho som vypytala od mojho otca...sa tesim

blazka24
5. dec 2009

marti tak ja som nič nepýtala ale to starý dovliekol ešte tuším v novembri, potom tie hracie prkotiny a teraz ked mi ukázali tú hviezdičku som uvažovala čo je rýchlejšie na hluchotu, či prstom do ucha alebo guľka do hlavy 😅

babulka123
5. dec 2009

ahojte zlaticka..

dnes som nestihala malej dat nic, takze zajtra dostane na mikulasa.. dnes bolo super, mala si pospala, my sme upratali, ja som vyglancila kupelnu a kuchynu takze uz len 3 izby a kumbal a som ready..

poobede boli nakoniec len svokrovci lebo mojej mamine nejako nebolo dobre, tak ostali doma.. a ja som nejako nestihala malej dat mrkvu takze budeme skusat zajtra.. len neviem ako to mam nacasovat

sakraaaaa.. tak ani zajtra z toho nebude nic, prave som pripalila hrniec aj so zeleninou... ma slahne.

martinex
5. dec 2009

blazka ale ten pes je sqely..my sme boli u kamosky a tam z neho bol maly uplne mimo...preto som ho chcela

babul ako si to mohla pripalit?? sak si to varila vo vode nie?

babulka123
5. dec 2009

matka... nie na pare som to robila.. a nesmej sa ano !!!!! hehehehehehe

martinex
5. dec 2009

dobre dobre...uz som ticho 😎

z.vrablova
5. dec 2009

Pekny vecer, konecne som sa po celom dni dostala k PC....
Leri, to bolo znamenie, polav, relaxuj, nohy na stol a nechaj sa rozmaznavat...
Matka, vdaka za info, maly je v tom sportiaku bohovsky... a ten koberec idem pozriet hned v pondelok... vdaka
Blazka, aj my mame priznaky, ze nam pojdu zubky, ale moze to trvat aj niekolko mesiacov... ja len potieram a v pripade horucky mam cipky Viburcol (homeopatkum) a aj Nurofen sirup... ak je to dedicne, mam sa na co tesit... ja som pri kazdom zube mala hnacky a 40st horucky... 😨
Idem pozerat Cars... tesim, pa zatial

blazka24
5. dec 2009

marti tak môj malý na to vôbec nereflektuje, je úplne inam zahľadený jedine ten zvuk ho trochu rozladí a sleduje odkiaľ idú tie zvuky 😀

babul tak ako vidím nie len mne hrnce od spodu černejú xixix som minule na koníku a doteraz hrniec nemôžem dodrhnúť do ryže čo tak čierny ☹

z.vrablova
5. dec 2009

Babul.. 🙂 😅

blazka24
5. dec 2009

zuzi tak pozeraj, ja musím sedákovať pri kompe, u našich postieľka tuneky v izbe tak nemám ďaleko ku krpcovi a dúfam, že nebude spať do desiatej lebo chceme ešte kúpať dnes chudáčik aj mu to asi bodne trocha ovlažiť..

martinex
5. dec 2009

mne sa k tv nechce,mm ide pozerat transformers a to ja nemusim...

zuzi rada som pomohla..hladali sme aj v tescu ale nemali

blazka,tak asi este len zacne... dado bol vyslovene v tranze 😀

babulka123
5. dec 2009

no zabavajte sa.. heheheh e

ja som pripalila teflon.. normalne sa to cele vydulo... mozem kupovat novy ..s akra.. a tak som ho mala rada.. taky sikovny bol

martinex
5. dec 2009

babul a neni pointa teflonu to ze sa nepripali??

blazka24
5. dec 2009

tak dievčatá som rada že konečne píšeme,
malý teraz tak prdel do paplona jak keby sajdku štartoval 😀
k zhoreným hrncom - moja mama hľadala jeden hrniec a otec jej zavalil, ten som pred dvoma týždňami vyhodil lebo som sa pokúšal novotinu navariť a nezadarilo sa 😉

blazka24
5. dec 2009

a čo ste šli skúšať teflon obe či čo?

martinex
5. dec 2009

ja som neskusala nic...ja len ze teflon sa vravi ze neprihori...tak asi sa pani vedci zmylili...babul to dokazala...

inak idem pridat foto tych kolacikov...totiz zavratnou rychlostou sa minaju 😀

martinex
5. dec 2009

pridane 😀

blazka24
5. dec 2009

človeče dobre to vypadá ale padám lebo malý je hore ale hod do IP recept - dík..............

martinex
5. dec 2009

idem ja za muzom pred tv...bru nocku...

blazka IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre